Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja samo tražim istomišljenika...da je bina bila grozna! I da je Laka bio extra!!!

 

Al se niko ne slaže sa mnom...:thumbdown:

 

to je za mene sve šund i kič...a danas sam čula da Rusi već smišljaju gde će da prave ES!:roftl:

Link to comment
Share on other sites

E nemam inspiraciju da lupetam, a i ne mogu ja sa vama ovnovima da se nastavljam!:bleh:

 

Ajd...ko prizna, pola mu se prasta!:naughty:

 

Odoh Dragana...oci mi vec padaju.:thumbdown:

Lapo spavaj!

Link to comment
Share on other sites

hei ana. pomoje nisi odgovorila na prejšn post k tuki full govorite in je že kr precej nazaj. haha.

kako si kej? kakor sm zasledila si alergična na cvetni prah ane? lol sva si midve podobne. haha jst sm isto in to res na (kot ti :D haha) čist na vse kar cveti. kako se pa teb to kaže?

kako si kej drgač? si vidla na igrci kle na mfcju Penguin Bashing sm podrla rekord. waaaa. haha mi je pa res dougčas:D...

lposemej*

Manca

Link to comment
Share on other sites

Stavljam neke slike na svoj sajt.

 

Kako si? Jel' Neca ozdravio?

 

A jel mogu te slike da se vide...i tvoj sajt?!:bleh:

 

Ma jeste-odnedelje u vrtić...Ma OK sam samo što mi je jaaaako vrućina!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

A jel mogu te slike da se vide...i tvoj sajt?!:bleh:

 

Ma jeste-odnedelje u vrtić...Ma OK sam samo što mi je jaaaako vrućina!:thumbdown:

 

Mogu,naravno! Samo idi u keti's profile i sa desne strane će ti pisati visit keti's home page! :wink2:

 

I meni je vrućina...:thumbdown:ali imam klimu :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Mogu,naravno! Samo idi u keti's profile i sa desne strane će ti pisati visit keti's home page! :wink2:

 

I meni je vrućina...:thumbdown:ali imam klimu :bleh:

 

Imam i ja klimu,ali mi je još rano da je palim...a i svaki put kad je upalim ja se prehladim!:mf_rosetinted::bleh:

Link to comment
Share on other sites

event.png

 

Ewo meEEEEEEEEEEEEEE............

Bila sam na plazu(sryte zbog padeza-znam ih,al ne volim bas da ih ''upotrebljavam'':naughty:)....Bilo nam je EXTRAAAAAAAAA:thumb_yello:

 

Ali sad kad sam dosla kuci pocela sam da ucim moj bivsi omiljeni predmet iz koga sad imam 4:thumbdown: & pocela da :crybaby:

 

Ne znam ga...Ovo sto sad ucimo je STRAAAAAAAASNOooo a i izgubila sam list gdje sam pisala to sto treba da naucim za sjutra.....:tears: Na*ebala sam

 

 

Sta ima kod vas...?

 

E ko od vas radi&sto tj. gdje...?

 

glitterfy090219T789D33.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy