Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

A da napraviš ti neku zasedu ispred? Ko zna, možda i Mika izadje jednom?:naughty:

 

e, kad celog zivota, ej, celog, volim Colu a nikad ga nisam srela, a zivimo u istom gradu, nema nista ni od Mike:thumbdown:

 

 

a onaj sesir je dobio od nekoga? e, pa onda bas lepo sto ga je stavio:blush-anim-cl:

meni su se svi izvestaji i slike pomesali, nista vise na znam gde je sta bilo, i opet mi je usporio MFC.

 

hiiii!:shocked: ja sam ceo dan pojela 2 breskve :shocked: kako mi se to dogodilo, pojma nemam, ali sad crkoh od gladi!

 

idem...cujemo se:wink2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

e, kad celog zivota, ej, celog, volim Colu a nikad ga nisam srela, a zivimo u istom gradu, nema nista ni od Mike:thumbdown:

 

 

a onaj sesir je dobio od nekoga? e, pa onda bas lepo sto ga je stavio:blush-anim-cl:

meni su se svi izvestaji i slike pomesali, nista vise na znam gde je sta bilo, i opet mi je usporio MFC.

 

hiiii!:shocked: ja sam ceo dan pojela 2 breskve :shocked: kako mi se to dogodilo, pojma nemam, ali sad crkoh od gladi!

 

idem...cujemo se:wink2:

 

Ćaos Vedrana...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

e, samo jos da ti kazem-konacna presuda-svidja mi se pesma!

 

zapravo moja playlist od juce izgleda:

1.Rain

2.Just can't get enough

repeat

 

E da, i ja sam to baš htela da kažem! Juče sam je čula par puta, i ceo dan je pevala... Dakle Miko, ovu smo odobrili...daj nam dalje!!!:punk:

Link to comment
Share on other sites

E da, i ja sam to baš htela da kažem! Juče sam je čula par puta, i ceo dan je pevala... Dakle Miko, ovu smo odobrili...daj nam dalje!!!:punk:

ja sam preterala :boxed: sad mi peva u glavi i kad mi je sve ugaseno, ali mi se sviiidja :blush-anim-cl:

danas mi se svidja i sa sesiricem:wub2: i u novom snimku ga nosi :wub2:

ja sam izgubljen slucaj:mf_rosetinted:

Ivona, kako si prošla?

cao Dragance, kako se ti drzis, jeli te popustilo imalo?

Dobro vece :original:

 

bar vece Gasho!

Link to comment
Share on other sites

E ćao ženske!

 

Vedranče UŽAS!

Prvo sam jutros 3 puta imala proliv pre nego što sam otišla kod g-a, a onda sam tamo čekala 1,5 sat i na kraju me je lekarka na brzaka pregledala i rekla mi nešto što nisam znala...Ne kaže se džabe kontrola svakih 6 meseci, a ne ko ja na godinu dana...:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

eh, a tako mlada!:bleh::naughty:

 

idem gasho, na mogu da sedim, MORAM da legnem :mf_rosetinted:

Cao :wink2: ili laku noc?...:wink2:

E ćao ženske!

 

Vedranče UŽAS!

Prvo sam jutros 3 puta imala proliv pre nego što sam otišla kod g-a, a onda sam tamo čekala 1,5 sat i na kraju me je lekarka na brzaka pregledala i rekla mi nešto što nisam znala...Ne kaže se džabe kontrola svakih 6 meseci, a ne ko ja na godinu dana...:thumbdown:

 

Cao :huglove:

Link to comment
Share on other sites

E ćao ženske!

 

Vedranče UŽAS!

Prvo sam jutros 3 puta imala proliv pre nego što sam otišla kod g-a, a onda sam tamo čekala 1,5 sat i na kraju me je lekarka na brzaka pregledala i rekla mi nešto što nisam znala...Ne kaže se džabe kontrola svakih 6 meseci, a ne ko ja na godinu dana...:thumbdown:

 

auuu! ti to bas, bas stresno dozivljavas!

i sta sada...jos neki pregledi ili ?

Link to comment
Share on other sites

Pa jesam vec :blink:

ok, nisam znala, hvala!:wink2:

Još ultrazvuk u četvrtak i dobijam analize sekreta(Gašo ne čitaj)...:thumbdown:

ah, pa dobro to ti nije tako stresno, a to novo sto ti je rekla-lose? malo lose? nista strasno?

Link to comment
Share on other sites

cao cao narodeeeeeeee:biggrin2: kao ste mi?:biggrin2: jao nisam bila 10-ak dana a cini mi se da nisam bila(znam znam....zvucace ofucano :thumbdown) citavu vjecnost :lol3:

 

zdravo daniela, kako na moru?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy