Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nějak tak, myslím, že to už by ze mě radši byla druhá Bridget Jonesová :naughty:

 

tak barunka, bridget si nedam...na nu mam vyhradne pravo...uz to viem naspamat...je to michalkin naj film (1 aj 2)...paci sa jej daniel...len sa modlim, aby nezacala v skolke citovat niektore pasaze...

Link to comment
Share on other sites

Právě! :wink2:

 

Mika is the magician nambr uan! :P

 

Mimochodem, sunshine, za chvíli dosáhneš 100 postů! To chce mexickou vlnu!

:groupwave:

 

A co si také zaslouží naši pozornost je fakt, že máme skoro 1000 příspěvků! Juchuuu!!! :groupwave:!!!! Ještě 2000 a zakládáme novou část... :roftl:

 

tak uz nam chyba len 2000 prispevkov...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

tak barunka, bridget si nedam...na nu mam vyhradne pravo...uz to viem naspamat...je to michalkin naj film (1 aj 2)...paci sa jej daniel...len sa modlim, aby nezacala v skolke citovat niektore pasaze...

Já mám Bridget taky ráda, ty filmy mi přijdou hodně dobrý, ale Bridget používám jako metaforu pro zoufalou starou pannu :naughty:

 

To by bylo :roftl:

Hlavně některé věci, co říká Daniel že... <.<

Link to comment
Share on other sites

Jak to děláte, že vždycky odpovídáte jen na určitou část textu? Já odpovídám přes "quote", ale to se zobrazí celej ten text..

 

terou, ked odpovedas cez "quote", mozes upravit aj text, ktory citujes...t.j. to, co je oddelene tymi hranatymi zatvorkami...

Link to comment
Share on other sites

Jak to děláte, že vždycky odpovídáte jen na určitou část textu? Já odpovídám přes "quote", ale to se zobrazí celej ten text..

To si musíš upravit :) Vždycky si u toho quote smaž to, na co odpovídat nechceš... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Doufám že to bylo na Miku a ne na Bushe! :roftl: :roftl:

 

No fuuuj, jasně že NE na Miku, ale na krásnýho Bushe! To je prdelka! Jak sis vůbec mohla myslet, že to je na Miku, nechápu!:thumbdown:

(ironie):roftl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy