Jump to content

The Estonian thread (part 2)


MikaaFan

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
Ma sõidan 5ndal orkestriga Slovakkiasse.......

 

Oh, tõesti väga kurb! Tunnen kaasa :( Kardan ise ka, et olen sel kuupäeval Eestist ära. Aga loodan, et on fänne, kellel veab rohkem :aah:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Mu poolest võime me siin inglise keeles ka rääkida.:P Siis on vähemalt see hea, et kui mõni sõna meelde ei tule, siis on võimalik ka eesti keeles õelda.:naughty:

 

Keegi eile Reporterit vaatas? Sinna jõudis ka lõpuks see Mika-tuli-kapist-välja-uudis. Päris tore oli eile õhtul, kui ma oma pahas tujus voodis istusin ja järsku Mika laul kõlama hakkas. Tegi tuju kohe paremaks.:mikalove:

Link to comment
Share on other sites

Mu poolest võime me siin inglise keeles ka rääkida.:P Siis on vähemalt see hea, et kui mõni sõna meelde ei tule, siis on võimalik ka eesti keeles õelda.:naughty:

 

Keegi eile Reporterit vaatas? Sinna jõudis ka lõpuks see Mika-tuli-kapist-välja-uudis. Päris tore oli eile õhtul, kui ma oma pahas tujus voodis istusin ja järsku Mika laul kõlama hakkas. Tegi tuju kohe paremaks.:mikalove:

 

Suutsin möödunud nädalal Celebrate raadiost kuulda.Kohe kui tööle panin,esimene latakas.

Link to comment
Share on other sites

Ma kuulan raadiot harva, seega selliseid juhuseid mul pole.:( Küll aga möned nädalad tagasi, kui ma Kristiinest löpuks oma esimese Mika dvd ostsin ja seda pingi peal imetlesin ning oma arust mötteis We are golden lugu ümisesin, avastasin järsku, et see lugu ei kölagi mu peas vaid hoopis kölaritest tuleb.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy