Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

Daaaaaa, šalji!!!

 

Pusti, pusti, pustiiii :thumb_yello:

 

 

Devojke jos 1.30h do tekme...:soccer_h4h::biggrin2:

 

edit::boxed::boxed::boxed::boxed:

 

Hoćuuu:thumb_yello: samo da skeniram kad dođem kući:biggrin2:

 

 

khm, khm... Dobar dan! :biggrin2:

 

Ćaoooo!:bye:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Propadasmo sinoć :tears:

Čak i Britanci pišu kako nas je sudija oštetio.:sneaky2:

Strašno, ti Ganjani nisu iz igre dali nijedan gol i idu dalje.

Bedak.:boxed:

Još da su juče izgubili Jelena i Nole bilo bi užasno.:aah:

Link to comment
Share on other sites

ja se nadam da dolazim...:mf_rosetinted:

i ja se nadam da ti dolaziš, bez :mf_rosetinted:, :wink2:

khm, khm... Dobar dan! :biggrin2:

 

Ćaos Jovančice, koja je tvoja slika na onom takmičenju za Mikinu domaćicu na Exitu?

Odakle si, if you don't mind me asking?:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

i ja se nadam da ti dolaziš, bez :mf_rosetinted:, :wink2:

 

 

Ćaos Jovančice, koja je tvoja slika na onom takmičenju za Mikinu domaćicu na Exitu?

Odakle si, if you don't mind me asking?:blush-anim-cl:

 

MIslim kartu ću da kupim ovih dana...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Hoćuuu:thumb_yello: samo da skeniram kad dođem kući:biggrin2:

 

 

 

 

Ćaoooo!:bye:

 

Ćao Keti! :original:

 

 

i ja se nadam da ti dolaziš, bez :mf_rosetinted:, :wink2:

 

 

Ćaos Jovančice, koja je tvoja slika na onom takmičenju za Mikinu domaćicu na Exitu?

Odakle si, if you don't mind me asking?:blush-anim-cl:

 

Errrrr... Nemam sličicu, al' sam zato finalista konkursa na radiju B92 za istu "nagradu" :biggrin2: Koliko ja znam, svi finalisti izlaze pred komisiju sastavljenu od članova organizatora EXIT-a. Maybe grešim, samo ne znam šta će onda(k) sa svima nama, pošto mislim da je i na Studiju B išao sličan konkurs/takmičenje/kakotidrago :biggrin2:

 

Inače, ja sam iz Zrenjanina rodom... radim u Novom Sadu...

Link to comment
Share on other sites

MIslim kartu ću da kupim ovih dana...:mf_rosetinted:

pa dobro,ima jos vremena!

Errrrr... Nemam sličicu, al' sam zato finalista konkursa na radiju B92 za istu "nagradu" :biggrin2: Koliko ja znam, svi finalisti izlaze pred komisiju sastavljenu od članova organizatora EXIT-a. Maybe grešim, samo ne znam šta će onda(k) sa svima nama, pošto mislim da je i na Studiju B išao sličan konkurs/takmičenje/kakotidrago :biggrin2:

 

Inače, ja sam iz Zrenjanina rodom... radim u Novom Sadu...

 

aaaa, vidiš nisam znala da je bilo još načina za učestvovanje osim slike na fejsu, lepo, onda ćeš da sretneš Kat na tim razgovorima...ona je preko fb učestvovala:thumb_yello:

 

aaa fino, fino, i tebi Mika faktički kući dolazi:naughty:

Link to comment
Share on other sites

HIIIIIIIII EVERYBODY!!!!!!!!!!!!!! :bye::teehee:

 

haaajj Shaki! como estas?

 

dolazi nam def. na Exit i....joj bezveze mi da pisem zenino ime kad ne razume o cemu pricam..predsatvnica mfca za madjarsku...eto recimo tako:biggrin2::biggrin2::biggrin2: vrlo fina zena, upoznali smo je u Becu:biggrin2: A Keti i njena mama, mislim u Berlinu.

Link to comment
Share on other sites

haaajj Shaki! como estas?

 

dolazi nam def. na Exit i....joj bezveze mi da pisem zenino ime kad ne razume o cemu pricam..predsatvnica mfca za madjarsku...eto recimo tako:biggrin2::biggrin2::biggrin2: vrlo fina zena, upoznali smo je u Becu:biggrin2: A Keti i njena mama, mislim u Berlinu.

 

Muj bjen muher:roftl:, cansada pero bjen :lmfao:

UUUUUUU EXTRA!!!!!EXTRAAAAA:thumb_yello:!!! Sto vise to bolje!!! Kako si mi ti???? Sto je bre ovako pusto ovde:boxed: (skroz mi cudno:blink:)!?

Link to comment
Share on other sites

Muj bjen muher:roftl:, cansada pero bjen :lmfao:

UUUUUUU EXTRA!!!!!EXTRAAAAA:thumb_yello:!!! Sto vise to bolje!!! Kako si mi ti???? Sto je bre ovako pusto ovde:boxed: (skroz mi cudno:blink:)!?

 

:roftl:

 

nemam pojma, zauzeti ljudi...

 

ja sam pocela da sredjujem sobu pre oko 6 sati i sada je veci haos nego kad sam pocela + uspela sam da raspem more perlica po podu :yay:

Link to comment
Share on other sites

:roftl:

 

nemam pojma, zauzeti ljudi...

 

ja sam pocela da sredjujem sobu pre oko 6 sati i sada je veci haos nego kad sam pocela + uspela sam da raspem more perlica po podu :yay:

 

:roftl::roftl::roftl:

E bas super, sada ti toplo preporucujem(ako zivis u stanu)da ukljucis usisivac i tako probudis sve komsije (bidni malo zla:devil:)usput imas i vecernju gimnastiku:naughty::wink2:

 

Jaoj odoh ja u krevet :bye:

(kad pre 00.13h:boxed:)

Link to comment
Share on other sites

Errrrr... Nemam sličicu, al' sam zato finalista konkursa na radiju B92 za istu "nagradu" :biggrin2: Koliko ja znam, svi finalisti izlaze pred komisiju sastavljenu od članova organizatora EXIT-a. Maybe grešim, samo ne znam šta će onda(k) sa svima nama, pošto mislim da je i na Studiju B išao sličan konkurs/takmičenje/kakotidrago :biggrin2:

 

Inače, ja sam iz Zrenjanina rodom... radim u Novom Sadu...

 

Aaaaa, znači komšinica!:wink2: I ja sam iz NS....

 

dolazi nam def. na Exit i....joj bezveze mi da pisem zenino ime kad ne razume o cemu pricam..predsatvnica mfca za madjarsku...eto recimo tako:biggrin2::biggrin2::biggrin2: vrlo fina zena, upoznali smo je u Becu:biggrin2: A Keti i njena mama, mislim u Berlinu.

 

Ona lepa teta nam stize? Ipak smo je ubedili? E bas mi je drago...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:roftl::roftl::roftl:

E bas super, sada ti toplo preporucujem(ako zivis u stanu)da ukljucis usisivac i tako probudis sve komsije (bidni malo zla:devil:)usput imas i vecernju gimnastiku:naughty::wink2:

 

Jaoj odoh ja u krevet :bye:

(kad pre 00.13h:boxed:)

 

Kakoooo ja ne bih volela da si mi ti komsinica...:sneaky2:

...

...a ni ti ne bi volela, da sam ja tebi... Sinoc sam opet zvala miliciju. :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Kakoooo ja ne bih volela da si mi ti komsinica...:sneaky2:

...

...a ni ti ne bi volela, da sam ja tebi... Sinoc sam opet zvala miliciju. :sneaky2:

 

Komša pravio žuraju opet?

 

Ma gde zezam se ofkors, nikada to ne bih mogla da uradim...

I što ja sam mnogo dobra komšinica, ne zanimaju me tuđe stvari i živim svoj život...Gde ćeš bolje?:wink2:

Link to comment
Share on other sites

E bas super, sada ti toplo preporucujem(ako zivis u stanu)da ukljucis usisivac i tako probudis sve komsije (bidni malo zla)usput imas i vecernju gimnastiku

neeeee :shocked: da usisam svoju buducu ogrlicu!:shocked::naughty: pokupila sam lepo sve :original:

Ona lepa teta nam stize? Ipak smo je ubedili? E bas mi je drago...

daaa:biggrin2:

 

dolazi vozom, trebalo bi pola 5 da stigne u NS, ujutru ce nazad.

 

I što ja sam mnogo dobra komšinica, ne zanimaju me tuđe stvari i živim svoj život...Gde ćeš bolje?

i ja sam, bas bih volela da se neko kao ja doseli u stan pored i stan iznad:aah: pored su vec bili fini, ali se odselise! a ovi sada su juce cepali gusle:roftl: sto je super, preko dana mi ni ne smeta, ali nocu kad neka vristalina stane da podvriskuje davorike dajke:shocked::boxed: za neverovati. baba iznad je doduse tiha, ali joj je ocigledno dosadno pa skuplja golubove na prozor koji onda gore kod nje jedu a meni dole ***u:sneaky2: i ponekad zaboravi da zavrne vodu pa moram da idem da je podsetim...kad u mojoj kuhinji krenu vodopadcici sa plafona:mf_rosetinted: sreca sreca radost.

Link to comment
Share on other sites

i ja sam, bas bih volela da se neko kao ja doseli u stan pored i stan iznad:aah: pored su vec bili fini, ali se odselise! a ovi sada su juce cepali gusle:roftl: sto je super, preko dana mi ni ne smeta, ali nocu kad neka vristalina stane da podvriskuje davorike dajke:shocked::boxed: za neverovati. baba iznad je doduse tiha, ali joj je ocigledno dosadno pa skuplja golubove na prozor koji onda gore kod nje jedu a meni dole ***u:sneaky2: i ponekad zaboravi da zavrne vodu pa moram da idem da je podsetim...kad u mojoj kuhinji krenu vodopadcici sa plafona:mf_rosetinted: sreca sreca radost.

:roftl:

 

Ja živim u kući pa nemam problema sa glasnom muzikom i otvorenim slavimana...Ali imam problem sa zabadanjem nosa u moj život(I TO ME UŽASNO NERVIRA:mad3:).Ja ću samo reći da mi jedna žena(komšinica)sa kojom sam samo na dobar dan provodadzisala:shocked::boxed:, AMAN!!!!!

Ponekad pomislim da moje komše bolje znaju šta mi se dešava u životu nego ja sama...Hm, mislim da ću u skorije vreme morati da ih priupitam neke stvari o meni...Mislim odnosno znam da će sigurno imati odgovor:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Aaaaa, znači komšinica!:wink2: I ja sam iz NS....

 

 

 

Ona lepa teta nam stize? Ipak smo je ubedili? E bas mi je drago...:wink2:

 

Aha, Suzie stiže u NS oko 16.30 ako vozovi ne kasne, baš sam joj danas kupila kartu u Erste banci, kako bi se inače snašla???:naughty:

A treba i Dorina da stigne, pitaću je šta namerava.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

pa dobro,ima jos vremena!

 

 

aaaa, vidiš nisam znala da je bilo još načina za učestvovanje osim slike na fejsu, lepo, onda ćeš da sretneš Kat na tim razgovorima...ona je preko fb učestvovala:thumb_yello:

 

aaa fino, fino, i tebi Mika faktički kući dolazi:naughty:

 

biti ce mi mnogo milo & drago da upoznam koleginicu fanicu :biggrin2:

 

eh... kamo srece :wink2:

 

 

Aaaaa, znači komšinica!:wink2: I ja sam iz NS....

 

:wink2::wink2: :biggrin2:

Edited by Jovana
Link to comment
Share on other sites

nama su komsije pretile da ce da nas tuze' date=' posto sam ja vezbala klavir, a njima je smetalo xDxD al davno je to bilo xD[/quote']

eee to je stvarno gre'ota, braniti detetu da vezba klavir...danju sve i nekako, ali celu noc kad pijana vristalina vristi davorike dajke :boxed::boxed::boxed: a ujutru ispit! prosto divota!

A treba i Dorina da stigne, pitaću je šta namerava.:wink2:

 

mozda nece ni da dolazi sada kad ce Mika biti i na Szigetu :dunno:

Link to comment
Share on other sites

eee to je stvarno gre'ota, braniti detetu da vezba klavir...danju sve i nekako, ali celu noc kad pijana vristalina vristi davorike dajke :boxed::boxed::boxed: a ujutru ispit! prosto divota!

 

Greota...ako je dete talentovano, i vezba u vreme koje se ne kosi sa pravilima kucnog saveta.

Ali ako nije talenat, ja mislim da je moja komsijska dužnost da ga odvratim (na koji god način) od toga na vreme...i spasem svet još jednog grandovca...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

eee to je stvarno gre'ota, braniti detetu da vezba klavir...danju sve i nekako, ali celu noc kad pijana vristalina vristi davorike dajke :boxed::boxed::boxed: a ujutru ispit! prosto divota!

 

 

mozda nece ni da dolazi sada kad ce Mika biti i na Szigetu :dunno:

 

Ona je još pre izvesnog vremena pisala da već ima kartu (ne znam kako, možda je kupila komplet?) :dunno: Pa i mi bismo sve išle na Sziget da imamo para i vremena, i ne znam šta nam još fali....:blink::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Greota...ako je dete talentovano, i vezba u vreme koje se ne kosi sa pravilima kucnog saveta.

Ali ako nije talenat, ja mislim da je moja komsijska dužnost da ga odvratim (na koji god način) od toga na vreme...i spasem svet još jednog grandovca...:mf_rosetinted:

 

 

sve sam ja to lepo zaobilazila, ta vremena kad ne sme da se dernja, al opet su bili zli i hteli da nas tuze, pa sam sve morala sa pedalom da sviram

Link to comment
Share on other sites

Pa i mi bismo sve išle na Sziget da imamo para i vremena, i ne znam šta nam još fali....:blink::roftl:

 

Upravo to...:thumb_yello:

 

Jaoj ljudi ja tek sada videla da je juce bilo tacno tri meseca kako sam se ovde usunjala :wub2: (a ja imam filing kao da sam ovde vec 1000 godina:blink::biggrin2:)

Edited by crnobeli
Link to comment
Share on other sites

Upravo to...:thumb_yello:

 

Jaoj ljudi ja tek sada videla da je juce bilo tacno tri meseca kako sam ovde usunjala :wub2: (a ja imam filing kao da sam ovde vec 1000 godina:blink::biggrin2:)

 

 

U dobrom drustvu vreme prosto leti! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy