Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

Fő kérdés: Pucsesz te akkor most kartont hozol???

 

éés egyébként nem veszek akkor lufi fújót, úgysem lesz már rá időm :P szóval majd vhogy megoldjuk (max megkérünk pár fiút, ők talán fel tudják fújni)

egyébként elküldöm nektek PMben a telszámom, hha nem találnánk egymást!

na én indulok is, akkor ott tali!

Link to comment
Share on other sites

Fő kérdés: Pucsesz te akkor most kartont hozol???

 

éés egyébként nem veszek akkor lufi fújót, úgysem lesz már rá időm :P szóval majd vhogy megoldjuk (max megkérünk pár fiút, ők talán fel tudják fújni)

egyébként elküldöm nektek PMben a telszámom, hha nem találnánk egymást!

na én indulok is, akkor ott tali!

 

köszi, én már későn kaptam meg :( Sajnos én a színpad másik oldalán álltam, de láttam a lufikat meg a feliratot!:biggrin2: Örültem h találkozhattam utána többetekkel!! Én személy szerint nagyon jól éreztem magam!

 

Különben maradtatok még MIKA-t várni, miután én eljöttem? Esetleg még ott volt? Talán egy biztonsági őr végre valahára mondott vmit? mondjuk kétlem....

Link to comment
Share on other sites

köszi, én már későn kaptam meg :( Sajnos én a színpad másik oldalán álltam, de láttam a lufikat meg a feliratot!:biggrin2: Örültem h találkozhattam utána többetekkel!! Én személy szerint nagyon jól éreztem magam!

 

Különben maradtatok még MIKA-t várni, miután én eljöttem? Esetleg még ott volt? Talán egy biztonsági őr végre valahára mondott vmit? mondjuk kétlem....

 

Neem,mi is elmentünk.Már nem volt türelmünk,de azért mondhattak volna valamit,hogy elment-e már?

Nemtudom minek álltak ott.

Link to comment
Share on other sites

MONDTAM!!!!

 

Mika twitter-re írta:

 

En route to Vigo, Spain. Fuel stop in a surprisingly rainy Milan. Budapest was very beautiful yesterday.

 

OHHHHH:teehee::mf_lustslow: ja és vannak már fent tök jó minőségű videók is, én is raktam fel párat, de az enyémek nem túl jók.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Meséljetek, milyen volt tegnap a koncert? Miket énekelt? esetleg mondta, hogy jön majd máskor is? Sokan voltak? :S

Sajnos nem tudtam eljutni, és még most is átkozom magam miatta...

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Meséljetek, milyen volt tegnap a koncert? Miket énekelt? esetleg mondta, hogy jön majd máskor is? Sokan voltak? :S

Sajnos nem tudtam eljutni, és még most is átkozom magam miatta...

 

Nagyon jó volt természetesen! elég sokan voltak. Sok mindent énekelt, sajnos a végén a Lollipop alatt nem voltak se LG-k, se Big Girl-ök meg az egész felhajtás. Jó kedve volt, sztem jól érezte magát! Remélem jön máskor is! ja és MAGYARUL is beszélt :biggrin2: nézz videókat a youtube-on, már elég sok van fent!

Link to comment
Share on other sites

Nagyon jó volt természetesen! elég sokan voltak. Sok mindent énekelt, sajnos a végén a Lollipop alatt nem voltak se LG-k, se Big Girl-ök meg az egész felhajtás. Jó kedve volt, sztem jól érezte magát! Remélem jön máskor is! ja és MAGYARUL is beszélt :biggrin2: nézz videókat a youtube-on, már elég sok van fent!

 

Most csak beköszönök - jó, hogy találkotunk a Szigeten!:thumb_yello:

A koncert jó volt, a közönségről már kevésbé tudnám ezt állítani... persze Titeket kivéve...

Csókacsalád, majd írjatok!

Link to comment
Share on other sites

Ja é látta vki a World Stage-et tegnap? nekem még eszemben volt, de aztán mégis lemaradtam róla? Milyen volt? Na jó, erre a kérdésre úgyis tudom a választ :teehee:

 

jajj...nem akarak mondani róla semmit.basszus.felvettem.elvben.és nem vette fel.csessze meg a upc!

Link to comment
Share on other sites

MONDTAM!!!!

 

Mika twitter-re írta:

 

En route to Vigo, Spain. Fuel stop in a surprisingly rainy Milan. Budapest was very beautiful yesterday.

 

OHHHHH:teehee::mf_lustslow: ja és vannak már fent tök jó minőségű videók is, én is raktam fel párat, de az enyémek nem túl jók.

 

iiiiiiiiiiiiiiiigen.lááááááááttaaaaaam:biggrin2:

és iMMa is azt írta,hogy szép volt és vissza szeretne jönni.Remélem hamar visszajönnek egy SAJÁT koncerttel.:teehee:

Link to comment
Share on other sites

jajj...nem akarak mondani róla semmit.basszus.felvettem.elvben.és nem vette fel.csessze meg a upc!

 

:sad: mondjuk csak leadják újra..szokták ismételni.

 

iiiiiiiiiiiiiiiigen.lááááááááttaaaaaam:biggrin2:

és iMMa is azt írta,hogy szép volt és vissza szeretne jönni.Remélem hamar visszajönnek egy SAJÁT koncerttel.:teehee:

 

Oh igen, én is erről álmodozom!:mf_lustslow:

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! :) Facebookon olvastam, hogy itt van egy szuper fórum :). Gondoltam regisztrálok :). Fantasztikus volt a tegnapi koncert, örök emlék marad. :biggrin2:

 

Szia! Üdv az MFC-n! :welcomeani:Örülök, h te is csatlakoztál! Hát igen remek volt a koncert, habár én se voltam oda a közönségért...dehát persze, ez nem csak MIKA-ről szólt. Remélem azért hamarosan újra meglátogatja kis országunkat :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! :) Facebookon olvastam, hogy itt van egy szuper fórum :). Gondoltam regisztrálok :). Fantasztikus volt a tegnapi koncert, örök emlék marad. :biggrin2:

 

:welcomeani:

Irjal meg majd:thumb_yello:

(bocs, nincs ekezet ezen a gepen)

 

:sad: mondjuk csak leadják újra..szokták ismételni.

 

Persze, de szerintem nagy vakoszinuseggel mar fenn is van a YT-on. Nem neztetek az errol szolo thread-et? Most nincs idom, holnap megyek tovabb, de aug 25. utan felrakom a linkeket, ha addig nem talaltok rola semmit.:wink2:

 

 

haha mar meg is talaltam:

 

 

part 1:

 

part 2:

 

part 3:

 

part 4:

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

:welcomeani:

Irjal meg majd:thumb_yello:

(bocs, nincs ekezet ezen a gepen)

 

 

 

Persze, de szerintem nagy vakoszinuseggel mar fenn is van a YT-on. Nem neztetek az errol szolo thread-et? Most nincs idom, holnap megyek tovabb, de aug 25. utan felrakom a linkeket, ha addig nem talaltok rola semmit.:wink2:

 

 

haha mar meg is talaltam:

 

 

part 1:

 

part 2:

 

part 3:

 

part 4:

 

 

Én már tök rég letöltöttem,szerintem 2-3 nappal a koncert után.Kiírtam DVD-re,de ugye azt csak számítógépen meg laptopon tudom megnézni.Ezért lett volna jó,hogyha felveszi az a fránya upc doboz.Tévén jobb a hang:teehee:

Link to comment
Share on other sites

:welcomeani:

Irjal meg majd:thumb_yello:

(bocs, nincs ekezet ezen a gepen)

 

 

 

Persze, de szerintem nagy vakoszinuseggel mar fenn is van a YT-on. Nem neztetek az errol szolo thread-et? Most nincs idom, holnap megyek tovabb, de aug 25. utan felrakom a linkeket, ha addig nem talaltok rola semmit.:wink2:

 

 

haha mar meg is talaltam:

 

 

part 1:

 

part 2:

 

part 3:

 

part 4:

 

köszi, suzie!!! közben tegnap is leadták...olyan hajnali 1-2 felé épp odakapcsoltam az mtv-re és épp ment! :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Én is új vagyok itt...

Jó, hogy van magyar topik is.:thumb_yello:

 

Szóóóóval... láttam Mikát a Szigeten (bár eredetileg nem miatta mentem ki, khm:biggrin2:), de egyszerűen lenyűgözött, amit csinált! Azóta is a hatása alatt vagyok, nagyon-nagyot buliztam!

Ismertem a régebbi számait (Grace Kelly, Big Girl...stb.), az újakat már nem, sosem sejtettem, hogy ekkora tehetség a srác! De a Szigeten megnyert magának.

No, röviden ennyi.

 

Az MTV World Stage-et én is keresem, nincs meg valakinek HD minőségben??? Eddig mindenhol olyan ergya feltöltéseket találtam.

 

Pusz Mindenkinek!

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Én is új vagyok itt...

Jó, hogy van magyar topik is.:thumb_yello:

 

Szóóóóval... láttam Mikát a Szigeten (bár eredetileg nem miatta mentem ki, khm:biggrin2:), de egyszerűen lenyűgözött, amit csinált! Azóta is a hatása alatt vagyok, nagyon-nagyot buliztam!

Ismertem a régebbi számait (Grace Kelly, Big Girl...stb.), az újakat már nem, sosem sejtettem, hogy ekkora tehetség a srác! De a Szigeten megnyert magának.

No, röviden ennyi.

 

Az MTV World Stage-et én is keresem, nincs meg valakinek HD minőségben??? Eddig mindenhol olyan ergya feltöltéseket találtam.

 

Pusz Mindenkinek!

 

 

Szia!

 

Dejó, hogy egyre többen vagyunk! :original:

 

Nekem nincs meg HD minőségben, sőt igazából még nem is láttam....de majd megnézem már :bleh:

 

Örülök hogy ennyire megtetszett hogy még ide is regisztráltál!!!

Voltak olyan arcok amúgy ott az első sor környékén akik lenéző fejjel néztek ránk, akik énekeltek meg élvezték...mondjuk leginkább a Mars rajongók voltak ilyenek....nem akarok általánosítani meg leszólni bárkit is,de sztem iszonyú gáz hogy kimentek egy 9kor kezdődő koncertre 12kor, hogy első sorban legyenek és az ÖSSZES előtte lévő koncertet úgy állták végig mint egy kalap kaki, meg sem moccantak, lehet vmi füldugójuk volt vagy nemtudom... semmi gáz nem lett volna ha végigbugizzák a többit is, de így a nagyrészük elég ellenszenvessé vált....:boxing:

 

Nah mindegy, az a lényeg hogy facebook-on is úgy láttam hogy sok embert meggyőzőtt és sokaknak nagyon tetszett, persze volt pár lehurrogó, dehát hol nincsen :thumb_yello:

 

Üdv a csapatban, és a Mikafanclubbon :group_hug:

Link to comment
Share on other sites

Szia!

 

Dejó, hogy egyre többen vagyunk! :original:

 

Nekem nincs meg HD minőségben, sőt igazából még nem is láttam....de majd megnézem már :bleh:

 

Örülök hogy ennyire megtetszett hogy még ide is regisztráltál!!!

Voltak olyan arcok amúgy ott az első sor környékén akik lenéző fejjel néztek ránk, akik énekeltek meg élvezték...mondjuk leginkább a Mars rajongók voltak ilyenek....nem akarok általánosítani meg leszólni bárkit is,de sztem iszonyú gáz hogy kimentek egy 9kor kezdődő koncertre 12kor, hogy első sorban legyenek és az ÖSSZES előtte lévő koncertet úgy állták végig mint egy kalap kaki, meg sem moccantak, lehet vmi füldugójuk volt vagy nemtudom... semmi gáz nem lett volna ha végigbugizzák a többit is, de így a nagyrészük elég ellenszenvessé vált....:boxing:

 

Nah mindegy, az a lényeg hogy facebook-on is úgy láttam hogy sok embert meggyőzőtt és sokaknak nagyon tetszett, persze volt pár lehurrogó, dehát hol nincsen :thumb_yello:

 

Üdv a csapatban, és a Mikafanclubbon :group_hug:

 

Köszi a kedves fogadtatást! :group_hug:

 

Hála Istennek én jófej emberek között álltam, kicsit szélen, nem vetettem bele magam középre.

Őszintén szólva, aznap én is a Marsra vártam, de nagyon tetszett a Papa Roach, Gentlemant pedig imádtam, az a csávó egy őrült:biggrin2:, de nagyon bejött. Szóval mi rohadt jót buliztunk ott a 2. sorban, oda is jött hozzánk a német csávó.:biggrin2:

Mars rajongók: pfff.... pfff... ne is mondd. Borzasztóak. Én szeretem a Mars zenéjét, de a rajongóik viselkedése az a saját koncertjük alatt is minősíthetetlen volt!!!!!!!! Nem tudom, ki maradt Marsra és ki nem... mondjuk belőlem a szuszt is kinyomták... és ahogy ájuldoztak kifelé az első sorból... kegyetlen volt még nézni is. Idióták. (Már bocsánat.)

 

Mika alatt fanyalgókat magam körül nem láttam, de biztos voltak. Persze, ez sajnos a fesztiválos koncertek egyik rizikófaktora. Pláne, ha közvetlen a headliner előtt játszik valaki. Olyat meg még életemben nem pipáltam, hogy valaki lenyomja a headlinert. És Mika ezt tette aznap! Szerintem plö a Mars koncert baromira nem volt jó. És mondom ezt úgy, hogy szeretem a zenéjüket, és amit csinálnak. De Mika aznap lazán lemosta őket a színpadról mindenféle tekintetben!

És ezt nem csak én mondom, hanem akikkel voltam, azok is! A Marsról tökre lehangolva jöttünk el, és hazafelé megállapítottunk, hogy bazz, ez a Mika srác mindent vitt. :biggrin2:

 

Azóta nem nagyon tudok lekattanni a zenéjéről, pedig alapvetően mostanában másfajta zenéket hallgattam.

 

Beleolvastam a másik topikba, a külföldibe, ami a Szigetről szól, és pöppet elkenődtem. Sokan írják, hogy keveset játszott, meg nem hozta azokat a lányokat (lassan megtanulom: Lollipopgirls)...stb, de hát nem ő volt a főfellépő. Nekem sokat adott, OK, én nem tudom mihez viszonyítani, mert nem tudom, milyen egy igazi Mika koncert, de azt tudom, hogy nekem már ez is nagyon bejött, amit a Szigeten teljesített!

 

World Stage: most letöltöttem vmi két verziót, mert az egyik vágott... annyira nem gáz minőség, úgy látom. Majd megsasolom, kivi vagyok.

 

Jaj, és bocsánat, hogy ennyit kérdezek:wub2:, de nem tudja valaki a Sziget Mika setlistjét?

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Én is új vagyok itt...

Jó, hogy van magyar topik is.:thumb_yello:

 

Szóóóóval... láttam Mikát a Szigeten (bár eredetileg nem miatta mentem ki, khm:biggrin2:), de egyszerűen lenyűgözött, amit csinált! Azóta is a hatása alatt vagyok, nagyon-nagyot buliztam!

Ismertem a régebbi számait (Grace Kelly, Big Girl...stb.), az újakat már nem, sosem sejtettem, hogy ekkora tehetség a srác! De a Szigeten megnyert magának.

No, röviden ennyi.

 

Az MTV World Stage-et én is keresem, nincs meg valakinek HD minőségben??? Eddig mindenhol olyan ergya feltöltéseket találtam.

 

Pusz Mindenkinek!

 

Háhááá!Szia!:biggrin2:

 

Én szerintem,hogyha úgy ismerem meg Mikát,hogy koncert közben látom el is ájultam volna,hogy atyaisten ilyen ember létezik?De mivel fel voltam készülve így nem ez történt(csak majdnem).

Naa mindegy.Szóval üdv az MFCn és tessék írni angolul/magyarul/akárhogy!:thumb_yello:

Jó,hogy egyre többen leszünk.

Link to comment
Share on other sites

Mika alatt fanyalgókat magam körül nem láttam, de biztos voltak. Persze, ez sajnos a fesztiválos koncertek egyik rizikófaktora. Pláne, ha közvetlen a headliner előtt játszik valaki. Olyat meg még életemben nem pipáltam, hogy valaki lenyomja a headlinert. És Mika ezt tette aznap! Szerintem plö a Mars koncert baromira nem volt jó. És mondom ezt úgy, hogy szeretem a zenéjüket, és amit csinálnak. De Mika aznap lazán lemosta őket a színpadról mindenféle tekintetben!

 

Hello hello! :welcomeani:

Igen, annyira jo, hogy egyel többen vagyunk es föleg úgy, hogy Mika Szigeten nyújtott teljesitménye repitett téged ide. :thumb_yello:

Kérdezz barmit nyugodtan - szerintem minden publikus informáciot meg tudunk adni neked, koztük a setlist -et is, de azon most egy kicsit gondolkodnim kell, illetve megkeresni a többi koncert alapján, es modositani aszerint, hogy mit hagyott ki.

 

Ui: bocs, küldföldön vagyok, es ezen a géjpen nincs ékezet - egyesével megy csak a copy-paste, és az se mindenhol:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Hello hello! :welcomeani:

Igen, annyira jo, hogy egyel többen vagyunk es föleg úgy, hogy Mika Szigeten nyújtott teljesitménye repitett téged ide. :thumb_yello:

Kérdezz barmit nyugodtan - szerintem minden publikus informáciot meg tudunk adni neked, koztük a setlist -et is, de azon most egy kicsit gondolkodnim kell, illetve megkeresni a többi koncert alapján, es modositani aszerint, hogy mit hagyott ki.

 

Ui: bocs, küldföldön vagyok, es ezen a géjpen nincs ékezet - egyesével megy csak a copy-paste, és az se mindenhol:teehee:

 

Túrtam kicsit a neten, és találtam egy setlistet, ami elvileg szigetes:

 

1. Relax, Take It Easy

2. Big Girl (You Are Beautiful)

3. Stuck in the Middle

4. Blue Eyes

5. Touches You

6. Billy Brown

7. Rain

8. Blame It On The Girls

9. Happy Ending

10. Love Today

11. We Are Golden

12. Sweet Dreams (Eurythmics cover)

13. Grace Kelly

14. Lollipop

 

Ez így sorrendileg jó?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy