Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

hah. ne pri šalčkah nisem zraven ker se mi zdi preveč komplicerano. hja.

ti si ustvarla uno stran mika fenov na myspace ane? zakon je. sploh pa ker je took velik slikc od mike. zdej te zadne (z rumenim ozadjem al neki tazga) slike iz kje so? nerazumem kaj tok neki glede tega sporočajo:D veš angleščina pa to:D...

zdej pa morm močno razmišlat kakšno čestitko naj naredim mikatu.

ei a je to res da je on biu prej mica pol se je pa preimenoval? sej to vem ker sm že velikokrat zasledila sam še zdej težko verjamem da bi se preimonoval samo zarad izgovorjave.

zadne čase me mal muč tale slava mikata. z mami sva gledale en intervju (da mi je prevajala težke stvari) in je pač omenju svoje otroštvo in tko naprej. in nakoncu men mami reče da take stvari o seb govori samo da bi biu zanimiv in da bi od medijev dobiu denar. jst sm seveda močno nasprotvala in čist zaumpam mikatu da to ni res. nasledn dan to povem prjatlcam in se pogovarjamo in večina mišlenja je bla da se vsak spremeni k je slaven in pade u droge al pa kej tazga k jih pokvar. misliš da se bo to zgodil z miko? jst dvomm ker zgleda took iskern in preveč dobr. aja pa še to v enem intervjuju sem zasledila da je izjavu da nobena noče z njim it vn na zmenek. sam to je pa zgleda tiskarska napaka ane? da pa je izjavu to pa močno dvomim. halo? kaj ti misliš?

lep dan!

Manca

 

Evole Manca, da ti kr sem odgovorim, ker bojo tistega zaprli oz. bi ga že morali. Uh, si pa napisala dolg post.:naughty: Torej lepo po vrsti.

*jap, tisto myspace stran urejam jaz, ja...pač se mi je zdelo lepo, da bi mogoče tud prebivalci naše kure lahko kaj vedli o Miki. Saj so že tak čist preveč ignorantski.:newyear:

*tiste slikice so iz Pekinga, kjer je nastopal kot častni gost za enega tipa, za katerega jaz prvega slišim, in kot vidiš se je postrigel. Saj ne zgleda tak slabo, ne? Sicer so men malo daljši lasje bolj všeč, ker mi deluje z njim bolj igrivo, ampak tud tale ni švoh. Sicer pa na tako faco in nasmeh kot ga ima on, itak paše VSE!

*jah, tak je...je res, da se jih OGROMNO spremeni, ko jim slava vstopi v glavo in postanejo odvisni od nje, ampak jaz dam roko v ogenj za Miko. Meni deluje vse preveč iskren...res. Saj vem da se to čuje butasto, še posebej ker ga sploh ne poznam. Samo jebat ga...mam dobro razvito empatijo (evo, to se spet sliši bedasto,ha) in lahko takoj (oz. dokaj hitro) vidim kak je kaj na stvari, in verjamem, da je Mika v tem kaj počne iskren, da govori o tem ker ON želi, in ne zato da bi mu to prineslo še dodatno slavo (s takim glasom se res ne rabi kurbat okoli al pa kazat riti, da pride na naslovnico). Tud jaz take stvari povem o svojem življenju...saj ne razlaga nič slabega. Pove pač kak je blo, kaj potem. Tud jaz povem, pa verjetno tud ti...pa vsak, ki ima razpucane pojme in svoje življenje pošlihtano. Pač jaz gledam tak na to. In verjami- ko te Mika pogleda v oči, vidiš samo...ahhhhhh...iskrenost. :wub2: (joj spomini:lol3:).

*am to je že iz enga ful starega intervjuja, da noben(a) noče z njim na zmenek...dvomim, da je Mika ravno sam in osamljen zdaj. Kakorkoli pa že na stvari- jaz si samo želim, da je totalno srečen in da še naprej dela najboljšo glasbo na svetu...

*ah ja- res je. Pravo ime je Mica Penniman, pa se je preimenoval v Mika, zato ker se je naveličal, ko ga je folk klical Majka al pa Miša.

 

Lepo bodi!!:original:

Link to comment
Share on other sites

Ni ja!!!Ne verujem ni reč...posle onog sa Indijom,ništa više ne verujem!:naughty:

 

Ma tisto je bila šala mala.:naughty: 1 april.

Ali ja sumnajm da je to istina...Mika se mi ne čini takav tip koji bi se slikao u dunjem vešu.

Link to comment
Share on other sites

ne razumem,kako ti se ne bi svidjalo? to sto bi on reklamirao neki marku vesa,dobro to i da razumem,ali mislis estetski,taj sam prizor ti se ne bi dopadao?

 

ne mogu si zamisliti Mike kao blesavog modela spodnjog veša... on mi ne paše u toj sliko. ima previše mozga za nešto tako.:newyear: sigurna sam da on izgleda prekrasno u spodnjem vešu, ali u privatnosti svog doma.

Link to comment
Share on other sites

Ne ne ne...ja nisam zainteresovana za Miku u donjem vešu...od struka naniže me ne interesuje...:naughty::wink2:

 

:roftl: Mogu pitati zašto??:mf_rosetinted: Ili raje ne, haha.

Ma ne znam...meni se to ne čini kao Mika, nije mikastično.:bleh: Ali to njegov život i njegovo tjelo tako da može početi što želi.

 

I kako si? Sinoć opet nije radio mfc.:(

Link to comment
Share on other sites

:roftl: Mogu pitati zašto??:mf_rosetinted: Ili raje ne, haha.

Ma ne znam...meni se to ne čini kao Mika, nije mikastično.:bleh: Ali to njegov život i njegovo tjelo tako da može početi što želi.

 

I kako si? Sinoć opet nije radio mfc.:(

 

Ne znam...Mika je suviše dlakav za moj ukus....:naughty::wink2:

A meni se čini da on nije taj tip čoveka da se slika u gaćama...mada ko zna...

 

Meni odjutros nije radio MFC!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy