Jump to content

he is sooo cute!


mikila.s

Recommended Posts

seriously... i watched that vid about a week ago but i neva got round 2 uploadin it on here! grrr.. lol! ur right mika is a cutie spesh in this vid! he looks so cute wen he is thinkin bout wot his fave thing to do iz**... i wish i woz there... *starts droolin...*

 

**which btw woz driving in a car for hours... incase u neva seen it... loool!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Omg! I feel like killing myself now:shocked: He is such a sweetie:wub2: This was one of the best videos I've seen of him. I don't know why. :wub2:

 

 

 

 

*Bursts into tears and screams "Why, God? Why Mika has to be a stranger to me? Why can't he live nextdoor:crybaby: ?*

 

Nicole you are hilarious! So melodramatic - i love it! :mfr_lol:

 

I like the random faces he starts making when explaining about his lazy eye :blush-anim-cl: . And the fact that he is scared of fish :fish: He comes across really well in the more random interviews like this one, brings out his quirkiness.

Link to comment
Share on other sites

Muide, xMariax, sa pole ikka kätte saanud? :)

 

 

Omg, ei! Ma lähen hulluks varsti. Eile ma alles vaatasin sealt saidilt et kas ma ikka vaatasin öigesti seda tarneaega seal, et 3-7 päeva oli ja täna vaatasin uuesti ja oli 1-2 nädalat. See on ikka täiesti haige koht.:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Omg, ei! Ma lähen hulluks varsti. Eile ma alles vaatasin sealt saidilt et kas ma ikka vaatasin öigesti seda tarneaega seal, et 3-7 päeva oli ja täna vaatasin uuesti ja oli 1-2 nädalat. See on ikka täiesti haige koht.:sneaky2:

 

õõh, ei vea siis :/

Link to comment
Share on other sites

õõh, ei vea siis :/

 

 

Ega ikka ei vea küll jah, jumalad ei taha et ma seda plaati saaks.:roftl: :roftl:

Täna mu üks söber ütles et lollipop on fun laul ja ma nagu passisin nii-->" :blink: Ma ei ole kuulnud. " Tahan saada plaati juba.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ega ikka ei vea küll jah, jumalad ei taha et ma seda plaati saaks.:roftl: :roftl:

Täna mu üks söber ütles et lollipop on fun laul ja ma nagu passisin nii-->" :blink: Ma ei ole kuulnud. " Tahan saada plaati juba.:naughty:

 

Ei ole? :D hah miks siis. ma olen terve albumi juba ammu tõmmanud.. Alguses mõtlesin, et ei tõmba enne plaadi ostmist, aga siis vaatasin, et plaat tuleb nii hilja and I just couldn't resist! :D

Link to comment
Share on other sites

Ei ole? :D hah miks siis. ma olen terve albumi juba ammu tõmmanud.. Alguses mõtlesin, et ei tõmba enne plaadi ostmist, aga siis vaatasin, et plaat tuleb nii hilja and I just couldn't resist! :D

 

Ma ei ole sellepärast kuulanud et ma lubasin endale et ma ei riku üllatust ja ei kuula ühtegi laulu peale Grace Kelly ja Relaxi enne kui plaat kohale jöuab. :D

Sa ei kujuta ettegi kui vastik mul vahest olla on, et ma ei saa kuulata. :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ma ei ole sellepärast kuulanud et ma lubasin endale et ma ei riku üllatust ja ei kuula ühtegi laulu peale Grace Kelly ja Relaxi enne kui plaat kohale jöuab. :D

Sa ei kujuta ettegi kui vastik mul vahest olla on, et ma ei saa kuulata. :naughty:

 

Noja, tubli oled :D Mina seda küll ei suutnud XD Aga plaadi ostan ikkagi, ma tahan näha, mis seal sees on! :D:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Noja, tubli oled :D Mina seda küll ei suutnud XD Aga plaadi ostan ikkagi, ma tahan näha, mis seal sees on! :D:roftl:

 

 

 

Tubli jaa. Kuigi sellele kuulamisele on väga raske vastu panna. Aga noh siiamaani olen toime tulnud.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy