Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

Megkaptam!!! Még nem láttam mert otthonra küldték ki......de biztos tök hiperszuper. :biggrin2:

Legalább egy kis örömöm legyen...elhagyott a pénztárcám szal most gyakorlatilag nem létezek...minden iratom benne volt és sehol nem hiszik el hogy én vagyok én......vigyázzatok a tiétekre mert hú, nem gondolná az ember hogy gyakorlatilag az élete a papírjaiból áll...

 

Legalább a jegy egy kicsit boldogít. :) Már alig várom hogy menjünk. :hypo:

 

Ahw, sajnálom D:

Én még hál' istennek nem hagytam el az irataimat, de nagyon paranoiás vagyok ha a bérletemről van szó. oda van berakva mindkét diákom, a személyim, a lakcímkártyám, pár vésztartalék jegy és a havi bérleteim... az osztályban már legalább 2 ember elhagyta, ők sem voltak feldobva :blink:

 

Jajj tényleg.A jegyekkel kapcsolatban:én ugyan nem a Mikasoundsról rendeltem,de azt mondták,hogy egységes jegyár,egységes hely...

Namost.Mi lefoglaltuk,de nekünk vmi ülőhelyről magyaráztak.Ez most hogy van?

Nem tudja vki,h hogy van ez a Gasometer?

hát, nekem egy osztálytársam most pénteken megy Gasometerbe és ő pl. ülőhelyre kapott helyet. : )

Link to comment
Share on other sites

Én nyugodt vagyok.... az MFC yearbook meg nem csak mesteri rajzokból és költeményekből állt. Oda is BÁRKI bekerülhetett. Nem mondtam hogy vegyél szívecskét neki, csak egy példát mondtam ami először eszembe jutott. Mégegyszer mondom, nem támadtam a projektedet, csak elmondtam a véleményem, de akár össze is veszhetünk rajta. Viszont ha megnézed az MFC yearbook PDFjét...kb a fele arról szól hogy küldtünk egy fényképes üzenetet Mikának...jah meg rajongók képei különböző koncertekről. Nem értem ezt az 'értékesnek tartják magukat' dolgot...ki nem tartja magát annak?

...De basszus én meg sztem már csakazértis veszek egy olyan szivet. mert meg akarom mutatni hogy magyar vagyok és fel akarom hívni a figyelmét hogy jöjjön már el végre hozzánk is.

Nem sértődtem meg meg semmi, csak picit rossz kedvem volt amikor írtam, bocsi :blush-anim-cl: És tudom, hogy a yearbook sem csak mesteri rajzokból áll, de ez akor is más... Szóval én megcsinálom ezt a projectet csak hát most márciusi koncertre már nem lesz kész az biztos (kb semmit nem tudtam még szervezni, mert nem volt időm:boxed:) dee én szinte biztos, hogy megyek majd Mika miatt az Exit fesztiválra és akk addigra megcsinálom!!! :biggrin2: Ééés a szivecske is jó 5let, hajrá! :]

 

Szija!

nekem nem baj, remélem hogy nektek nem xD

 

@all

 

bocsánot , ha nem vagyok annyira aktív a fórumon, de egy kicsit nehéz nekem ijen gyorsan mindent magarol olvasni is meg erteni.

but still wanted to shoutout i am magyar as well!

Nekünk sem baj! =D És megértem, hogy nehéz mindent megérteni, nem baj, hogy nem vagy annyira aktív, örülünk, hogy itt vagy!:wink2:

 

Úgy tűnik, hogy Budapesten ma kézbesítették a Sandbagtől rendelt bécsi koncertjegyeket. Elvileg mindenkinek meg kellene kapnia legkésőbb holnap / holnap után. Ha nem jött meg, szóljatok!

Jaaaj nekem is megjött tegnap!!!!!!! :biggrin2::mf_lustslow::teehee::wub2::naughty::roftl::thumb_yello:

 

Jajj tényleg.A jegyekkel kapcsolatban:én ugyan nem a Mikasoundsról rendeltem,de azt mondták,hogy egységes jegyár,egységes hely...

Namost.Mi lefoglaltuk,de nekünk vmi ülőhelyről magyaráztak.Ez most hogy van?

Nem tudja vki,h hogy van ez a Gasometer?

Nekem elvileg állójegy :shocked::boxed: én ezt nem értem...

 

Megkaptam!!! Még nem láttam mert otthonra küldték ki......de biztos tök hiperszuper.

Legalább egy kis örömöm legyen...elhagyott a pénztárcám szal most gyakorlatilag nem létezek...minden iratom benne volt és sehol nem hiszik el hogy én vagyok én......vigyázzatok a tiétekre mert hú, nem gondolná az ember hogy gyakorlatilag az élete a papírjaiból áll...

 

Legalább a jegy egy kicsit boldogít. Már alig várom hogy menjünk.

Óh a pénztárca elvesztés az tényleg nem jó :/ éés hát igen annyira jó, hogy hamarosan koncert *-* (MÁÁÁR CSAK 12 NAP!!!) Én is alig várom! =DD

 

affene!Nekem muszalz Dorival mennem...(szorri,bill)

Ha törik ha szakad mi egymás mellett leszünk koncerten XD

max majd cserélsz vkivel jegyet vagy fenetudja! =D

Link to comment
Share on other sites

ááááá barátnőm olyan mázlistaaa :mf_lustslow: még 2 évvel ezelőtt varratott egy Lollipop Girl ruhát, és most 18án is úgy ment Mika koncertre - és megint felkerült a színpadra!:D És Mika meg is ismerte! :aah: micsoda mázlista!

 

Óóóh úristen dejóó neki! :blink::shocked: egyébként ő nem jön koncertre? Esetleg bemutathatna minket is mikának.......:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Najó, most így akkor megkérdezném: hogy fogjuk megismerni egymást a koncerten, úgy hogy még soha nem találkoztunk? :roftl:

Van arra egy csekély esély, hogy aki pesti vagy Pest környéki azzal még a koncert előtt tudjunk találkozni? Mert ha igen, akk nekem bármelyik nap jó délután 4 után!

 

És aki meg tudja, hogy már biztosan nem tud találkozni a többiekkel a koncert előtt, de jön, az nem tudna küldeni magáról egy képet mindenkinek aki megy koncertre? csak mert ugye nem ártana, hogyha felismernénk egymást... :biggrin2:

 

Mondjuk én valószínű beszerzek majd egy szépséges piri-fehér-zöld zászlót a koncertre és akkor majd arról meg a gyönyörűséges új We Are Golden feliratú Mika polómról megismertek! :)

Link to comment
Share on other sites

Boocs mindenki, de mostanába nem jöttem ffel! Látom most mindenki koncis lázban van hát nem csodálom:biggrin2: engem meg esz a sárga irigység, h nem mehetek:aah: majd lécci konci után irjatok részletes beszámolót köszii :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Óóóh úristen dejóó neki! :blink::shocked: egyébként ő nem jön koncertre? Esetleg bemutathatna minket is mikának.......:wink2:

 

hát, ő már svédországban koncertezett, neki elég volt az is :roftl:

 

amúgy meg, képem magamról nem igazán van, de vastagkeretes szemüvegem van, rövid barna hajam - amiről pedig biztosan fel lehet ismerni az a Beatles-táskám.

1373-29-18--400-400

 

ez, csak barna helyett feketében xD

 

na mindegy, repülök, holnap ecdl vizsgázom... oooh yeaahhxD

Link to comment
Share on other sites

hát, ő már svédországban koncertezett, neki elég volt az is :roftl:

 

amúgy meg, képem magamról nem igazán van, de vastagkeretes szemüvegem van, rövid barna hajam - amiről pedig biztosan fel lehet ismerni az a Beatles-táskám.

 

ez, csak barna helyett feketében xD

 

na mindegy, repülök, holnap ecdl vizsgázom... oooh yeaahhxD

okés, majd megtaláljuk egymást vhogy :DD Nekem nagyon hosszú (majdnem derekamig érő) barna hajam van, ami elvileg be lesz hullámosítva, az új piros We Are Goldenes polómban leszek és vmi magyar zászló szerű cuccot is biztos csinálok :DDD

Link to comment
Share on other sites

Boocs mindenki, de mostanába nem jöttem ffel! Látom most mindenki koncis lázban van hát nem csodálom:biggrin2: engem meg esz a sárga irigység, h nem mehetek:aah: majd lécci konci után irjatok részletes beszámolót köszii :blush-anim-cl:

már most megígérhetem neked, hogy írok majd egy nagggyon részletes beszámolót!! :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Már rég írtam ide. Gondolom, már mindenki izgatottam várja a bécsi koncertet, de most a Sziget fesztiválról írnék néhány szót.

Biztos észrevettétek, hogy az első 'adag' fellépőt már be is jelentették (@Alexandra A Muse és a Gorillaz szerintem is szuper lesz, a Hives-ot nem ismerem), de Mika nincs köztük. :sad:

 

Ez egy kicsit meglep, mert a nyáron még a kisebb fesztiválokon (kis román tengerparti buli, újvidéki fesztivál..stb:blink:), de innen semmi hír.

Prágában és Rigában viszont aréna koncertje lesz a nyáron - ami még az előbbieknél is meglepőbb... Nehezen hiszem el, hogy el tudják adni a jegyeket rá. :no:

Na mindegy. Nálunk szerintem még ennél is kevésbé népszerű, így valószínűtlen, hogy a Sportarénába vagy a Kisstadionba szerveznének koncertet, de reméljük a legjobbakat. Legalább a Szigetet összehozhatnák valahogy.

ha hallotok valamit, majd írjátok meg!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Már rég írtam ide. Gondolom, már mindenki izgatottam várja a bécsi koncertet, de most a Sziget fesztiválról írnék néhány szót.

Biztos észrevettétek, hogy az első 'adag' fellépőt már be is jelentették (@Alexandra A Muse és a Gorillaz szerintem is szuper lesz, a Hives-ot nem ismerem), de Mika nincs köztük. :sad:

 

Ez egy kicsit meglep, mert a nyáron még a kisebb fesztiválokon (kis román tengerparti buli, újvidéki fesztivál..stb:blink:), de innen semmi hír.

Prágában és Rigában viszont aréna koncertje lesz a nyáron - ami még az előbbieknél is meglepőbb... Nehezen hiszem el, hogy el tudják adni a jegyeket rá. :no:

Na mindegy. Nálunk szerintem még ennél is kevésbé népszerű, így valószínűtlen, hogy a Sportarénába vagy a Kisstadionba szerveznének koncertet, de reméljük a legjobbakat. Legalább a Szigetet összehozhatnák valahogy.

ha hallotok valamit, majd írjátok meg!

 

Románia?Fesztivál?Ez komoly?És akkor miért nem jön hozzánk?Amúgy én szinte minden nap szavazok,nemtudom ez mennyit ér:blink:

 

és Prágában arénás koncert?????????KIZÁÁÁÁÁÁÁÁÁRT:aah::aah:

és akkor egy ilyen kis egynapos nyomi fesztivál miért nem fér bele?

Namindegy!EMBEREEEEEEEEEEEEEK!!!!!HOLNAP KONCEEEEEEEEEEEEEEEEEEERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Amúgy Dóri:Megvan a vonatjeeegy:)9.10perc

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Már rég írtam ide. Gondolom, már mindenki izgatottam várja a bécsi koncertet, de most a Sziget fesztiválról írnék néhány szót.

Biztos észrevettétek, hogy az első 'adag' fellépőt már be is jelentették (@Alexandra A Muse és a Gorillaz szerintem is szuper lesz, a Hives-ot nem ismerem), de Mika nincs köztük. :sad:

 

Ez egy kicsit meglep, mert a nyáron még a kisebb fesztiválokon (kis román tengerparti buli, újvidéki fesztivál..stb:blink:), de innen semmi hír.

Prágában és Rigában viszont aréna koncertje lesz a nyáron - ami még az előbbieknél is meglepőbb... Nehezen hiszem el, hogy el tudják adni a jegyeket rá. :no:

Na mindegy. Nálunk szerintem még ennél is kevésbé népszerű, így valószínűtlen, hogy a Sportarénába vagy a Kisstadionba szerveznének koncertet, de reméljük a legjobbakat. Legalább a Szigetet összehozhatnák valahogy.

ha hallotok valamit, majd írjátok meg!

 

 

Hát ha már igy ezeket bevállata akkor simán beleférne neki egy Sziget nem?

Na mind1 Ugy ahogy mondod: Reméljük a legjobbakat.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Már rég írtam ide. Gondolom, már mindenki izgatottam várja a bécsi koncertet, de most a Sziget fesztiválról írnék néhány szót.

Biztos észrevettétek, hogy az első 'adag' fellépőt már be is jelentették (@Alexandra A Muse és a Gorillaz szerintem is szuper lesz, a Hives-ot nem ismerem), de Mika nincs köztük. :sad:

 

Ez egy kicsit meglep, mert a nyáron még a kisebb fesztiválokon (kis román tengerparti buli, újvidéki fesztivál..stb:blink:), de innen semmi hír.

Prágában és Rigában viszont aréna koncertje lesz a nyáron - ami még az előbbieknél is meglepőbb... Nehezen hiszem el, hogy el tudják adni a jegyeket rá. :no:

Na mindegy. Nálunk szerintem még ennél is kevésbé népszerű, így valószínűtlen, hogy a Sportarénába vagy a Kisstadionba szerveznének koncertet, de reméljük a legjobbakat. Legalább a Szigetet összehozhatnák valahogy.

ha hallotok valamit, majd írjátok meg!

 

szerintem még ne adjuk fel. most hihetetlenül jól kezdtek a szigetesek. :mf_lustslow: és még mindig egy csomó emberkét fognak hívni. én szoktam még szavazni, főleg most hogy hirtelen lehetett a Blur-re is szavazni, mert most nagyon rájuk kattantam. Szóval repülnek a Mika + Blur szavazatok tőlem:D

Amúgy szerintem azok az arénás koncertek le lesznek fújva. Emlékszem tavaly ide akart jönni a Kaiser Chiefs is a Papp Lászlóba de alig vettek jegyet.... :boxed: hiába, kelet-európa és környéke kicsit más..

Link to comment
Share on other sites

Szia mindenkinek.

 

Utolsó pillanatban, de sajnos így fordultak a dolgaim: mégsem tudok elmenni a bécsi koncertre. Nem is a jegy ára zavar, hanem a tény, hogy milyen régóta készültem már rá. :boxed::tears:

 

Marad az Exit, remélem, nem mondja le. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Szia mindenkinek.

 

Utolsó pillanatban, de sajnos így fordultak a dolgaim: mégsem tudok elmenni a bécsi koncertre. Nem is a jegy ára zavar, hanem a tény, hogy milyen régóta készültem már rá. :boxed::tears:

 

Marad az Exit, remélem, nem mondja le. :huh:

 

jajj nee :( nagyon sajnálom :tears: eddig nekem is folyton kudarc lett a koncertterveimből, nagyon szurkolok neked hogy az exiten ott legyen - meg még extraként a szigeten.:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

:shocked:

 

@Ebilafan @alexandra94 akkor most egyikőtök sem jön? :sad:

 

dedede, én jövök :roftl: elnézést ha félreérthetően írtam. (csak régebben volt mikának az amsterdami júli 8-as koncertje, amire egy jó fél évet készültem és a család az utolsó héten mondta le; erre gondoltam :) )

Suzie, te mikortájt leszel ott? remélem nem leszek magányos, valami kettőtájt érkezek. majd beszéljetek hangosan magyarul! xD

Edited by alexandra94
Link to comment
Share on other sites

dedede, én jövök :roftl: elnézést ha félreérthetően írtam. (csak régebben volt mikának az amsterdami júli 8-as koncertje, amire egy jó fél évet készültem és a család az utolsó héten mondta le; erre gondoltam :) )

Suzie, te mikortájt leszel ott? remélem nem leszek magányos, valami kettőtájt érkezek. majd beszéljetek hangosan magyarul! xD

 

Akkor jó! :thumb_yello:Tuti, hogy találkozunk:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy