Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

MMMMMMMM SLIKA JE DIIIVNA misi'im on je:wub2: fino mu stoji mada ja,ustvari,mrzim crvenu boju:puke: mmmmmmm.da.

 

ne znam za ovo za thread...dje je uopste to-"samo za clanove"? a kako oces/te:wink2:

 

kad kliknes na forums imas members only section :thumb_yello: ali videcemo to jos...sta ostali misle...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

nisam zdrava, znam, ali evo samo mala ilustracija, zapravo dokaz da bi se on super u Srbiji uklopio! Vec je spreman za nastup ovde! :naughty:

2647119062_6cd7fc24c9_o.jpg

 

otisla sam:mf_rosetinted:

 

:roftl::roftl::roftl:

 

 

:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

nisam zdrava, znam, ali evo samo mala ilustracija, zapravo dokaz da bi se on super u Srbiji uklopio! Vec je spreman za nastup ovde! :naughty:

2647119062_6cd7fc24c9_o.jpg

 

otisla sam:mf_rosetinted:

 

I sad neka neko kaže da on neće doći u Srbiju!:bleh::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam jutros u 7:15 bila u ambulanti...i VEĆ nije bilo mesta, ni kod jednog lekara, ni za poslepodnevnu smenu!:thumbdown:

Meni se baš ne da da odem kod dr.G-a...:mf_rosetinted:

 

Ja nwe znam koji je tim ljudima...juče je pre mene bilo jedno 2 milijuarde trudnjača.:mf_rosetinted:A i čekaonica je bila prilično puna...Ja sam sedela ispred WC-a i gledala kako žene ulaze i izlaze iz njega!A nekome je pozlilo i hitno su im trebala kolica-znate za koliko su došla?-za 15 minuta...:thumbdown:Od njihove užurbanosti možeš i da umreš!

Link to comment
Share on other sites

Ja nwe znam koji je tim ljudima...juče je pre mene bilo jedno 2 milijuarde trudnjača.:mf_rosetinted:A i čekaonica je bila prilično puna...Ja sam sedela ispred WC-a i gledala kako žene ulaze i izlaze iz njega!A nekome je pozlilo i hitno su im trebala kolica-znate za koliko su došla?-za 15 minuta...:thumbdown:Od njihove užurbanosti možeš i da umreš!

 

Ej, napravila sam sličku za Miku!!!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

nisam zdrava, znam, ali evo samo mala ilustracija, zapravo dokaz da bi se on super u Srbiji uklopio! Vec je spreman za nastup ovde! :naughty:

2647119062_6cd7fc24c9_o.jpg

 

otisla sam:mf_rosetinted:

 

da da :lol3: vidjala sam puno takvih nj slika....doduse ima ponegdje i sa 2 prsta:naughty::boxed:

Link to comment
Share on other sites

axa :wink2: pa meni je simpa....smijesan je:lol3: :blink:

a......jeste se(a jeste 100%) prijavili za yearbook?koju grupu????

 

JA ZA HMCML i POEM i AUTOGRAM ZA NJ.....ALI NEAM SKENER NE ZNAM KAKO CU TO IZVEST.....:boxed:

 

A mene mrzi to da citam :boxed: Sta treba da se radi?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy