Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mi smo ti Ok...ja kao izaslanik...:wink2:

 

I šta sad fizika do ponoći?:wink2:

 

Tako nešto :naughty:

Učila sam je i kad sam se vratila iz škole.

Ali to izgleda nije bilo dovoljno.

 

Ma i ova naša nastavnica nije normalna. Iživljava se na nama jadnim đacima :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Tako nešto :naughty:

Učila sam je i kad sam se vratila iz škole.

Ali to izgleda nije bilo dovoljno.

 

Ma i ova naša nastavnica nije normalna. Iživljava se na nama jadnim đacima :roftl:

 

Ma potpuno te razumem...ih te nastavnice...maltretiraju decu...pitaju ih...sram ih bilo:mf_rosetinted: :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Jaje treba da se zavrsi do sledeceg ponedeljka.Posle pocinje raspust.I eto :wink2:

 

Mi još nismo radili to jaje. Ili bilo šta u vezi Uskrsa. A sva ostala odeljenja jesu.:boxed:

Nama je sad tema da nacrtamo naslovnu stranu omiljenog CD-a,ono,kako izgleda taj CD.Izrezali smo jedno parče kartona u obliku CD-a i crtamo po tome.

 

Sviđa mi se ta tema.

Link to comment
Share on other sites

Mi još nismo radili to jaje. Ili bilo šta u vezi Uskrsa. A sva ostala odeljenja jesu.:boxed:

Nama je sad tema da nacrtamo naslovnu stranu omiljenog CD-a,ono,kako izgleda taj CD.Izrezali smo jedno parče kartona u obliku CD-a i crtamo po tome.

 

Sviđa mi se ta tema.

 

Blago vama!Sta ces da crtas?A ti si 8. razred?Nas ovi iz osmog mnogo muce :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Imam jedno pitanje :blush-anim-cl:opet...:blush-anim-cl:

Jel može neko da mi kaže kako mogu da stavljam slike ovde na sajt? Mislim,ako hoću da vam pokažem neku sliku. Kako da je "objavim" ovde??

 

pa registruješ se na photobucket da možeš da uploaduješ sliku ili odeš na neki free image hosting sajt i uploaduješ sliku i kopiraš code!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Imam jedno pitanje :blush-anim-cl:opet...:blush-anim-cl:

Jel može neko da mi kaže kako mogu da stavljam slike ovde na sajt? Mislim,ako hoću da vam pokažem neku sliku. Kako da je "objavim" ovde??

 

Odes na neki file hosting sajt... Npr photobucket. Tamo upload-ujes sliku...i dobices neki kod koji pocinje i zavrsava sa . E taj kod prekopiras ovde...i pojavi se slika! Ta-na-na-naaaaaaaaaaaa:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy