Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

talking about me here, huh barunka? :fisch::mf_rosetinted:

i have the mfc search function and google translate. i seeeeee yoooouuuu! :bleh:

 

no worries, tiibet will be there as well, so i'm sure you'll get your videos in any case. :wink2:

Yeah! :naughty: But as you figured out, only all the best (Cause I know you can search and translate :mf_rosetinted::naughty: ... And also, cause there's only good stuff to say! :wink2: )

 

I was just telling everyone that you always take all those pictures at gigs (at least from what I remember - and I remember they're usually just gorgeous! Was it you who took pics of Berlin '07 gig? Those were amaaazing) cause everyone was like "we need videos, pics" etc etc :naughty: So I kept repeating and listing you as the best possibility ;D Frankly I don't even need videos, for some reason, my memory does it better for me, although yes, they arent bad at all :-))

And also I only realized yesterday just how many gigs you've already seen. :shocked: It's crazy, bizarre and absolutely more than jealous worthy :wub2:

 

Und wie wir alle wissen, es lohnt sich auch total :wink2:

Edited by Barunka
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Yeah! :naughty: But as you figured out, only all the best (Cause I know you can search and translate :mf_rosetinted::naughty: ... And also, cause there's only good stuff to say! :wink2: )

 

I was just telling everyone that you always take all those pictures at gigs (at least from what I remember - and I remember they're usually just gorgeous! Was it you who took pics of Berlin '07 gig? Those were amaaazing) cause everyone was like "we need videos, pics" etc etc :naughty: So I kept repeating and listing you as the best possibility ;D Frankly I don't even need videos, for some reason, my memory does it better for me, although yes, they arent bad at all :-))

And also I only realized yesterday just how many gigs you've already seen. :shocked: It's crazy, bizarre and absolutely more than jealous worthy :wub2:

 

Und wie wir alle wissen, es lohnt sich auch total :

 

it's just 38 gigs i've been to though, not 39. :mf_rosetinted::roftl:

yeah, it was me with the berlin pix of 2007 - but always depends on the place where i stand. i'd say, for pictures, statue_of_liberty and me are the best options, and for videos it's tiibet (and me, sometimes). all of us will be in prague, so no worries. unless you guys take all the good front row spots, then we won't be able to make good pix/videos. :mf_rosetinted::naughty:

 

but now i'll leave you to talking in your own language again, since this is the thread for it. :wink2: we can continue talking bout who takes which pix/vids on the prague thread if you want.

Link to comment
Share on other sites

Kolko bol vlastne prvotny pocet na predaj, ponuka listkov? Mozno je uz gro rozobrane aj ked na predaj sa mi cisla daju este vysoke.... ?

 

Kapacita arény je 8000 míst, ale mám pocit, že v prodeji byla ani ne polovina :mf_rosetinted: Ale po pravdě řečeno se mi moc nezdá, že by se velké množství lístků prodalo 4 měsíce předem a teď už skoro nic :blink:

Link to comment
Share on other sites

:teehee: představa mýho táty na koncertě Miky mě dostala :roftl: Táta je hudební znalec poslouchající klasiku a hlavně jazz, a Mika je pro něj popík nad kterým se tak akorát ošklíbne :sneaky2:

 

Chtěla jsem vzít neteř, ale ta ujíždí na Tokiu...:wink2:

 

to by mohol ocenit mikove kvality este viac:teehee:...tiez vyrastal a zacinal hudobnymi klasikmi...jedine ten jazz si nejako s nim neviem predstavit:teehee:

 

a vidis snad nejaky rozdiel medzi MIKOM a tokio hotel:roftl:...a mozno by neter prehodnotila svoj hudobny vkus :fisch:...

Link to comment
Share on other sites

Mně všeobecně nějak tak... nesedí v té lidové muzice jakýkoliv nástroj... to bude asi tím, že mě nesedí lidová muzika všeobecně

 

:naughty: Myslím, že když už něco řekne, tak to buďto bude gramaticky správně, nebo to zapomene a uchýlí se prostě k angličtině :wink2: Ale jak ho znám, on se posnaží a něco z něj určitě vytáhneme... chudák... zatím jezdil jen po zemích, kde jazyk víceméně zná, ale teď bude objíždět země, o jejichž jazycích snad nikdy neslyšel (až na ruštinu) a bude mu to asi chudákovi lámat jazyk... aby své snahy nepřehodnotil... :naughty: Ale snad ne, snad se bude držet tradice. :-) A navíc, když můžečesky mluvit Mick Jagger, proč ne Mika... :mf_rosetinted: Ano, správně, zkrátka ho nenecháme odjet

 

Taky mi cosi říká, že dobrovolníci s kamerou fakt nebudou.. jak říkám, spolíhám na mellody... její obrázky a videa jsou super :thumb_yello:

 

:thumb_yello:...mick jagger je uz v prahe ako doma:roftl:...mala som tu cest pocut ho - sice nie live, ale aspon na dvd:wink2:...bohate by mi to stacilo i v MIKA prevedeni:blush-anim-cl:...len ako pozname MIKU ten i z cestiny spravi ten najkrasi a najlepsie znejuci hlas:wub2::blush-anim-cl:...teda nie ze by nebol, ale viete ako to myslim:wink2:

Link to comment
Share on other sites

zomrel Petr Muk :rip_1::confused:

Jedna z mojich oblubenych skladieb.

 

novinka ma vcera zachytila tiez dost nepripravenu:mf_rosetinted:...maniodepresia je len krocik k podobnemu koncu...kazdopadne, smutne...zopar jeho skladieb stoji fakt za vypocutie...taky typicky cesky depes:wink2:...na koniec 80 rokov neskutocne dobre pre cz&sk:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

já na 5. 6. mám jenom jeden a to velký plán - sejít se se sympatickýma českýma a slovenskýma fanynkama jednoho z (ani nemůžu najít to správné přídavné jméno; zkrátka jsem byla vždycky hvězda ve vyjadřování :naughty:...) (ale jo, já použiju to, které jsem původně chtěla, snad mě pochopíte správně :) ) nejkrásnějších lidí, o kterých jsem měla tu čest se dovědět ve svém životě...

takže jsem se rozkecala o celkem momentálně nepodstatných věcech :naughty: no a co se týče časového rozvrhu - přizpůsobím se, s největší pravděpodobností pojedeme autem :) jenom nevím, jestli budu moct zůstat nějakou rozumnou dobu - když jsem totiž taťkovi řekla, že to vidím tak nejmíň na 6 hodin, tak se mu zježily všechny chlupy na těle a pronesl něco v tom smyslu, že to nepřipadá v úvahu...

 

jo, a taky se těším až si hromadně nabarvíme vlasy na fialovo :) a mohly bychom to pokombinovat i s modrou a tyrkysovou, ať jsme pěkně v barvách MFC... :teehee: (nechápu, proč se ti naši rodiče stydí za to, že někdy v životě taky někomu fandili... :rolls_eyes: )

 

jacksie, vyzera to, ze na dany datum mame rovnake plany:wink2:...a ocina by si mohla troska obmakcit...mozu si s maminou urobit tour de brno:naughty:...ved zasa stravit poobedie v brne nemoze byt az taky problem ani pre vasich:wink2:...a ak by sa moc nudili, mozu si pozriet dvd s nami:thumb_yello:...a co tvoja kamoska? pride tiez?...este nas neprisla pozriet:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Já mám spíš strach aby tam nějaký publikum bylo :blink: Koukám na lístky a pořád moc neubejvaj :blink:

 

Na druhou stranu soukromý večírek by taky nebyl špatný :naughty:

 

pridavam sa i ja:wink2:...komorna atmoska moze byt:blush-anim-cl::wub2:

Link to comment
Share on other sites

Kolko bol vlastne prvotny pocet na predaj, ponuka listkov? Mozno je uz gro rozobrane aj ked na predaj sa mi cisla daju este vysoke.... ?

 

 

preboha vsak niesu vsetci taki zazrati do neho aby si tri mesiace dopredu kupovali listok...niektori tam pojdu proste len tak..zrazu:D

 

 

 

Kapacita arény je 8000 míst, ale mám pocit, že v prodeji byla ani ne polovina :mf_rosetinted: Ale po pravdě řečeno se mi moc nezdá, že by se velké množství lístků prodalo 4 měsíce předem a teď už skoro nic :blink:

 

kocky, klidek...verim, ze sa to vypreda:wink2:...kapacita je sice 8000, ale mam pocit, ze tu niekto na MFC spominal, ze dost miesta zaberie jeho nove podium co planuje na outdoor...takze mozme ratat cca so 6000 ludmi....ten, kto MIKOM zije si tie listky uz urcite zadovazil samozrejme neratam kocky, ktore est musia spracovavat rodicov:wink2:...ja som si kupovala listky hned ako to uverejnili, ale uprimne - vobec si nepamatam, aky bol povodny pocet...mari sa mi, ze stanie u podia bolo cca 1000 miest...(980 alebo tak nejak)...zvysne som nesledovala...uvidime...a druha vec, on dobre vie kam ide...a i napriek tomu sa rozhodol absolvovat vychodny blok:wink2:...raz sa to musi zlomit :fisch:

Link to comment
Share on other sites

jo, a taky se těším až si hromadně nabarvíme vlasy na fialovo :) a mohly bychom to pokombinovat i s modrou a tyrkysovou, ať jsme pěkně v barvách MFC... :teehee: (nechápu, proč se ti naši rodiče stydí za to, že někdy v životě taky někomu fandili... :rolls_eyes: )

 

:roftl: skvela predstava...v piatok idem ku kadernicke, tak asi sa necham inspirovat:roftl:...len jacksie, potom, aby ta pustili s nami na koncert:teehee:

 

presne, tu istu otazku si kladiem i ja:wink2:

Link to comment
Share on other sites

to by mohol ocenit mikove kvality este viac:teehee:...tiez vyrastal a zacinal hudobnymi klasikmi...jedine ten jazz si nejako s nim neviem predstavit:teehee:

 

a vidis snad nejaky rozdiel medzi MIKOM a tokio hotel:roftl:...a mozno by neter prehodnotila svoj hudobny vkus :fisch:...

 

No asi by nebylo špatný mít jí s sebou, ona má úžasnej talent všude se vecpat :naughty: Jinak než do první zásadně nechodí, takže třeba když šla se svojí mámou (mojí švagrovou) na Depešáky, tak byly přesně uprostřed první řady, a to švagrová měla lístky kamsi k sezení :naughty: A nacpala už se i k Billovi do zákulisí (několikrát), má s ním fotky, dala mu dárečky... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: skvela predstava...v piatok idem ku kadernicke, tak asi sa necham inspirovat:roftl:...len jacksie, potom, aby ta pustili s nami na koncert:teehee:

 

presne, tu istu otazku si kladiem i ja:wink2:

 

Tak holky, až budete na fialovo tak dejte vědět, já se přidám :biggrin2: Aspoň bych potěšila tátu :roftl:

Link to comment
Share on other sites

shirl, halo halooo:wink2:...podarilo sa ti kupit listky na bus? :fisch:...

 

Ahoj, listky mam, len problem bol s tvojim listkom spat, lebo ta dopravna spolocnost vyzaduje od cestujucih meno. Mohla by si mi ho prosim napisat do spravy? Zajtra ti ho vezmem, mam to po ceste. :wink2:

Listky tam uz mame, len listky spat este nie. Ale ziaden strach autobus bol este dost prazdny :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Kapacita arény je 8000 míst, ale mám pocit, že v prodeji byla ani ne polovina :mf_rosetinted: Ale po pravdě řečeno se mi moc nezdá, že by se velké množství lístků prodalo 4 měsíce předem a teď už skoro nic :blink:

 

Ono sa urcite este co to popreda :) Zrejme nebude vypredane, ale ved nam to vadit nebude :teehee:

Link to comment
Share on other sites

já na 5. 6. mám jenom jeden a to velký plán - sejít se se sympatickýma českýma a slovenskýma fanynkama jednoho z (ani nemůžu najít to správné přídavné jméno; zkrátka jsem byla vždycky hvězda ve vyjadřování :naughty:...) (ale jo, já použiju to, které jsem původně chtěla, snad mě pochopíte správně :) ) nejkrásnějších lidí, o kterých jsem měla tu čest se dovědět ve svém životě... :mf_lustslow: + :wub2:

takže jsem se rozkecala o celkem momentálně nepodstatných věcech :naughty: no a co se týče časového rozvrhu - přizpůsobím se, s největší pravděpodobností pojedeme autem :) jenom nevím, jestli budu moct zůstat nějakou rozumnou dobu - když jsem totiž taťkovi řekla, že to vidím tak nejmíň na 6 hodin, tak se mu zježily všechny chlupy na těle a pronesl něco v tom smyslu, že to nepřipadá v úvahu... :naughty::blush-anim-cl:

 

jo, a taky se těším až si hromadně nabarvíme vlasy na fialovo :) a mohly bychom to pokombinovat i s modrou a tyrkysovou, ať jsme pěkně v barvách MFC... :teehee: (nechápu, proč se ti naši rodiče stydí za to, že někdy v životě taky někomu fandili... :rolls_eyes: )

 

Fialove farba je in, ako vidno aj fanynky Miku drzia krok s modou :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem si právě pouštěla mojí NEJ (aspoň co se týka slow:teehee:) a co o ní říká Mistr sám - no není roztomilej? :wub2:

 

 

Já teda nevím, jestli bych si troufla na něho promluvit :blush-anim-cl:

 

Video stara znama vec :teehee:

Je tam zlaty, ako nakoniec vzdy :teehee:

Link to comment
Share on other sites

No asi by nebylo špatný mít jí s sebou, ona má úžasnej talent všude se vecpat :naughty: Jinak než do první zásadně nechodí, takže třeba když šla se svojí mámou (mojí švagrovou) na Depešáky, tak byly přesně uprostřed první řady, a to švagrová měla lístky kamsi k sezení :naughty: A nacpala už se i k Billovi do zákulisí (několikrát), má s ním fotky, dala mu dárečky... :mf_rosetinted:

 

tak to vyzera na riadne asertivnu mladu slecnu:roftl:...na depes bola kvoli mamine alebo pocuva ich hudbu tiez?...potom by naozaj nemal byt problem zobrat ju i na MIKU...:biggrin2:...len co ked sa jej zapaci u miku v zakulisi:teehee:

 

btw, depeche je jedna z mojich srdcoviek...:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem si právě pouštěla mojí NEJ (aspoň co se týka slow:teehee:) a co o ní říká Mistr sám - no není roztomilej? :wub2:

 

 

Já teda nevím, jestli bych si troufla na něho promluvit :blush-anim-cl:

 

zaujimave, ja som si tuto pesnicku vyraznejsie vsimla az na koncerte vo viedni...tam bola neskutocna:wub2:...live prevedenie jej doda ten spravny punc:wub2:...kraaaaaasa...

 

a k videu sa neda povedat viac ako simply cute:wub2:...nieco na styl

 

 

uprimne, mna nenapadlo nic, co by som mu mohla povedat...bolo to akurat hi hello...vsetko ostatne nemalo pre mna tu spravnu napaditost...tak som si aspon vychutnavala jeho pritomnost:blush-anim-cl:...neskutocne dobre sa na neho diva...a ma neskutocnu rec tela...uplne prijemnu, nenutenu...taku, plachu...taku, ze si ho musi oblubit kazdy:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, listky mam, len problem bol s tvojim listkom spat, lebo ta dopravna spolocnost vyzaduje od cestujucih meno. Mohla by si mi ho prosim napisat do spravy? Zajtra ti ho vezmem, mam to po ceste. :wink2:

Listky tam uz mame, len listky spat este nie. Ale ziaden strach autobus bol este dost prazdny :wink2:

 

shirl, si poklad:thumb_yello:...VDAKA:flowers2:... udaje som ti hodila do PM:wink2:...aby tu nesvietili :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy