Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

To je ale nátlak :naughty::roftl:

 

:blush-anim-cl::wub2:...za recitaciu nic nedam:naughty:...a tuto poznas:wink2:

 

I tried to live alone...

 

But lonely is so lonely, alone...

 

So human as I am...

 

I had to give up my defences...

 

So I smiled and tried to mean it...

 

To let myself let go...

 

a uplny melonik na torte:

 

My face is not sad, but sometimes, I am sad...

Link to comment
Share on other sites

:blush-anim-cl::wub2:...za recitaciu nic nedam:naughty:...a tuto poznas:wink2:

 

I tried to live alone...

 

But lonely is so lonely, alone...

 

So human as I am...

 

I had to give up my defences...

 

So I smiled and tried to mean it...

 

To let myself let go...

 

a uplny melonik na torte:

 

My face is not sad, but sometimes, I am sad...

 

:thumb_yello:

to sedí :wink2:

Až mi vyhrkly slzy do očí ...

Link to comment
Share on other sites

No a to jim to navíc učitelka ani neřekla (natož aby jim to vysvětlila), takže nositelem špatných zpráv jsem byla já, když jsme si to přečetla v sešitku...

 

Obávám se že ne, ředitelka má asi pocit, že takle předvede nespokojenost učitelského sboru...

 

(a to ani nemluvím o tom, že u nás máme dohromady mateřskou a základní (tj. mají stejnou ředitelku), a ty problémy jsou na základní... ale zrušené vystoupení se týká i mateřské :doh:)

 

 

vidim, ze i u vas funguje zositkovy princip:wink2:...kazdopadne zacinam pochybovat o skolstve ako institucii...asi nebude lachke najst rychlo napast na detske sklamanie...ale moznosti su vzdy...tak drzim palceky, aby sa ti to podarilo:thumb_yello:

 

btw, ja teraz riesim principialne podobny problem - prave som sa dozvedela, ze v maji nase skolstvo prijalo zakon, podla ktoreho nie je mozne studovat dva hudobne nastroje naraz...chapes?...stat plati iba jeden...a tympadom ucitelia by nedostali zaplatene za tie hodiny...pre mna by nebol problem si druhy platit, ale bohuzial to nie je mozne...:mf_rosetinted:...zajtra mam ist ku riaditelke ZUS-ky, pobavit sa o moznostiach...proste fakt skvela doba...

Link to comment
Share on other sites

vidim, ze i u vas funguje zositkovy princip:wink2:...kazdopadne zacinam pochybovat o skolstve ako institucii...asi nebude lachke najst rychlo napast na detske sklamanie...ale moznosti su vzdy...tak drzim palceky, aby sa ti to podarilo:thumb_yello:

 

btw, ja teraz riesim principialne podobny problem - prave som sa dozvedela, ze v maji nase skolstvo prijalo zakon, podla ktoreho nie je mozne studovat dva hudobne nastroje naraz...chapes?...stat plati iba jeden...a tympadom ucitelia by nedostali zaplatene za tie hodiny...pre mna by nebol problem si druhy platit, ale bohuzial to nie je mozne...:mf_rosetinted:...zajtra mam ist ku riaditelke ZUS-ky, pobavit sa o moznostiach...proste fakt skvela doba...

 

No to je teda taky síla...:blink:

A já myslela, že školský systém je tak staršnej jen ve Francii... Musím říct, že ten mi teda vůbec nevyhovuje :sneaky2:(je pravda, že ten český znám už teď hlavně ze svých vzpomínek:teehee:)

Link to comment
Share on other sites

matka, nateraz ta opustam...prcham pracovat:mf_rosetinted:...aby som nezabudla za co som platena:naughty::roftl:

 

a tout de suite:wink2:

 

A+

 

A bientot :wink2:

Taky budu pokračovat...I když já za to placená nejsem :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

Tiez som si plieskala po stehne od smiechu:roftl:

jubilejny 10000-ci....:naughty::roftl:

 

barunka, nehnevaj sa...ale ja som uz presla do fazy, kedy mi je vsetko smiesne...jednoducho, veci, ktore nemozem ovplyvnit standardne prechadzaju do tejto urovne a tym 1000. koncertom si to uplne zaklincovala:naughty:...
Link to comment
Share on other sites

....kdyby hloupost nadnasela.....:sneaky2:

 

No a to jim to navíc učitelka ani neřekla (natož aby jim to vysvětlila), takže nositelem špatných zpráv jsem byla já, když jsme si to přečetla v sešitku...

 

Obávám se že ne, ředitelka má asi pocit, že takle předvede nespokojenost učitelského sboru...

 

(a to ani nemluvím o tom, že u nás máme dohromady mateřskou a základní (tj. mají stejnou ředitelku), a ty problémy jsou na základní... ale zrušené vystoupení se týká i mateřské :doh:)

Link to comment
Share on other sites

Tak prave mi spadla sanka a keby som nesedela tak spadnem cela !!

 

Slovensky parlament sa zaobera takymito ....... akoby som to len slusne nazvala...... hovadinami ??????

 

Preboha a co maju robit hudobne nadane deti, ktore su schopne hrat na viacerych nastrojoch ?????

 

To aby sme si nahodou nedajboze nevychovali nejakeho slavneho hudobnika.

Mozno by sa totiz nedajboze potom niekto o Slovensku vo svete dozvedel.....:insane:

 

vidim, ze i u vas funguje zositkovy princip:wink2:...kazdopadne zacinam pochybovat o skolstve ako institucii...asi nebude lachke najst rychlo napast na detske sklamanie...ale moznosti su vzdy...tak drzim palceky, aby sa ti to podarilo:thumb_yello:

 

btw, ja teraz riesim principialne podobny problem - prave som sa dozvedela, ze v maji nase skolstvo prijalo zakon, podla ktoreho nie je mozne studovat dva hudobne nastroje naraz...chapes?...stat plati iba jeden...a tympadom ucitelia by nedostali zaplatene za tie hodiny...pre mna by nebol problem si druhy platit, ale bohuzial to nie je mozne...:mf_rosetinted:...zajtra mam ist ku riaditelke ZUS-ky, pobavit sa o moznostiach...proste fakt skvela doba...

Link to comment
Share on other sites

Ahoj pro všechny!

Já jen jdu všechny pozdravit a virtuálně obejmout :group_hug: a opusinkovat :huglove:, zasmutnit nad vy-víte-čím a zaradovat se nad otevřením Part III! :teehee:

 

A jak kdesi psala Barunka - musíme se domluvit na další sraz a maximálně si to užít!

Link to comment
Share on other sites

No a to jim to navíc učitelka ani neřekla (natož aby jim to vysvětlila), takže nositelem špatných zpráv jsem byla já, když jsme si to přečetla v sešitku...

 

Obávám se že ne, ředitelka má asi pocit, že takle předvede nespokojenost učitelského sboru...

 

(a to ani nemluvím o tom, že u nás máme dohromady mateřskou a základní (tj. mají stejnou ředitelku), a ty problémy jsou na základní... ale zrušené vystoupení se týká i mateřské :doh:)

 

To je normálně na facku. Prostě demence, škoda mluvit. Chudák Verunka a všechny ty děti.. Mohli byste to na prostest zorganizovat někde venku před školou! :teehee:

 

Jinak nevím jestli jsme se už my dvě představovaly, každopádně se jmenujeme stejně, což je super! :roftl: Takže já jsem Marťa a moc mě těší!^^

 

barunka a tesim sa na pocity zo vcerajsieho koncertu:wink2:

 

takze, prid sa podelit:wink2:

 

Já to stihnu první - Barunka s Jančou (její kamarádka) byly mezi ostatními absolventy bezkonkurenčně nejlepší a nejpřirozenější a vůbec nejvíc awesome! Úplně jsem jim záviděla ty nádherné hlásky a zpěvácké dovednosti, jsou to holky šikulky! :wub2:

Link to comment
Share on other sites

 

Jinak nevím jestli jsme se už my dvě představovaly, každopádně se jmenujeme stejně, což je super! :roftl: Takže já jsem Marťa a moc mě těší!^^

 

 

 

 

Marťo, taky mě moc těší, a doufám, že se brz poznáme "naživo":wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj pro všechny!

Já jen jdu všechny pozdravit a virtuálně obejmout :group_hug: a opusinkovat :huglove:, zasmutnit nad vy-víte-čím a zaradovat se nad otevřením Part III! :teehee:

 

A jak kdesi psala Barunka - musíme se domluvit na další sraz a maximálně si to užít!

 

Jak už jsem psala (zopakuju pro jistotu v novém threadu) - zvu vás všechny na víkend v Praze 30.7.-1.8., jak jsem říkala, můžu vás ubytovat u sebe (teda ubytovat - myslím tím spacáky a tak...:teehee:).

 

Jako jeden bod programu může být kino - hádejte jakej film? :wink2:

Edited by martinaP
Link to comment
Share on other sites

Jak už jsem psala (zopakuju pro jistotu v novém threadu) - zvu vás všechny na víkend v Praze 30.7.-1.8., jak jsem říkala, můžu vás ubytovat u sebe (teda ubytovat - myslím tím spacáky a tak...:teehee:).

 

Jako jeden bod programu může být kino - hádejte jakej film? :wink2:

 

To by bylo úplně super! :mf_lustslow: A spacáky jsou samozřejmost, neboj, myslím že si nikdo nemyslel, že máš doma 15 postelí :roftl:

 

Kino... napadl mě (tématicky :D ) Kick-Ass ale toho už asi dávat nebudou, tak se nechám podat! :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj pro všechny!

Já jen jdu všechny pozdravit a virtuálně obejmout a opusinkovat , zasmutnit nad vy-víte-čím a zaradovat se nad otevřením Part III!

 

A jak kdesi psala Barunka - musíme se domluvit na další sraz a maximálně si to užít!

 

Martinko, ty naše birthday girl :) Ty umíš potěšit vždy :wub2:

 

Přidávám se ke :group_hug: :-)

 

:roftl: :roftl: :roftl: "vy-víte-čím" .. Geniální! :thumb_yello: Kam všude se dá přenést inspirace z Harryho :thumb_yello:

 

Juch! Konečně můžeme slavit otevření Part III! :yay:

 

Přesně tak, alespoň ten sraz .. (můžeme si pustit DVDčko :mf_rosetinted: )

 

A ještě virtuální maličkost pro tebe - než to přeneseme do reality na oslavě :wink2: :

 

hello_kitty_cake_with_candies.jpg

Link to comment
Share on other sites

To by bylo úplně super! :mf_lustslow: A spacáky jsou samozřejmost, neboj, myslím že si nikdo nemyslel, že máš doma 15 postelí :roftl:

 

Kino... napadl mě (tématicky :D ) Kick-Ass ale toho už asi dávat nebudou, tak se nechám podat! :teehee:

 

Já myslím, že se ještě někde najde :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Martinko, ty naše birthday girl :) Ty umíš potěšit vždy

 

Přidávám se ke :group_hug: :-)

 

"vy-víte-čím" .. Geniální! :thumb_yello: Kam všude se dá přenést inspirace z Harryho :thumb_yello:

 

Juch! Konečně můžeme slavit otevření Part III! :yay:

 

Přesně tak, alespoň ten sraz .. (můžeme si pustit DVDčko :mf_rosetinted: )

 

A ještě virtuální maličkost pro tebe - než to přeneseme do reality na oslavě :wink2: :

 

hello_kitty_cake_with_candies.jpg

 

Harry Potter je všudeee! :roftl:

Aww, děkuju moc moc, žirafko moje :-* :wub2::roftl:

Nádherný dortík! :mf_lustslow:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy