Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Anaaaa, pa nemoj tako... Nije forum kriv, vidis da mi dajemo sve od sebe da od ovog thread-a napravimo kulturno-obrazovni centar MFC-a :naughty:

I ne znam sta znaci "sagnjiti", al kad smo kod blesavih drzava...pa pogledaj nasu!!! Bice ti lakse 100% :wink2: Ajde, glavu gore!!!

A sta ti studiras?

 

Sta znaci sagnjiti...ma ovo je pisalo u rjecniku.:blink: Onda...na engleskom bi to znacilo rot...to rot...onda- I will rot in this f***ing country!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Sta znaci sagnjiti...ma ovo je pisalo u rjecniku.:blink: Onda...na engleskom bi to znacilo rot...to rot...onda- I will rot in this f***ing country!:thumbdown:

 

Aha...to rot = trunuti. Ma otkud je to f***ing country...ti mozes u London kad pozelis! Nama bi za London izvadili pola litre krvi, vakcinisali nas, dezinfikovali, sterilisali, pustili danima da cekamo ispred ambasade, i na kraju nas elegantno odbili...a vama cak ni viza ne treba! Al sad...ako su ispiti u pitanju, to je onda visa sila...:sad: Pretpostavljam da se finansijeri (citaj roditelji) najvise protive.

A nisi mi rekla sta studiras?

Link to comment
Share on other sites

Ah, da ovo sam zaboravila reči :doh:- studiram pravo. Znam, da je visa sila i da ne mogu nista uciniti ali svejedno sam ponekoliko tuzna.:boxed:

 

Ma ovo da cu trunuti ovdje u SLO nije bilo misljeno samo zbog Londona...nasa je drzava tako mala a i ljudi se ovako ponasajo.:boxed: Svi razmisljajo isto, isto se odjevajo, svi slusajo isto muziko,...sve je jednako. I ovo me u danima kao je danasnji izludira.

Link to comment
Share on other sites

Ah, da ovo sam zaboravila reči - studiram pravo. Znam, da je visa sila i da ne mogu nista uciniti ali svejedno sam ponekoliko tuzna.

 

Ma ovo da cu trunuti ovdje u SLO nije bilo misljeno samo zbog Londona...nasa je drzava tako mala a i ljudi se ovako ponasajo.:boxed: Svi razmisljajo isto, isto se odjevajo, svi slusajo isto muziko,...sve je jednako. I ovo me u danima kao je danasnji izludira.

 

Pa ne znam kako da ti pomognem :sad:

Evo, znam da nije Mika, al...mozda te malo oraspolozi :flowers2:

Link to comment
Share on other sites

Ana, nemoj da se nerviraš!!!

Kako Ivona i ja!!!Ti si bar videla Miku, a nas dve???I postoji mala verovatnoća da ćemo ga i videti!!!:emot-sad: :emot-sad:

Mi ovde sečemo vene za njim, a on neće da nam pokloni jedan mali koncert!!!:tears::crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby:

Jel tako Ivona???

Link to comment
Share on other sites

Ana, nemoj da se nerviraš!!!

Kako Ivona i ja!!!Ti si bar videla Miku, a nas dve???I postoji mala verovatnoća da ćemo ga i videti!!!:emot-sad: :emot-sad:

Mi ovde sečemo vene za njim, a on neće da nam pokloni jedan mali koncert!!!:tears::crybaby: :crybaby:

Jel tako Ivona???

 

Ma videcemooooo ga, videceeees! Doci ce on na Exit :naughty: :naughty:

Link to comment
Share on other sites

oila. tenx k si me povabla. ei a mi mal razložiš kva kei lah delaš na tem forumu? :D ful doug sm že kle pa čist mal vem kai delat. kje si ti prvič slišala za miko? a si že bla na kkšnem njegovem koncertu?

Link to comment
Share on other sites

oila. tenx k si me povabla. ei a mi mal razložiš kva kei lah delaš na tem forumu? :D ful doug sm že kle pa čist mal vem kai delat. kje si ti prvič slišala za miko? a si že bla na kkšnem njegovem koncertu?

 

A ja sada tebe ništa ne razumem!!!:boxed:

Link to comment
Share on other sites

oila. tenx k si me povabla. ei a mi mal razložiš kva kei lah delaš na tem forumu? :D ful doug sm že kle pa čist mal vem kai delat. kje si ti prvič slišala za miko? a si že bla na kkšnem njegovem koncertu?

 

Ni ja te ne razumem, al dobro nam dosla, ko god da si! :wink2:

Cekamo Anu prevodioca!

Link to comment
Share on other sites

I ko moze da ostane neraspolozen kad vidi ovaj osmeh...:wub2:

 

i1345129_mmm5.jpg

 

Umrla sam.

 

Ana, nemoj da se nerviraš!!!

Kako Ivona i ja!!!Ti si bar videla Miku, a nas dve???I postoji mala verovatnoća da ćemo ga i videti!!!

Mi ovde sečemo vene za njim, a on neće da nam pokloni jedan mali koncert!!!

Jel tako Ivona???

 

Hoće, malo sutra!!!Veća verovatnoća je da će doći Kaiseri nego on!!!:mf_lustslow:

Ali zadovoljiću se i Kaiserima....:biggrin2:

Nick....uh....:wub2:

 

Ah bila bi čista fantazija, da nam Mika pokloni jedan mali koncert.

Link to comment
Share on other sites

A ja sada tebe ništa ne razumem!!!:boxed:

 

Ni ja te ne razumem, al dobro nam dosla, ko god da si!

Cekamo Anu prevodioca!

 

Ana gde si???

 

Evo mene! A da...Pozna piše na slovenačkom koji ni meni nije najbolj poznan.:roftl: Ali je cura iz Slovenije koja voli Miku i če chatati sa nama.:thumb_yello: Zanima jo kako funkcionira forum i neke druge stvari o Miki.

 

oila. tenx k si me povabla. ei a mi mal razložiš kva kei lah delaš na tem forumu? :D ful doug sm že kle pa čist mal vem kai delat. kje si ti prvič slišala za miko? a si že bla na kkšnem njegovem koncertu?

 

Ejla, ni za kaj! Itak, da je treba skup nabrat vse Mika fane iz naše male kurice.:biggrin2: Uh, jaz sem že zeeeloooo dolgo njegov fan, konec januarja sem prvič slišala za njega in od takrat živim v nekem drugem svetu.:wub2: Na tem forumu pa sem od marca. Bla sem na njegovem koncertu v Bologni, zdaj 20.oktobra in je bilo...POPOLNO!!!!! Zdaj pa ravnokar preživljam manjšo krizo, ker mi je London padel v vodo. :tears:

Pa ti??? Kje si slišala za Miko? Si že dolgo fan? Že bla na kakem koncertu?

 

Saj forum je čist enostaven- pod account maš teme v katerih si že sodelovala, pod new posts pa maš ta nove.

 

Pa dobrodošla seveda!! Upam, da boš pogosto tu!

Link to comment
Share on other sites

Evo mene! A da...Pozna piše na slovenačkom koji ni meni nije najbolj poznan.:roftl: Ali je cura iz Slovenije koja voli Miku i če chatati sa nama.:thumb_yello: Zanima jo kako funkcionira forum i neke druge stvari o Miki.

 

 

 

Ejla, ni za kaj! Itak, da je treba skup nabrat vse Mika fane iz naše male kurice.:biggrin2: Uh, jaz sem že zeeeloooo dolgo njegov fan, konec januarja sem prvič slišala za njega in od takrat živim v nekem drugem svetu.:wub2: Na tem forumu pa sem od marca. Bla sem na njegovem koncertu v Bologni, zdaj 20.oktobra in je bilo...POPOLNO!!!!! Zdaj pa ravnokar preživljam manjšo krizo, ker mi je London padel v vodo. :tears:

Pa ti??? Kje si slišala za Miko? Si že dolgo fan? Že bla na kakem koncertu?

 

Saj forum je čist enostaven- pod account maš teme v katerih si že sodelovala, pod new posts pa maš ta nove.

 

Pa dobrodošla seveda!! Upam, da boš pogosto tu!

 

Ana ja te sve razumela!!!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy