Jump to content

The Estonian thread.


xMariax

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

oi-oi, kui igav on ..

kui keegi äkki tahab midagi rääkida siis ma võin kuulata ja kaasa rääkida (ka mõtetutel teemadel :D ..

kui keegi eestlastest siin kuskil veel on ..

palun tulge ..

 

..igavus..

Link to comment
Share on other sites

oijah, räägi lähemalt..

sul viimane klass või?

 

ei, 9sas alles (:

no .. esiteks tulid megalollid vead sisse, nt borši osastaava käände suutsin kirjutada kahe š-ga, kusjuures veel üle kontrollides, et siis pärast eksamit pähe sähvataks, et on ikka ühega. ja siis kirjandi teema oli "Kooli mitu nägu", no kamoon, värdjas teema. kardan, et kirjutas üldse teemast mööda ja oeh :no: olen 3 väga rahul, nii et loodame (:

Link to comment
Share on other sites

mul oli juba 7ndas ajaloo eksam. aga täna oli siis esimene riiklik. uu spooky ^^ ei tegelt pole midagi nii hirmsad, aga ikka suudad idiootseid vigu teha.. see on lahe yeah :punk:

no kui muidugi välja arvata haiged kirjandi teemad :D

 

nädala aja pärast siis mata ja siis veel inka ja siis LÕPUKS suvi :punk:

Link to comment
Share on other sites

karta on, et ei viitsi xD nagu tänaseks ei õppinud mitte midagi, ja hea oligi, sest selliseks eksamiks on võimatu õppida, kuna ei tea kunagi, mis nüüd täpselt tuleb. seda, mis aasta jooksul oled õppinud, seda tead (: ja ega ma polekski saanud seda borši õppida, sest kust ma oleks teadnud, et just see tuleb.. kui sa mu jutust aru saad xD

aga jah, õppida ma ei kavatse.. riiklikud eksamid tegelt suht lebod.. kui oleks normaalsem kirjandi teema!!!! XD sest kes krijandiks õpib eks :D:D

Link to comment
Share on other sites

aga sul ju mata veel tulemas

võrrandeid võib ju korrata :D

okei, pole vahet ...

 

tead, see eksami-eelne kordamine ajab pea veel rohkem sassi. kui terve aasta vähemalt tunnis kohal oled käinud, teed enam-vähem ära (;

Link to comment
Share on other sites

Prantsuse Lütseum - kas seal on nagu erikallak prantsuse keelele

või nii??

ma olen jõhvist

siin on nagu tavalised koolid

ilma selliste kallakutete nagu nt saksa või prantsuse, inglise

 

jep. prantsuse keelt juba esimesest klassist õpitakse.. miis on tegelt suht karm, kui mõtlema hakata :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy