Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

Keti ti je tu!:wink2:

keti?:blink: a daaaaaaa da da daaaaa rece da ce doc...koja sam ja ********* pa steta sto mm....se ncemo vidjet....ona ne dolazi ovdje tih tj ovih par dana dok bude na nase divno cg primorje:biggrin2:?

Dosadno...:boxed:

 

dosadno????!???kako na mfc moze bit tako kako si ti to rekla(necu ni da izgovorim(misim i da izgovorim ti to ne bi cula) pa ocu rec-napisem)?:lol3::blink::flowers2:

Link to comment
Share on other sites

keti?:blink: a daaaaaaa da da daaaaa rece da ce doc...koja sam ja ********* pa steta sto mm....se ncemo vidjet....ona ne dolazi ovdje tih tj ovih par dana dok bude na nase divno cg primorje:biggrin2:?

 

 

dosadno????!???kako na mfc moze bit tako kako si ti to rekla(necu ni da izgovorim(misim i da izgovorim ti to ne bi cula) pa ocu rec-napisem)?:lol3::blink::flowers2:

 

:blink: Kako ti je dosadno da se kupas?:wink2:

Link to comment
Share on other sites

mmmmm da presladak je:wub2:,mada mi se mnogo svidja ona tvoja luda slika:naughty:

 

 

yes yes preslatke su...:wink2:

 

Hvala :original: Idem ja sad da se slikam za onu...hmmm....kako da kazem...za Mikin rodjendan!:boxed:Laku noc!:wub2:

Link to comment
Share on other sites

:blink: Kako ti je dosadno da se kupas?:wink2:

 

a to:naughty: pa....fino,doooosssadno je bas bas:boxed: sto...?samo plivas....ronis...mokar si...skaces...dosadno...gledas ljude....gledaju oni tebe,,,

bzv sta da ti kazem...eewo pitaj keti kad se vrati.....rece ti da je smor kupat se:naughty::blink: meni jes....ja sam do sad....3puta bila na plazu a udaljena je 150m od moje kuce....

Link to comment
Share on other sites

Ivona, kako si prošla?

 

Ja odložila za sutra. Kontala sam da ću stići posle faxa da odem, ali se odužilo...

 

E ćao ženske!

 

Vedranče UŽAS!

Prvo sam jutros 3 puta imala proliv pre nego što sam otišla kod g-a, a onda sam tamo čekala 1,5 sat i na kraju me je lekarka na brzaka pregledala i rekla mi nešto što nisam znala...Ne kaže se džabe kontrola svakih 6 meseci, a ne ko ja na godinu dana...:thumbdown:

 

Šta bi? :shocked: Nešto zabrinjavajuće?

Link to comment
Share on other sites

hej, cao, znaci ti si se izvukla danas :naughty:

 

evo ti jedna lepa slika, za dorodoslicu, i ja moram da idem...

2646286521ddd200df8eoko4.jpg

 

eno, danas nam je rekao Djelic, kako cemo mozda do kraja god da putujemo bez viza, nesto mu ne verujem:thumbdown:, a i bez vize, s kojim parama?:crybaby:

to ja sve sada pricam zato sto gledajuci ove sve snimke i slike i price zelim jos vise da ga cujem uzivo:emot-sad:

Link to comment
Share on other sites

hej, cao, znaci ti si se izvukla danas :naughty:

 

eno, danas nam je rekao Djelic, kako cemo mozda do kraja god da putujemo bez viza, nesto mu ne verujem:thumbdown:, a i bez vize, s kojim parama?:crybaby:

to ja sve sada pricam zato sto gledajuci ove sve snimke i slike i price zelim jos vise da ga cujem uzivo:emot-sad:

 

 

Ma isto mi je...danas-sutra. Samo da me ne bodu opet!:mf_rosetinted:

 

Uffff, aj da verujemo Djeliću...

Link to comment
Share on other sites

evo je! bas mu dobro crveno stoji.

ja nesto ne verujem to za vize, ne znam zasto...sl.god ok, ali do kraja ove...daj boze...moja ti...bole me ledja i u zelucu mi je uzas, a danas kad nisam toplotni udar dobila 37 stepeni plus topao vetar, uuuzzzas...idem...cujemo se:wink2:

e, da sad se setih, italijanski i astralijski thread su prebacili u sekciju samo za clanove, mozda kad otvorimo 5 deo ne bi bilo lose i mi to da trazimo...ili sam paranoicna? slobodno mi recite, ako jesam, necu se ljutiti:naughty:

 

2646286521ddd200df8eoko4.jpg

Link to comment
Share on other sites

evo je! bas mu dobro crveno stoji.

ja nesto ne verujem to za vize, ne znam zasto...sl.god ok, ali do kraja ove...daj boze...moja ti...bole me ledja i u zelucu mi je uzas, a danas kad nisam toplotni udar dobila 37 stepeni plus topao vetar, uuuzzzas...idem...cujemo se:wink2:

e, da sad se setih, italijanski i astralijski thread su prebacili u sekciju samo za clanove, mozda kad otvorimo 5 deo ne bi bilo lose i mi to da trazimo...ili sam paranoicna? slobodno mi recite, ako jesam, necu se ljutiti:naughty:

 

2646286521ddd200df8eoko4.jpg

 

Kako je extra majica...ima i one dugmiće nazad, kao frak!

 

Btw, paranoična sam i ja, i slažem se!!!:punk:

 

Aj lepo odmori, pa se čujemo. Kad je tebi ono ispit?

Link to comment
Share on other sites

evo je! bas mu dobro crveno stoji.

ja nesto ne verujem to za vize, ne znam zasto...sl.god ok, ali do kraja ove...daj boze...moja ti...bole me ledja i u zelucu mi je uzas, a danas kad nisam toplotni udar dobila 37 stepeni plus topao vetar, uuuzzzas...idem...cujemo se:wink2:

e, da sad se setih, italijanski i astralijski thread su prebacili u sekciju samo za clanove, mozda kad otvorimo 5 deo ne bi bilo lose i mi to da trazimo...ili sam paranoicna? slobodno mi recite, ako jesam, necu se ljutiti:naughty:

 

2646286521ddd200df8eoko4.jpg

 

MMMMMMMM SLIKA JE DIIIVNA misi'im on je:wub2: fino mu stoji mada ja,ustvari,mrzim crvenu boju:puke: mmmmmmm.da.

 

ne znam za ovo za thread...dje je uopste to-"samo za clanove"? a kako oces/te:wink2:

Link to comment
Share on other sites

u cetvratak u 3...do tri sata ima da i ono zivaca sto ima nema :mf_rosetinted:

procitaj pa da obrisem nikad se ne zna koja prof. voli Miku:naughty:

 

 

Heehehehe, pa tim pre...možda budu blaži kad vide kako imaš dobar ukus!:wink2:

Ma biće to sve ok...:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy