Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

Kul. Ma ide, trebala bih učiti ali ne mogu i nešto me boli grlo. Sad čekam da se mi isprinta jedan zakon i posle idem učiti. I ti kako si? Ima šta novo?

 

Nema nista.Evo stig'o ponedeljak :thumbdown: Kako si se provela?:wink2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jao ja mrzim ponedeljke...ali barem imamo prekrasno vreme. Sunce, sunce i sunce...i što je najbolje nema vjetra.

I vikend je bio super! Bilo je i nekoliko tužnih trenutka ali sve u svemu je bio fantastičan vikend. Gogol Bordello su fenomenalni i jedva čekam da ih vidim i na Exitu. To je definitivno bio jedan od najboljih koncerta na kojima sam bila u životu. Samo je Mikin bio bolji.:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Jao ja mrzim ponedeljke...ali barem imamo prekrasno vreme. Sunce, sunce i sunce...i što je najbolje nema vjetra.

I vikend je bio super! Bilo je i nekoliko tužnih trenutka ali sve u svemu je bio fantastičan vikend. Gogol Bordello su fenomenalni i jedva čekam da ih vidim i na Exitu. To je definitivno bio jedan od najboljih koncerta na kojima sam bila u životu. Samo je Mikin bio bolji.:biggrin2:

 

Super :wink2: Idem ja sad da se spremim za skolu :thumbdown: Vidimo se :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Bok Ivona.

Ne, ne na koncertu. Tamo je bilo super fino.:punk: Ali umrl je jedan prijatelj moh roditelja pa smo u suboto išli k njima...to je bilo nekoliko tužno. A nedelja je bila super, moja je sestrična imala birmu (??) ne znam kako se to kaže na srspkom i baš smo se imali fino.

 

I ti? Kakav je bio tvoj vikend?

Link to comment
Share on other sites

Bok Ivona.

Ne, ne na koncertu. Tamo je bilo super fino.:punk: Ali umrl je jedan prijatelj moh roditelja pa smo u suboto išli k njima...to je bilo nekoliko tužno. A nedelja je bila super, moja je sestrična imala birmu (??) ne znam kako se to kaže na srspkom i baš smo se imali fino.

 

I ti? Kakav je bio tvoj vikend?

 

Auh...bas mi je zao!:emot-sad:

A birma ne znam sta je...

 

 

Ja sam za vikend bila do Beograda...i bas mi je bilo super.:blush-anim-cl: Ma samo malo kad mogu da pobegnem iz ove ludnice u mom stanu...

Link to comment
Share on other sites

Birma je kao amm...ne znam ni ja baš što je...to je jedna od onih stvari u crkvi...kad dođe nekakav sveti duh ili nešto tako k tebi.:roftl: Pojma nemam.

 

Wow i kako je bilo u Beogradu? Meni je to taki super grad, jako se mi sviđa.:punk:

Link to comment
Share on other sites

Birma je kao amm...ne znam ni ja baš što je...to je jedna od onih stvari u crkvi...kad dođe nekakav sveti duh ili nešto tako k tebi.:roftl: Pojma nemam.

 

Wow i kako je bilo u Beogradu? Meni je to taki super grad, jako se mi sviđa.:punk:

 

Aha...mislim da se to zove krizmanje...korizma...tako nesto. Toga u pravoslavnoj crkvi nema...bar ja mislim.:shocked:

 

A u Begoradu je bilo fenomenalno...al zbog dobrog drustva, ne zbog grada. Ja ga bas ne volim (uz duzno postovanje clanovima ovog foruma, koji su iz BG-a:wink2: )Beograd je velik, i...bas ima svakakvih ljudi. Oni napucani tipovi, koji jedni drugima vicu "brate!"...ja sam mislila da oni postoje samo u vicevima. E pa presla sam se!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ma ne znam, ja sam tamo bila 2 puta i uvek mi je bilo fino.:wink2: Ali meni se jako sviđajo veliki gradovi.:biggrin2:

i. Oni napucani tipovi, koji jedni drugima vicu "brate!"...ja sam mislila da oni postoje samo u vicevima. E pa presla sam se

:roftl:

 

Krizma...korizma...svejedno.:wink2: Ja sam ti ateist...za sve vjere tog sveta se mi slatko je**.:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Krizma...korizma...svejedno.:wink2: Ja sam ti ateist...za sve vjere tog sveta se mi slatko je**.:naughty:

 

Pogodila sam onda?

 

Ma ja sam neki...anonimni vernik. Verujem u nesto...sto ni ja sama sebi ne mogu da objasnim, zato jer mi je pre depresivno da razmisljam da posle ovog zivota nema bas nista... A sad, da li je bog cika s bradom, drvo, ptica trkacica, kojot, pera detlic...ili sve od navedenog...i ne zanima me previse...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam. Ni ja sama ne znam šta tačno je birma ili taj karizma...a imala sam jo.:doh::roftl:

 

Ja ne vjerujem...do sad nikada nisam ni razmišljala što me čeka posle smrti. Očigledno mi je svejedno. Samo želim da mi igraju Fix you pjesmu...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam. Ni ja sama ne znam šta tačno je birma ili taj karizma...a imala sam jo.:doh::roftl:

 

Ja ne vjerujem...do sad nikada nisam ni razmišljala što me čeka posle smrti. Očigledno mi je svejedno. Samo želim da mi igraju Fix you pjesmu...:naughty:

 

Hehehe...pa ipak se onda nadas da ces to cuti!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

A cinjenica da ti vec odavno radis u praxi njima ne znaci nista? To ti se ne racuna?

Koliko ta praxa traje?

 

Ma ne znači im ništa...i to imam opet praksu srpskog umesto rusinskog...Mislim da praksa traje mesec dana!

Link to comment
Share on other sites

E super ti je layout na myspace-u! Bar ono sto sam videla od njega, posto mi se komp odmah zapucao.:thumbdown: Al deluje mi najbolji od svih dosadasnjih!

 

E hvala...jednostavan je ...kopirala background i contact table a ovo odtalo napravila!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ma ne znači im ništa...i to imam opet praksu srpskog umesto rusinskog...Mislim da praksa traje mesec dana!

 

Znaci da ces ti i srpski moci da predajes, kad zavrsis? Pa to je super!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy