Jump to content

Recommended Posts

Kdepak, Rebeka žádnou moji fotku nemá, to byla jedna Irka :-)

 

Škoda, že jsem v Londýně neměla foťák... to bych se s Rebekou vyfotila a vznikla by fotka dvou nevyfotitelných! :wink2::naughty:

 

"dvou nevyfotitelných" :roftl:

Škoda, tak snad příště! Ale to už se vyfotí společně celý naše fórum na Mikově koncertu v ČR:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"dvou nevyfotitelných" :roftl:

Škoda, tak snad příště! Ale to už se vyfotí společně celý naše fórum na Mikově koncertu v ČR:cool:

To by byl jeden z nejdokonalejších momentů... a mohl by tam být s náma ještě Mika :mf_lustslow::naughty:

Link to comment
Share on other sites

ooh ano:mf_lustslow: štasten v naší skvělé společnosti:naughty:

to se to krásně sní:wub2:

*sní o všech možných nereálných věcech* ..ach...to se to sní....

 

A nyní zpátky do reality.

 

 

Au.

Link to comment
Share on other sites

Proto taky žiju ve svým světě:naughty: A návrat do reality bývá krutý:boxed:

To jo... :boxed:Nejhorší na tom je, že moje vysněné věci jsou takové, které spadají do kategorie "nereálné --> sci-fi" .. a tak se v realitě snažím nežít téměř vůbec :glasses2:

Link to comment
Share on other sites

To jo... :boxed:Nejhorší na tom je, že moje vysněné věci jsou takové, které spadají do kategorie "nereálné --> sci-fi" .. a tak se v realitě snažím nežít téměř vůbec :glasses2:

 

Přesně jak já :o No ale co, stále můžem být naivní, když jsme ještě mladí! :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Přesně jak já :o No ale co, stále můžem být naivní, když jsme ještě mladí! :roftl:

Pravda... sladká je naivita mládí...

Já bych vážně vrazila do čumáku všem, kteří tvrdí něco jakože "tohle jsou nejkrásnější léta tvého života!" .. no to mě teda čeká zoufalý život, jestli je tohle nejlepší doba :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Pravda... sladká je naivita mládí...

Já bych vážně vrazila do čumáku všem, kteří tvrdí něco jakože "tohle jsou nejkrásnější léta tvého života!" .. no to mě teda čeká zoufalý život, jestli je tohle nejlepší doba :roftl:

 

Hej týjo, úplně mi mluvíš z duše!!!:shocked: Prej nejlepší léta mýho života, pche, za pár dní mi bude osmnáct a ještě jsem nic pořádnýho ani nezažila ani neužila:roftl: Ale pořád doufám:bored:

Ale taky je zase možný, že každýmu nejlepší léta přijdou jindy, nám třeba až v důchodu:wheelchair:

Link to comment
Share on other sites

Hej týjo, úplně mi mluvíš z duše!!!:shocked: Prej nejlepší léta mýho života, pche, za pár dní mi bude osmnáct a ještě jsem nic pořádnýho ani nezažila ani neužila:roftl: Ale pořád doufám:bored:

Ale taky je zase možný, že každýmu nejlepší léta přijdou jindy, nám třeba až v důchodu:wheelchair:

Já se vidím jako nerudná babka, která sedí celé dny ve svém houpacím křesle, luštíc křížovky a poslouchající celý den svého ipoda... :mf_rosetinted:

 

To bude úplně perfektní doba :shocked::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Já se vidím jako nerudná babka, která sedí celé dny ve svém houpacím křesle, luštíc křížovky a poslouchající celý den svého ipoda... :mf_rosetinted:

 

To bude úplně perfektní doba :shocked::naughty:

 

Skvělé vyhlídky:naughty:

Já se spíš vidím tak, že se nevidím.:roftl: Nedokážu si představit, že se vůbec dožiju "babkovství" v tomhle světě:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Skvělé vyhlídky:naughty:

Já se spíš vidím tak, že se nevidím.:roftl: Nedokážu si představit, že se vůbec dožiju "babkovství" v tomhle světě:boxed:

Naše generace důchodců bude vtipná... plná plastických operací... to bude účtů za botox! A taky si nedoážu představit ve stáří třeba takový ty barbíny, co mají teďka zvětšený prsa a tak :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Naše generace důchodců bude vtipná... plná plastických operací... to bude účtů za botox! A taky si nedoážu představit ve stáří třeba takový ty barbíny, co mají teďka zvětšený prsa a tak :roftl:

 

Fujky, to bude hrůza (blučka) Ale aspoň se budem mít komu smát:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Já myslím, žes to vystihla přesně :-) Ale viz. Rebečin post, ta to ještě dotáhla k dokonalosti :naughty:

 

klobuk dole pred REBEKOU:thumb_yello:, ale i ja som aspon troska spokojna, ze som sa priblizila k podstate...

Barunka, to som myslela tou jazykovou barierou - english a "emotika" v english...:wink2: ...

 

Jinak já jsem ta dole vpravo, ta nejdivnějc vypadající...

Na svoji omluvu dodávám, že jsem ten nejmíň fotogenický člověk na světě, nesnáším foťáky a kamery, jelikož já jsem nenafotitelná stejně jako Rebeka (která sice nafotitelná a natočitelná je, ale tvrdí o sobě opak :naughty: )

a taky, že fotka byla pořízena ještě dřív, než jsem si apple pose stihla nacvičit...

 

Barunka, prave taketo fotky su super...keby si videla mna na fotke, tak potom by sme mohli diskutovat o fotogenickosti:mf_rosetinted: ...ale zasa, tieto fotky velmi vystihujju "apple pose"...

 

odporucanie pre Drndu, tato hra je super...len casovo narocna...musis toho naozaj vela precitat, aby si sa dopatrala ku podstate toho-ktoreho slovicka...ale je to funny...:wink2: ...

 

takze Dealers:lmao: ...

Link to comment
Share on other sites

Pravda... sladká je naivita mládí...

Já bych vážně vrazila do čumáku všem, kteří tvrdí něco jakože "tohle jsou nejkrásnější léta tvého života!" .. no to mě teda čeká zoufalý život, jestli je tohle nejlepší doba :roftl:

...kocky, naivita nie je otazka veku...:wink2:...

 

Barunka, hlavu hore:mf_rosetinted:, ja sa drzim motta v mojom podpise a dari sa mi plavat zivotom...a tomu ver, ze niekedy sa zmietam v riadnych burkach, ale "po tom" sa obloha vyjasni a moznost vyberu je zasa v nasich rukach...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Slnecnica, ja si myslim, ze si to celkom vystihla.

Proste apple je taka cool poza, ked mas akoze na haku, vsetko a vsetkych vratane Miku a tohto fora.. Vela tej ironie a sarkazmu, niekedy dost drsneho, vela kritiky..

Aj Yop to celkom dobre vystihla:

http://www.mikafanclub.com/forums/showpost.php?p=1091605&postcount=1

 

vidis, a na tento prispevok som sa nedostala...takze kauza apple je mi uz jasna:thumb_yello: ...

 

Jo, a hromada apples dostala ban, takze nejake obdobie nemohli nic robit, a niektore skalne apples odisli z fora uplne.. Nikto vtedy o nicom inom nehovoril...

...ale toto mi neuslo a da sa z toho vela vycitit...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

...tak a aby ste mali uplnu predstavu o mojej fotogenickosti, prikladam tuto fotecku...:blush-anim-cl:

 

Sophie Marceau 003.jpg

 

...a teraz spat do reality a hlavne prace...:naughty: ...

 

p.s.: je to jedna z mojich predchadzajucich tapiet...:blush-anim-cl:...kto by sa rad nedival na pekne veci, vsak...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Kto asi tak su Dealers?

 

A jinak, souhlasím s další bojovou úlohou! ;-)

:roftl:

 

...pokus cislo 1, ale nesmiat sa...nemaju nahodou Dealers zraz v maji?:fisch:

 

p.s.: Barunka, vies ako sme sa dohodli s tym Milionarom:thumb_yello:, aj 30 sekund mi v tomto pripade helpne:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

klobuk dole pred REBEKOU:thumb_yello:, ale i ja som aspon troska spokojna, ze som sa priblizila k podstate...

Barunka, to som myslela tou jazykovou barierou - english a "emotika" v english...:wink2: ...

 

 

 

Barunka, prave taketo fotky su super...keby si videla mna na fotke, tak potom by sme mohli diskutovat o fotogenickosti:mf_rosetinted: ...ale zasa, tieto fotky velmi vystihujju "apple pose"...

 

odporucanie pre Drndu, tato hra je super...len casovo narocna...musis toho naozaj vela precitat, aby si sa dopatrala ku podstate toho-ktoreho slovicka...ale je to funny...:wink2: ...

 

takze Dealers:lmao: ...

 

Teď už je mi to jasný :wink2: ...

 

Tvoje fotogenickost... viz pozdější komentář.. glasses2:

 

Chtělo by to nějakýho dalšího nováčka... pak by ses už i ty, sunshine, mohla přidat do naší skupiny "moderátorů" této hry... :naughty:

Link to comment
Share on other sites

...kocky, naivita nie je otazka veku...:wink2:...

 

Barunka, hlavu hore:mf_rosetinted:, ja sa drzim motta v mojom podpise a dari sa mi plavat zivotom...a tomu ver, ze niekedy sa zmietam v riadnych burkach, ale "po tom" sa obloha vyjasni a moznost vyberu je zasa v nasich rukach...:wink2:

Ale no tak, my jsme jenom mladé a neklidné a zdeptané... :mf_rosetinted::roftl:

Link to comment
Share on other sites

...tak a aby ste mali uplnu predstavu o mojej fotogenickosti, prikladam tuto fotecku...

 

Sophie Marceau 003.jpg

 

...a teraz spat do reality a hlavne prace... ...

 

p.s.: je to jedna z mojich predchadzajucich tapiet...:blush-anim-cl:...kto by sa rad nedival na pekne veci, vsak...

 

Pockej, to jsi ty? :shocked: *zmatená* :naughty: Totiž, tohle vypadá podezřele moc dobře ^^

 

...pokus cislo 1, ale nesmiat sa...nemaju nahodou Dealers zraz v maji?:fisch:

 

p.s.: Barunka, vies ako sme sa dohodli s tym Milionarom:thumb_yello:, aj 30 sekund mi v tomto pripade helpne

 

Ať žijou dealers!

Ale o srazu nic nevím... možný to je,ale tuto otázku bych přenechala dealerce Rebece.. :naughty:

 

jasně ;-)

Link to comment
Share on other sites

...tak a aby ste mali uplnu predstavu o mojej fotogenickosti, prikladam tuto fotecku...:blush-anim-cl:

 

Sophie Marceau 003.jpg

 

...a teraz spat do reality a hlavne prace...:naughty: ...

 

p.s.: je to jedna z mojich predchadzajucich tapiet...:blush-anim-cl:...kto by sa rad nedival na pekne veci, vsak...

 

Mmmmmmm.. tak teraz ta chcem, Sunshine, stretnut este viac :boat:

Aj ja prikladam coto z mojho portfolia.. ze som rozkosna? (-:

snoopy.jpg

 

No ale spat do reality.. vcera som sa dala ostrihat.. a dost radikalne. Ako vzor na zostrih som priniesla tete kadernici jednu s tych Mikovych novych kratkovlasych fotiek. Takze teraz aj ja vyzeram trosku.. androgynne.

 

Aj minule, ked som sa isla dat ostrihat, tak som im doniesla ako vzor jednu Mikovu fotku, s dlhsimi vlasmi, a teta kadernica sa ma spytala nieco ako "A tu vzadu to chcete nechat dlhsie ako ona?" Ja jej nato "On! (-:" Ona na to :shocked:

 

Preklad pre Drndu: Groupie je nieco ako fanusik ci fanynka, ktory/a hlada intimnost/dovernost (hlavne fyzicku, niekedy emocionalnu) s niekym slavnym.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy