Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

zakooooon da greš na coldplay-e! waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. hudoooo.

to more bit glih tko kd da bi šla u nemčijo k je biu zdej bon jovi! omg to bo tooooook zakoooon. si poslušala kko je en iz radio hita biu tm in govoriu u živo iz bon jovi-jovga koncerta!? menda je blo norooooo. use bi dala da bi to vidla. ah ja lahko sam sanjam, sam zdej tko al pa tko grem na mikata. ga bom pozdravla:D.

ta šolaaa. boga ti. kok izpitov maš še?

to je čist res da se vedno zgrešive in pol jst čist pozabm pisat k je tok druzga dela =/.

sej nč ne zamujaš k ne gledaš evrovizije, sam šit. euro 2008 je nogomet? jst sm to prisiljena gledat zarad atita k mamo samo eno televizijo:D. čeprov mi je tko še kr dobr. naj bl smešn pa je ko nš bodoči zet (no ja bo še trajal da se poročita...) pa moj ati gledata fuzbal. to je noro! če kdo zvoni noben nč ne sliš... ah ja te fantje...:D

upam da se ne zgrešiva naslednič:D. lepo se mej!

Manca

Link to comment
Share on other sites

haaaaaaaaaa axaaaaaaaaaa pa mmmmmmmm da,hvala :glasses3: Mislila sam da je bolje da malo promijenim sig(mada je cesto mijenjam):wink2:

 

Sta radis?:biggrin2:

 

Ništa,uređujem svoj sajt :D

 

E pa daaaaaaaaa,moraš da posetiš moj sajt!!! Idi na moj profil i tu ćeš videti opciju <<visit keti's homepage>> i tu klikni pa ćeš ući na moj sajt. I ostavi mi komentar,kaži šta misliš ;D

Link to comment
Share on other sites

Eeee...evo i mene...da se javim...

 

 

U petak imamo day off od crtanja...(malo odmaramo, pa da za vikend možemo ceo dan da radimo)...pa ću navratiti na kavicu...da me ne zaboravite skrozzz...

:emot-sad:

Link to comment
Share on other sites

Eeee...evo i mene...da se javim...

 

 

U petak imamo day off od crtanja...(malo odmaramo, pa da za vikend možemo ceo dan da radimo)...pa ću navratiti na kavicu...da me ne zaboravite skrozzz...:emot-sad:

 

:mf_popeanim:

 

Nećemo te zaboraviti!

Link to comment
Share on other sites

Eeee...evo i mene...da se javim...

 

 

U petak imamo day off od crtanja...(malo odmaramo, pa da za vikend možemo ceo dan da radimo)...pa ću navratiti na kavicu...da me ne zaboravite skrozzz...

:emot-sad:

 

:shocked::jawdrop::jawdrop::eek:Ko si sad pa ti?

Link to comment
Share on other sites

Eeee...evo i mene...da se javim...

 

 

U petak imamo day off od crtanja...(malo odmaramo, pa da za vikend možemo ceo dan da radimo)...pa ću navratiti na kavicu...da me ne zaboravite skrozzz...

:emot-sad:

 

Necemo :huglove:

Link to comment
Share on other sites

heeeej, da evo me tu, da ne bi iskocila kroz prozor, trenutno mi je to tako primamljiva opcija:mf_rosetinted:

tako sam neeervvooozzzznnnaaaaa....strasno....

 

kako napreduje crtanje?

 

prijavila sam se za MM:thumb_yello:, ali tamo su uglavnom iz USA, a ja sam trazila UK, pa ne znam kada ce me upariti...

Link to comment
Share on other sites

nosila sam komp u servis, i to uopste nije prijatno, da ti neko nepoznat cacka po privatnim stvarima...momak koji radi malo lici na M. zapravo i ne bas, ne znam, malo...ima kosu kao on, kada ne koristi figaro, samo je nizi, i nema one izbacene zube...nisam ja bas sasvim normalna...

 

jesi videla nove slicice? bas izgleda da ga je iznervirala cela Luk situacija:naughty:

Link to comment
Share on other sites

heeeej, da evo me tu, da ne bi iskocila kroz prozor, trenutno mi je to tako primamljiva opcija:mf_rosetinted:

tako sam neeervvooozzzznnnaaaaa....strasno....

 

kako napreduje crtanje?

 

prijavila sam se za MM, ali tamo su uglavnom iz USA, a ja sam trazila UK, pa ne znam kada ce me upariti...

 

Hm...kroz prozor? A na kom si spratu? :naughty::naughty:

 

Crtanje? Pa projekat napreduje prilično sporo...ali moje crtačke sposobnosti su od apsolutne nule došle do...JA CRTAM!!! :biggrin2::biggrin2::biggrin2: A imala sam svega tri časa ACada...i već crtam zapravo!!!

A pet godina mi je trebalo da se odlučim da krenem to da učim... SRAMOTA!!!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

nosila sam komp u servis, i to uopste nije prijatno, da ti neko nepoznat cacka po privatnim stvarima...momak koji radi malo lici na M. zapravo i ne bas, ne znam, malo...ima kosu kao on, kada ne koristi figaro, samo je nizi, i nema one izbacene zube...nisam ja bas sasvim normalna...

 

jesi videla nove slicice? bas izgleda da ga je iznervirala cela Luk situacija:naughty:

 

Ništa nisam videla....daj mi linkić!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

5.jpg

 

a ova poza je vec postala klasika za "vidite mi sarene narukvice"

 

Hihihihihih...da!:naughty:

 

A šta ima veze... Ja npr kad obučem nešto novo...a niko ne skonta da je novo i lepo...sama kažem "Recite mi da je lepo!!!":bleh: I onda im nema druge nego da primete i to kažu...

Link to comment
Share on other sites

da, a jesu i narukvice nove, izgleda su mu se one iskidale, a nosio ih je samo od februara:naughty:

moram da primetim kosa-mnogo bolja nego na onoj dodeli nagrada nedavno.

6.jpg

 

:boxed:

 

Kakve ti podatke sve imaš u glavi...

Link to comment
Share on other sites

a,da 3. je sprat...nije toliko strasno, ali ja i visina...hmmm sta znam, malo se bojim...ne bas previse, ali ipak...

 

jaoooooj,upravo udari neku kucu auto, joooj, kako je skicalaaa...jooooooj...

 

 

ah, sreca nije lutalica, makar je ima ko izleciti

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy