Jump to content

The Romanian Thread


crina

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

a... da... chiar ma gandeam ca nu e activitate aici...:thumbdown:

subiect:.... cine e de acord cu mine sa aruncam cu oua in capul primarului iasiului :D...help people...ne'a promis concert cu depeche mode si acum pupam asfaltul... nici pe guta nu'l vedem :roftl: (cel putin asa sper :boxed:)

Link to comment
Share on other sites

ne'a pus sa votam ... (ma rog... numai eu am votat de 200 de ori pe zi Mika)

:roftl: dar se pare ca a iesit Depeche Mode... si erau programati pt 11 octobrie...

bla bla bla... de vreo 3 luni sunt "inca in negocieri":mf_rosetinted: si daca nu se ajunge la un acord cu Depeche Mode (de parca sigur ne baga ei in seama:blink:) se fac negocieri cu U2 sau Dj Tiesto... :boxed:

nda... si marmota.... :rollseyes:

Link to comment
Share on other sites

:lmfao: auzisem si eu ca s'au despartit... si dupa am auzit ca de fapt nu e adevarat... hmm... era un link undeva pe site'ul primariei unde alegeai doua trupe sau doi cantareti straini pt concertul din toamna...
Link to comment
Share on other sites

pt ca a fost doar o mare teapa de alegeri...

doar nu crezi ca sunt chiar in negocieri cu depeche mode :blink:

majoritatea celor care l'au votat au facut'o pt programul Iasi600 din care nu s'a realizat mai nimic...

Link to comment
Share on other sites

a... da... chiar ma gandeam ca nu e activitate aici...:thumbdown:

subiect:.... cine e de acord cu mine sa aruncam cu oua in capul primarului iasiului :D...help people...ne'a promis concert cu depeche mode si acum pupam asfaltul... nici pe guta nu'l vedem

 

ne'a pus sa votam ... (ma rog... numai eu am votat de 200 de ori pe zi Mika)

:roftl: dar se pare ca a iesit Depeche Mode... si erau programati pt 11 octobrie...

bla bla bla... de vreo 3 luni sunt "inca in negocieri":mf_rosetinted: si daca nu se ajunge la un acord cu Depeche Mode (de parca sigur ne baga ei in seama:blink:) se fac negocieri cu U2 sau Dj Tiesto... :boxed:

nda... si marmota.... :rollseyes:

 

 

deci in principiu tipu a decis ca ar fi dur sa va ia la misto pentru ca si asa nu avea de unde sa le ofere la aia ce vor,incepand cu banii...

 

e chiar foarte dulshe tipu

 

ce putem sa-i facem? :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

deci in principiu tipu a decis ca ar fi dur sa va ia la misto pentru ca si asa nu avea de unde sa le ofere la aia ce vor,incepand cu banii...

 

e chiar foarte dulshe tipu

 

ce putem sa-i facem? :biggrin2:

sa ii dam in cap :punk:

Link to comment
Share on other sites

ce moaca are nenea Ghitza

 

Perfectiune de comuniste ce l-o facut mama:wub2:

:roftl: i'am dat un cap in gura acum trei ani de revelion... dar a fost chiar din greseala...era in spatele meu si nu l'am vazut.... pff.. daca stiam eu atunci ce idiot e... dadeam mai tare :roftl::fisch:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: i'am dat un cap in gura acum trei ani de revelion... dar a fost chiar din greseala...era in spatele meu si nu l'am vazut.... pff.. daca stiam eu atunci ce idiot e... dadeam mai tare :roftl::fisch:

 

tot degeaba ,ca dintii de plastic nu se sparg :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy