Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Dik draha:naughty:

Aj ja som tu len na skok, normalne sa totiz po mne chce, aby som pracovala - nehoraznost :teehee:

 

Moja pani veduca je na sluzobke, tak som dufala, ze budem mat trosku lazo-plazo, ale prd makovy, ona totiz dostala novy I-phone a od radosti nam posiela maily hadam uz aj z hajzlika! To je strasne! Ona je workoholik, ktory posiela maily esta aj o 02.00 rano (ja ich samozrejme citam az rano):wink2:

 

Divcata, ak praca naozaj slachti, zo mna bude dnes popoludni taka slachticna, ze to asi neprezijem.:blink:

 

Majte sa zatial krasne,

 

Bozkavam

 

AneboJak by řekl Ján Slota: Nehoráznos! ( :roftl: ... vysvětlení :wink2: )

 

No, dokud vás ty úkoly nenutí hned ve dvě ráno dělat, tak to není až tak strašný :) Ale fakt je, že o ránu najít v mailu plno úkolů není příjemný...:boxed: Ale co se dá už dělat :dunno: Ty to zvládneš :)!

 

Třeba k tomu šlechtickému stavu bude půl prince a panství :)

 

Doufám, že si užíváš čtvrtek - zítra už víkend! (skoro) :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Omlouvám se, jen jsem mrkla že je tam fotka a nekoukala kdo je na ní... (i když Green day stejně neznám :naughty:)

Ale viděla jsem je na nějaké stránce (pravda, byli dva), jeden byl takovej obtloustlej plešatej...

Jestli najdu, pošlu :wink2:

 

takze vyzera to, ze ani terezka ani veronka na nich nevyrastli:roftl:...ja som si ich uzila bohate...urcite zivotne obdobie mojej michalky patrilo im :fisch:...ona ma fakt siroky zaber :roftl::roftl:...nehovoriac o tom, ze america od rammsteinov bola jej srdcovkou:roftl: ked mala asi 2-3 roky:roftl:

Link to comment
Share on other sites

tak skus vysnivat nejaky koncert troska blizsie:naughty:...mozno to pojde:wink2:...len nie v taliansku, aby sa navzajom neprepojili s tou nahanackou:naughty:

:roftl: ... V tom Římě je to festival, že? Nevím proč, ale na festival bych na Miku asi nejela (pokud by to ovšem nebylo u nás... :roftl: :roftl: ) ... jedině, že by mě zajímalo víc umělců... ale samostatně někam jenom kvůli Mikovi, kdyby to byl festival, asi fakt ne...

Link to comment
Share on other sites

:roftl: ... V tom Římě je to festival, že? Nevím proč, ale na festival bych na Miku asi nejela (pokud by to ovšem nebylo u nás... :roftl: :roftl: ) ... jedině, že by mě zajímalo víc umělců... ale samostatně někam jenom kvůli Mikovi, kdyby to byl festival, asi fakt ne...

 

No možná kdyby ho dali mezi Gotta, Bílou a Vondráčkovou, tak by se nějaký lístky prodaly :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Náhodná myšlenka: Teď jsem v televizi slyšela větu (ale necelou, tak, jak ji napíšu).. "Česká Republika je křižovatkou, kde..." ... napadlo mě dokončení "každý počká, než blikne zelená a jede dál" :mf_rosetinted:

 

No nic, to byla jen taková kulturní vsuvka :roftl:

 

Geniální :roftl::roftl::roftl::roftl::roftl::roftl:

 

Pravdivé (alespoň co se koncertů týče :aah::teehee: )

Link to comment
Share on other sites

:roftl::roftl:...bei, sa tu zabavam...milujem workoholikov:roftl:...asi tak ako predskokanku z viedne:wink2:...takze viem o com hovoris...ja som potrebovala resetnut, tak tu cerpam inspiraciu :fisch:...

 

a pozor na modru krv:wink2:

 

Já mám jednoho workoholika doma.... a naše nátury si nesednou... :teehee: Teda ne že bych byla lenoch (to jen někdy :teehee:), zabrat dokážu, když vím, že je něco třeba, nebo se do nečeho opravdu pustím s vervou, ale jinak se snažím věnovat tomu, co mě baví a tak... zkrátka nechápu věčnou potřebu pracovat... ale každej je nějakej :wink2:

 

Jinak jak říkám, hlavně že ta šéfka nechce, aby ty úkoly byly vypracovaný ve 2 ráno... sranda, že se tomu sama ještě v takovou dobu věnuje :roftl:

 

Res(e)t je zkártka třeba... :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

No a to jim to navíc učitelka ani neřekla (natož aby jim to vysvětlila), takže nositelem špatných zpráv jsem byla já, když jsme si to přečetla v sešitku...

 

Obávám se že ne, ředitelka má asi pocit, že takle předvede nespokojenost učitelského sboru...

 

(a to ani nemluvím o tom, že u nás máme dohromady mateřskou a základní (tj. mají stejnou ředitelku), a ty problémy jsou na základní... ale zrušené vystoupení se týká i mateřské :doh:)

 

Já bych té učitelce asi odepsala, ať jí to vysvětlí ona... popř. použila nějakou drobnou lež jako "Dcera to chce slyšet od vás" :biggrin2: No, uznávám, že by to asi byla provokace... ale fakt to není od ní fér :sneaky2:

 

Chytrá :mf_rosetinted:

 

Až takhle? :shocked: ... Achjo... tak aspoň se můžu zase jenom utvrdit v tom, že nejen u nás jsou věci, které jsou neuvěřitelně postavené na hlavu .. :doh:

 

(Mimochodem jsem minulej týden četla v jakémsi časopisu v sekci zajímavosti: "Dvanáctiletý chlapec z Poitiers přinesl domů tak špatné vysvědčení, že ho otec donutil ho sníst. Soud požaduje po otci odškodné ve výši jednoho eura synovi." :lmfao: :lmfao: )

Link to comment
Share on other sites

Tak držím palce, ať ti pracovní den rychle uteče :wink2:

 

A s tím šlechtěním to moc nepřeháněj, ať pak nejsme pod tvojí úroveň :naughty:

:roftl::roftl::thumb_yello:

 

Taková skupina jeanů pro Beatu, která by plnila rozkazy jako "Jean, přineste mi okno, chci se podívat na zahradu" :teehee:

 

(... To nebylo myšleno osobně, jenom využívám každé příležitosti jak někam trapně zakomponovat vtip :teehee: )

Link to comment
Share on other sites

Já bych té učitelce asi odepsala, ať jí to vysvětlí ona... popř. použila nějakou drobnou lež jako "Dcera to chce slyšet od vás" :biggrin2: No, uznávám, že by to asi byla provokace... ale fakt to není od ní fér :sneaky2:

 

Chytrá :mf_rosetinted:

 

Až takhle? :shocked: ... Achjo... tak aspoň se můžu zase jenom utvrdit v tom, že nejen u nás jsou věci, které jsou neuvěřitelně postavené na hlavu .. :doh:

 

(Mimochodem jsem minulej týden četla v jakémsi časopisu v sekci zajímavosti: "Dvanáctiletý chlapec z Poitiers přinesl domů tak špatné vysvědčení, že ho otec donutil ho sníst. Soud požaduje po otci odškodné ve výši jednoho eura synovi." :lmfao: :lmfao: )

 

:roftl::roftl::roftl:

Se musím zeptat Terez, jestli ho nezná :naughty:

Link to comment
Share on other sites

:blush-anim-cl::wub2:...za recitaciu nic nedam:naughty:...a tuto poznas:wink2:

 

I tried to live alone...

 

But lonely is so lonely, alone...

 

So human as I am...

 

I had to give up my defences...

 

So I smiled and tried to mean it...

 

To let myself let go...

 

a uplny melonik na torte:

 

My face is not sad, but sometimes, I am sad...

 

:wub2: :wub2:...

 

To jste věděly, že tu paní, která takhle ukončuje Any other world, je možno vidět v klipu na Love today? :original: Sice jen na chvíli (vyskakuje z dortu myslím), ale i tak :wink2:

 

(Meloun :teehee::thumb_yello: )

Link to comment
Share on other sites

:roftl::roftl::thumb_yello:

 

Taková skupina jeanů pro Beatu, která by plnila rozkazy jako "Jean, přineste mi okno, chci se podívat na zahradu" :teehee:

 

(... To nebylo myšleno osobně, jenom využívám každé příležitosti jak někam trapně zakomponovat vtip :teehee: )

 

:roftl::roftl::roftl:

Tak tenhle jsem neznala

Link to comment
Share on other sites

vidim, ze i u vas funguje zositkovy princip:wink2:...kazdopadne zacinam pochybovat o skolstve ako institucii...asi nebude lachke najst rychlo napast na detske sklamanie...ale moznosti su vzdy...tak drzim palceky, aby sa ti to podarilo:thumb_yello:

 

btw, ja teraz riesim principialne podobny problem - prave som sa dozvedela, ze v maji nase skolstvo prijalo zakon, podla ktoreho nie je mozne studovat dva hudobne nastroje naraz...chapes?...stat plati iba jeden...a tympadom ucitelia by nedostali zaplatene za tie hodiny...pre mna by nebol problem si druhy platit, ale bohuzial to nie je mozne...:mf_rosetinted:...zajtra mam ist ku riaditelke ZUS-ky, pobavit sa o moznostiach...proste fakt skvela doba...

 

Sešitky budou všude stejný... osvědčený systém zjevně :naughty: I když se trochu divím, že to ještě není na internetu...

 

... :shocked::blink::boxed: ?! ... Geniální... aneb domácká představa o tom, jak ušetřit... na těch největších blbostech... bože... řešit problémy omezováním výuky dětí... z toho je mi teda poměrně dost nevolno... není to proboha úplně jedno? Vždyť jaký je proboha rozdíl mezi tím, když holčička A studuje klavír a holčička B flétnu a tím, když holčička A studuje oboje... platí se to stejně... nechápu... nechápu... další z důvodů, který jsem mohla uvést, když se mě u maturity zeptali, proč si myslím, že se politika v našich končinách nedá brát vážně. A fascinuje mě, že takhle přijali zákon ještě narychlo před tím, než se bude sestavovat nová vláda...

Link to comment
Share on other sites

barunka a tesim sa na pocity zo vcerajsieho koncertu:wink2:

 

takze, prid sa podelit:wink2:

Včerejší koncert :) No... měla jsem tam tři písničky, absolvovalo ještě dalších... 4 či 5 lidí, pokud se nepletu a jako host tam vystupovala moje skvělá kámoška Janča (mimochodem, taky fanynka Miky poté, co jsem jí do mp3ky hodila LICM... :thumb_yello: )... No, poslední písničku - duet s Jančou - jsem si maximálně užila, bylo to prostě takový pohodový, jen tak, s kytarou,

, (dávám akustickou verzi, je podobnější tomu, jak jsme to hrály my, ale i tak jsme to měly poupravený) ....

No a moje písničky, Ježkovo "Nebe na zemi" a klasiku "Memory" z muzikálu Cats... no já nevím, včera se mi zpívalo dost špatně, mnohokrát mi přeskočil hlas, celá jsem se klepala (i když jsem duševně byla v pohodě) a vůbec čím dýl jsem tam stála, tím mi to přišlo horší (vždycky je to naopak lepší a lepší pocit) no a zkrátka jsem se strašně styděla, když jsem to měla za sebou... prostě jeden z nejhorších pocitů, které jsem kdy při koncertu zažila, vždycky jsem na tom pódiu sice nervózní, ale postupně to opadá a pak jsem ráda, že jsem to zvládla a je to fajn.... nicméně po skončení koncertu ke mně začali chodit lidi a říkat mi, že to bylo fakt dobrý, tak nevím, asi nesubjektivně slyším velmi sebekriticky jinak :dunno: Ale hlavně - mám to za sebou a lidem se to (pokud mi teda nekecali, což nepředpokládám) líbilo, takže spokojenost veliká! :)

Holky, které z toho zpěvu nějak tak znám, pozvaly naši bývalou oblíbenou učitelku a ta nás potom vzala "na kafe", tak jsme pokecaly, což jsme předtím nikdy neudělaly... moc jsem si to užila... :)

A jsem moc ráda, že jsem to na tom koncertu měla takový "domáčtější" díky Marti a Janči ... (takže jestli tohle budeš lenochodečku číst, ještě jednou moc díky :wub2: )

A co víc - sakra mi to slušelo :cool::roftl::wink2:

Link to comment
Share on other sites

No to je teda taky síla...:blink:

A já myslela, že školský systém je tak staršnej jen ve Francii... Musím říct, že ten mi teda vůbec nevyhovuje :sneaky2:(je pravda, že ten český znám už teď hlavně ze svých vzpomínek:teehee:)

 

Českej taky opravdu není žádná výhra... myslím, že se od té doby, co ho pamatuješ ty, nijak radikálně nezměnil (akorát logicky vymizel jasný vliv "spřátelených soudruhů" :naughty: ... Samozřejmě sama nemůžu posoudit, nicméně historky, které vykládám našim o škole jsou většinou okomentovány něčím jako: ":roftl: Jako za nás" )

 

A co je špatný na tom francouzským? :)

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem se překonala a pustila si Rain (navíc z nějakého koncertu), a tady je výsledek:

 

 

Já prostě CHCI aby Mika přijel do tý Prahy!!!!

 

:wub2::lmfao:

 

:roftl: To tě Marti moc dobře chápu... :( Kéž by, kéž by.... já už to ale nevidím... podle mě je už jedinou možností, jak by u nás mohl Mika vystoupit je to, kdyby někdo z nás vyhrál tu soutěž s body ... :roftl::(

 

Tak mě ale napadá, pro tebe přece musí být jednodušší se dostat na nějaký jeho francouzský koncert, nebo ne?

Link to comment
Share on other sites

Českej taky opravdu není žádná výhra... myslím, že se od té doby, co ho pamatuješ ty, nijak radikálně nezměnil (akorát logicky vymizel jasný vliv "spřátelených soudruhů" :naughty: ... Samozřejmě sama nemůžu posoudit, nicméně historky, které vykládám našim o škole jsou většinou okomentovány něčím jako: ":roftl: Jako za nás" )

 

A co je špatný na tom francouzským? :)

 

To by bylo na dlouhý povídání...:blink:

 

Tak například: Rozvrh hodin - škola je od 8.30 do 16.00 už od první třídy (pravda, středa je volná), 16 týdnů prázdnin (praktické pro pracující rodiče), zákaz úkolů na základce, z každé látky jen jedna písemka, takže když jí zvoráš, nemáš šanci napravit (takže žádná motivace se to doučit), a zlatý hřeb - výuka jazyků, to by byla kapitola sama pro sebe....

:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: To tě Marti moc dobře chápu... :( Kéž by, kéž by.... já už to ale nevidím... podle mě je už jedinou možností, jak by u nás mohl Mika vystoupit je to, kdyby někdo z nás vyhrál tu soutěž s body ... :roftl::(

 

Tak mě ale napadá, pro tebe přece musí být jednodušší se dostat na nějaký jeho francouzský koncert, nebo ne?

 

A co kdybycho mu sehnaly náhradní místo? :wink2: Ty bys to přece určitě zvládla zorganizovat :fisch::roftl:

 

asi jo, ale

1. to není to samý

2. to byste musely taky přijet :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Tak prave mi spadla sanka a keby som nesedela tak spadnem cela !!

 

Slovensky parlament sa zaobera takymito ....... akoby som to len slusne nazvala...... hovadinami ??????

 

Preboha a co maju robit hudobne nadane deti, ktore su schopne hrat na viacerych nastrojoch ?????

 

To aby sme si nahodou nedajboze nevychovali nejakeho slavneho hudobnika.

Mozno by sa totiz nedajboze potom niekto o Slovensku vo svete dozvedel.....:insane:

 

Jojo, typický syndrom našich vlád... zabývání se nesmysly a odkládání podstatných záležitostí... syndrom HNČ zkrátka :roftl:

 

Tos napsala moc hezky :roftl: .. Kdyby se o vás totiž někdo dozvěděl, pak by si všimli, že ti politici nic nedělaj a museli by začít pracovat... maj to promakaný do detailů :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy