Jump to content

The Romanian Thread


crina

Recommended Posts

cel mai des o da pe Antena 3 in Prime time! :aah:

 

In fine, tocmai am vazut-o de la cap la coada si iata ce parte din melodie are:

 

"Could you believe, the same old story

It never bores me, though I've heard it all before

[...]

Like a movie that is filled with lust,

Comin' at you with a double D bust,

At a bed of a wounded soldier

In a rush, cuz it's gettin' older

Hangin' out in the fancy bars,

With the boys that can play guitar

It's enough cuz I've got to warn ya,

She's gonna make it out to California

[...]

Hey you, what's a good girl like you

Doing in this crazy world?

oooooh ooooh ooooohh Good Gone Girl

 

could you believe..."

 

:biggrin2:

 

dar ai vazut si partea a 2a a reclamei?

am ramas dumbstruck (a 2a oara) cand am vazut ca are si o continuare :roftl:

 

sa nu mai zic ce m-am entuziasmat cand am vazut ca se umfla literele alea din "minute"... pt o clipa am crezut ca o sa se umfle in "mika" :blink::aah:

 

si aseara la 1 eu inca ma plimbam intre posturi, s-au terminat si meciurile si dadeam sa inchid televizorul cand PUF, BIOTG pe MTV :lol3: e bine de stiut ca Mika este bagat la televizor in special noaptea :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dar ai vazut si partea a 2a a reclamei?

am ramas dumbstruck (a 2a oara) cand am vazut ca are si o continuare :roftl:

 

sa nu mai zic ce m-am entuziasmat cand am vazut ca se umfla literele alea din "minute"... pt o clipa am crezut ca o sa se umfle in "mika" :blink::aah:

 

si aseara la 1 eu inca ma plimbam intre posturi, s-au terminat si meciurile si dadeam sa inchid televizorul cand PUF, BIOTG pe MTV :lol3: e bine de stiut ca Mika este bagat la televizor in special noaptea :mf_rosetinted:

 

dadada am vazut! dar nu prea se aude clar. :lol3:

 

eu nu mai am MTV! :crybaby: Oricum numi place BIOTG! :aah:

Link to comment
Share on other sites

M-am uitat la televizor azi la Antena 3 mai ales ca se uita mama mea pe postul ala si nu am dat de nici o reclama la Orange.:sneaky2:

Nu cred ca o sa fie postere cu gigul in Bucuresti cum nu au fost nici unul cu Duffy anul trecut :aah:

Bianca tu nu mai ai Mtv cum nici eu nu am Vh1

Link to comment
Share on other sites

il iubesc pe Mika,muzica lui e cu mine mereu,ma inspira zi de zi,precis mai sunt romani care il iubesc si-l asculta,doar oameni speciali si sinceri ,puri,pot iubi un om ca Mika, muzica lui e pura,il ador,astept cu nerabdare ziua cea mare ,24 iulie,va pip pe toti fanii Mika

Link to comment
Share on other sites

M-am uitat la televizor azi la Antena 3 mai ales ca se uita mama mea pe postul ala si nu am dat de nici o reclama la Orange.:sneaky2:

Nu cred ca o sa fie postere cu gigul in Bucuresti cum nu au fost nici unul cu Duffy anul trecut :aah:

Bianca tu nu mai ai Mtv cum nici eu nu am Vh1

 

Eu numai pe Antena 3 am vazut-o! :shocked: JUR! anyway...nu pot sa cred ca discutam despre asta :lmao: e eveniment national.

 

Nici eu nu am mai avut Vh1 pt o vreme...oricum il prefer de 1000 de ori in locul MTVului romanesc. :teehee: mie de MTV hits imi e cel mai dor. :wub2:

Link to comment
Share on other sites

:lol3:

 

Da, sigur ca da. Doar ca ma astept sa puna billboard-uri din alea, nu afise mici...imi si imaginez cum m-as duce noaptea sa dezlipesc afise de pe stalpi :lmfao:

 

Chiar am trecut azi pe langa magazinul central Orange care e la parterul unui bloc si de obicei acopera blocul ala cu un afis din ala mare de plasa cu reclamele la ofertele lor si azi am vazut ca nu mai e niciuna. :teehee: Poate pregatesc ceva special! :wub2:

 

Imi tot imaginez cum o sa reactionez cand o sa vad primul poster...dar ca de obicei cred ca o sa fiu: :shun: Ah, da, uite-l pe Mika! :roftl:

 

 

 

Catelul e super cute! :wub2:

 

 

EDIT: de vreo 2 saptamani urmaresc http://www.orangemusic.ro si tot "Pagina in constructie" zice... hmmmm....

 

 

:wub2:*cross my fingers for huuge poster!!!..awwwwwww!trebuie sa vorbesc cu cei de la orange,poate,poate...:mf_rosetinted:

 

 

reclama e geniala si tresar de fiecare data!dap,Antena 3 o da cel mai des(acolo ma uit toata ziua..) dar cred ca am vazut-o si pe AXN...cat despre MTV ROMANIA....no coment!:mf_rosetinted:

 

candva UTV dadea f des Mika cu Happy Ending!

:sneaky2:astia nu au aflat ca are vreo 3 clipuri noi?!

 

daca nu ma insel ,dadeau Rain pe 1MUSIC,cel putin asa imi zicea sora mea ,pt ca asta iar e un post pe care nu il urmaresc....de obicei ,pt muzica,stau pe VH1,si da,si mie imi lipseste MTV HITS:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

:wub 2:*cross my fingers for huuge poster!!!..awwwwwww!trebuie sa vorbesc cu cei de la orange,poate,poate...:mf_ rosetinted:

 

 

reclama e geniala si tresar de fiecare data!dap,Antena 3 o da cel mai des(acolo ma uit toata ziua..) dar cred ca am vazut-o si pe AXN...cat despre MTV ROMANIA....no coment!:mf_rosetinted:

 

candva UTV dadea f des Mika cu Happy Ending!

:sneaky2:astia nu au aflat ca are vreo 3 clipuri noi?!

 

daca nu ma insel ,dadeau Rain pe 1MUSIC,cel putin asa imi zicea sora mea ,pt ca asta iar e un post pe care nu il urmaresc....de obicei ,pt muzica,stau pe VH1,si da,si mie imi lipseste MTV HITS:mf_rosetinted:

 

sa stii ca 1Music da in ultima vreme foarte des Kick Ass! (si la VH1 tot KA circula acum)

ultima data am vazut chiar ieri... la fel si cu reclama, cel putin eu o prind in prostie :lmfao:

 

in schimb n-am mai vazut niciunul din celelalte clipuri ale lui demult...

si o sa le trimit cei de la EuropaFM o sugestie soon... pt ca devin deja plictisitori cu tot cu Happy Ending-ul lor dat dimineata la 7 sau la 12 :sneaky2:

Apropo,daca tot sunt aici :naughty: ,vroiam sa va intreb,ati auzit de:

 

 

http://www.myspace.com/joannakaze :biggrin2: ?

 

aff4d07508a0c2a5364efc1b190cdaa0.jpg

 

N-am auzit dar o sa merg sa vad :pinkbow::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Hey, fetele! :bye:

 

mi-e teama ca nu cred ca voi mai putea face banner-ul acela de care vorbeam pe threadul pentru gig.

 

Nu stiu de ce, sper sa nu intelegeti gresit, dar la acest gig as vrea doar sa ma bucur de el ca de un ultim gig si gata. Nu ma simt in putere sa mai fac ceva pe langa. Nu stiu inca nici cum o sa decurga lucrurile cu queueing-ul si toate celelalte. Sper ca nu va suparati. Daca vreti sa faceti voi ceva...go ahead. Nu stiu ce am putea face exact ca sa facem impresie, vad ca asiaticii au epuizat toate variantele. :naughty:

 

Imi pare rau- am foarte multe proiecte care vad ca s-au aglomerat toate acum in iulie, si chiar nu am timp sa mai fac ceva...sau sa ma gandesc la ceva grand. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Si eu sunt ocupata in Iulie pt ca voi pleca din Bucuresti pt aproximativ 2 saptamani la Baile Felix.

Eu as fi facut dar nu sunt artistica sau creativa .Nu am mostenit-o pe mama deloc :aah:

Nicoleta ,Petra aveti idei ca sa il impresionam :naughty:

 

Si cu statul la rand lumea nu prea se inghesuie din cate am vazut(am fost la Noisettes si am fost primul rand si lumea se misca domol sa ajunga in fata) dar nu stiu aici cum gigul va fi gratis s-ar putea sa fie deja lume multa la 17 :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ia uite ce am gasit eu azi in Bucuresti! :naughty:

 

post-13300-142983686291_thumb.jpg

Ei bine, primul poster. :boing: maine ma duc sa caut si pe la mine pe aici.

 

Pentru cei interesati: vis-a-vis de Scala pe Magheru se gaseste acest exemplar. :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare o piesa boring nu si-au schimbat deloc stilul .

 

buna,fetelor! de ajuns ajung eu la Mamaia,dar mai departe ce fac?sunt intr-o mare dilema,am emotii deja de acum. as vrea sa ma intalnesc acolo cu voi,cei din MFC ,cum o sa va recunosc? n-as vrea sa fiu chiar singura acolo, n-am fost niciodata la mare si am aproape 33 de ani. ce ziceti? ma vreti langa voi acolo? sa ne bucuram impreuna de eroul nostru si muzica lui? astept raspuns, va multumes ,pa

Link to comment
Share on other sites

Dupa ore intregi nedormite si litri intregi de sudoare cazuta de pe fruntile incretite ale celor trei fete - respectiv subsemnata, Diana si Petra - s-a incheiat Tratatul celor 2 decizii.

 

In urma acestui tratat am hotarat urmatoarele:

 

1. am considerat ca ar fi dragut sa facem ceva cum au facut asiaticii cu paper planes si pistoalele cu apa. Ca sa nu fim niste copy cats atat de obvious...ne-am gandit la balonase de sapun :blush-anim-cl: . Sistemul de produs aceste balonase, ne-am gandit sa fie pistolasele automatizate, care fac mai multe si mai frumoase. :biggrin2:

 

2. am luat hotararea si referitoare la banner. Fraza finala la care am ajuns este: "If Albert is Golden, so are WE!" :aah:

 

Asteptam parerile voastre sincere. :naughty:

 

xx

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy