Jump to content

The Romanian Thread


crina

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aa..de prin noiembrie 2007 cred:blush-anim-cl: ("happy ending" m-a convins:naughty:)

si totusi,m-am inregistrat in dec 2008 (si nu stiu de ce nu am primit confirmarea..) si am mai incercat in mai 2009 si ta-ddah!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

buna diana de la lastfm. eu sunt ioana...de la cluj...si inca cateva orase,depinde de anotimp :lol3:

 

eu deja m-am obisnuit sa nici nu ma astept sa ajunga ceva normal la noi...sau ma rog,daca cineva extermina toata miscarea electro-dance,poate

Link to comment
Share on other sites

no bine:roftl:

 

in legatura cu chestia electro-dance-crap ,ma indoiesc ca se va termina curand:blink:

mai am si eu ceva sperante ca mika o sa puna piciorul pe aici,macar pana o sa reusesc si eu sa ma duc la un concert in strainatate:aah:

Link to comment
Share on other sites

hey!

uhm..tocmai ce am vazut we are golden pe vh1 :)

stiu ca nu e post romanesc,dar totusi..:naughty:

 

 

:shocked:must to see it!go on VH1!

 

:wub2:MULTUMESC!

 

:wub2:eu il ascult zilnic pe Info PRO!hmm,si sper ca daca infopro e cu PROTV si PROTV e cu MTV poate il vom vedea si la noi!...hmm,suna aiurea,dar mai am sperante....:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

nu stiu cum sa fac un multi-quote,dar nici nu ma obosesc:naughty:

@ioana aa..mai la sud:naughty:(hunedoara)

pai,eu astept sa implinesc o varsta mai decenta ca sa reusesc sa o sterg fara sa zbiere parintii prea mult:blush-anim-cl:

@nicoleta ce crezi? tocmai ce l-am vazut din nou la vh1:biggrin2: de data asta ,cap-coada:mf_rosetinted:

continua sa speri:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Chestia cu electro dance crapul nu pre vad sa se termine in curand ahem :mf_rosetinted:

 

Data viitoare cand o sa merg prin strainatate la un concert o sa iau globul pamantesc cu mine si o sa ii arunc in cap poate asa o sa il conving sa vina :naughty::roftl:

 

Eu la Bestfest m-am distrat enorm in special la Franz Ferdinand nu ma asteptam ca toata lumea sa stie versurile la toate cantecele lor :blink::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ce concerte intre 2-5 sept si eu nu stiu ?:roftl:

eu stiu doar concertul lui Anastacia pe 1 sept :blink:

 

Zau chiar indraznesc sa iau cu mine si sa il sparg in cap :naughty:

Ce pacat am fost si la The Killers au fost ok nimik spectaculos

Link to comment
Share on other sites

Serios? Ma gandesc ca nu mai sunt oricum bilete la Anastacia si ca e ingramadeala fara mila

Fi atent:

Categoria 1 : 400 RON

Categoria 2 : 300 RON

Categoria 3 : 200 RON

Categoria 4 : 150 RON

Categoria 5 : 100 RON :lmfao:

 

hai ca las pe altii sa dea banii

 

da vad ca incep incet sa vina mai multa lume pe meleagurile mioritice

Link to comment
Share on other sites

eu..eu trebuie doar sa il editez:naughty:deja l-am facut.

(nu pot sa cred:aah:)

dar mi-e asa o lene sa il editez..

si mai trebuie si sa scriu consimtamantul acela si sa-mi pun parintii sa semneze ca deh..:naughty:

 

pai..eu am chemat pe cineva care m-a ajutat:mf_rosetinted: poate poti cere si tu cuiva ajutorul (la filmat,ma refer)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy