Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

Devojke...lakše malo! Sve se može rešiti mirnim putem!

Dragana, ne ideš ti nikuda...naročito ne ZAUVEK! Blefiraš samo, svi to znamo!

A ti Ana...zar se nismo dogovorili da će ovo biti kulturno-edukativan forum! Bez nepristojnih smile-ija, molim! To Dragani pošalji u private poruci! :bleh:

 

Eh, kuda ide ovaj svet kad ja nekog učim redu!:roftl: :roftl: :roftl:

 

P.S. Superrr ti je signature, Ana!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Devojke...lakše malo! Sve se može rešiti mirnim putem!

Dragana, ne ideš ti nikuda...naročito ne ZAUVEK! Blefiraš samo, svi to znamo!

A ti Ana...zar se nismo dogovorili da će ovo biti kulturno-edukativan forum! Bez nepristojnih smile-ija, molim! To Dragani pošalji u private poruci! :bleh:

 

Eh, kuda ide ovaj svet kad ja nekog učim redu!:roftl: :roftl: :roftl:

 

P.S. Superrr ti je signature, Ana!!!

 

To ti samo misliš!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Devojke...lakše malo! Sve se može rešiti mirnim putem!

Dragana, ne ideš ti nikuda...naročito ne ZAUVEK! Blefiraš samo, svi to znamo!

A ti Ana...zar se nismo dogovorili da će ovo biti kulturno-edukativan forum! Bez nepristojnih smile-ija, molim! To Dragani pošalji u private poruci! :bleh:

 

Eh, kuda ide ovaj svet kad ja nekog učim redu!:roftl: :roftl:

 

P.S. Superrr ti je signature, Ana!!!

:giveup: Izvinjavam se Dragana. :tears: Ne znam šta mi je bilo da sam koristila ove ružne prste. :naughty:

 

Hvala za signature.:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

:giveup: Izvinjavam se Dragana. :tears: Ne znam šta mi je bilo da sam koristila ove ružne prste. :naughty:

 

Hvala za signature.:biggrin2:

 

A dobro sad, Ana...nemojj plakati...svakom se nekad omakne... Prst mislim :bleh:

A Dragana je baš odlučila da nas bojkotuje! :sad:

Link to comment
Share on other sites

Ali zašto??:emot-sad::confused:

 

Ne znam ni ja šta joj je!:blink:

Upravo sam joj poslala jednu preteću poruku...ali izgleda da ne vredi!:sneaky2:

Da probam s nekom manje pretećom??? Ma...nisam ja u tom fazonu! A da probaš ti, Ana...ti si fina...ako izuzmemo one prste :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ni ja šta joj je!:blink:

Upravo sam joj poslala jednu preteću poruku...ali izgleda da ne vredi!:sneaky2:

Da probam s nekom manje pretećom??? Ma...nisam ja u tom fazonu! A da probaš ti, Ana...ti si fina...ako izuzmemo one prste :naughty:

 

Ah, ovoj prsti...uvijek me dovodu u probleme.:naughty:

 

Ali kamo da ji pošljem poruku? Nije ni na svom spejsu.:confused:

Link to comment
Share on other sites

Ah, ovoj prsti...uvijek me dovodu u probleme.:naughty:

 

Ali kamo da ji pošljem poruku? Nije ni na svom spejsu.:confused:

 

Ma garant i jeste online, ali nam ne da da je vidimo...nego nas samo pušta da se mučimo. Znaš ti da ona voli kad nekom nedostaje!:naughty:

 

E Dragana provalili smo te...nije ti fora više!:bleh: :bleh: :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Ma garant i jeste online, ali nam ne da da je vidimo...nego nas samo pušta da se mučimo. Znaš ti da ona voli kad nekom nedostaje!:naughty:

 

E Dragana provalili smo te...nije ti fora više!:bleh: :bleh: :bleh:

 

Haha, znaš da sam i ja isto pomislila.:roftl:

Dobro Dragana sada znaš da nam nedostaješ i možeš se vratiti.:wink2::bleh:

Link to comment
Share on other sites

Mozda je ona riba u horoskopu, al je tvrdoglava ko...JA! :roftl:

Ne vredi, ne odgovara ni na sms.

Ili joj je muž našao sve Mikine i Nickove slike na kompu, shvatio da ga vara, i koliko to dugo već traje...i sad su u žučnoj svadji...

...ili se naljutila na nas dve!

Valjda je ovo prvo! :roftl: :roftl: :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Evo mene...:tongue2: niste valjda mislile da sam se stvarno naljutila na vas dve:naughty:

Pa nisam baš tolika krava... Morala sam malo da vas zezam...:wink2:

 

Ali Ana baš pretera sa onim prstima...:thumbdown: A ja mislila ona fina devojka:bleh: i dogovor je da nema više :argue: samo možemo da :snog:

Link to comment
Share on other sites

Evo mene...:tongue2: niste valjda mislile da sam se stvarno naljutila na vas dve:

Pa nisam baš tolika krava... Morala sam malo da vas zezam...

 

Ali Ana baš pretera sa onim prstima...:thumbdown: A ja mislila ona fina devojka i dogovor je da nema više samo možemo da :snog:

 

A, glej gdo se vratio!!:biggrin2:

 

A zašto ste mislile da sam ja neka fina devojka? Nisam.:bleh::angel_not:

 

Dogovor :snog: važi.

Link to comment
Share on other sites

Ona je ustvari sinoć bila na horu, i pevala (da, da...svakog danas puštaju u hor :naughty: )...dok smo mi ovde umirale od brige za njom! E Dragana, Dragana...:sneaky2:

 

Nadam se da se pod :argue: ne podrazumeva ova moja ironija...ja se jednostavno tako šalim, ne umem drugačije :emot-sad:

Link to comment
Share on other sites

Ona je ustvari sinoć bila na horu, i pevala (da, da...svakog danas puštaju u hor :naughty: )...dok smo mi ovde umirale od brige za njom! E Dragana, Dragana...:sneaky2:

 

Nadam se da se pod :argue: ne podrazumeva ova moja ironija...ja se jednostavno tako šalim, ne umem drugačije :emot-sad:

 

Ej bre ti ne vređaj...ja već godinama pevam po kojekakvim horovima...doduše iz nekih su me izbacili zbog moje lenjosti i neredovnosti...:naughty:

 

Kao i iz muzičke škole...:blush-anim-cl: boleli me prsti...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

ei spet sory k me skor ceu tedn ni blo! velik obveznosti sploh pa ta šola... kako si kei? ei kako se naredi tak ime k ga maš ti uspod u mika fan club stilu?

 

Hejla!

Saj ni panike...razumem kak je to ko maš gužvo.:wink2: Jaz sem ta teden nekaj bolana pa ne morem nič prav delat (se učit, torej LOL), zato pa pač malo več časa preživim tu.:bleh: Hm...bom jaz probala poiskat ta link, kjer lahko vprašaš to punco, da ti nardi taki podpis...Samo trenutno mi je se malo zrušil celi sistem, pa so se mi vse teme, ki jih sledim, zbrisale.:blink: Samo ni panike, to je samo začasno, in takoj kak najdem link, ti povem.:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy