Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...ano, ale nebudem ta tak natahovat...:naughty:

 

To jsem ráda.. koneckonců, musíme se vlízt do 30 sekund :naughty:

 

barunka,

 

aj ja sa budem musiet rozlucit...o chvilu vstavam...

 

bolo mi ctou a medzinarodnym potesenim dnes vecer...

 

tesim sa na buduce...:wink2:

 

Já taky... zatím ahoj... a dobrou noc! :)

Link to comment
Share on other sites

Zde jsem:)

 

uáá lidi, co říkáte na Mikův novej účes? nádhera, co?:mf_lustslow: Dobře, že se ostříhal. Asi jsem se zamilovala:wub2: :blush-anim-cl:

 

ahoojte, som tu zase...:D

 

AZ TERAZ??? JA UZ DAVNO.....ALE STRASNE MU TO SEKNE!!!!:mf_lustslow:

Link to comment
Share on other sites

*Pokus o oživení prachem již mírně zapadlého fóra... :naughty:*

 

Já mám dneska den volna, je to naprosto perfektní :punk:

 

:shocked: ...nechce sa mi verit vlastnym ociam, ze ta tu vidim v tomto case...day off by bodol aj mne:mf_rosetinted: ...

ale vidis, aj ja sa venujem HNC a praca musi troska pockat...

tak ako bolo cez vikend?...ja som mala vyrazne abstaky:roftl: ...ale, vzhladom na to, ze som celkom slusne vybavena mikamaterialom, moj kolega zistil, ze MIKA means perfection...preklebetili sme spolu cely vikend a "zlomila" som ho...uz ma miku v sluchatkach...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:shocked: ...nechce sa mi verit vlastnym ociam, ze ta tu vidim v tomto case...day off by bodol aj mne:mf_rosetinted: ...

ale vidis, aj ja sa venujem HNC a praca musi troska pockat...

tak ako bolo cez vikend?...ja som mala vyrazne abstaky:roftl: ...ale, vzhladom na to, ze som celkom slusne vybavena mikamaterialom, moj kolega zistil, ze MIKA means perfection...preklebetili sme spolu cely vikend a "zlomila" som ho...uz ma miku v sluchatkach...:wink2:

 

Byla jsem násilně vzbuzena... :sneaky2::naughty:

 

Super! Jen tak dál, musíme pokračovat v šíření naší Mikamánie :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Super! Jen tak dál, musíme pokračovat v šíření naší Mikamánie :mf_rosetinted:

...tak to si mala vidiet cez vikend, nedala som mu ani vydychnut...video zo zakulisia uz vie asi naspamat...a dokonca uznal, ze mika je really talented...:thumb_yello: ...ono tu bude aj tym, ze vzdy som ho vedela inspirovat mojim hudobnym vyberom...takze sa to potvrdilo aj teraz...ved kto by odolal MIKOVI...asi len ten, kto je ochudobneny o vsetky zmysly...

Link to comment
Share on other sites

...tak to si mala vidiet cez vikend, nedala som mu ani vydychnut...video zo zakulisia uz vie asi naspamat...a dokonca uznal, ze mika je really talented...:thumb_yello: ...ono tu bude aj tym, ze vzdy som ho vedela inspirovat mojim hudobnym vyberom...takze sa to potvrdilo aj teraz...ved kto by odolal MIKOVI...asi len ten, kto je ochudobneny o vsetky zmysly...

Ahóój! o/

Nevadi, hlavně že jsi už tady :)

 

Prave... :mf_rosetinted: Ochuzují se o zážitek...

 

Inu, když se nebude líbit ostatním, aspoň to bude něco speciálního pro nás...

 

Počítač už se vzpamatoval, teďka plním ipod... momentálně tam házím všechny alba Queenů a zároveň je u toho poslouchám... krása :wub2:

 

Jak jde práce? :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ahóój! o/

Nevadi, hlavně že jsi už tady :)

 

Prave... :mf_rosetinted: Ochuzují se o zážitek...

 

Inu, když se nebude líbit ostatním, aspoň to bude něco speciálního pro nás...

 

Počítač už se vzpamatoval, teďka plním ipod... momentálně tam házím všechny alba Queenů a zároveň je u toho poslouchám... krása :wub2:

 

Jak jde práce? :wink2:

barunka, neuveris, ale kvoli mikovi som si kupila novy mobil, ktory ma real (mp3) zvonenie...predtym ma taketo veci vobec nezaujimali...no a mam tam 2 Gb kartu, aby som mala vzdy co pocuvat...nehovoriac o fotkach...:blush-anim-cl: ...

no a ako sa mi tu dari???odpocitavam dni, v piatok letim naspat, takze dufam, ze cez vikend nam to tu uz "nezapadne" prachom...:thumb_yello:

the best od freddieho je pre mna Love of My Live...nikdy sa jej nezasytim...a nikdy ju pre mna neprekonal...

Link to comment
Share on other sites

barunka, neuveris, ale kvoli mikovi som si kupila novy mobil, ktory ma real (mp3) zvonenie...predtym ma taketo veci vobec nezaujimali...no a mam tam 2 Gb kartu, aby som mala vzdy co pocuvat...nehovoriac o fotkach... ...

no a ako sa mi tu dari???odpocitavam dni, v piatok letim naspat, takze dufam, ze cez vikend nam to tu uz "nezapadne" prachom...

the best od freddieho je pre mna Love of My Live...nikdy sa jej nezasytim...a nikdy ju pre mna neprekonal...

 

Fakt? :naughty: Dobrý! :thumb_yello:

Mě se celý svět směje, jelikož jsem HRDÝM :mf_rosetinted: vlastníkem starého Siemensu C35i, který byl novinkou někdy v roce 1999 nebo 2000 :lmfao: Ale já se ho vzdát odmítám... nechci nový.. nechci!

Ale kdybych neměla iPod, tak bych si asi taky nějakej na tu muziku koupila :)

V pátek...to je už za rohem zase :) ...

To jo... ta je jedna z jeho nejkásnějších... ty emoce v ní.. dokonalost... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Fakt? :naughty: Dobrý! :thumb_yello:

Mě se celý svět směje, jelikož jsem HRDÝM :mf_rosetinted: vlastníkem starého Siemensu C35i, který byl novinkou někdy v roce 1999 nebo 2000 :lmfao: Ale já se ho vzdát odmítám... nechci nový.. nechci!

 

mas moje uznanie:mf_rosetinted: ...bola som na tom podobne az do urcitej chvile:blush-anim-cl:...

ako zvonenie mam Love Today, budik je Happy Ending a teraz som spracovala kolegu, ze mi urobi z vyroku "Niet Concetrate Mika" ton pre sms-ku...teda, ak mi to bude fungovat...len asi si potom budem musiet vypinat mobil, ked budem v prostredi, kde sa vyzaduje byt dospelym...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

mas moje uznanie:mf_rosetinted: ...bola som na tom podobne az do urcitej chvile:blush-anim-cl:...

ako zvonenie mam Love Today, budik je Happy Ending a teraz som spracovala kolegu, ze mi urobi z vyroku "Niet Concetrate Mika" ton pre sms-ku...teda, ak mi to bude fungovat...len asi si potom budem musiet vypinat mobil, ked budem v prostredi, kde sa vyzaduje byt dospelym...:blush-anim-cl:

Stačí si nastavit profily :thumb_yello:

V "dospěláckém" prostředí si nastav zvonění, které potřebuješ, to ulož jako nastavení jednoho profilu a vždycky když budeš moct, přepni na profil, kde je nastaveno všechno od Miky... :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Stačí si nastavit profily :thumb_yello:

V "dospěláckém" prostředí si nastav zvonění, které potřebuješ, to ulož jako nastavení jednoho profilu a vždycky když budeš moct, přepni na profil, kde je nastaveno všechno od Miky... :naughty:

...:shocked: tak to je na mna nejake rychle...a som si myslela, ze uz mam cely mobil nastudovany:mf_rosetinted: ...vidim, ze mam vecer co skusat...

Link to comment
Share on other sites

...:shocked: tak to je na mna nejake rychle...a som si myslela, ze uz mam cely mobil nastudovany:mf_rosetinted: ...vidim, ze mam vecer co skusat...

No... profily má i můj přestarý mobil a to už je co říct :shocked:

(Ale má i hry, kalkulačku, upomínky... paráda! :mf_rosetinted::biggrin2: )

Link to comment
Share on other sites

No... profily má i můj přestarý mobil a to už je co říct :shocked:

(Ale má i hry, kalkulačku, upomínky... paráda! :mf_rosetinted::biggrin2: )

tak to mas plnu vyzbroj:thumb_yello:...a vlastne ani dovod na kupu noveho:roftl: ...

o chvilocku vyrazam do mesta, tesim sa, idem troska nakupovat - vyber je tu o niecom inom:mf_rosetinted: ...samozrejme porovnavam to s "dedinkou", v ktorej zijem ja...BA alebo brno je asi o niecom inom...

takze TAKE CARE a dopisania zajtra...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy