Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Eh...slazem se za Miku...:wub2: :wub2:

 

 

 

Pa hvatam se za slamku!!! Od kad je onaj poslednji završio u... ah, znaš već gde (naša mala tajna):wink2: ...ja sam očajna! Ni vračke ne pomažu! Nikako da upecam nekoga! :sneaky2:

 

Znam kako je.:boxed:

 

I gde je ta Dragana nestala...koje su joj to sad fore? Ni zdravo...ni laku noć!!!

:sneaky2:

 

Ah da...Dragana ima mnogo za objasnit sutra.:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Eh da, da....opet ja sama...pričam sama sa sobom...

Samo još da nabavim gomilu mačaka...metlu već imam...i onda ću biti autentična...:insane:

 

:crybaby: :crybaby: :crybaby:

 

Nemoj ovako! Ja sam još uvijek ovdje...znam da nisam Dragana ali dobro.:biggrin2: Nabavi mačku- vidjet češ kako ti ove možejo promijeniti život!:thumb_yello:

Onda...da napišem pod 'location'- stuck in our chicken shaped country ili stuck in the middle of nowhere.

Link to comment
Share on other sites

Nemoj ovako! Ja sam još uvijek ovdje...znam da nisam Dragana ali dobro.:biggrin2: Nabavi mačku- vidjet češ kako ti ove možejo promijeniti život!:thumb_yello:

Onda...da napišem pod 'location'- stuck in our chicken shaped country ili stuck in the middle of nowhere.

 

Izvini...moja greška...bila si mi offline! Ne plačem ja za Draganom! Pih...tako nas ostavila...bez da se okrene...:thumbdown:

 

Napiši in the middle of nowhere...onda ispadne da smo svi u istom sosu...a i dodjemo nekako...bliskije :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Nabavi mačku- vidjet češ kako ti ove možejo promijeniti život!:thumb_yello:

 

Ma verujem ti, al kod mene to ne uspeva! Kućni ljubimci, mislim! Imala sam par, i svi su tragično završili! Ni cveće mi ne uspeva...ni životinje...ni momci!!! :crybaby: :crybaby: :crybaby:

 

Eh...i onda aj nemoj plakati! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ma verujem ti, al kod mene to ne uspeva! Kućni ljubimci, mislim! Imala sam par, i svi su tragično završili! Ni cveće mi ne uspeva...ni životinje...ni momci!!! :crybaby: :crybaby:

 

Eh...i onda aj nemoj plakati! :wink2:

 

Ah cveće ni meni ne uspeva...nikada.:roftl: Sve tužno završi. Ali za svoje mace spremna sam umreti.:mf_rosetinted: A momci...bolje da ne pomišljam na ovo- već sam se pomirila sa usodom i sa tem da ću uvjek biti solo. Ali bolje biti solo nego u nekom lošem razmerju.

 

Slušaj Miko i bit češ bolje!:thumb_yello::biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Drage devojke ja se izvinjavam za svoj izostanak iz sinoćnog kafea, ali tako vam je to...i nemojte da se ljutite...težak je život nas majki...:crybaby:

 

Inče a ti se nisi izjasnila oko Simona?Kakav ti je?:das:

 

A jeste vas dve objasnile devojci pravila, odnosno kada se skupljamo, šta je caffe u 8...itd...:biggrin2:

 

 

I samo da znate da je devojka maloletna tako da nema više kačenja slika one sadržine...kao do sada...:wink2:

 

Možemo zakonski da odgovaramo!:shocked::yikes::fisch:

Link to comment
Share on other sites

A jeste vas dve objasnile devojci pravila' date=' odnosno kada se skupljamo, šta je caffe u 8...itd...:biggrin2: [/quote']

 

Ja mislim da je i za neke od nas (koje ću sada samo značajno pogledati :yikes: ) nije na odmet ponoviti pravila...i definisati šta je uopšte caffe u 8!!! Dakle...to nije varijanta...konektujem se u 8:00, prijavim se da sam stigao...i zbrišem u 8:05!!! Ne, ne, ne...to treba shvatiti puno ozbiljnije! Nemojte da uvedem opravdane i neopravdane...(onda se bez opravdanja dežurnog lekara, i to s pečatom, nećete izvući)! :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je i za neke od nas (koje ću sada samo značajno pogledati :yikes: ) nije na odmet ponoviti pravila...i definisati šta je uopšte caffe u 8!!! Dakle...to nije varijanta...konektujem se u 8:00, prijavim se da sam stigao...i zbrišem u 8:05!!! Ne, ne, ne...to treba shvatiti puno ozbiljnije! Nemojte da uvedem opravdane i neopravdane...(onda se bez opravdanja dežurnog lekara, i to s pečatom, nećete izvući)! :bleh:

 

 

Jujujuju...profesorka što smo postali opasni!:bleh:

Ja sam ti se opravdala za juče, a ti meni nisi odgovorila kakav ti je Simon?:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Hmm...dolga lista, ampak recimo med naj naj so še mi- Coldplay, Fall Out Boy, Billy Talent, Shakira, Linkin Park, The Fratellis, Foo Fighters, Nirvana (stara ljubezen:biggrin2: ), My Chemical Romance, The View, Kaiser Chiefs...ma saj jih je res en kup, to je samo tisti miceni del.:bleh: Ampak samo, da je bolj rock pa pop, ker tistega ogabnega nabijanja ne prenašam.:puke: Mi povzroča glavobol.

Kaj pa ti najraje poslušaš?? Ponavadi mamo Mika fani kr podoben okus.:biggrin2:

čist res. najbl rock sam uno nabijanje :D pa še kr dobr prenašam. najbl pa bon jovi, maroon5, foo fighters, fall out boy, my cemical romance, omar, the cemical brothers in še in še. kaj pa slo scena?

Link to comment
Share on other sites

čist res. najbl rock sam uno nabijanje :D pa še kr dobr prenašam. najbl pa bon jovi, maroon5, foo fighters, fall out boy, my cemical romance, omar, the cemical brothers in še in še. kaj pa slo scena?

 

Jao, slovenska scena je bolj boga.:naughty: Edini, ki so mi nekaj posebnega so mi Big Foot Mama pa Zablujena Generacija! Pa tebi od slovenskih, sem vidla da si napisala Omar...a to Omar Naber, saj on tud ni tak napačen.:wink2: Pa mogoče da še mi mata Gušti pa Polona kak dober komad...to bo pa bolj ali manj vse.:biggrin2:

 

A veš, da mamo ob 8 tukaj odprto eno malo kavarnico? No, ne dobesedno, ampak ob 8ih zvečer ponavadi vse pridemo na MFC, da klepetamo malo. Tak, da če maš čas- si več kot pa dobrodošla!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Tri divna momka!!!:wub2: :wub2: :wub2:

Drago mi je da se neko slaže samnom...:blush-anim-cl:

 

I ja sam sretna da sam konačno pronašla nekoga koji ima sličan okus...kako sam već kazala-ovdje nemam ni jedne same osobe kojoj bi se sviđale iste stvari ili ista muzika.:blink:

Link to comment
Share on other sites

Ahaha, pogledaj ovaj izraz na Nickovem licu na zadnjoj fotki.:roftl:

Samo se nadam da neću i ovih slikic izbrisati.:mf_rosetinted:

Ali Peanut!:wub2: Joj, je slatki.:wub2:

 

Zato što nije mogao da se seti koga najavljuju...joj sva trojica su mi slatki...:wub2::blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

I ja sam sretna da sam konačno pronašla nekoga koji ima sličan okus...kako sam već kazala-ovdje nemam ni jedne same osobe kojoj bi se sviđale iste stvari ili ista muzika.:blink:

 

Pa zato sam tu jaaaaa....The one and only!!!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy