Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

...tak ja by som neodolala...snazim sa registrovat fotodokumentaciu......ved vies...

 

ani sa nedivim...aspon vies, preco mam tak rada rana...takze dnes uzavriem moju best 3 jeho textov...a prajem krasny start do noveho dna...

 

 

Na nebeskú bránu ticho búši

čudný zástup nahých duší.

Už pár dní tam vládne mierny chaos

nikto presne nevie čo sa stalo.

 

V kúte farár tajne krstí vínom

zvyšok svojich márnotratných synov.

 

REF.

Ale kým sa brána otvorí

ktosi stale do tmy hovorí

verše o láske.

Verše o láske, verše o láske.

 

Starý zlodej a naliaty básnik

pri fernete zabúdajú na smy

Vrah si ticho púšťa starú platňu,

každý čaká či ho prídu zatknúť.

 

V kúte farár tajne krstí vínom

zvyšok svojich márnotratných synov.

 

REF.

 

Na nebeskú bránu ticho búši

zástup nahých duší.

Z gramofónu zúri osudová

keby sa tak dalo začať znova.

 

V kúte farár tajne krstí vínom

zvyšok svojich márnotratných synov.

 

REF.

 

Chápu, chápu..... :wink2: Jen já na to vždycky nějak tak nemám náladu, .... svou pravidelnou dávku dostávám čtením tvých postů :thumb_yello:

 

A text... zase jako vždy :wub2::thumb_yello:

 

Plánuješ vlastně ještě někdy jít na jeho koncert?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:naughty: Teda... a co mu to všechno vypisujete? :-) Jéé... jak ráad bych si zase zažila tu atmosféru, kdy pro mě Vánoce byly alfa omega... těšila jsem se na ně jak malej Janek :) ..

Mě se Ježíšek vytrvale už dva týdny ptá, co chci, a mě pořád nenapadá nic jinýho než peníze...

 

Už aby tu bylo... má načase ..

 

No zírala jsem, že tvůj PC zapadá prachem, vůbec se mi nechtělo věřit! :naughty:

Vy těch oslav tead máte :-) Já taky byla na oslavě - kamarádka slavila 18 (-: ... Typická ladies night , 7 holek :punk: ...

 

A jinak jsem jinde za celý prodloužený víkend nebyla, něco na mě asi lezlo, tak jsem zůstakla doma a üzdravovala se... (-:

 

Já bych taky měla začít dohánět,co se týče domácích prací... :-D

 

deti su na toto ini experti...ich fantazia je nevycerpatelna...skoncili sme na 3 A4 a ked sme zalepili obalku, tak michalka zistila, ze ani tatino ani ja sme si nic nenapisali...tak dnes pokracujeme za nas:wink2:...a ak chces vediet, co si pisala, tak prepisala katalog dracika :naughty:...skromne to ditko...

 

takze damska jazda...to znie lakavo...a 7 kociek?...to si ani neviem predstavit ako ste sa dostali ku slovu:naughty:...kazdopadne to musela byt pecka...a dufam, ze ste mali i hudobny doprovod :-)))

 

Barunka, dufam, ze si bacile uspesne vyhnala...musis byt fit!!!

Link to comment
Share on other sites

Chápu, chápu..... :wink2: Jen já na to vždycky nějak tak nemám náladu, .... svou pravidelnou dávku dostávám čtením tvých postů :thumb_yello:

 

A text... zase jako vždy :wub2::thumb_yello:

 

Plánuješ vlastně ještě někdy jít na jeho koncert?

 

:blush-anim-cl:...aj ja sa sem vzdy tesim ako male babo...netusis preco?...

 

aaaaach...zlate casy s cmorom...leto 2006, brazdili sme po celom slovensku a neusiel mi skoro ziadny koncert...bolo to uplne supeeeeer...no texty to nezachrania...to je poezia...s druhym cd ma neocaril a tak sa to nejako vytratilo...vies, vtedy som ho este nemala ku komu porovnavat...:wub2::blush-anim-cl:...teraz by som uz jeho koncerty musela ohodnotit ako velmi vlazne...ina liga...ved vies...

Link to comment
Share on other sites

to budes akoze za paparazza:shocked:...este si bude mysliet, ze je celebrita:naughty:...neboj, zvladla som horsie veci...:naughty:

 

:roftl:

 

Našla jsem ji! Ani ji fotit nemusím :wink2:

Z archivu kamaráda :naughty:

 

... Seznamte se, naše chemikářka - již deset tisíc let stejná :mf_rosetinted:

post-7341-14298367952_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

deti su na toto ini experti...ich fantazia je nevycerpatelna...skoncili sme na 3 A4 a ked sme zalepili obalku, tak michalka zistila, ze ani tatino ani ja sme si nic nenapisali...tak dnes pokracujeme za nas...a ak chces vediet, co si pisala, tak prepisala katalog dracika...skromne to ditko...

 

takze damska jazda...to znie lakavo...a 7 kociek?...to si ani neviem predstavit ako ste sa dostali ku slovu:naughty:...kazdopadne to musela byt pecka...a dufam, ze ste mali i hudobny doprovod :-)))

 

Barunka, dufam, ze si bacile uspesne vyhnala...musis byt fit!!!

 

To si pamatuju..... :naughty: Jako malá jsem taky psávala dlouhatánské seznamy a na konec jsem uvedla, ať mi z toho Ježíšek přinese tolik a to, co uzná za vhodné... .naughty:

 

A o co si napsala maminka? :mf_rosetinted:

 

Ke slovu se člověk dostal opravdu těžko :naughty: ... Ale nějak sme to zvládly :punk:

Hudba bohužel nebyla - to bysme se asi povraždily :-) Oslavenkyně ráda rock/metal, druhá ráda starší rock jako Queen, Led Zeppelin a tak dál, další ráda těžce alternativní hudbu, z toho především islandské melodie, další ráda čistě popík, další moc hudbu asi neprožívá, Marťa ráda pop/rock/electro no a já bych strpěla všechno, ale všech 7 by se asi na ničem nedohodlo :naughty:

 

Bacily jsou pryč (-: . Snad....

 

Zavřela jsem hlavní vchod :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

:blush-anim-cl:...aj ja sa sem vzdy tesim ako male babo...netusis preco?...

 

aaaaach...zlate casy s cmorom...leto 2006, brazdili sme po celom slovensku a neusiel mi skoro ziadny koncert...bolo to uplne supeeeeer...no texty to nezachrania...to je poezia...s druhym cd ma neocaril a tak sa to nejako vytratilo...vies, vtedy som ho este nemala ku komu porovnavat...:wub2::blush-anim-cl:...teraz by som uz jeho koncerty musela ohodnotit ako velmi vlazne...ina liga...ved vies...

Tušení bych měla... :wink2:

 

Chápu, chápu.... po jeho koncertě už je velmi těžké pro ostatní zpěváky, aby mě naživo zaujali :mf_rosetinted::naughty: No co, jedna éra přichází, druhá odchází... :wink2:

 

Je to jen o postupném propracovávání se k ideálu.... :-)

Link to comment
Share on other sites

no a na zaver mojho ranajsieho vstupu pripajam novinku...

 

DVD dorazilo...huraaaaaaa...:punk:

 

je to bozske...obal je uplne prepracovany...MIKA sa zasa raz predviedol ako detailista...aaaaaaach rozjimam:wub2::wub2:...to budu krasne zimne vecery...:punk:

:punk::yay: !!!!!!!!!!!!!!!!

 

Jee.... tak až ho zkoukneš.... (což nebude za tak dlouho, jak předpokládám :wink2: ) ... poreferuj!! :-)))))))))

 

Už jen na ten obal bych se asi já dokázala dívat dlouho... :-D

Link to comment
Share on other sites

:roftl:

 

Našla jsem ji! Ani ji fotit nemusím :wink2:

Z archivu kamaráda :naughty:

 

... Seznamte se, naše chemikářka - již deset tisíc let stejná :mf_rosetinted:

 

Barunka, ved vobec nevyzera zle:wink2:...je taka zachovala...asi sa dobre konzervuje:naughty:...kazdopadne vdaka za sprijemnenie rana:naughty:

Link to comment
Share on other sites

To si pamatuju..... :naughty: Jako malá jsem taky psávala dlouhatánské seznamy a na konec jsem uvedla, ať mi z toho Ježíšek přinese tolik a to, co uzná za vhodné...

 

A o co si napsala maminka?

 

Ke slovu se člověk dostal opravdu těžko ... Ale nějak sme to zvládly :punk:

Hudba bohužel nebyla - to bysme se asi povraždily :-) Oslavenkyně ráda rock/metal, druhá ráda starší rock jako Queen, Led Zeppelin a tak dál, další ráda těžce alternativní hudbu, z toho především islandské melodie, další ráda čistě popík, další moc hudbu asi neprožívá, Marťa ráda pop/rock/electro no a já bych strpěla všechno, ale všech 7 by se asi na ničem nedohodlo :naughty:

 

Bacily jsou pryč (-: . Snad....

 

 

Zavřela jsem hlavní vchod :mf_rosetinted:

 

mna zatial nic extra nenapadlo...stale premyslam...dvd uz mam a samozrejme by som nikdy nevydrzala nechat ho odlozene az do vianoc...taky masochista zo mna nie je...:naughty:...vacsinou si kupujem tak priebezne...tak uvidim...

 

waw, tomu sa hovori zanrova pestrost:punk:...tak myslim, ze bolo naozaj lepsie, ze ste ostali len pri klebeteni...v tomto pripade si hudubny doprovod naozaj neviem predstavit...

 

to som rada:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

 

Chápu, chápu.... po jeho koncertě už je velmi těžké pro ostatní zpěváky, aby mě naživo zaujali :mf_rosetinted::naughty: No co, jedna éra přichází, druhá odchází... :wink2:

 

Je to jen o postupném propracovávání se k ideálu.... :-)

 

presne tak je to zivotnych etapach...a tuto si uzivam neskutocne...:wub2::blush-anim-cl:...

 

:naughty: v pripade niektorych interpretov velmi postupnom...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Jee.... tak až ho zkoukneš.... (což nebude za tak dlouho, jak předpokládám :wink2: ) ... poreferuj!! :-)))))))))

 

Už jen na ten obal bych se asi já dokázala dívat dlouho... :-D

 

tak uz som ho pozrela niekolkokrat...:wub2:...bozske...ale to je slaby vyraz...koncert musela byt riadna pecka...velmi velmi honosny a neskutocna show...sala to i z toho dvd...dokument je o tom ako sa ta show pripravovala...vsetko zo zakulisia...:blush-anim-cl:...zvlast jedna momentka, kde MIKA vari veceru je uplne :chkn:...tak si to vychutnavam...

 

a obal?...tak ten sa neda ani opisat...:blush-anim-cl:...pripajam jednu z fotiek, ktore su tam uvedene...a krasny den zelam...

 

16dvdpdpbooklet014bisgf7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Barunka, ved vobec nevyzera zle:wink2:...je taka zachovala...asi sa dobre konzervuje:naughty:...kazdopadne vdaka za sprijemnenie rana:naughty:

:naughty: Ony ty všechny výpary z chemického kabinetu udělají svoje :wink2:

 

Hold někdo má krémy, ony má HNO3. :naughty: (Pozor, to je jeden z opravdu mála vzorečků, které dávám nazpamět :-D )

 

No nění zač :roftl:

Link to comment
Share on other sites

mna zatial nic extra nenapadlo...stale premyslam...dvd uz mam a samozrejme by som nikdy nevydrzala nechat ho odlozene az do vianoc...taky masochista zo mna nie je...:naughty:...vacsinou si kupujem tak priebezne...tak uvidim...

 

waw, tomu sa hovori zanrova pestrost:punk:...tak myslim, ze bolo naozaj lepsie, ze ste ostali len pri klebeteni...v tomto pripade si hudubny doprovod naozaj neviem predstavit...

 

to som rada:thumb_yello:

To znám... koneckonců, nemůže člověk objevit to co potřebuje jen ten měsíc peřd Vánocemi... však si taky v nejhorším můžeš udělat pozdní Vánoce :mf_rosetinted:

 

(I když jak Michalce vysvětlit, že Ježíšek přišel ještě jednou a později.. :naughty: Teda - předpokládám, že Michalka ještě na Ježíška věří :-) Já na něj věřit přestala, když mi bylo 5 nebo 6, ale ne že by mi to někdo řekl, já si na to přišla sama :naughty:)

 

Přesně tak... je lepší takovou party ponechat bez hudby... i když na třídních akcích jede hudba stále.... ale často bohužel i karaoke :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

k postu o DVD :-) :To musela být fakt show.... :wink2:

Ale ani nevím, jestli by to v reálu byl zrovna jeden z koncertů, na které bych šla - jeho menší koncerty si člověk může vychutnat víc a navíc on se nemusí snažit vypadat tak extrémně profil :naughty:

Ale na druhou stranu ta propracovanost a honosnost, to muselo být něco :wub2:

Aaaach už se těším, až si DVD taky zkouknu.... :wink2: Mistr M. Lepší show se nenajde, a že jsem viděla koncertů :-)

 

Fotka... nou cement.... :wub2:

:naughty:

Link to comment
Share on other sites

To znám... koneckonců, nemůže člověk objevit to co potřebuje jen ten měsíc peřd Vánocemi... však si taky v nejhorším můžeš udělat pozdní Vánoce

 

(I když jak Michalce vysvětlit, že Ježíšek přišel ještě jednou a později.. :naughty: Teda - předpokládám, že Michalka ještě na Ježíška věří :-) Já na něj věřit přestala, když mi bylo 5 nebo 6, ale ne že by mi to někdo řekl, já si na to přišla sama :naughty:)

 

Přesně tak... je lepší takovou party ponechat bez hudby... i když na třídních akcích jede hudba stále.... ale často bohužel i karaoke :lmfao:

 

alebo si robit vianoce kazdy den:naughty:...to by bolo...len ono to bez toho stromceka nema tu spravnu atmosku...aspon pre mna nie...

michalka na jeziska veri...aj ked uz boli rozne pochybnosti a argumenty, ale zatial sa nam dari ju v tom utapat...nedavam vsak tomu dlhu zivotnost...ak to ma prist tak to pride...len my budeme potom vyzerat ako najvacsi klamari..:thumbdown:

 

vcera som bola troska po obchodoch - premiestnujem hrackarstvo ku nam domov, tak nejako by som to mohla nazvat...ale ked tie hracky sa kupuju vlastne same...dnes chcem ist zasa na knihy...len tam stravim asi mladi...tomu vobec neviem odolat...ale rozdelila som si to podla druhu, aby som nebehala z jedneho odvetvia do druheho...system musi byt...vsak...

 

karaoke:shocked:...to musi byt pecka, este som to live nezazila...ale myslim, ze v tvojom pripade sa nejedna o karaoke...po 11 rokoch spevu niet pochyb...:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

k postu o DVD :-) :To musela být fakt show....

Ale ani nevím, jestli by to v reálu byl zrovna jeden z koncertů, na které bych šla - jeho menší koncerty si člověk může vychutnat víc a navíc on se nemusí snažit vypadat tak extrémně profil

Ale na druhou stranu ta propracovanost a honosnost, to muselo být něco

Aaaach už se těším, až si DVD taky zkouknu.... :wink2: Mistr M. Lepší show se nenajde, a že jsem viděla koncertů :-)

 

Fotka... nou cement.... :wub2:

:naughty:

 

plne s tebou suhlasim...to bola masova akcia...je lepsie si pozriet takto doma v teplucku a rozjimat...tam by ma nedostal nikto...len vies, asi uz bude tazke ist na "mensie" MIKOVE koncerty:naughty:...ty si mala este to stastie, ale teraz je uz niekde inde...vies co myslim...:wink2:

 

:wub2::blush-anim-cl:...som tiiiiiiiiiiisko...pre istotu...

Link to comment
Share on other sites

Barunka a co plany na vikend?...uz ho tu mame...milujem piatkove rana:blush-anim-cl:...ja sa chcem konecne pustit do hlbkoveho upratovania a mozno budu i nejake nakupy...uvidim podla situacie...a hlavne si vychutnam michalku...cez tyzden mame na seba velmi malo casu...

 

takze krasny piatkovy den zelam a idem sa vrhnut do pracovnych povinnosti...:wink2:...drzte sa...:punk:

Link to comment
Share on other sites

alebo si robit vianoce kazdy den:naughty:...to by bolo...len ono to bez toho stromceka nema tu spravnu atmosku...aspon pre mna nie...

michalka na jeziska veri...aj ked uz boli rozne pochybnosti a argumenty, ale zatial sa nam dari ju v tom utapat...nedavam vsak tomu dlhu zivotnost...ak to ma prist tak to pride...len my budeme potom vyzerat ako najvacsi klamari..:thumbdown:

 

vcera som bola troska po obchodoch - premiestnujem hrackarstvo ku nam domov, tak nejako by som to mohla nazvat...ale ked tie hracky sa kupuju vlastne same...dnes chcem ist zasa na knihy...len tam stravim asi mladi...tomu vobec neviem odolat...ale rozdelila som si to podla druhu, aby som nebehala z jedneho odvetvia do druheho...system musi byt...vsak...

 

karaoke:shocked:...to musi byt pecka, este som to live nezazila...ale myslim, ze v tvojom pripade sa nejedna o karaoke...po 11 rokoch spevu niet pochyb...:thumb_yello:

Je to blby no, ja se taky citila zrazena, ze co je ta za blbost, proc se deti takhle vubec obelhavaji, ale moc dlouho mi to nevydrzelo, kdyz jsem se zamyslela nad tim, jak genialne to nasi meli vymysleny, jen abych ja mela nejakou iluzi, ze to opravdu funguje ;-)

Ona uz se pres to nejak prenese :-)

 

Je super mit v tom system :-) ... Hehe, ja bych si k sobe prenesla cast z kazdeho obchodu s oblecenim (z ciziny) a obchod s listkama na koncerty :das:

Dneska jsem si vzpomela, ze vy uz budete mit pristi rok eura :shocked: a ze ja mam neco kolem tisice slovenskych korun a ze bych s tim mela neco udelat... Zajet k babicce a nakoupit asi nepujde, u nich na vesnici opravdu neni zrovna velky sortiment :naughty: Tak nevim... o.O

 

No, nevim, nevim :-) Ja a karaoke na oslavach - to se jeste neodehralo, ale casto rozjizdim doma s jednou kamoskou =oD

Link to comment
Share on other sites

plne s tebou suhlasim...to bola masova akcia...je lepsie si pozriet takto doma v teplucku a rozjimat...tam by ma nedostal nikto...len vies, asi uz bude tazke ist na "mensie" MIKOVE koncerty:naughty:...ty si mala este to stastie, ale teraz je uz niekde inde...vies co myslim...:wink2:

 

:wub2::blush-anim-cl:...som tiiiiiiiiiiisko...pre istotu...

Presne tak...

Ale jo, jeste by to slo - az zavita do zemi, kde jeste neni tak znamy... mam uz vytipovane regiony :punk:

 

Presne tak :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Barunka a co plany na vikend?...uz ho tu mame...milujem piatkove rana:blush-anim-cl:...ja sa chcem konecne pustit do hlbkoveho upratovania a mozno budu i nejake nakupy...uvidim podla situacie...a hlavne si vychutnam michalku...cez tyzden mame na seba velmi malo casu...

 

takze krasny piatkovy den zelam a idem sa vrhnut do pracovnych povinnosti...:wink2:...drzte sa...:punk:

Zitra prijde kamoska... a pak jsem sama doma, takze si udelam odpocinkovy den.... :wink2:

 

To chapu... taky tady trochu pouklidim.. a udelam snad koecne to, na co nezbyva v tydnu cas... :-)

Link to comment
Share on other sites

Oooo :blush-anim-cl: Ty jsi taky :thumb_yello: ...

 

Juchu, nemusim se starat o svoji karieru! :naughty:

 

V cem budu angazovana? :-)

 

vidis si sikulka, spravne si to pochopila...nemusis sa starat o svoju karieru:naughty:...bude z teba chemicka:naughty:...dufam, ze to nie je moc velky sok takto po ranu :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy