Jump to content

The Estonian thread (part 2)


MikaaFan

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hahaa kujutan ette:aah:

 

Vikerraadios on praegu Big Girl??!!:shocked:xDD

 

Mida asja..:lmfao: Phhahahaha:lmfao:

 

aga ma jumaldan neid hetki, kui eesti raadiost või kanalitelt Mikat tuleb.:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Mida asja..:lmfao: Phhahahaha:lmfao:

 

aga ma jumaldan neid hetki, kui eesti raadiost või kanalitelt Mikat tuleb.:teehee:

 

No kes ei jumaldaks:das: xD

 

BG juba mitmendat korda seal... paar nädalat tagasi emps ütles, et kuulis Mika laulu Vikerraadiost ja see oli kontserdil ka.... ja selles on sõnad Girl ja Telephone... mul oli nagu:boxed: Küsisin, et kas see oli äkki BG aga ta ütles, et eiieii see oli hoopis teine:aah: ei noh, nüüd siis tundis ikkagi ära, et see oli see lol xD

Link to comment
Share on other sites

No kes ei jumaldaks:das: xD

 

BG juba mitmendat korda seal... paar nädalat tagasi emps ütles, et kuulis Mika laulu Vikerraadiost ja see oli kontserdil ka.... ja selles on sõnad Girl ja Telephone... mul oli nagu:boxed: Küsisin, et kas see oli äkki BG aga ta ütles, et eiieii see oli hoopis teine:aah: ei noh, nüüd siis tundis ikkagi ära, et see oli see lol xD

 

Hahahaha..:aah: :aah: lol..:aah:

Link to comment
Share on other sites

no täpselt:aah: see on see kui inglise keelt ei oska:mf_rosetinted: aga ma ei saa aru, kuidas on võimalik et ta BG ära ei tundnud, kui ta on seda laulu sada korda kuulnud kui väike õde seda laulab?:aah:

 

Novot...:aah: Ega kõik laulud ei saagi niimoodi meelde jääda..:aah:

Link to comment
Share on other sites

Üllatab jaa! Eile hommikul kell 5.45 sõitsin trammiga koju ja kuulasin raadio 2. Uni tuli peale aga siis hakkas Relax! Uni oli läinud ja tantsutuju tuli hoopis peale.:naughty:

 

Muidugi põhjus, miks ma üldse raadiot kuulasin, oli see, et mu elukaaslane tegi mingit uuendust telefonile ja lasi kogu mu muusika maha ja unustas tagasi peale panna. Seega ma pidin sõitma Tartusse ja öösel Tartust tagasi ilma Mikata.:doh: Õnneks minnes avastasin, et sellel uuel Tartu bussil on playlistis 1 Mika lugu - Make you happy. Seega sain oma Mika-doosi kätte siiski.:thumb_yello:

Edited by Anneli@Est
Link to comment
Share on other sites

Sest see on hoopis teistmoodi kui kuuled Mikat raadiost:naughty: ja kunagi ei tea, millal ja mis laul tuleb.... telefoni laulude järjekord on juba pähe kulunud:aah:

aga ära kuula raadiot, oodates et seal Mikat mängitakse. Lase ennast üllatada ja siis ei pettu kaa nii väga kui soov ei täitu:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Yeah. Miks ma pean kuulama raadiot ja ootama millal ja kas sealt üldse Mikat tuleb, kui mul on telefonis mõlemad Mika albumid olemas ja kuula palju tahad.:wink2:

 

Üliäge on ootamatult kuulda ! :naughty:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Raadio Uuno

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=531614140186396&set=a.164057870275360.44436.155075827840231&type=1

 

Mika uus CD The Origin Of Love on Selle nädala plaat.

Kirjuta, mitmendal kohal Sinu isiklikus edetabelis Mika on, võid võita plaadi. Loosimine toimub reedel.

 

577077_531614140186396_196022285_n.jpg

 

Wow, Eriko, you find odd things from odd places..:aah: Thanks !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy