Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pa zato sam tu jaaaaa....The one and only!!!:wink2:

 

The one and only, klanjam se ti!:bleh:

 

Zato što nije mogao da se seti koga najavljuju...joj sva trojica su mi slatki...:wub2:

 

Da, da sva trojica su slatki...ali Peanut!:mf_lustslow:

 

Danas sam gledala neki snimak sa Frequence-a...Jel to stvarno bilo toliko blata?:shocked:

 

Ne možeš si ni predstavljati. Prva dva dana nije bilo krize ali u noči na petak, koji je bil zadnji dan, počela je padati kiša i padala je kroz svo noč. Ah, bolje da ti ne razlagam. Naš šator bil je potpuno mokar i mi koji smo spavali unutra također.:boxed: Sve, sve je bilo mokro... Zato smo i išli u Salzburg i onda natrag jer nije bilo moguće ostati u kampu. Ali blata je bilo mnogo, mnogo, mnogo...Neke budale so kopale rupe, pišili u njih in onda so ljudi stupili unutra. Ne znam jer je ovo smiješno ili bolano.:blink:

Link to comment
Share on other sites

Uprkos svemu temu sam se imala stvarno lijepo na tim festivalu...samo trebaš imati dobar šator, gumene čizme i dobro komapnijo. Ja sam ove godine imala samo slednjo.:naughty: Bila sam tamo sa jedno curo iz ovog foruma...nadale smo se da će doči i Mika ali on nas je iznjeverio.:sneaky2::bleh:

Ali imala sam priliko videti sve ove prekrasne bande!:thumb_yello: Kaiser Chiefs live so a must! Kada češ opet imati priliko zagrabi je!! U istino so FENOMENALNI!!!:punk:

Link to comment
Share on other sites

Uprkos svemu temu sam se imala stvarno lijepo na tim festivalu...samo trebaš imati dobar šator, gumene čizme i dobro komapnijo. Ja sam ove godine imala samo slednjo.:naughty: Bila sam tamo sa jedno curo iz ovog foruma...nadale smo se da će doči i Mika ali on nas je iznjeverio.:sneaky2::bleh:

Ali imala sam priliko videti sve ove prekrasne bande!:thumb_yello: Kaiser Chiefs live so a must! Kada češ opet imati priliko zagrabi je!! U istino so FENOMENALNI!!!:punk:

 

Jooooj...verujem ti....ahhhh....:wub2:

Blago tebiiii.....

Kad bolje razmislim bolje da mi emigriramo u Sloveniju stuck in the middle of nowhere jer je bolja u svakom slučaju od Srbije stuck in the middle of nnooooooooowwwwwwhhhheerrrrrrreeee!!!!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Kad bolje razmislim bolje da mi emigriramo u Sloveniju stuck in the middle of nowhere jer je bolja u svakom slučaju od Srbije stuck in the middle of nnooooooooowwwwwwhhhheerrrrrrreeee!!!!:thumbdown:

Vjeruj mi...niso stvari tako lijepe ovdje. Da, istina je da za većino držav ne trebamo vize ali nitko ne poznaje ove male kokoši (:naughty: ), nijedan dobar band ne dođe svirati u SLO i ne znam šta se dogaja sa ljudmi ovdje ali u zadnje vreme niso posve normalni.

Srbija je OK!:thumb_yello: Za vraga...samo u Beogradu živi toliko ljudi koliko ih u cjeloj Sloveniji!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Vjeruj mi...niso stvari tako lijepe ovdje. Da, istina je da za većino držav ne trebamo vize ali nitko ne poznaje ove male kokoši (:naughty: ), nijedan dobar band ne dođe svirati u SLO i ne znam šta se dogaja sa ljudmi ovdje ali u zadnje vreme niso posve normalni.

Srbija je OK!:thumb_yello: Za vraga...samo u Beogradu živi toliko ljudi koliko ih u cjeloj Sloveniji!:bleh:

 

Aj se onda menjamo!!!:thumb_yello:

 

Jesi čula da dolazi Rihanna u Beograd...:naughty::thumbdown: no comment...:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Jujujuju...profesorka što smo postali opasni!:bleh: :

 

Hehe...to mi je i mama danas rekla..."Ti od kad si profesor..." A ja nisam zvanično ni asistent!

 

Ja sam ti se opravdala za juče, a ti meni nisi odgovorila kakav ti je Simon?:bleh:

 

Pa ja pokušavam elegantno da izbegnem odgovor, a ti mi ne daš! Onda ću biti fina... Bitno je da se VAMA ON/ONI svidjaju!!! Meni, na threadu, ne smetaju! :bleh: Kačite slike do mile volje!

Link to comment
Share on other sites

E ovome se od tebe nisam nadala....:mf_rosetinted:

 

A što? Šta fali Rihanni? Nije da je ja sad nešto posebno slušam, niti ću biti u publici uopšte...al bolja mi je npr...od Avril! Hm...ili ja to sa Avril imam neke neizmirene račune! :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

A što? Šta fali Rihanni? Nije da je ja sad nešto posebno slušam, niti ću biti u publici uopšte...al bolja mi je npr...od Avril! Hm...ili ja to sa Avril imam neke neizmirene račune! :sneaky2:

 

A vidi bre naprethodnoj strani kako su sva trojica slatki...:wub2:

I Nick....oh...ehh...ahhhhh....:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Joooj Ivona...pa vidiš da stepujem...:biggrin2::wink2:

 

Ja se izvinjavam!!! Ja sam trenirala ples, al ovo stepovanje nisam prepoznala! Evo, pokriću se ušima od sramote! :biggrin2:

 

To je prirodna veleton nijansa sa čičkovim uljem i ekstratom aloje...

 

Zvuči ukusno! Da probam to da dodam u onaj moj lonac...možda mi i uspe koja vradžbina!

Link to comment
Share on other sites

Ja se izvinjavam!!! Ja sam trenirala ples, al ovo stepovanje nisam prepoznala! Evo, pokriću se ušima od sramote! :biggrin2:

 

 

 

Zvuči ukusno! Da probam to da dodam u onaj moj lonac...možda mi i uspe koja vradžbina!

 

 

Probaj da zagnjuriš glavu u lonac kada to sve zbućkaš...da vidiš efekat...:roftl: :roftl: a što se tiče plesa trenirala si ga pre 10 godina ovo je novi moderni ples....:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Probaj da zagnjuriš glavu u lonac kada to sve zbućkaš...da vidiš efekat...:roftl: :roftl: a što se tiče plesa trenirala si ga pre 10 godina ovo je novi moderni ples....:bleh:

 

Čuj nju! Pre 10 god! Nisam ja baš tako matora!!!

Do pre godinu dana, draga moja...a mogla bi opet da krenem, usedela sam se ispred ovog kompa. Al što jes-jes...step mi nije jača strana.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy