Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

Hello mindenkinek!

 

Megjöttem az EXIT-ről, remek volt!

15000 ember, nagyszerű hangulat az éjféli koncerten! :punk:

 

Nem tudom, lesz-e ennyire jó a Sziget. Őszintén szólva tartok egy kicsit a magyar passzivitástól, illetve attól, hogy Mikát nálunk alig ismerik, de bízom a külföldi szigetlakókban...:naughty:

Már ha egyáltalán lesz koncert , és akkor, amikorra ki van írva.

Egy másik thread-en épp tegnap írta az egyik modertor, hogy a varsói és a budapesti fesztiválok nem véletlenül hiányoznak a naptárból. Nemcsak késik a konfirmció, hanem az a válasz érkezett, hogy még nem fix ez a két fellépés.

 

Szóval, gondoltam, megírom, hogy ha tudtok, egy kicsit várhattok még a napijegy vásárlással. Szerintem persze lesz fellépés, és nem értem, miért van ez az időhúzás. :dunno:

Link to comment
Share on other sites

Hello mindenkinek!

 

Megjöttem az EXIT-ről, remek volt!

15000 ember, nagyszerű hangulat az éjféli koncerten! :punk:

 

Nem tudom, lesz-e ennyire jó a Sziget. Őszintén szólva tartok egy kicsit a magyar passzivitástól, illetve attól, hogy Mikát nálunk alig ismerik, de bízom a külföldi szigetlakókban...:naughty:

Már ha egyáltalán lesz koncert , és akkor, amikorra ki van írva.

Egy másik thread-en épp tegnap írta az egyik modertor, hogy a varsói és a budapesti fesztiválok nem véletlenül hiányoznak a naptárból. Nemcsak késik a konfirmció, hanem az a válasz érkezett, hogy még nem fix ez a két fellépés.

 

Szóval, gondoltam, megírom, hogy ha tudtok, egy kicsit várhattok még a napijegy vásárlással. Szerintem persze lesz fellépés, és nem értem, miért van ez az időhúzás. :dunno:

 

biztos nagyon jó lehetett :biggrin2: hát nagyon remélem h tényleg eljön, mert most már tényleg rossz lenne ha másodszorra is lemondaná...nem, JÖNNI FOG :biggrin2: :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

biztos nagyon jó lehetett :biggrin2: hát nagyon remélem h tényleg eljön, mert most már tényleg rossz lenne ha másodszorra is lemondaná...nem, JÖNNI FOG :biggrin2: :biggrin2:

 

persze, szerintem is jön. Csak a vacilálás okát nem tudom. Lehet, hogy az időpont vagy a fellépés napja nem végleges :dunno: - ez utóbbi miatt írtam meg, ugyanis nem mindegy, hogy melyik napra vesszük a napijegyet.

Link to comment
Share on other sites

Hello mindenkinek!

 

Megjöttem az EXIT-ről, remek volt!

15000 ember, nagyszerű hangulat az éjféli koncerten! :punk:

 

Nem tudom, lesz-e ennyire jó a Sziget. Őszintén szólva tartok egy kicsit a magyar passzivitástól, illetve attól, hogy Mikát nálunk alig ismerik, de bízom a külföldi szigetlakókban...:naughty:

Már ha egyáltalán lesz koncert , és akkor, amikorra ki van írva.

Egy másik thread-en épp tegnap írta az egyik modertor, hogy a varsói és a budapesti fesztiválok nem véletlenül hiányoznak a naptárból. Nemcsak késik a konfirmció, hanem az a válasz érkezett, hogy még nem fix ez a két fellépés.

 

Szóval, gondoltam, megírom, hogy ha tudtok, egy kicsit várhattok még a napijegy vásárlással. Szerintem persze lesz fellépés, és nem értem, miért van ez az időhúzás. :dunno:

 

Húú...15000 ember Mikán Szerbiában?

Azt hittem ott se nagyon ismerik,de ezekszerint igen.:teehee:

Igen,valahol énis olvastam ezt ,hogy még nem biztos.

Nagyon remélem,hogy csak az időpontot nem tudják,de azért Mika jön.:blink:

Csak azt nem értem,hogyha még nem biztos akkor miért van kitéve a Sziget honlapjára?:shocked:

 

Na mindegy,remélem nagyon jó volt a koncert és,hogy a Sziget is legalább ennyire jó lesz.

Link to comment
Share on other sites

remélhetőleg fog jönni, de azért érdekes lehet (biztos tudjátok mondjuk, de azért leírom), h. elvileg 2008ban is jött volna a szigetre, csak lemondta :blink:

 

2007-ben jött volna:wink2:

 

Még az 1. plakátokon is rajta volt és az elsők között jelentették be a nevét. Akkor teljesen ismeretlen volt még.,,

 

Azért mondta le, mert kapott egy fellépési lehetőséget a Good Morning America c. tv műsorban. Ez a lépés teljesen érthető - az amerikai piac sokkal fontosabb volt akkor.... és most is, persze, de szerintem félig már letett róla.

Link to comment
Share on other sites

persze, szerintem is jön. Csak a vacilálás okát nem tudom. Lehet, hogy az időpont vagy a fellépés napja nem végleges :dunno: - ez utóbbi miatt írtam meg, ugyanis nem mindegy, hogy melyik napra vesszük a napijegyet.

 

hát igen, ezért is lenne megnyugtató ha ténylegesen fent lenne a mikasounds-on is!

 

2007-ben jött volna:wink2:

 

Még az 1. plakátokon is rajta volt és az elsők között jelentették be a nevét. Akkor teljesen ismeretlen volt még.,,

 

Azért mondta le, mert kapott egy fellépési lehetőséget a Good Morning America c. tv műsorban. Ez a lépés teljesen érthető - az amerikai piac sokkal fontosabb volt akkor.... és most is, persze, de szerintem félig már letett róla.

 

még emlékszem milyen izgatott voltam, aztán milyen csalódott mikor lemondta :( különben azt a Good Morning America fellépését nem is néztem meg...persze nem Mika-ra haragudtam, csak szomorú voltam.

Link to comment
Share on other sites

Huhúú! Hirtelen megint előbukkanok, hihetetlen az aktivitásom :roftl:

Most jöttem haza Angliából, és az a hely hihetetlen. Nagyon hiányzik. :o

Előtte még mondta barátnőm, aki a 30 seconds to mars-ra megy a szigetre, hogy lesz Mika, és úgy kiugrottam a bőrömből mind a csuda :naughty::aah:

Nagyon sokat vaciláltam (ok) hogy Muse-ra vagy Mikára menjek. Ahogy néztem, a Muse hihetetlen jó volt Glastonbury-n. De Mika... az Mika! XD

 

anyuval beszélgettem, és ő is kiváncsi Mikára. megbeszéltük, hogyha jól mennek a dolgok augusztusban, akkor ő vesz két jegyet Mikára, én pedig a zsebpénzemből összekaparhatok egy jegyrevalót Muse-ra. úgyhogy most nagyon szorítok xD

 

és azért mostmár elég gonosz lenne ha nem jönne el. örihari lesz belőle :naughty:

 

tényleg bocsi hogy szinte sose vagyok, de most ugye angliában voltam, meg a városban rohangászom, és elkezdtem a gitáron is játszani. elég lassan megy, de majd lesz belőle valami (egyszer...xD)

Link to comment
Share on other sites

*walks in*

 

:bye: hello my hungarian friends! :wub2:

 

:woot_jump:

You know, I was thinking about you...:original:

 

:doh: of course you knew that....

The colander hat.:naughty:

I have yet to visit you on your thread after I have figured out what number to choose to identify and distinct myself from the rest :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Hejjhó! :)

 

Nah már nagyon várom a fejleményeket ám....kicsit furcsállom hogy nem írták ki Mikasounds-ra a fellépést....erről esetleg nem lehet infót kérni valakitől aki az oldalt szerkeszti? Mármint hogy mi az oka hogy nincs fenn az időpont.....

 

ÉN sztem majd csak ott helyben veszem meg a jegyet....remélem nem lesz olyan hogy "elfogyott, bocsi" :sneaky: :biggrin2:

 

Jah és azt is remélem hogy ittis lehet majd valahogy big girl-nek meg lollipop girl-nek jelentkezni, úgy láttam EXITen is lehetett. : )

Szuper lenne ha lehetne....bár nemtudom miylen lehet egy ilyen fesztiválos backstage...

 

Jó lesz újra látni mindenkit! : )

Link to comment
Share on other sites

:woot_jump:

You know, I was thinking about you...:original:

 

:doh: of course you knew that....

The colander hat.:naughty:

I have yet to visit you on your thread after I have figured out what number to choose to identify and distinct myself from the rest :naughty:

 

:bye: i stop by often, i just don't post everytime :naughty:

 

you weren't thinking about me.... you were thinking of my CCD invention and how it brings happiness to the world :fangurl:

 

:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Hejjhó! :)

 

Nah már nagyon várom a fejleményeket ám....kicsit furcsállom hogy nem írták ki Mikasounds-ra a fellépést....erről esetleg nem lehet infót kérni valakitől aki az oldalt szerkeszti? Mármint hogy mi az oka hogy nincs fenn az időpont.....

 

ÉN sztem majd csak ott helyben veszem meg a jegyet....remélem nem lesz olyan hogy "elfogyott, bocsi" :sneaky: :biggrin2:

 

Jah és azt is remélem hogy ittis lehet majd valahogy big girl-nek meg lollipop girl-nek jelentkezni, úgy láttam EXITen is lehetett. : )

Szuper lenne ha lehetne....bár nemtudom miylen lehet egy ilyen fesztiválos backstage...

 

Jó lesz újra látni mindenkit! : )

 

 

Jaaa igen.Dejó,hogy mondod.Egy szerb csaj,aki 16 éves(magyarul még nem múlt el 18:biggrin2:)és bemehetett táncolni...ezt nem nagyon értem,mert én idáig azt hittem,hogy 18év felett lehet menni csak.Nem tudja valaki hogy ez most hogy van?:blink:

Lehet,hogyha nincs korhatár megy(ünk!)ek.

Link to comment
Share on other sites

Hejjhó! :)

 

Nah már nagyon várom a fejleményeket ám....kicsit furcsállom hogy nem írták ki Mikasounds-ra a fellépést....erről esetleg nem lehet infót kérni valakitől aki az oldalt szerkeszti? Mármint hogy mi az oka hogy nincs fenn az időpont.....

 

ÉN sztem majd csak ott helyben veszem meg a jegyet....remélem nem lesz olyan hogy "elfogyott, bocsi" :sneaky: :biggrin2:

 

Jah és azt is remélem hogy ittis lehet majd valahogy big girl-nek meg lollipop girl-nek jelentkezni, úgy láttam EXITen is lehetett. : )

Szuper lenne ha lehetne....bár nemtudom miylen lehet egy ilyen fesztiválos backstage...

 

Jó lesz újra látni mindenkit! : )

 

én is pont erről álmodoztam!! de jó is lenne, én most tuti lennék BG vagy LollipopGirl :aah: hát reméljük...:teehee:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Még mielőtt teljesen elfelejteném, beköszönök, mert holnaptól nem leszek egy hétig. Persze majd megpróbálok jelentkezni, de nem biztos, hogy lesz rá időm / lehetőségem.

 

Amúgy tegnap láttam a metrón Sziget plakátot, Mika neve is szerepelt rajta.

Én nem izgulok, hogy nem jön, bár napijegyet még nem vettem:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Még mielőtt teljesen elfelejteném, beköszönök, mert holnaptól nem leszek egy hétig. Persze majd megpróbálok jelentkezni, de nem biztos, hogy lesz rá időm / lehetőségem.

 

Amúgy tegnap láttam a metrón Sziget plakátot, Mika neve is szerepelt rajta.

Én nem izgulok, hogy nem jön, bár napijegyet még nem vettem:teehee:

 

Érezd jól magad! Igen, már én is minden sziget plakáton látom MIKA nevét is, ez elég megnyugtató!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Érezd jól magad! Igen, már én is minden sziget plakáton látom MIKA nevét is, ez elég megnyugtató!:biggrin2:

 

Hehe, hát ez nagyon fura... azt hiszem, még sosem írtam magyar nyelven ezen a site-on...

Na mindegy.

A lényeg az, hogy nem akarok elkeseríteni senkit, inkább csak jószándékúan figyelmeztetni szeretnélek Titeket, hogy azért ne éljétek bele magatokat nagyon.

2007-ben ugyanez volt, az info ott virított a Sziget weboldalán, teleplakátolták Budapestet Mika nevével is, aztán semmi.

 

Fentebb láttam, hogy valaki felvetette, hogy kéne írni egy mailt a szervezőknek. Hát, én már megtettem pár napja egy magánakció keretein belül, és az info@sziget.hu-ról a köv. válasz jött:

 

"Levelet koszonettel megkaptuk.

A honlapokra csak azokat az eloadokat tesszuk fel, akik mar megerositettek

a fellepes tenyet es idopontjat.

Az, maga a fellepo mikor teszi kozze a sajat oldalan, az egyeni dontes

keredese."

 

Aham. Szóval az Mika egyéni döntése, hogy 2 héttel a koncert előtt sem tünteti fel sehol. Na ja.

 

És félre ne értsetek, nem ellendrukker vagyok, vagy valami, én lennék a legboldogabb, ha tényleg eljönne, de szerintem ez nem túl valószínű. 2007-ben az ő koncertje miatt lettek volna Sziget jegyek a névnapi ajándékaim a páromtól, és idén is csak őmiatta mennénk ki.

 

Remélem, nincs igazam.

Link to comment
Share on other sites

Hehe, hát ez nagyon fura... azt hiszem, még sosem írtam magyar nyelven ezen a site-on...

Na mindegy.

A lényeg az, hogy nem akarok elkeseríteni senkit, inkább csak jószándékúan figyelmeztetni szeretnélek Titeket, hogy azért ne éljétek bele magatokat nagyon.

2007-ben ugyanez volt, az info ott virított a Sziget weboldalán, teleplakátolták Budapestet Mika nevével is, aztán semmi.

 

Fentebb láttam, hogy valaki felvetette, hogy kéne írni egy mailt a szervezőknek. Hát, én már megtettem pár napja egy magánakció keretein belül, és az info@sziget.hu-ról a köv. válasz jött:

 

"Levelet koszonettel megkaptuk.

A honlapokra csak azokat az eloadokat tesszuk fel, akik mar megerositettek

a fellepes tenyet es idopontjat.

Az, maga a fellepo mikor teszi kozze a sajat oldalan, az egyeni dontes

keredese."

 

Aham. Szóval az Mika egyéni döntése, hogy 2 héttel a koncert előtt sem tünteti fel sehol. Na ja.

 

És félre ne értsetek, nem ellendrukker vagyok, vagy valami, én lennék a legboldogabb, ha tényleg eljönne, de szerintem ez nem túl valószínű. 2007-ben az ő koncertje miatt lettek volna Sziget jegyek a névnapi ajándékaim a páromtól, és idén is csak őmiatta mennénk ki.

 

Remélem, nincs igazam.

 

Húha.Énis remélem,hogy nincs.:teehee:

Azért,ha nem lennének benne biztosak,akkor miért csinálnák meg megint?Lehet,hogy minket akarnak kínozni,de szerintem ennek elég kicsi a valószínűsége.Másrészt szerintem,nem tudom ,hogy hogy volt a tavalyi,de akkor 2héttel koncert előtt már csak bejelentette volna valaki,hogy halihó,nem is lesz koncert!

Én nagyon bízom benne,hogy nem csinálják meg velünk megint.

Link to comment
Share on other sites

Még mielőtt teljesen elfelejteném, beköszönök, mert holnaptól nem leszek egy hétig. Persze majd megpróbálok jelentkezni, de nem biztos, hogy lesz rá időm / lehetőségem.

 

Amúgy tegnap láttam a metrón Sziget plakátot, Mika neve is szerepelt rajta.

Én nem izgulok, hogy nem jön, bár napijegyet még nem vettem:teehee:

 

Sziasztok!

:group_hug:

Jó hírek Tallinból: hát persze, hogy Suzie-tól (a szerencsés! a tallini fellépésén is ott lehet:kachinga:): azt írja, idézem: "a budapesti Sziget fellépés tuti, legalábbis részükről"!

Szóval, lehet beszerezni a napijegyeket - én már megvettem a magamét :thumb_yello:

Lesz valami közös "feltűnősködés" a koncerten? Nagyon kíváncsi vagyok a fogadtatásra - mármint a nagyközönségre, merthogy magunkról ugye tudjuk, milyen lesz:groupwave:

Ti mit gondoltok / tudtok?

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

:group_hug:

Jó hírek Tallinból: hát persze, hogy Suzie-tól (a szerencsés! a tallini fellépésén is ott lehet:kachinga:): azt írja, idézem: "a budapesti Sziget fellépés tuti, legalábbis részükről"!

Szóval, lehet beszerezni a napijegyeket - én már megvettem a magamét :thumb_yello:

Lesz valami közös "feltűnősködés" a koncerten? Nagyon kíváncsi vagyok a fogadtatásra - mármint a nagyközönségre, merthogy magunkról ugye tudjuk, milyen lesz:groupwave:

Ti mit gondoltok / tudtok?

 

de jó hír :mf_lustslow: különben is már nagyon beleéltem magam :biggrin2: hát a közönségre én is kiváncsi leszek, de azért biztos több MIKA rajongó van Mo-n csak nem tagjai azt MFC-nek, ezért nem tudunk róluk! Mind1 MI OTT LESZÜNK!!! Jaj már csak 8 nap!:aah::aah:

Link to comment
Share on other sites

Hey ,poeple!:bye::flowers2:

Excuse me for popping in like this, but I was wondering if You have some informations about Sziget gig?! Two of us from Serbia, we're planing to come at Sziget, but we're not sure should we buy tickets cuz it's not confirmed at MS nor at MFC.

 

So,please, if You know something it would mean a World to us! Thanks in advance! Cheers!

Link to comment
Share on other sites

Hey ' date='poeple!:bye::flowers2:

Excuse me for popping in like this, but I was wondering if You have some informations about Sziget gig?! Two of us from Serbia, we're planing to come at Sziget, but we're not sure should we buy tickets cuz it's not confirmed at MS nor at MFC.

 

So,please, if You know something it would mean a World to us! Thanks in advance! Cheers![/quote']

 

It is definitely happening as far as Mika's official tour program is concerned. Sziget confirmed it a long time ago, too.

 

It is only illness we can't plan with, but we all know that..

I am buying my day ticket today.

Link to comment
Share on other sites

It is definitely happening as far as Mika's official tour program is concerned. Sziget confirmed it a long time ago, too.

 

It is only illness we can't plan with, but we all know that..

I am buying my day ticket today.

 

Suzie, we can buy tickets an the spot on that very day, right?! Cause abroad ticket merchandising ended all over the Europe.:doh:It's said that we can at Sziget site, but I have to ask:teehee::teehee::teehee:

Link to comment
Share on other sites

Suzie' date=' we can buy tickets an the spot on that very day, right?! Cause abroad ticket merchandising ended all over the Europe.:doh:It's said that we can at Sziget site, but I have to ask:teehee::teehee::teehee:

 

yes, you can:wink2:

day tickets are rarely sold out it might happen for Saturday and Sunday (becasue of a Hungarian band, Iron Maiden and Muse) but not for Firday.

In any case, there are always people selling the tickets they cannot use,and there is only one entrance to the island, so easy to find one. No problem.

 

I will come back on more on these threads later tonight

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy