Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Poslaću i ja vama jedan lep ...dobila sam ga pre nekako ali me mrzi da ga pogledam do kraja...aj šaljite e mailove meni na myspace!!!

 

Al kako na myspace da zakačiš attachment???

 

Evo, poslala sam ti još jedan. :biggrin2:

Ani nisam, kad kaže da ne voli. Mislim...jeste ovo chain...al interesantan...nije onaj za prosledjivanje dalje!

Link to comment
Share on other sites

Al kako na myspace da zakačiš attachment???

 

Evo, poslala sam ti još jedan. :biggrin2:

Ani nisam, kad kaže da ne voli. Mislim...jeste ovo chain...al interesantan...nije onaj za prosledjivanje dalje!

 

Ma možeš poslati.:biggrin2: Ako u istini ni jedan izmed onih koje trebaš poslati dalje xx ljudima ili ćeš imati xx godina nesreće.:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Al kako na myspace da zakačiš attachment???

 

Evo, poslala sam ti još jedan. :biggrin2:

Ani nisam, kad kaže da ne voli. Mislim...jeste ovo chain...al interesantan...nije onaj za prosledjivanje dalje!

 

Evo poslala sam ti Ivona nešto...dok ja ne skontam da imam tvoj e-mail!!!:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Ovo je odlično...moram pokazati Bodi da se i on smeje...onom tvom 1-vom smo se smejali ko ludi!!!:roftl: :roftl: :roftl:

 

A imam ja gomilu tih zezancija... A tek onih bezobraznih što imam...:biggrin2: Al te neću da prosledjujem, pošto sam ja fina!!!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Poslaću i ja vama jedan lep ...dobila sam ga pre nekako ali me mrzi da ga pogledam do kraja...aj šaljite e mailove meni na myspace!!!

 

Hehehe, toliko je dobar da te mrzi da ga pogledaš???:roftl::bleh::roftl:

 

Juuu...fina...ko te ne zna skupo bi te platio!!!:naughty:

 

 

Jeste dobile?Možda se malo duže skida...ali jbg!

 

E taj je prosledjivački...oni moji nisu!!!:bleh:

Al ok je!

Link to comment
Share on other sites

hudo. mi tut dobimo sam slo kanale :D. dons mi je mami kao za nov let prnesla od mike dvd! zdele ga grem gledat. fsm

 

:yay: To je pa lepo za čut! Maš dobro mami.:wink2:

 

Ti se tud fajn mej pa poročaj kak se ti kaj zdi DVD da ga lahko prekomentirama malo!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy