Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

A treba valjda posle 500 strana da se otvara novi?:blink:

 

Ćaos ljudi!!!

 

 

Ma pustićemo ih da nas opomenu...pa da onda Vedrana pita da nas prebace u members only!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ok...:boxed:

Kako ste?:wink2:

 

Gaško...avatar ti je diiiiivaaaaannn!!! Odmah sam se zaljubila u sliku, kad sam je danas videla!!!:wub2::wub2::wub2: To se zove "uhvatiti trenutak!":bleh:

Link to comment
Share on other sites

Gaško...avatar ti je diiiiivaaaaannn!!! Odmah sam se zaljubila u sliku, kad sam je danas videla!!!:wub2: To se zove "uhvatiti trenutak!":bleh:

Hvalaa :wink2:

Evo i mene opeeet! :D

 

Ja sam onako!Nešto me boli stomak...Ti?

 

:huglove: Ja sam...onako...dobro :original:

Link to comment
Share on other sites

zdravo svima jos jednom...ja sam se ofarbala :bleh: jer svi znamo kada se ide na ispit da je najvaznije sta? da je kosa lepa.:mf_rosetinted:

i nije sto sam je ja mesala, ali stvarno mi je boja divna...:wub2:...narandzanstvena :wub2: ( ali mi nesto svi govore da sam na korak od plave :blink:

Link to comment
Share on other sites

zdravo svima jos jednom...ja sam se ofarbala :bleh: jer svi znamo kada se ide na ispit da je najvaznije sta? da je kosa lepa.:mf_rosetinted:

i nije sto sam je ja mesala, ali stvarno mi je boja divna...:wub2:...narandzanstvena :wub2: ( ali mi nesto svi govore da sam na korak od plave :blink:

 

Cao :wink2:

Link to comment
Share on other sites

zdravo svima jos jednom...ja sam se ofarbala :bleh: jer svi znamo kada se ide na ispit da je najvaznije sta? da je kosa lepa.:mf_rosetinted:

i nije sto sam je ja mesala, ali stvarno mi je boja divna...:...narandzanstvena ( ali mi nesto svi govore da sam na korak od plave :blink:

 

Auuuuu....uskoro ispit, a ti na korak do plave? Izazivaš sudbinu!:bleh:

 

:naughty::naughty::naughty:

Link to comment
Share on other sites

zdravo svima jos jednom...ja sam se ofarbala :bleh: jer svi znamo kada se ide na ispit da je najvaznije sta? da je kosa lepa.:mf_rosetinted:

i nije sto sam je ja mesala, ali stvarno mi je boja divna...:wub2:...narandzanstvena :wub2: ( ali mi nesto svi govore da sam na korak od plave :blink:

 

E a jesi nekad probala Londacolor farbe narandžaste(osim ako ne želiš da budeš plava :bleh: )

Link to comment
Share on other sites

:blink:

 

:lol3:

:naughty:

zdravo svima jos jednom...ja sam se ofarbala jer svi znamo kada se ide na ispit da je najvaznije sta? da je kosa lepa.

i nije sto sam je ja mesala, ali stvarno mi je boja divna.....narandzanstvena ( ali mi nesto svi govore da sam na korak od plave :blink:

 

j a o ,kako je to diiiiiiiiivno:boing:

 

i ja sam se 1 ofarbala....do duse samo izvukla 10-ak ljubicastih pramenova.....al bilo je lijepo dok :blink:...je trajalo...:boxed:

Link to comment
Share on other sites

i ko je lupio tu glupost da niko nije savrsen?

 

mika6-1.jpg

 

0124oi5.jpg

 

 

 

 

 

Londacolor sam samo jednom probala i pekla me glava, pa vise nisam...mislis da treba da joj dam jos jednu sansu?

Link to comment
Share on other sites

:naughty:

 

 

j a o ,kako je to diiiiiiiiivno:boing:

 

i ja sam se 1 ofarbala....do duse samo izvukla 10-ak ljubicastih pramenova.....al bilo je lijepo dok :blink:...je trajalo...:boxed:

 

I ja sam se isto tako farbala narandzastom :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

:mf_lustslow:Savršen!

 

Pa ne znam...Pitam te zato što mešaš boje..ja sam je koristila(baš narandžastu) i istina je da malo jače peče glava, ali lepota mora da trpi!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

i ko je lupio tu glupost da niko nije savrsen?

 

Neki krelac, koji nije upoznao našeg dečaka!:wink2:

 

 

Londacolor sam samo jednom probala i pekla me glava, pa vise nisam...mislis da treba da joj dam jos jednu sansu?

 

Ne pred ispit! Posle ćeš se pitati gde ti je sve ono što si učila nestalo! Hidrogen je gadna stvar...:bleh:

Link to comment
Share on other sites

i ko je lupio tu glupost da niko nije savrsen?

 

mika6-1.jpg

 

0124oi5.jpg

 

 

 

 

 

Londacolor sam samo jednom probala i pekla me glava, pa vise nisam...mislis da treba da joj dam jos jednu sansu?

 

:wub2::wub2::wub2:

Link to comment
Share on other sites

Auuuuu....uskoro ispit, a ti na korak do plave? Izazivaš sudbinu!

 

:roftl::thumb_yello:

 

ajde mi pokazi cestitku:blush-anim-cl: pa da mogu s mirom da idem, a i mozda mi da neku ideju... necu je plagirati casna rec:wink2:

 

 

 

joj sad ste ma vas dve podsetile, ja sam u 7 -8 razredu isto imala ljubicasti pramen:roftl:u siskama:roftl: zbilja ne bih ponovo u pubertet:boxed:

Link to comment
Share on other sites

:roftl::thumb_yello:

 

ajde mi pokazi cestitku:blush-anim-cl: pa da mogu s mirom da idem, a i mozda mi da neku ideju... necu je plagirati casna rec:wink2:

 

 

 

joj sad ste ma vas dve podsetile, ja sam u 7 -8 razredu isto imala ljubicasti pramen u siskama zbilja ne bih ponovo u pubertet

 

:roftl::roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy