Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Sice jsem ho už viděla (třikrát :roftl: ), ale klidně bych zašla znovu, protože je to úplně geniální! :wub2:

 

Já jsem asi jediná pozadu :shocked:ještě jsem to neviděla :emot-sad:

 

Jinak jestli jsem to pochopila tak máš narozeniny?

 

V tom případě ti přeji všechno nej, nej, nej!!!!

:flowers2::yay::happybday:

Link to comment
Share on other sites

Ah, ok! Thank you for this detailed explication, it's really helpful! :huglove: So I'll send them the ticket and I hope I'll get my money back without any problem...

 

I'm so sorry for you guys that the concert has been cancelled! A lot of Polih MFCers wanted to come to Prague, the promoters should have moved the show into some smaller venue, and not just leave us like this, with our train tickets bought and hotels booked! :sad:

 

You're very welcome :huglove: .... I think it should work just fine :thumb_yello:

 

Thank you! We still didn't quite get over it... is probably gonna take more time :no: And there is one girl that left for a 2 week holiday one day before they cancelled the gig... I seriously pity her already for having to find out later about this... :boxed:

Yeah! You are so right. Seriously - so egoistic and insensitive. ... but what can we do :(

I also don't really like mikasounds' "apology" (.. can't even call it that :mf_rosetinted: )

Link to comment
Share on other sites

halo halooo...is there anybody home :fisch:...

 

kocky, neviem sice, kde mi hlava stoji, ale aspon malicka pauzicka v praci neuskodi a tak sa vam chcem pozdravit a zazelat povedzme - prijemny den...:wink2:

 

Yes, we are all home... cause we don't have a gig to go to :mf_rosetinted:

 

Taky už s tím zkrátka musím vtípkovat :) Jinak se přes to dostat nedá...

Link to comment
Share on other sites

olala...jupiii...vyzera, ze prichadzam v tom najlepsom :dance_man:

 

takze martinka k tvojim dnesnym krasnym 19 narodeninam ti zelam vsetko naj naj naj a pripajam sa tak ku vsetkym tym, ktori si na teba spomenuli a ktorym svojou spolocnostou rozradostnujes dni:thumb_yello::wink2:

 

bud stastna:thumb_yello:

 

305-happy_birthday_balloon.jpg

 

MIA201f4f_NO_TE.JPG

 

_thb_9hass3011.jpg

 

a trocha nostalgie z mojho mladi...teda vlastne detstva:naughty:...kuko mi pride taky aktualny:naughty:

 

kuko-m-kukolar.jpg

Link to comment
Share on other sites

vidim, ze ma tu pockalo naozaj vela vela noveho - prijemneho i toho menej...

 

hmmmm, kde zacat...

 

precitat som stihla uz vsetko...dakujem i barunke za informovanie...

 

Part III ma uplne milo prekvapila - barunka, toto si mi zabudla nappisat ...

 

aj ked viem, ze za inych okolnosti by sme nestihli menit flase od detskeho sampanskeho...predsa neotvarame novu part kazdy den...

 

takze, kocky, zacina to vyzerat, ze som zahajila zbierku listkov mikovych koncertov, na ktore sa mi z nejakych dovodov jednoducho nepodarilo dostat...najskor sopka zrusila paris...teraz zrusili prahu...mate tip na nejaky dalsi, ktory mi ma ujst?...

 

uplne si nemyslim, ze je to MIKOM - skor si myslim, ze agentura proste vyuzila kauzulku v zmluve a usudili, ze asi sa listky nepredavaju tak ako predpokladali...a mozno jednoducho i MIKOV tim podcenil casovo koncerty PRAHA - MOSKVA...ked som totiz videla termin na moskvu, sama som ostala prekvapena ako to chcu zmanagovat...nie je to len otazka letu...ale i casovy posun zohrava ulohu...a mozno i to bolo proti prahe...

 

kazdopadne zodpovedni vedia preco koncert bo zruseny...

 

a asi mam byt skromna a vystacit si s viednou

 

zaujimave je, ze ma to neovplyvnilo v pocuvani MIKU...neviem, pre mna to nema prepojenie...nemohla by som inak fungovat

 

kocky, na odpovedanie mi teraz asi nezostane moc casu, ale nenecham si ujst tu prilezitost vyjadrenia sa

 

drzte sa...

 

A tímhle tě oficiálně vítám zpátky! :wink2: Chyběla jsi nám tu...

Nevěděla jsem na 100%, jestli ti to mám psát, ale říkala jsem si, že by to asi nebylo fér, nechávat ti to jako nepříjemné překvapení (shirl to ještě neví, mimochodem :( Ale tím, že je na dovolené... no kazit jí to asi nebudeme.) ...

 

Mě Part III překvapila samotnou, včera jsem se zalogovala na MFC (bylo to včera, že? :lmao: ) a byly mi dány instrukce o tom, že je třeba zavřít, že máme "už" 4300 příspěvků... no nelíbí se mi to, chci ještě odpovědět na všechny staré příspěvky... ale udělám to zkrátka tady :fisch: ... Já si taky myslím, že je třeba slavit, takže...:

 

robbystrawberry.jpg

 

Jdeme na to! :biggrin2::yay:

 

Jinak je to neuvěřitelný - už druhý, který ti uniká... jako naschvál... nedá se na to říct nic jiného než :huglove: a ráda bych ti řekla, ať nevzdáváš naději, ale sama jsem ji vzdala, tudiž o tom nechci kázat :mf_rosetinted:

 

Jojo, teď už jsem taky přesvědčena o tom, že koncert byl zrušen zkrátka jen kvůli málo prodaným lístkům, ale teda:

1. S takovým rozhodnutím mohli počkat i dýl než měsíc a kus před koncertem (no, vím, že by to bylo horší pro cestující ze zahraničí, ale zkrátka mi nejde na rozum, jak můžeš takovou dobu před koncertem usoudit, že se prodalo málo.)

2. I když to není Mikova vina, čekala jsem, že se jeho tým nějak vyjádří, ne jen tak stroze, jako na mikasounds ... no comment, to je prostě neslušný, líbil se mi příspěvek allegry pod tím článkem.. "A kde je sorry?" ... :thumb_yello:

3. Mám pocit, že jsme historicky první koncert zrušen kvůli tmhle důvodům... zkrátka jen Češi evidentně svedou být takový mamonáři...

 

Možná, že to bylo i tím přesunem do Moskvy, ale spíš to už vidím na českou stranu...

 

Já bych se neuskormňovala a byla naštvaná :teehee:

 

Vidíš, já si Miku zase pustit nemohla - klasicky je to pro mě hudba, která spraví náladu, ale kdybych ho poslouchala, tak mi to sice spraví náladu trochu, ale budu muset pořád nad tím koncertem přemýšlet a nálada by jela prudce dolů....

nicméně dneska jsem si pustila Toy boy a smutky byly i tak ty tam :thumb_yello:

 

Těším se, až se víc rozepíšeš... :-))

Link to comment
Share on other sites

Já to stihnu první - Barunka s Jančou (její kamarádka) byly mezi ostatními absolventy bezkonkurenčně nejlepší a nejpřirozenější a vůbec nejvíc awesome! Úplně jsem jim záviděla ty nádherné hlásky a zpěvácké dovednosti, jsou to holky šikulky! :wub2:

 

tak o tom som ani chvilu nepochybovala :thumb_yello:...teraz to uz barunku neminie...musi nam nieco zaspievat :fisch:...

 

to si nemozem nechat predsa ujst este teraz, ked nie je tak medialne znama:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Jak už jsem psala (zopakuju pro jistotu v novém threadu) - zvu vás všechny na víkend v Praze 30.7.-1.8., jak jsem říkala, můžu vás ubytovat u sebe (teda ubytovat - myslím tím spacáky a tak...:teehee:).

 

Jako jeden bod programu může být kino - hádejte jakej film? :wink2:

 

musim zacat prehodnocovat plany na leto:wink2:...len horsie to bude s tym spacakom:shocked:...to budem radsej celu noc hore:naughty:...nikdy som nestanovala a neviem, ci by som mala odvahu zacat:naughty:

Link to comment
Share on other sites

hmmmmmmm, viete mi poradit ako mozem odpovedat na prispevky z PARTII?...:shocked:...vzhladom nato, ze je uz uzavreta mi tam chybaju tie ikonky:shocked:...

 

Taky jsem prvně nevěděla - dá se to, ale je to složitější trochu... zkrátka stačí jako uvést

' date=' pak zkopírovat jeho příspěvek a ukončit klasickým [ /QUOTE'] (bez mezery, samozřejmě) ... to číslo příspěvku se dá zjistit, když na ten příspěvek klepneš, nahoře v adrese budou dvě čísla, jedno bude 3miliony-něco (to je právě číslo toho příspěvku) ... :wink2:
Link to comment
Share on other sites

To rozhodně, třeba budu i schopná tě pozdravit francouzsky! :roftl:

 

kocky, co sa bojite...keby ste mali problem s jazykovou barierou...vzdy tu mate mna:wink2:...rodeneho polyglota:roftl::roftl:...jazyky mi idu rovnako dobre ako spev, takze mozem vam tlmocit:roftl:

Link to comment
Share on other sites

musim zacat prehodnocovat plany na leto:wink2:...len horsie to bude s tym spacakom:shocked:...to budem radsej celu noc hore:naughty:...nikdy som nestanovala a neviem, ci by som mala odvahu zacat:naughty:

 

Neboj, rezervuju ti postel...:biggrin2:

(ten spacák je myšlenej pod střechou, v bytě mého tatínka, kde bydlím když jsem v Praze. Tenhle víkend ho budu mít sama pro sebe (byt), protože tatínek jede pryč s Verunkou...)

Jinak je táta dobře vybaven počítačem, přehrávačem CD, DVD :roftl:

Snad takovýhle camping bys zvládla? :naughty:

 

Nehledě na to, že můžeme najít i celonoční program :roftl::naughty:

Edited by martinaP
Link to comment
Share on other sites

mas na mysli skupinove terapie?:naughty:

 

skus sa do neho opat zapocuvat:wink2:...klin sa klinom vyraza...mozno pomoze:wink2:

 

Přesně tak :roftl: Akorát nevím, kdo by nám dělal na terapiích pscyhologický dozor :mf_rosetinted:

 

... Už se stalo, jak jsem psala :thumb_yello: Nicméně to je proto, že dneska mě to netíží až tak moc jako včera a předevčírem...

Link to comment
Share on other sites

Tak prave mi spadla sanka a keby som nesedela tak spadnem cela !!

 

Slovensky parlament sa zaobera takymito ....... akoby som to len slusne nazvala...... hovadinami ??????

 

Preboha a co maju robit hudobne nadane deti, ktore su schopne hrat na viacerych nastrojoch ?????

 

To aby sme si nahodou nedajboze nevychovali nejakeho slavneho hudobnika.

Mozno by sa totiz nedajboze potom niekto o Slovensku vo svete dozvedel.....:insane:

 

bei, blizi sa uhorkova sezona :fisch:...treba sa niecim zamestnat...a ako sme mali moznost vidiet deti su idealna cielova skupina...bez rozdielu, ci sme u nas alebo vo francuzsku:wink2:...

 

takze taketo deticky to jednoducho budu musiet rozchodit:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Zdravím tě zpátky :wink2: Tak to vidíš, na pár dnů odjedeš, a tad se zatím dějí takovéhle věci :blink:

 

Taky myslím, že to nemůžeme vyčítat Mikovi - čeští organizátoři to prošvihli, a Mika by si sice možná mohl prosadit svou (i když by to asi bylo těžký, asi taky musí dost "poslouchat" manažéry...) - ale asi se mu nemůžeme divit, že k tomu nevidí moc důvod. Zvlášt jestli mu řekli, že se neprodaly skoro žádný lístky...

Máte pravdu, snažím se ho očistit a udržet si o něm pozitivní mínění :blush-anim-cl:

 

Ale hlavně se stím budeme muset smířit a hledět do budoucna...

 

Byla by dost škoda, kdyby si Mika nedokázal prosadit svou přes manažery.... jasně, někdy se jim člověk tak trochu podřídit musí, ale ze zkušenosti vím, že kdyby si dupnul, manažer by nesměl říct ani "bé". ... Spíš mu asi řekli, že se nic neprodalo, nebo česká strana stroze oznámila, že se nic konat nebude... a oni si řekli "tak co, když nás nechcou, tak my tam hrát nebudeme. Aspoň máme víc času si projít Moskvu."

 

Já do budoucna hledím tak, že Miku ještě na koncertě uvidím, ale v Praze to nebude...

Link to comment
Share on other sites

barunka, nehnevaj sa...ale ja som uz presla do fazy, kedy mi je vsetko smiesne...jednoducho, veci, ktore nemozem ovplyvnit standardne prechadzaju do tejto urovne a tym 1000. koncertom si to uplne zaklincovala:naughty:...

 

Jestli tím myslíš "rozesmála jsi mě tím", tak to bylo účelem... sarkasmem a humorem proti depresi...

a jestli jsi to myslela jinak, tak vysvětli :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Taky jsem si říkala, že se budu muset přinutit pustit si CD (to je ironie, co? kdo by to by řekl, že se budeme muset nutit poslouchat Mikovy píssničky :shocked:), ale ještě jsem nenašla odvahu...:teehee:

Snad zítra...

 

:roftl: Tu fázi po včerejšku a předvčerejšku taky znám.... nakonec jsem si Miku poslechla když mi naskočil při náhodném výběru na přehrávači... tak jsem si řekla "proč ne" ... no a zjistila jsem, že to není až tak deprimující, jak jsem si myslela :blush-anim-cl:

 

Směle do toho :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

asi si budem musiet pockat na nejake podzimne turne:roftl:...nemam teraz odvahu ist rozbiehat ziadnu akciu...:mf_rosetinted:...predsa mam len jedno srciecko:wink2:

 

Podzimní turné s podtitulem "Successfully avoiding the Czech Republic since 2007"? :das: ....

Link to comment
Share on other sites

A tímhle tě oficiálně vítám zpátky! Chyběla jsi nám tu...

Nevěděla jsem na 100%, jestli ti to mám psát, ale říkala jsem si, že by to asi nebylo fér, nechávat ti to jako nepříjemné překvapení (shirl to ještě neví, mimochodem :( Ale tím, že je na dovolené... no kazit jí to asi nebudeme.) ...

 

Mě Part III překvapila samotnou, včera jsem se zalogovala na MFC (bylo to včera, že? ) a byly mi dány instrukce o tom, že je třeba zavřít, že máme "už" 4300 příspěvků... no nelíbí se mi to, chci ještě odpovědět na všechny staré příspěvky... ale udělám to zkrátka tady :fisch: ... Já si taky myslím, že je třeba slavit, takže...:

 

 

Jinak je to neuvěřitelný - už druhý, který ti uniká... jako naschvál... nedá se na to říct nic jiného než a ráda bych ti řekla, ať nevzdáváš naději, ale sama jsem ji vzdala, tudiž o tom nechci kázatJojo, teď už jsem taky přesvědčena o tom, že koncert byl zrušen zkrátka jen kvůli málo prodaným lístkům, ale teda:

1. S takovým rozhodnutím mohli počkat i dýl než měsíc a kus před koncertem (no, vím, že by to bylo horší pro cestující ze zahraničí, ale zkrátka mi nejde na rozum, jak můžeš takovou dobu před koncertem usoudit, že se prodalo málo.)

2. I když to není Mikova vina, čekala jsem, že se jeho tým nějak vyjádří, ne jen tak stroze, jako na mikasounds ... no comment, to je prostě neslušný, líbil se mi příspěvek allegry pod tím článkem.. "A kde je sorry?" ... :thumb_yello:

3. Mám pocit, že jsme historicky první koncert zrušen kvůli tmhle důvodům... zkrátka jen Češi evidentně svedou být takový mamonáři...

 

Možná, že to bylo i tím přesunem do Moskvy, ale spíš to už vidím na českou stranu...

 

Já bych se neuskormňovala a byla naštvaná

Vidíš, já si Miku zase pustit nemohla - klasicky je to pro mě hudba, která spraví náladu, ale kdybych ho poslouchala, tak mi to sice spraví náladu trochu, ale budu muset pořád nad tím koncertem přemýšlet a nálada by jela prudce dolů....

nicméně dneska jsem si pustila Toy boy a smutky byly i tak ty tam

 

Těším se, až se víc rozepíšeš... :-))

 

barunka, ahoj:wink2:...

 

som naozaj rada, ze si mi dala vediet...mala som aspon nadcim dumat:mf_rosetinted:...horsie bolo, ze som bola mimo netu a tak aspon moja povinna vybava:blush-anim-cl: ma zachranila...celu noc som si pozerala oba koncerty a kopec videii:blush-anim-cl:...spravila som si taky maly sukromny koncertik:blush-anim-cl:...a mne to pomohlo...myslim, ze je to hanba cechov, dali mu tym jasne najavo, teba tu nechceme - nie si u nas predajny...takze to sorry, mozno by patrilo i jemu...neviem, tak to citim...kazdopadne sme sa zasa raz vyznamenali...:mf_rosetinted:...

 

ale sme tu vsetky spolu a spolocne sa podporime:naughty:...to verim...ty nam zaspievas, trifi hodi intro love today, beatka moze byt LG v nasom narodnom kroji, martinky mu budu robit garde pri francais verzii grace kelly...shirl a ja mozme byt predskokanky:roftl:...a jacksie, tak ta by mohla supportnut v hre na klaviri:wink2:

Link to comment
Share on other sites

bei ahoj:wink2:...

 

posielam slnecne pozdravy do bruselu:thumb_yello:...

na buduce sa musis intenzivnejsie sustredit, my si na to cislo pockame :fisch:

Nebo ho zkrátka ukradneme... :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Byla by dost škoda, kdyby si Mika nedokázal prosadit svou přes manažery.... jasně, někdy se jim člověk tak trochu podřídit musí, ale ze zkušenosti vím, že kdyby si dupnul, manažer by nesměl říct ani "bé". ... Spíš mu asi řekli, že se nic neprodalo, nebo česká strana stroze oznámila, že se nic konat nebude... a oni si řekli "tak co, když nás nechcou, tak my tam hrát nebudeme. Aspoň máme víc času si projít Moskvu."

 

Já do budoucna hledím tak, že Miku ještě na koncertě uvidím, ale v Praze to nebude...

 

To je právě ono, asi by si to uměl prosadit, ale musel by cítit důvod... Podle strohé "neomluvy" mikasounds mám podezření, že čeští organizátoři nebyli zrovna příjemní... Já si nemůžu pomoct, asi je to nespravedlivý, ale když je vidím na fotce, tak mi přijde, že jsou to přesně týpky který si řeknou "na toho teplouše nikdo lístky nekupuje, tak ho zrušíme".:boxed:

Ale jak říkám, možná to tak není, a já se jen snažím najít viníka..

 

Já myslím, že by se mělo Mikovu dát nějak vědět, že tady je někdo, komu to zrušení OPRAVDU vadí...

Link to comment
Share on other sites

Jestli tím myslíš "rozesmála jsi mě tím", tak to bylo účelem... sarkasmem a humorem proti depresi...

a jestli jsi to myslela jinak, tak vysvětli :wink2:

 

bola som uplne :roftl::roftl:...vies, ze proste nemozem odolat tvojmu povedzme humoru:wink2:...milujem ho:thumb_yello:...you know:wink2:

Link to comment
Share on other sites

najdolezitejsie je prekonat pociatocny odpor:wink2:...takze barunka, najblizsie musis poriadne zalobovat...aby si z nas nerobil srandicky:mf_rosetinted:...vzhladom nato, ze podaktore z nas tu dokonca ovladaju bojove umenia - vsak bei:wink2:...srandicky skoncia:naughty:

 

a mozno sa len zlakol toho "ř"...:teehee:...tak nabuduce, ziadne verejne pripravy ako sa na neho chystame...nezabudaj na jeho polyglotske preddispozicie:roftl:

 

No, kdybych s ním ještě někdy mluvila (ale upřímně? Myslím si, že Miku uvidím nejdřív tak v roce 2012... ), tak zalobovat zkusím určitě :wink2: I když je těžký lobovat ve stylu "Musíš přijet, těšíme se, tolik lidí by přijelo", když se koncert zrušil kvůli neprodejnosti :roftl:

 

No... takovou capoeirou bychom ho 100% nalákaly :biggrin2:

 

EDIT: Na příště (ha, ha, ha) si vystačímě s angličtinou, kdyby ho to sem přivezlo :wink2:

Edited by Barunka
Link to comment
Share on other sites

barunka, ahoj:wink2:...

 

som naozaj rada, ze si mi dala vediet...mala som aspon nadcim dumat:mf_rosetinted:...horsie bolo, ze som bola mimo netu a tak aspon moja povinna vybava:blush-anim-cl: ma zachranila...celu noc som si pozerala oba koncerty a kopec videii:blush-anim-cl:...spravila som si taky maly sukromny koncertik:blush-anim-cl:...a mne to pomohlo...myslim, ze je to hanba cechov, dali mu tym jasne najavo, teba tu nechceme - nie si u nas predajny...takze to sorry, mozno by patrilo i jemu...neviem, tak to citim...kazdopadne sme sa zasa raz vyznamenali...:mf_rosetinted:...

 

ale sme tu vsetky spolu a spolocne sa podporime:naughty:...to verim...ty nam zaspievas, trifi hodi intro love today, beatka moze byt LG v nasom narodnom kroji, martinky mu budu robit garde pri francais verzii grace kelly...shirl a ja mozme byt predskokanky:roftl:...a jacksie, tak ta by mohla supportnut v hre na klaviri:wink2:

 

Já bych jen trochu omluvila Čechy (posluchače), ono od nich těžko můžeme chtít, aby šli na koncert někoho, o kom neví že existuje...

Pokud jsi myslela Čechy-organizátory a Čechy-média tak souhlasím...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy