Jump to content

The Ex-Yu Thread


Freya

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

E Ana...to već duže vreme hoću da te pitam, pa uvek zaboravim. Jesi ti učestovala u nekima od ovih projekata...npr. gift books i sl???

 

Da.:thumb_yello: Birthday, gift book, relax,... Super je. Ali surađivam samo u onima koji se mi sviđajo i činijo dobra ideja.:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

:yay: To je pa lepo za čut! Maš dobro mami.:wink2:

 

Ti se tud fajn mej pa poročaj kak se ti kaj zdi DVD da ga lahko prekomentirama malo!:biggrin2:

uf je pa doug:D. sploh še nism pogledala celga zto k sm se mogla spet it učit:(. pršla sm do konca koncerta pa kkšne 20min njegovga potvanja po evropi. full je dobr. ei sam neki a je ring ring pa holy johnny, i wat you back njegovi komadi? k vem da sweet dreams ni, sam za te tri pa nevem, zdi se mi da so tko k sweet... mam prou?

Link to comment
Share on other sites

uf je pa doug:D. sploh še nism pogledala celga zto k sm se mogla spet it učit:(. pršla sm do konca koncerta pa kkšne 20min njegovga potvanja po evropi. full je dobr. ei sam neki a je ring ring pa holy johnny, i wat you back njegovi komadi? k vem da sweet dreams ni, sam za te tri pa nevem, zdi se mi da so tko k sweet... mam prou?

 

Ring Ring-bonus track, Holy Johnny- ta novi komad (ta dva sta njegova); I want You Back- cover od Jackson 5.:wink2:

 

Jaz se koncerta sploh ne morem naveličat. Pa sploh ne vem kak naj zdržim to obdobje, ko ne bo mel koncertov po Evropi?:blink: Ko bi le lahko šla v London februarja:tears:.Ah, sanjati je dovoljeno.:biggrin2:

Upam da boš čimprej mela čas da ga pogledaš. Bedasta ta šola, ha?:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ali pogledaj...meni dvori a to što je dao tebi bio je samo jedan prijateljski poljubac.:roftl:

 

 

 

Ti se tako s prijateljima ljubiš Ana?:shocked: :shocked: :shocked:

E šta se ovde sve može čuti... Ništa me više neće moći iznenaditi!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy