Jump to content

Grumpy/Sad/Bitchy Pics of Mika...a.k.a. ODD pics


keti

Recommended Posts

E! TACNO! ali...nace sa i ta...ima 10000000000000000000000000xsquillion lijepih zena na ovom svijetu...a ako nece pak ni 1 odavde nabavicu mu licno neku vanzemaljku:naug

 

pihh:cool:

 

 

:mf_lustslow::drool::wub2:

 

Piiiiiihh,pa šta ima da mu nabavljaš vanzemaljke,samo češ se ti posle gore osećati :naughty: a i zamisli kakva bi im deca bila... .fisch: :roftl:

 

Ne,sad ozbiljno...ja mislim da on duuugo neće naći pravu. Ili se uopšte neće ženiti,ili će se oženiti kasno. taman kada ja dođem :roftl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Piiiiiihh,pa šta ima da mu nabavljaš vanzemaljke,samo češ se ti posle gore osećati a i zamisli kakva bi im deca bila... .fisch:

 

Ne,sad ozbiljno...ja mislim da on duuugo neće naći pravu. Ili se uopšte neće ženiti,ili će se oženiti kasno. taman kada ja dođem

 

pa jer bi mu ta wanz. napravila bebu-ona NJEMU i ostavila ga i tada ja stupam na djelo:roftl::roftl:

msm da pomognem samohranom ocu,ili mami bolje receno u tom sl?:roftl:

 

a zasto je ne bi naso?:blink:

 

ja sam odaaaaaaaaaaaaaavno(ima jedno mjesec dana) odredila moj i mikin atum vjencnja*provjerava*

 

 

da-----------> 27. decembar 2018-ja cu tada imat 25 a on 34:wub2:

 

svi su mi rekli da je to savrseno:wub2:

Link to comment
Share on other sites

pa jer bi mu ta wanz. napravila bebu-ona NJEMU i ostavila ga i tada ja stupam na djelo:r

msm da pomognem samohranom ocu,ili mami bolje receno u tom sl?:ro:

 

a zasto je ne bi naso?::

 

ja sam odaaaaaaaaaaaaaavno(ima jedno mjesec dana) odredila moj i mikin atum vjencnja*provjerava*

 

 

da-----------> 27. decembar 2018-ja cu tada imat 25 a on 34:wub2:

 

svi su mi rekli da je to savrseno:w:

 

Ona NJEMU napravila dete?? :roftl: to je morbidno :roftl:

 

Pa zato što je komplikovan i retko koja bi ga trpela. Jeste,ovako je izvanzemaljski ZGOOOOOODAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNN i sve devojke bi ga *piiiip* ali ja mislim da je njemu mnogo bitnije da ga neko iskreno voli i poštuje i razume njegove bubice (detinjast,ima OCD,ostala sranjca) znaš pošto bi retko koja devojka to trpela...:boxed:

 

Ee,ali devojčice,ja se udajem za njega kad budem imala 22,a to ti je 2016. godina :wub2::wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ona NJEMU napravila dete?? to je morbidno

 

Pa zato što je komplikovan i retko koja bi ga trpela. Jeste,ovako je izvanzemaljski ZGOOOOOODAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNN i sve devojke bi ga *piiiip* ali ja mislim da je njemu mnogo bitnije da ga neko iskreno voli i poštuje i razume njegove bubice (detinjast,ima OCD,ostala sranjca) znaš pošto bi retko koja devojka to trpela...

 

Ee,ali devojčice,ja se udajem za njega kad budem imala 22,a to ti je 2016. godina

 

:roftl: jbg....

 

ima OCD?sta ti je to?:blink: i kakva jos "sranjca"?:blink:

 

ma...ja bi ga trpjela cu'es....:wub2: tj. prije bi on mene morao:naughty:

 

a jbs!:boxed: to si namjerno sad rekla!ovo je vec sve isplanirano i zakazano:glasses2:

Link to comment
Share on other sites

Well,it was the fight for me because I was the only one who left there to 'talk' with them:wink2: but it doesn't matter now,let's just forget it :punk:

 

9irut.jpg

 

If I remeber right that little girl is the baby sister of a member who has been here for a long time and lately changed ger user name to Jemappelle.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:rol: jbg....

 

ima OCD?sta ti je to?blink: i kakva jos "sranjca"?:blink:

 

ma...ja bi ga trpjela cu'es....:wub2: tj. prije bi on mene morao:naty:

 

a jbs!:boxed: to si namjerno sad rekla!ovo je vec sve isplanirano i zakazano:glasses2:

 

Nisi znala???!! :shocked: pa imao je čovek čitav blog o tome.

On nema PRAVI OCD though..

 

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Obsessive-compulsive_disorder

 

 

Ma ono,tražio bi da ga devojka voli i da pazi o njemu i da mu posvećuje mnooogooo pažnje i tako.

 

Dadada,samo još od mladoženje lično da stigne potvrda :roftl: čekam :glasses2:

Link to comment
Share on other sites

If I remeber right that little girl is the baby sister of a member who has been here for a long time and lately changed ger user name to Jemappelle.:wink2:

 

Really? :wub2: that's great,I didn't know that . Lucky little sister :tears:

 

heheee.jpg

Link to comment
Share on other sites

E! TACNO! ali...nace sa i ta...ima 10000000000000000000000000xsquillion lijepih zena na ovom svijetu...a ako nece pak ni 1 odavde nabavicu mu licno neku vanzemaljku:naughty:

 

pihh:cool:

 

 

:mf_lustslow::wub2:

 

Piiiiiihh,pa šta ima da mu nabavljaš vanzemaljke,samo češ se ti posle gore osećati :naughty: a i zamisli kakva bi im deca bila... .fisch: :roftl:

 

Ne,sad ozbiljno...ja mislim da on duuugo neće naći pravu. Ili se uopšte neće ženiti,ili će se oženiti kasno. taman kada ja dođem

 

Please tell me: What language are you talking?

I don't recognise it at all!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Nisi znala???!! pa imao je čovek čitav blog o tome.

On nema PRAVI OCD though..

 

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Obsessive-compulsive_disorder

 

 

Ma ono,tražio bi da ga devojka voli i da pazi o njemu i da mu posvećuje mnooogooo pažnje i tako.

 

Dadada,samo još od mladoženje lično da stigne potvrda čekam

pa nisam.........

 

kasno sam pocela ciat blogove:glasses2:

 

ah,to,,,,meni to ne bi bio NIKAKAV problem:naughty: ... a i ne izgleda mi kao da to ima:blink:

 

 

jbs:roftl::roftl:

 

 

 

eh...odo da spavam...zelim ti laku noc i tako :original:

 

xxx

:serenade:

Link to comment
Share on other sites

Please tell me: What language are you talking?

I don't recognise it at all!:naughty:

 

Ow I'm sorry! It's Serbian. :wink2:

 

 

pa nisam.........

 

kasno sam pocela ciat blogove:glas

 

ah,to,,,,meni to ne bi bio NIKAKAV problem:naughty: ... a i ne izgleda mi kao da to imak:

 

 

jbs:rol:

 

 

 

eh...odo da spavam...zelim ti laku noc i tako :origi

 

xxx

:serede:

 

E ima! Ali kao neki blaži oblik...ni meni ne bi bio nikakav problem...njemu treba jedna mlađa osoba uravnoteženog karaktera...to sam ja :glasses2:

 

 

Ajde,sleep well :huglove:

Link to comment
Share on other sites

Hehe,it is :bleh::wub2: sorry if you mind it...:blush-anim-cl:

 

I don't mind it at all...I think it's funny...as long as you keep answering me in English!:roftl:

 

I use to have that with my Swedish friends, but sadly enough I seem to be the only lonely regular Swedish poster now!:emot-sad:

Link to comment
Share on other sites

I don't mind it at all...I think it's funny...as long as you keep answering me in English!:roftl:

 

I use to have that with my Swedish friends, but sadly enough I seem to be the only lonely regular Swedish poster now!:emot-sad:

 

Oh,that of course! :roftl:

 

I know :sad: what happened with Mirano? She was from Sweden too,right? I was such a great friends with her :wub2: now I haven't talked to her since August! :shocked:

Link to comment
Share on other sites

awww he still looks really sweet :blush-anim-cl:

he doesn't look like a nerd!

he looks

um

:thumbdown: he looks a little bit tired :naughty:

 

He looks like a little nerd to me! Look at those glasses,plus he has a tie! :roftl:

 

Hmm,I think his hair is the weirdest there :lmfao:

 

But he's cute there to me too :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy