Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Barunka a kedy mate posedenie pri jedlicke...alebo to uz nebyva???...pripadne nejaku predvianocnu party

 

ja uz odratavam dni...zajtra mam dovolenku - nakupy...buduci tyzden kopec prace...ten dalsi som zasa v hannoveri a potom uz len par dni a bude kopec kopec volna...tesim sa...

 

takze pekny den zelam...pa...

 

Člověče, u nás nic jako předvánoční party vlastně není.... :shocked:

Našim jediným zvykem je, že hromadně jako třída jdeme vždycky poslední školní den před vánocemi (to bývá vždycky jen koncert sboru, na kterém se nudíme a mrzneme :naughty: ) a pak se tedy hromadně jde do čajovny :-) Zbožňuju čajovny.... je to tam takový klidný, i když tam je plno lidí, plno super vůní.... krása :wink2:

Někdy přijeď do Brna a vezmem tě tam... aaach už by to chtělo sraz :wub2: !!

 

Zase do Hannoveru :-) Ty už si tam můžeš zřídit trvalou adresu :naughty:

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaano...pre istotu:wink2:...radsej dve ako ani jedno:punk:...

pekne mozem porovnavat...obsahovo (na nosici) su totozne, lisia sa jedine v obale...deluxe je naozaj deluxe:wub2::blush-anim-cl:...klasicke zberatelske prevedenie...no a obyc je zasa na bezne pouzivanie...je tam troska menej fotiek a obal je uplne klasicky ako na kazdom dvd-cku, myslim materialovo...

 

ale podotykam, ze v tomto pripade je najdolezitejsi obsah...you know a ten je bezkonkurencny...:wub2:

Tak to chápu..... :-))))) Lišilo se to nějak výrazně cenově?

 

To musí být super... :wub2:

 

Ááááábsolutně perfektní :naughty: :-)

Link to comment
Share on other sites

Barunka, vidis a to je este ta obkresana verzia...milujem kupovanie darcekov...lenze teraz to v obchodoch vyzera akoby davali zadarmo, tolko je vsade ludi...pomaly viac ako tovaru:naughty:

 

tak este si mozes spomenut na stare dobre detske casy a nieco pekne im vlastnorucne vyrobit...taka zalozka do knihy alebo fotoram by neboli zle...:-)))...co ty na to?

 

vidim, ze si teda budem musiet vystacit zo slovnym opisom...nevadi, rada citam tvoje "pamate"...takze myslim, ze to bude hodne autenticke...:-)))

 

tak to ma fakt neukecas...ty mas rozhodne viac sanci stat sa chemickou ako ja nieco zaspievat...a to myslim teraz uplne uplne vazne...osobne nepoznam cloveka, ktory by bol viac hudobne hluchy ako ja...zacinam mat pocit, ze sa to ani neda...

 

To rozhodně... proč to všichni nechávají na poslední chvíli:-) Já nesnáším nakupování dárků, když nevím, co mám vybrat... Já se totiž opravdu často neumím trefit a to nemám ráda...

 

To je dobrý nápad - možná i zkusím zapojit své výtvarné vlohy a něco vytvořit :naughty:

 

Těďka vůbec nevím, o čem jsme to předtím mluvily... moje pamětě..... na jaké téma :shocked::naughty: To je ta mladická skleróza :naughty:

 

To se mi ani nechce věřit :blink:

Link to comment
Share on other sites

neboj, este peknych par rokov mas pred sebou...prilezitosti bude:naughty:

 

dufam, ze nie som moc zla :-)))

 

nech to je cokolvek, len nech zavitaju i ku nam...ved i tu su nejake krasne divadla, ktore by ich mohli okuzlit...nechajme sa prekvapit...:wink2:

Myslím, že to bude těžké i po zbytek života :naughty: Já se narodila jako noční sova a teplomilný člověk do země, den začíná moc brzo a je věčně zima :naughty:

 

Taky jsem si říkala :-) Ale řekla bych, že to vypadá spíš jen na divadla v Anglii...

Link to comment
Share on other sites

Člověče, u nás nic jako předvánoční party vlastně není.... :shocked:

Našim jediným zvykem je, že hromadně jako třída jdeme vždycky poslední školní den před vánocemi (to bývá vždycky jen koncert sboru, na kterém se nudíme a mrzneme :naughty: ) a pak se tedy hromadně jde do čajovny :-) Zbožňuju čajovny.... je to tam takový klidný, i když tam je plno lidí, plno super vůní.... krása

Někdy přijeď do Brna a vezmem tě tam... aaach už by to chtělo sraz :wub2: !!

 

Zase do Hannoveru :-) Ty už si tam můžeš zřídit trvalou adresu

 

tak ja si tu prave popijam cajik...aj ked teda zrovna ako v cajovni to tu nevyzera...:naughty:...tak tu navstevu si rozhodne nenecham ujst...ale vidim to realne az na jar...viem, je to dalej, ale zasa pozri ako ten cas rychlo leti...:punk::wink2:

 

nestras ma...brrrrrrr...chodim tam len z povinnosti a zrovna teraz sa mi tam fakt nechce...neznasam cestovanie...ale tentokrat nas ide viac, tak snad bude zabava...no a mali by sme stihnut i vianocne trhy...vraj to tam vyzera super...tak uvidim...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Tak to chápu..... :-))))) Lišilo se to nějak výrazně cenově?

 

To musí být super... :wub2:

 

Ááááábsolutně perfektní :naughty: :-)

 

vyrazne asi nie, ak by si ich obe kupovala z rovnakeho zdroja...kedze deluxe verzia je pristupna iba zo zahranicia - vysla drahsie...no a obyc som si objednala cez supermusic...ale co kocky spominali, rozdiel tam bol iba par eur, nic vyrazne...deluxe stoji mam pocit okolo 24 EUR...

 

ale neviem sa vynadivat...:wub2::blush-anim-cl:...aj rano som si uz dala svoju davku...este pred odchodom z domu...:punk:

Link to comment
Share on other sites

To rozhodně... proč to všichni nechávají na poslední chvíli:-) Já nesnáším nakupování dárků, když nevím, co mám vybrat... Já se totiž opravdu často neumím trefit a to nemám ráda...

 

To je dobrý nápad - možná i zkusím zapojit své výtvarné vlohy a něco vytvořit :naughty:

 

Těďka vůbec nevím, o čem jsme to předtím mluvily... moje pamětě..... na jaké téma :shocked::naughty: To je ta mladická skleróza

 

To se mi ani nechce věřit :blink:

 

taaaak troska sa musim pochvalit, prvu nakupnu snuru mam za sebou a vidim to tak na 80% darcekov...cize uz len zvysnych 20% a vianoce mozu prist...:wink2:...ale priznam sa, isla som na istotu...napady boli a su, potrebujem len cas na realizaciu...

 

vidis, ja som vedela, ze sa do toho pustis:naughty:

 

to bolo na margo toho, ze nemate kameru - cize to karaoke mi budes musiet opisat:roftl:...tesim sa ...

Link to comment
Share on other sites

Myslím, že to bude těžké i po zbytek života :naughty: Já se narodila jako noční sova a teplomilný člověk do země, den začíná moc brzo a je věčně zima :naughty:

 

Taky jsem si říkala :-) Ale řekla bych, že to vypadá spíš jen na divadla v Anglii...

 

tak teraz neviem, co na to povedat...:shocked:...vyzera to na zmenu lokality:naughty:...neboj...viaceri sme tam, kde sme omylom...zivot by bol v opacnom pripade moc, ale moc jednoduchy...a nudny...:wink2:

 

radsej dam celu citaciu, aby som nevnasala nejaky jazykovy sum...no kazdopadne mrkni na zvyraznenu pasaz...:punk:

 

 

My news? I have lots, I’ve been working on the new album, which is always an intense experience, but I’m happy about it! Thank God. I’ve also been working on the website which is turning into something that I’m totally loving and hopefully so will you guys. Apparently no artist’s website has ever been built like it before. What to expect? Well its all about the content most of it exclusive and and its designed to change visually very easily. This means the possibilities for how it can look and evolve visually are amazing. Oh, and the Blackall Project is coming along nicely too, (look out for that in the next few days).

 

My sister DaWack and I are working on a pretty massive project. This will come out just before the album and involves music and book of art. I can’t say too much as the details change every day but I can say that it will be coinciding with an short acoustic tour that I am planning to do in small beautiful theaters around the world.

 

Ok ok, i have to finish my round of the Blackall project before I send it back to Sophie tonight. I will write very soon!

 

Link to comment
Share on other sites

tak ja si tu prave popijam cajik...aj ked teda zrovna ako v cajovni to tu nevyzera......tak tu navstevu si rozhodne nenecham ujst...ale vidim to realne az na jar...viem, je to dalej, ale zasa pozri ako ten cas rychlo leti...:punk::wink2:

 

nestras ma...brrrrrrr...chodim tam len z povinnosti a zrovna teraz sa mi tam fakt nechce...neznasam cestovanie...ale tentokrat nas ide viac, tak snad bude zabava...no a mali by sme stihnut i vianocne trhy...vraj to tam vyzera super...tak uvidim...:wink2:

 

:naughty: Tak pokud je čaj dobrý, někdy ani nemusí vadit, že to na tom místě jako v čajovně dvakrát nevypadá :-) Jaké čaje máš ráda? (-:

 

To sice jo.. ale jaro.... zdá se to ještě extrémně vzdálené... Kdyby aspoň na začátku roku... aloe vždyť je teprv podzim... :shocked:

 

To si určitě užijete (((-: Myslím, že tamější vánoční trhy musí být úplně něco jiného než ty naše....A že vás jede víc je taky super... o zábavu bude určitě a v nejhorším vždy poslouží CPZ.... :wink2:

 

Vánoční trhy.... nejvíc zbožňuju ty vídeňský :wub2: letos se tam asi bohužel nedostanu (i když ještě zkusím ukecat naše :-) ) , ale stojí opravdu za to.... !!! :-)))))

Link to comment
Share on other sites

vyrazne asi nie, ak by si ich obe kupovala z rovnakeho zdroja...kedze deluxe verzia je pristupna iba zo zahranicia - vysla drahsie...no a obyc som si objednala cez supermusic...ale co kocky spominali, rozdiel tam bol iba par eur, nic vyrazne...deluxe stoji mam pocit okolo 24 EUR...

 

ale neviem sa vynadivat...:wub2::blush-anim-cl:...aj rano som si uz dala svoju davku...este pred odchodom z domu...:punk:

 

Tak to jo :-) Teda mít dvě stejné DVD, to jsem ještě nezažila, jsi originál! :naughty::wink2:

 

Taky bych se ráno chtěla probouzet s Mikou.... to musí být super :punk:

 

No mých 30 minut ještě v 2/3 spánku stačí akorát tak tak na oblíknutí a vypadnutí z domu :naughty:

Link to comment
Share on other sites

taaaak troska sa musim pochvalit, prvu nakupnu snuru mam za sebou a vidim to tak na 80% darcekov...cize uz len zvysnych 20% a vianoce mozu prist...:wink2:...ale priznam sa, isla som na istotu...napady boli a su, potrebujem len cas na realizaciu...

 

vidis, ja som vedela, ze sa do toho pustis:naughty:

 

to bolo na margo toho, ze nemate kameru - cize to karaoke mi budes musiet opisat:roftl:...tesim sa ...

 

Tak to závidím! :-))) Myslím, že 20% z toho tvého množství už nebude moc... :wink2:

 

Nemáš někdy chuť si ty dárky nechat? :naughty:

 

Ale ještě nevím, do čeho se to vlastně pustím konkrétně :-)

 

:-D No... to zase až to někdy přijde (-:

Vypadá to každopádně vždycky dost vtipně (((-: Především když se dá party mód, tzn. náhodný výběr a soutěžení proti sobě a člověk musí zpívat písničky, které třeba vůbec nezná.... naposledy jsem takhle ¨zpívala nějakou německou metalovou písničku, kterou jsem nikdy neslyšela a kásmoška ze mě měla dost :lmfao: Ještě to byl takovej ten chraplavej hlas nějakého... řekněme... "štamgasta" :-)))

Link to comment
Share on other sites

tak teraz neviem, co na to povedat...:shocked:...vyzera to na zmenu lokality:naughty:...neboj...viaceri sme tam, kde sme omylom...zivot by bol v opacnom pripade moc, ale moc jednoduchy...a nudny...

 

radsej dam celu citaciu, aby som nevnasala nejaky jazykovy sum...no kazdopadne mrkni na zvyraznenu pasaz...:punk:

 

 

My news? I have lots, I’ve been working on the new album, which is always an intense experience, but I’m happy about it! Thank God. I’ve also been working on the website which is turning into something that I’m totally loving and hopefully so will you guys. Apparently no artist’s website has ever been built like it before. What to expect? Well its all about the content most of it exclusive and and its designed to change visually very easily. This means the possibilities for how it can look and evolve visually are amazing. Oh, and the Blackall Project is coming along nicely too, (look out for that in the next few days).

 

My sister DaWack and I are working on a pretty massive project. This will come out just before the album and involves music and book of art. I can’t say too much as the details change every day but I can say that it will be coinciding with an short acoustic tour that I am planning to do in small beautiful theaters around the world.

 

Ok ok, i have to finish my round of the Blackall project before I send it back to Sophie tonight. I will write very soon!

 

 

To máš pravdu :-) Ale já si i tak jinak nestěžuju, naopak jsem moc ráda, že tu bydlím.... Existuje totiž asi tak 150 zemí, ve kterých bych nebydlela ani omylem!

 

Aaaa...... Barunka zase něco přečetla rychle :naughty: :-) Tak snad.... jak jsi říkala, naše divadla jsou super... :wink2:

 

Na Miku do národního.... :roftl:

 

Aby se zase mohly děti učit o jeho druhém zničení :naughty:

Link to comment
Share on other sites

tak dnesok zacal uplne super...defektom...myslim na aute:wink2:...tak snad som si vycerpala davku negativna a teraz uz bude len lepsie...:punk:

 

vsetkym krasny pozitivny den zelam...:thumb_yello:

Teda, jaks to zvládla? Šikovně spravila sama nebo prakticky někoho zavolala? :wink2:

 

Každopádně jsi to zjevně zvládla do práce načas... :-)))

 

Taky přeu hezký den a ráda bych poslala energii, ale jsem tak unavená,. že naprosto žádnou nemám...tak aspoň ty pozitvní myšlenky... papa :huglove:

Link to comment
Share on other sites

Neskutečné..... :shocked:

 

Už jsou tu zase Vánoce :boxed:

 

Děs, děs, děsivost.... :shocked:

 

ale ale Barunka...ty sa netesis:wink2:...ved budu prazdniny...huraaaaa:punk:...ja koncim v praci uz 18.12. a dufam, ze pred 12.1. ma tam nikto neuvidi...to bude volna...:punk:

Link to comment
Share on other sites

:naughty: Tak pokud je čaj dobrý, někdy ani nemusí vadit, že to na tom místě jako v čajovně dvakrát nevypadá :-) Jaké čaje máš ráda? (-:

 

To sice jo.. ale jaro.... zdá se to ještě extrémně vzdálené... Kdyby aspoň na začátku roku... aloe vždyť je teprv podzim... :shocked:

 

To si určitě užijete (((-: Myslím, že tamější vánoční trhy musí být úplně něco jiného než ty naše....A že vás jede víc je taky super... o zábavu bude určitě a v nejhorším vždy poslouží CPZ.... :wink2:

 

Vánoční trhy.... nejvíc zbožňuju ty vídeňský :wub2: letos se tam asi bohužel nedostanu (i když ještě zkusím ukecat naše :-) ) , ale stojí opravdu za to.... !!! :-)))))

 

posielam ranne pozdravy s prichutou ovocneho cajiku...rozvoniava mi po celej kancelarii:blush-anim-cl:...je to prijemne...tak uz aspon vies, ake mam rada - ovocne:wink2:...a ty?...mas nejake specialny oblubeny?...

 

Barunka, myslela som taky marec - ked uz budu cesty OK, vies, ze spojovo sa tam ku vam dostat je hodne problem...no a ak chcem ist na aute, tak bez zbytocnych problemov:wink2:...

 

na tie viedenske chodieva i moja sestra a vzdy pride unesena...:-)))...viem si zivo predstavit tu atmosku...ja si teda budem musiet vystacit s tymi hannoverskymi :-)))

Link to comment
Share on other sites

Tak to jo :-) Teda mít dvě stejné DVD, to jsem ještě nezažila, jsi originál!

 

Taky bych se ráno chtěla probouzet s Mikou.... to musí být super :punk:

 

No mých 30 minut ještě v 2/3 spánku stačí akorát tak tak na oblíknutí a vypadnutí z domu :naughty:

 

:shocked:...tak to ma este nepoznas :-)))...u mna je to bezne...ak niekde vyjde ina verzia, jednoducho mi pride, ze by som ju mala mat:naughty:...vies, deluxe je uz ulozena medzi zberatelskymi kuskami:blush-anim-cl:...pozeram len klasiku...

 

niet nad take rano:wub2:...ja mm toho casu troska viac, cize stihnem pozriet - resp. vypocut si co to z toho koncertu...vlastne skoro cely...a potom vyzbrojena pozitivnom vyrazam v ustrety novemu dnu...:punk:

Link to comment
Share on other sites

Tak to závidím! :-))) Myslím, že 20% z toho tvého množství už nebude moc... :wink2:

 

Nemáš někdy chuť si ty dárky nechat? :naughty:

 

Ale ještě nevím, do čeho se to vlastně pustím konkrétně :-)

 

:-D No... to zase až to někdy přijde (-:

Vypadá to každopádně vždycky dost vtipně (((-: Především když se dá party mód, tzn. náhodný výběr a soutěžení proti sobě a člověk musí zpívat písničky, které třeba vůbec nezná.... naposledy jsem takhle ¨zpívala nějakou německou metalovou písničku, kterou jsem nikdy neslyšela a kásmoška ze mě měla dost :lmfao: Ještě to byl takovej ten chraplavej hlas nějakého... řekněme... "štamgasta" :-)))

 

tak zasa trosku percenta klesli :-)))...len keby bolo poobede viac casu na behanie po obchodoch...ako to mozem pokupit, ked u nas vacsinu obchodov zatvaraju o piatej:shocked:...no povedz - babo rad!!!

 

nie to nie, vacsinou su to darceky na mieru toho komu ich kupujem - cize odrazaju i jeho vkus, potreby....a to znamena, ze malokedy by vyhovovali mne:naughty:...mozno tak knihy a dvd...

 

takze takto si to vy uzivate...ale predstava teba z chraplavym metalovym hlasom a este v nemcine...tak to stoji za to vidiet, pocut, zazit...:punk::punk:

Link to comment
Share on other sites

To máš pravdu :-) Ale já si i tak jinak nestěžuju, naopak jsem moc ráda, že tu bydlím.... Existuje totiž asi tak 150 zemí, ve kterých bych nebydlela ani omylem!

 

Aaaa...... Barunka zase něco přečetla rychle :naughty: :-) Tak snad.... jak jsi říkala, naše divadla jsou super...

 

Na Miku do národního.... :roftl:

 

Aby se zase mohly děti učit o jeho druhém zničení :naughty:

 

pravdu mas pravdu...suhlasim s tebou:wink2:...tak vidis, ist na mIKU do narodneho to by bola ina pecka:punk:...necham sa unasat tou predstavou...snivanie je krasne...:blush-anim-cl::wub2:

Link to comment
Share on other sites

Teda, jaks to zvládla? Šikovně spravila sama nebo prakticky někoho zavolala?

 

Každopádně jsi to zjevně zvládla do práce načas... :-)))

 

Taky přeu hezký den a ráda bych poslala energii, ale jsem tak unavená,. že naprosto žádnou nemám...tak aspoň ty pozitvní myšlenky... papa

 

tak zvladla som to PRAKTICKY :-))...bracho ma hodil rano do prace, aby som to postihala a potom som ukecala krasona a ten mi to spojazdnil, aby som sa mohla premiestnit do servisu a dokonca tam so mnou isiel:wink2:...vidis, v tomto pripade mi jeho muzskost nevadila:naughty:...nastastie situacii ako tato snad nebude viac...:naughty:...takze uz som pojazdna...supeeeeeeer...

 

Barunka, dnes bude krasny den - mam 15-te vyrocie mojej stuzkovej...:punk:...takze dnes budem duchom opat v case mojich naj rokov...momentalne sa nachadzam v 1993...:punk:

 

takze posielam ti riadnu davku energie, aby unava nemala sancu...:thumb_yello:...drz sa!!!!...pa...:huglove:

Link to comment
Share on other sites

ale ale Barunka...ty sa netesis:wink2:...ved budu prazdniny...huraaaaa:punk:...ja koncim v praci uz 18.12. a dufam, ze pred 12.1. ma tam nikto neuvidi...to bude volna...:punk:

Ale jo, na prazdniny se tesim moc :) Ale nejak ty Vanoce samotny neprozivam... :boxed:

 

Teda, skoro měsíc volna :shocked: Bude aspoň manžel doma? (-:

 

My máme 15 dní, což není moc, ale oproti ostatním rokům, kdy je to vždycky míň, se raduju... :-)

Edited by Barunka
Link to comment
Share on other sites

posielam ranne pozdravy s prichutou ovocneho cajiku...rozvoniava mi po celej kancelarii:blush-anim-cl:...je to prijemne...tak uz aspon vies, ake mam rada - ovocne:wink2:...a ty?...mas nejake specialny oblubeny?...

 

Barunka, myslela som taky marec - ked uz budu cesty OK, vies, ze spojovo sa tam ku vam dostat je hodne problem...no a ak chcem ist na aute, tak bez zbytocnych problemov:wink2:...

 

na tie viedenske chodieva i moja sestra a vzdy pride unesena...:-)))...viem si zivo predstavit tu atmosku...ja si teda budem musiet vystacit s tymi hannoverskymi :-)))

 

Já nemám konkrétní, ale taky musím říct, že mám radši ovocné... mňam :) A taky zbožňuju jablko-skořicový.... :wub2: Uděláme si někdy čajový dýchanek :naughty:

 

Tak jo.... předem s tím budu nějak tak počítat :thumb_yello:

 

Myslím, že i ty hannoverské budou super (-: ... Ale úplně Janku chápu.... no, kdo zažil, prostě ví :-))))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy