Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja nisam toliko radoznala kad je on u pitanju...:thumbdown:

Da je neko drugi...:biggrin2:

 

Možda Harry Potter?:naughty:

 

A ja ti čitam misli...

Ti pomisliš na mene, a ja se stvorim!!!

I onda kao nismo veštice?!?:naughty: :naughty: :naughty:

 

Onda ako ste već veštice učinite nešto da će Mika brzo doći ili u Srbijo ili Slovenijo.:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Možda Harry Potter?:naughty:

 

Onda ako ste već veštice učinite nešto da će Mika brzo doći ili u Srbijo ili Slovenijo.:biggrin2:

 

Ne...Harry-ja volim više kao druga...:bleh:

 

A to je problem...na Miku ne možemo da utičemo...njega čuva drevna magija Marl Marl plemena!!!:naughty:

(više informacija na http://bb01.sov.uk.vvhp.net/mikasounds/phpBB2/viewtopic.php?t=1456&start=0)

Link to comment
Share on other sites

Ajde voli ih makar malo!!!:bleh:

 

Ne mogu Dragana! Ne mogu... Cenim ja tvoj ukus i sve...al *...:biggrin2:

 

*("al" je skraćenica od veznika "ali", i pravilno bi bilo da se piše sa apostrofom: "al' ", prim. prev.)

:roftl: :roftl: :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ona je svuda aktivna...takoreći AKTIVNA AKTIVISTKINJA!!!moramo čuti od Grashomirke da li je to pravilno...možda je danas imala čas srpskog jezika i kulture izražavanja!

 

Ja ne bih da se uplićem...nisam stručna kao neki ovde...ali mislim da je to PLEONAZAM!!! Molim stručnjaka da se javi da potvrdi!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Aha...to sam otkrila mnogo pre MFC!

Ma ustvari ja sam samo u priči s vama dvema, aktivna...:wink2:

 

Znala sam da postoji taj mikasound ali nikad se mi nije tako sviđao kao ovaj forum. Ne znam zašto.:blink:

 

Ona je svuda aktivna...takoreći AKTIVNA AKTIVISTKINJA!!!moramo čuti od Grashomirke da li je to pravilno...možda je danas imala čas srpskog jezika i kulture izražavanja!

 

Ja ne bih da se uplićem...nisam stručna kao neki ovde...ali mislim da je to PLEONAZAM!!! Molim stručnjaka da se javi da potvrdi!:mf_rosetinted:

 

PLEONAZAM- šta to znači?:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Znala sam da postoji taj mikasound ali nikad se mi nije tako sviđao kao ovaj forum. Ne znam zašto.:blink:

 

Pa tamo sam prvo otišla, u potrazi za Mikom, pa sam malo emotivno vezana za taj forum, iako je ovaj puno jači. Al* pričica nam je super... Aj** pročitaj kad budeš imala vremena pa mi javi kako ti se svidja!

 

*,**(Znam, znam...opet "Al' " i "Aj' ")

 

PLEONAZAM- šta to znači?:blush-anim-cl:

 

Hm...naziv gramatičke greške, recimo. Kad kažeš npr. mala kućica... Čim je "kućica", podrazumeva se da je "mala", nema potrebe da se to ponovo navodi.

Al šta se ja tu uplićem, kad imamo stručnjaka za tu oblast!!!

Link to comment
Share on other sites

P

Hm...naziv gramatičke greške, recimo. Kad kažeš npr. mala kućica... Čim je "kućica", podrazumeva se da je "mala", nema potrebe da se to ponovo navodi.

Al šta se ja tu uplićem, kad imamo stručnjaka za tu oblast!!!

 

Hvala za ovo razlagu.:thumb_yello:

 

I ja moram od kompjutera ili će se mi zmješati.:naughty: Danas u 7??:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

ja valda :D novi stroški :D ah pa sei zanga bi dala use :D no ne glihk čist use:D. kumi čakam!

 

Haha, saj 24€ tud ni tak dosti.:wink2: No, vsaj ne za ta DVD, ker je res super. Recimo jaz zjutraj vedno telovadim in ker v moji sobi dobim samo naše SLO kanale (fajn, ne?:mf_rosetinted: ) mi prav paše, da lahko dam DVD not, na koncert pa ful na glas- kr dodatno energijo dobim.:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy