Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

To je normálně na facku. Prostě demence, škoda mluvit. Chudák Verunka a všechny ty děti.. Mohli byste to na prostest zorganizovat někde venku před školou!

 

:roftl::thumb_yello: To bych taky normálně udělala :) Divím se, že to Francouzi ještě nevymysleli - člověk by řekl, že mají v sobě tu neustálou potřebu dělat nějakou revoltu :teehee:

 

Já to stihnu první - Barunka s Jančou (její kamarádka) byly mezi ostatními absolventy bezkonkurenčně nejlepší a nejpřirozenější a vůbec nejvíc awesome! Úplně jsem jim záviděla ty nádherné hlásky a zpěvácké dovednosti, jsou to holky šikulky! :wub2:

 

Ale no :) ... Děkuju moc :blush-anim-cl:

 

Janča je fakt úplně úžasná, jí chybí už jen, aby se naučila lepší komunikaci s publikem a lidem by padaly čelisti...

 

A já vám prozradím ještě něco: Marťa umí taky strašně hezky zpívat :wub2:!! ale pořád říká, že ne a já bych ji za to :fish:, protože to prostě není pravda! :)

 

P.S: Mám nahrávky karaoke jako důkaz :mf_rosetinted: (Pamatuješ? To bylo geiálníííí :roftl: )

Link to comment
Share on other sites

Jak už jsem psala (zopakuju pro jistotu v novém threadu) - zvu vás všechny na víkend v Praze 30.7.-1.8., jak jsem říkala, můžu vás ubytovat u sebe (teda ubytovat - myslím tím spacáky a tak...:teehee:).

 

Jako jeden bod programu může být kino - hádejte jakej film? :wink2:

 

A jak jsem už psala já, já bych to určitě brala!! :) A se spacákem počítám :wink2: Teď záleží na tom, co řeknou ostatní, mám pocit, že Martinka a sunshine odepisovaly, že klidně... tak ještě uvidíme, co zbytek :wink2:

 

Že by Dívka na koštěti? :wink2:

 

Jasně, Kick Ass! :) Taky si nejsem jistá, jestli ho ještě budou dávat, ale kdyby jo, pujdu ráda :) Viděla jsem jen jednou - v poměrně špatné kvalitě...

Link to comment
Share on other sites

To rozhodně, třeba budu i schopná tě pozdravit francouzsky! :roftl:

Tak se třeba všichni bavte francouzsky, OMD! (rozuměj "oh mon dieu" :roftl: ) ... Já bych s Jacksie mohla oponovat španělštinou, jen nevím, co by tam chudák Trifi.. s ní bych mohla zase německy...

 

zanotovat si něco od Zweitfrau :roftl::teehee::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Já myslím, že se ještě někde najde :wink2:

Teďka jsem koukala na programy takových těch multiplexů a tam už se to nehraje... (teda aspoň v těch, co znám) ... tak třeba to ještě někde najdem :wink2: No a když ne, vždycky se dá vymyslet něco jinýho :)

Link to comment
Share on other sites

Harry Potter je všudeee! :roftl:

Aww, děkuju moc moc, žirafko moje :-* :wub2::roftl:

Nádherný dortík! :mf_lustslow:

 

"Myslíš? :mf_rosetinted:", řekla Barča, použila létající zelený prášek, dostala se do Příčné ulice, kde ji již nadšeně vyhlížel Ron a Hermiona :mf_rosetinted: Pak jí došlo, že zapomněla doodpovídat na MFC a řekla, že o Harry Potterovi téměř nic neví :cool:

 

Hrabe mi.

 

Není zač! :huglove::wub2: :-* Doufám, že sis s náma ten den (a i jeho zbytek) pořádně užila... jsi nejawesomnější! :wub2:

 

Mně ten dort přijde taky úplně dotaženej k dokonalosti, těch pater, ta Kitty, ty lízátka (!! =D ) ... maaaňm :)

Link to comment
Share on other sites

Já jsem asi jediná pozadu :shocked:ještě jsem to neviděla :emot-sad:

 

Nikdy není dost pozdě... :wink2::thumb_yello: To se dotáhne :original: V nejhorším můžu Kick Ass vzít a mrknem se na něj na notebooku :)

Link to comment
Share on other sites

tak o tom som ani chvilu nepochybovala :thumb_yello:...teraz to uz barunku neminie...musi nam nieco zaspievat :fisch:...

 

to si nemozem nechat predsa ujst este teraz, ked nie je tak medialne znama:wink2:

 

:roftl: Jasně... za pár let totiž budu vyprodávat všechny haly :cool:

 

Tak jako já nemám problém zazpívat, jen zkrátka je zvláštní zpívat jen tak pro nic za nic na povel :naughty: ... chce to nějakou příležitost... nevím, karaoke, nebo prostě něco... anebo aspoň písničku, kterou mám zazpívat :mf_rosetinted: (Ale opravdu když zpívám sama, je to zvláštní nejradši, když to pak (nebo úplně nejlépe přímo se mnou) dělá ještě někdo :thumb_yello: )

Link to comment
Share on other sites

kocky, co sa bojite...keby ste mali problem s jazykovou barierou...vzdy tu mate mna:wink2:...rodeneho polyglota:roftl::roftl:...jazyky mi idu rovnako dobre ako spev, takze mozem vam tlmocit:roftl:

 

Aneb jak sunshine, Slovenka, tlumočila pro dvě Češky do/z francoužštiny :roftl: Užitečné! :thumb_yello:

 

No, anglicky se domluvíš, takže jestli takhle i zpíváš, tak nám tu skrýváš nějaký talent :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Teďka jsem koukala na programy takových těch multiplexů a tam už se to nehraje... (teda aspoň v těch, co znám) ... tak třeba to ještě někde najdem :wink2: No a když ne, vždycky se dá vymyslet něco jinýho :)

 

Teď to hrajou na Andělu, ale jasně, za měsíc nevím...:teehee:

Ale no problem, v našem velkoměstě je možností povyražení dost :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Aneb jak sunshine, Slovenka, tlumočila pro dvě Češky do/z francoužštiny :roftl: Užitečné! :thumb_yello:

 

No, anglicky se domluvíš, takže jestli takhle i zpíváš, tak nám tu skrýváš nějaký talent :thumb_yello:

 

No a pak nám někdo bude muset tlumočit ze slovenštiny, a bude to jako v Belmondovi :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Včerejší koncert :) ... ... ...

No, poslední písničku - duet s Jančou - jsem si maximálně užila, bylo to prostě takový pohodový, jen tak, s kytarou,

, (dávám akustickou verzi, je podobnější tomu, jak jsme to hrály my, ale i tak jsme to měly poupravený) ....

... ... ... ...

Ale hlavně - mám to za sebou a lidem se to (pokud mi teda nekecali, což nepředpokládám) líbilo, takže spokojenost veliká! :)

... ... ... ...

A jsem moc ráda, že jsem to na tom koncertu měla takový "domáčtější" díky Marti a Janči ... (takže jestli tohle budeš lenochodečku číst, ještě jednou moc díky :wub2: )

A co víc - sakra mi to slušelo :cool::roftl::wink2:

 

Ten váš duet byl naprosto nádhernej a troufám si tvrdit, že lepší než originál (ten cos posala odkaz :roftl: ) ! Ale smrtelně vážně :wink2:

 

Nekecali, neboj :wub2:

 

Není vůbec zač a ano slušelo ti to úplně nejvíc!!! :teehee::mf_lustslow:

Link to comment
Share on other sites

 

A já vám prozradím ještě něco: Marťa umí taky strašně hezky zpívat :wub2:!! ale pořád říká, že ne a já bych ji za to :fish:, protože to prostě není pravda! :)

 

P.S: Mám nahrávky karaoke jako důkaz :mf_rosetinted: (Pamatuješ? To bylo geiálníííí :roftl: )

 

Marťa umí zpívat fakt špatně! :roftl:

 

Já myslela že ty karakoke nahrávky už někde dávno pohřbil čas a ty je pořád máš? Neee takový kompromitující materiál, znič je! (Nastavila jsem na nich sebedestrukci a ta se každým okamžikem blíží, musíš je zničit dřív, než zničí ony tebe! :sneaky2::roftl::roftl::roftl: )

Link to comment
Share on other sites

"

 

Není zač! :huglove::wub2: :-* Doufám, že sis s náma ten den (a i jeho zbytek) pořádně užila... jsi nejawesomnější! :wub2:

 

Mně ten dort přijde taky úplně dotaženej k dokonalosti, těch pater, ta Kitty, ty lízátka (!! =D ) ... maaaňm :)

 

Užila úplně nejvíc! Jak říkám - musíme dělat víc pikniků! :teehee: A klidně až budeme mít další sraz s holkama tady - aspoň tolik neutratíme! :roftl:

 

Dortík je zase úplná multimaškrtka! :wub2:

Link to comment
Share on other sites

hello!

can anybody explain me the address .. due to differences in address lines arrangement in Russia and the rest of the world ... i'm not sure i understand it correct

 

your help will be very appreciated )))

 

TICKETPORTAL IRSnet CZ s.r.o. Politických vězňů 15 11000 Praha

 

how i understand it:

Comany name: TICKETPORTAL

City: Praha

Zip code: 11000

Address: Politických vězňů 15

 

no idea what the text in bold might mean ... do i need to specify it? what kind of abbreviation it is?

Link to comment
Share on other sites

hello!

can anybody explain me the address .. due to differences in address lines arrangement in Russia and the rest of the world ... i'm not sure i understand it correct

 

your help will be very appreciated )))

 

TICKETPORTAL IRSnet CZ s.r.o. Politických vězňů 15 11000 Praha

 

how i understand it:

Comany name: TICKETPORTAL

City: Praha

Zip code: 11000

Address: Politických vězňů 15

 

no idea what the text in bold might mean ... do i need to specify it? what kind of abbreviation it is?

 

Hello :) I think you understand it right, only the company name would be "Ticketportal IRSnet CZ s.r.o." in whole, I think :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Tyjo, holky, já se zrovna vrátila z vody a zítra mám jet do Barcelony, měla jsem se fakt krásně dokud jsem dneska nezapla internet, achjo, to nemůžu bejt chvíli ŠŤASTNÁ? všechno mělo bejt tak skvělý! tyhle prázdniny prostě...jsem nasraná i na něj! ať si jede třeba do Berlína po stopadesátý! proč tady nemůže udělat menší koncert? jsem fakt naštvaná, mám krizi, na jeho fotky v mym pokoji se nemůžu ani podívat. ale třeba on za to nemůže? nevim. už by to chtělo nejaký vysvětlení a nějakou omluvu třeba?

Zrovna dneska jsem kamarádce předávala lístek a ona jásala, hned poté jsem jí napsala smsku, že je konec. fakt skvělý tohle! Díky Miko! Tyhle prázdniny měly bejt skvělý, dokonce mi měla přijet jedna fanynka z Ameiky...ale teď? fajn! těšila jsem se až tu potkám spoustu zahraničních fanoušků a nic. skvělý! jo! čekám už od 2007, tak jako jsem nemohla uvěřit tomu koncertu, teď nemůžu uvěřit tomu zrušení. připadám si jako idiot. fajn.

Link to comment
Share on other sites

*Utírá prachovkou*

 

:shocked: No teda... já tu den a půl nenapíšu a tady nikdo nic... :shocked: Že by každý lichý thread šel pomalu jako oslabený šnek? :mf_rosetinted:

 

Zítra jedu na pět dní pryč, sportovat :lmao: a ještě ke všemu :camping:, to bude síla... aneb jak jsem jednoho krásného dne slíbila Jacksie, kdybych tu v pátek nic nenapsala, máš můj post representativa :biggrin2:

 

Na dnešek jsem si dala závazek, že doodpovím na všechno, co mi ještě zbývá odpovědět z Part II (pěkně mě štve, že jsem to nestihla, takhle je tam plno postů na který jsem odpověděla asi zbytečně :(:sneaky2: ) a doufám, že to tu nenecháte zapadnout prachem :)

 

Taakže se jdu vykoupat a pak hezky do toho! :naughty:

 

Doufám, že si všichni užíváte víkend! :)

Link to comment
Share on other sites

barunka, ahoj...

 

som naozaj rada, ze si mi dala vediet...mala som aspon nadcim dumat...horsie bolo, ze som bola mimo netu a tak aspon moja povinna vybava ma zachranila...celu noc som si pozerala oba koncerty a kopec videii...spravila som si taky maly sukromny koncertik...a mne to pomohlo...myslim, ze je to hanba cechov, dali mu tym jasne najavo, teba tu nechceme - nie si u nas predajny...takze to sorry, mozno by patrilo i jemu...neviem, tak to citim...kazdopadne sme sa zasa raz vyznamenali......

 

ale sme tu vsetky spolu a spolocne sa podporime...to verim...ty nam zaspievas, trifi hodi intro love today, beatka moze byt LG v nasom narodnom kroji, martinky mu budu robit garde pri francais verzii grace kelly...shirl a ja mozme byt predskokanky...a jacksie, tak ta by mohla supportnut v hre na klaviri

 

No říkala jsem si, že to je docela blbý, když jsem ti napsala, že je to zrušeno a ty sis nemohla přečíst víc... ale jak vidíš, v tu dobu jsem ti v těch 180 znacích napsala úplně všechno, co jsme věděli a vlastně doteď víme :roftl: (No dobrá, teď možná o trochu víc, ale ne až tak :mf_rosetinted: )

Je fajn, že jsi proti tomu bojovala takhle, to jsi na tohle silnější než my ostatní evidentně :)

No, na jednu stranu naše veřejnost o Mikovi skoro vůbec neví... na tu druhou si myslím, že i kdyby věděli, neudělalo by to až to takovej rozdíl.... bohužel :mf_rosetinted:

jak jsem teď psala na thread o tom koncertu - myslím, že za to můžou pořadatelé (aneb jak jsme se usnesly s Marťou - zrušení dvou koncertů v jeden den stejnou agenturou není jen tak), takže hlavní zloba jde směrem na ně, nicméně i když to mohlo Miku naštvat, nesmí zapomenout, že jeho fanoušci nejsou ti, kteří ten koncert rušili a omluvit by se měl. Co je hlavní - není to stejný, když zruší koncert někde v Německu nebo Francii - tam pojede ještě stokrát (v případě Francie počítejme v řádu tisíců :fisch: ), kdežto u nás... no však víme. Jak říkám, už nám zbývá jediný zpsůob jak ho sem dostat - vyhrát to. Mít tak sto tisíc, udělala bych to hned. :fisch:

 

A ten náš vlastní koncert není špatnej nápad :das:

S umístněním Trifi a Beaty souhlasím, Marťa (P.) by rovnou mohla střihnout francouzskou Grace Kelly a zastat třeba Cherisse a Marťa by mohla zastávat funkcy iMMy... nebo rovnou samotného maestra :teehee: Ty a shirl můžete být předskokanky (když tam dáte hodně "baby" "oh" a "girl" :roftl: ) a já? Noooo... zpívat klidně budu, když si dobrovolně necháte trhat uši mým "take it eaaaaasy", či "we are freeee" nebo "oooover my shoooulder" :roftl: a Jacksie je jasná na klavír :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

To je právě ono, asi by si to uměl prosadit, ale musel by cítit důvod... Podle strohé "neomluvy" mikasounds mám podezření, že čeští organizátoři nebyli zrovna příjemní... Já si nemůžu pomoct, asi je to nespravedlivý, ale když je vidím na fotce, tak mi přijde, že jsou to přesně týpky který si řeknou "na toho teplouše nikdo lístky nekupuje, tak ho zrušíme".:boxed:

Ale jak říkám, možná to tak není, a já se jen snažím najít viníka..

 

Já myslím, že by se mělo Mikovu dát nějak vědět, že tady je někdo, komu to zrušení OPRAVDU vadí...

 

Tak tak.... myslím, že jsi to vystihla krásně :thumb_yello: Je dost možný, že si Mika řekl "Tak s touhle zemí teda já už nic mít nechci :sneaky2:", nicméně nám pořád nějakou omluvu dluží.... ať už byli promotéři svině nebo ne... ráda bych, aby to věděl... a taky jak říkáš, aby věděl, že tu jsou lidi, kterým to opravdu vadí... jenže co s tím uděláme? Ano, mohly bychom mu napsat a popř. mu dát vědět, že nás to fakt mrzí a že bychom moc ocenily, kdyby zvážil koncert v nějaké menší aréně... jenže se bojím, že by to přešel bez povšimnutí a taky je špatný, že kdyby se opravdu znovu nějaký koncert ohlásil, tak se těch lístků prodá ještě míň, protože ta solidně velká skupina lidí ze zahraničí, už podruhé nepřijede ze strachu, že by zase jen přišli o peníze...

 

Jinak víš co je sranda, zrovna ten den, kdy jsme ti se sunshine říkali, že ti tři týpci jsou Green Day, tak jem při pravidelném čtení jedné stránky našla tohle: http://27.media.tumblr.com/w5xsDXOeIob1uo5nHYf1sLcWo1_400.jpg , aneb vzhled někdy klame :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy