Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

Jajj.Sziasztok!

Váá.:biggrin2:

Nem hittem el.Tegnap voltam fordítóversenyen és mi volt a szöveg?Mika,James Blunt ill Freddie Mercury élete és munkássága.

Annyira megörültem,hogy rögtön ,ahogy megkaptam a lapot elkezdtem sikítozni,mint vmi idióta.Mindenki ott nézett rám,hogy mibajom van.:mf_rosetinted:

 

Mindegy,szóval lefordítottam szépen és Mika életéből csak első lehettem.Szégyelltem volna magamat,ha nem:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
egyetértek!Ha az a Széles Sándor nyer falnak megyek.:roftl:

:stretcher:

Szegény DuMika...:emot-sad: (:teehee:)

 

Szerintem egyébként le volt zsírozva. Nikolasnak már van / volt lemezszerzdése egy másik kiadóval, mint aki ezt az egészet szponzorálja - valószínűleg csak promónak szánták az X-faktort.

Vastag Csabi remek celeb anyag az RTL Klubnak - Nikolas arra nem való.

Link to comment
Share on other sites

:stretcher:

Szegény DuMika...:emot-sad: (:teehee:)

 

Szerintem egyébként le volt zsírozva. Nikolasnak már van / volt lemezszerzdése egy másik kiadóval, mint aki ezt az egészet szponzorálja - valószínűleg csak promónak szánták az X-faktort.

Vastag Csabi remek celeb anyag az RTL Klubnak - Nikolas arra nem való.

 

:sneaky2:

Azért picit meglepődtem,hogy nem ő nyert.

Sztem sokkal jobbak estek ki ezelőtt a széles gyerek előtt...

Link to comment
Share on other sites

Még egy óráig karácsony van, úgyhogy Boldog Karácsonyt!

 

Nem tudom, hogy a link működni fog e - én hétfőn kaptam a kisfiammal törpeként, az nagyon megnevettetett:)

Azóta hülyéskedek vele - hol ezt, hol azt bevágva a képbe és variálni a táncokkal.

 

Remélem, találkozunk 2011-ben (is)!

 

http://elfyourself.jibjab.com/view/9JcA1jxxt46j0bI7

 

Ja, és mot látom (hallom), hogy a "Let is snow" egy Mika által előadott verziója van fent a Mikasounds-on és itt az MFC homepage-én is. Küldöm az általam ismert és imádott 2009-es verziót - elfelejti a szöveget majd a zongorát is:)

 

2009.12.01 Secret Gig : Let It Snow

Edited by pucsesz
Link to comment
Share on other sites

Szia Suzie!

 

Szerintem, többen, több mindent is elfelejtettünk az ún. ünnepi készülődésben - ezt most nem neked írom kritikaként, sőt! Nekem nagyon úgy tűnik, mintha ebben az évben elmaradt volna a karácsony... Én szinte "beestem a fa alá" a családomnál, majd ma vissza a munkahelyemre, hiszen 23-án még dolgoztam, aztán tegnap este már a mai ruhámat készítettem elő... Na, mindegy, ez így alakult, ügyesebben kellet volna sakkoznom a szabikkal, majd jövőre!

Link to comment
Share on other sites

Drága DuMika!

 

Örülök, hogy tetszik az elf-es hülyéskedés - csak az én linkemet csatoltad kétszer is:)

Csinálsz egyet magadról?

 

Jajj dehülye vagyok.Tökjóót csináltam,de rosszat másoltam be,megcsinálom majd mégegyszer.:blush-anim-cl:

 

Amúgy BUÉK mindenkinek!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok,

 

Boldog új évet!

 

Gondoltam, értesítelek benneteket, hogy január 5-én az MFC 4. évfordulóját ünnepeljük, és hagyományosan sok mindent lehet nyerni (poszterek és egyéb, sokszor értékes relikviák). Általában minden egyes moderátor külön thread-en tesz fel egyszerű kérdéseket a nap folyamán, és az általuk megválasztott mód szerint (1. helyes megfejtő / 10. válaszadó..stb) kapja a nyereményt.

 

A hírről itt olvashattok:

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=25309

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok,

 

Boldog új évet!

 

Gondoltam, értesítelek benneteket, hogy január 5-én az MFC 4. évfordulóját ünnepeljük, és hagyományosan sok mindent lehet nyerni (poszterek és egyéb, sokszor értékes relikviák). Általában minden egyes moderátor külön thread-en tesz fel egyszerű kérdéseket a nap folyamán, és az általuk megválasztott mód szerint (1. helyes megfejtő / 10. válaszadó..stb) kapja a nyereményt.

 

A hírről itt olvashattok:

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=25309

 

Ó, köszi, hogy megosztottad ezt az infót!:huglove:

 

Lehet, hogy bepróbálkozom majd én is. Bár még mindig csak "alapozó képzésnél" tartok mikailag, de azért igyekszem.:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy