Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

Ma naravno da vas ignorišem...:fisch: Ali kriv je Mika jer mi juče nije dovolio da dođem na mfc.:roftl:

 

:lmao: Zaljubila?? Hahahaha, mislim da će prije zapasti sneg u Sahari ko da se ja zaljubim (barem sretno :newyear:). I da se zaljubim...u istino misliš da bih mogla zaboravti na vas?? :huglove:

 

A ko ti je onda Rui? :das:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znaš kako kažu? Znatiželjnost je ubila macu!:mf_rosetinted::das: Ma to jedan Portugalac i on se želi naučiti slovenački pa ga malo učim.

 

Znam, znam.:bleh:

 

Hahahahahaha.....:roftl: :roftl: Samo slovenački???... :das::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Hello devojke!!!

 

E ovako, ako vam treba kompjuter majsor samo zovite mene ubuduće... Ja mislim da sam ja moj upravo opravila (čekajući sve one dobronamerne ljude koji se nude, a nikad nemaju vremena!):naughty: :naughty: :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Sad naj mi izvine svi stariji muškarci ali :puke:. :blush-anim-cl: Ne mislim ništa loše samo ja si nemogu ni zamisliti da bih bila s nekom starijim.

 

A pa nemoj tako....:wink2::naughty:

 

Ćao Ivonče...ja sam opet sutra u NS-:thumbdown:

 

Ivona gde je OŠ Žarka Zrenjanina?:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Hello devojke!!!

 

E ovako, ako vam treba kompjuter majsor samo zovite mene ubuduće... Ja mislim da sam ja moj upravo opravila (čekajući sve one dobronamerne ljude koji se nude, a nikad nemaju vremena!):naughty: :naughty: :naughty:

 

Caooo!Super :wink2: Kako si?

Link to comment
Share on other sites

E hvala...jesi bila nekad u tom kraju?

 

Kako niko nije oduševljen?:shocked: Svaka ti čast!:thumb_yello:

 

Pitaj me kako sam ga popravila! Pitaj! Pitaj!!!

 

P.S. U kraju jesam...al se ne sećam da sam videla školu...:shocked:

Link to comment
Share on other sites

Neki text mi je non stop iskakao kad pokušam da ugasim računar...i onda umesto da se ugasi on se restartuje...

 

E pa ja sam danas najzad pomislila: "Pa mogla bi ti i da pročitaš šta u tom textu do kraja piše..." I gle čuda! Samo odeš na system restore...i komp se sam vrati u stanje u kom je bio npr. 1.4. :naughty:

 

Pametne sprave ti kompjuteri... Samo mi korisnici malo štekamo...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Neki text mi je non stop iskakao kad pokušam da ugasim računar...i onda umesto da se ugasi on se restartuje...

 

E pa ja sam danas najzad pomislila: "Pa mogla bi ti i da pročitaš šta u tom textu do kraja piše..." I gle čuda! Samo odeš na system restore...i komp se sam vrati u stanje u kom je bio npr. 1.4. :naughty:

 

Pametne sprave ti kompjuteri... Samo mi korisnici malo štekamo...:mf_rosetinted:

 

Opet ne čitaš šta piše....ccccccc... :no: ista si ko' ja....:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Opet ne čitaš šta piše....ccccccc... :no: ista si ko' ja....:blush-anim-cl:

 

Nikad ne čitam!!!

 

A tek one tutorijale što mrzim. Rađe ću se sama mučiti danima, nego da sednem i pročitam neki tutorijal ili uputstvo, što bi mi oduzelo čitavih 10 min vremena!:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy