Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

Hello! :original:

@DuMika

A napokban gondoltam épp rád, hogy mi lehet a nagymamádnál. Örülök, hogy őt alig érintette ez a tragádia. Igen, ez az összefogás tényleg példaértékű. Én mondjuk azért örülnék annak, ha a nemzetközi megfigyelőszerezetek és az MTA egyetértene abban, hogy a szálló por milyen mértékben veszélyes,

 

Igen, hallottam a nővére balesetéről. Egyelőre csak annyit tudiunk, hogy súlyos az állapota, de legalább stabil - az utolsó, hétfői információk szerint.

A család arra kért mindenkit, hogy ne zavarják őket ezekben a nehéz időkben, nem fognak nyilatkozni. Ha van valami hivatalos fejlemény, majd ide is megírom Sokan spekulálnak például, hogy egyáltalán megtartja-e minden koncertját most az ősszel Mika. Majd megglátjuk. Ha igen. az mindenképp jót jelent.

 

Jajjigen.A por az a másik probléma.Mindenkin maszk van ill vegyvédelmi ruha,ami egyrész marha meleg másrészt nagyon ijesztő(ez a kisebb baj)

Mindegy szóval volt szerencsém a porból is szívni,hát nem kellems dolog,főleg,hogy utána 2 napig szürke és piros dolgokat fújtam ki az orromból:boxed:

 

Palomáról pedig annyit,hogy énis azon gondolkodtam,hogy megtartja

Link to comment
Share on other sites

Igen,akkor igaz.Tényleg minden ország tud róla.:blink:

Ez furcsa,láttam ugyan a CNN-en meg még pár európai csatornán,de nem gondoltam volna,amúgy igen.Én nem,de a nagymamám érintett volt,neki nem tett olyan nagy kárt benne ,ugyan de a padlója piros.

 

Igen, ez az egész szörnyű! Örülök, hogy a nagymamáddal nem történt baj! Annyi balesetről, tragédiáról hallok ebben a hónapban, hogy az borzasztó!:tears: És akkor még szegény Paloma is!

Link to comment
Share on other sites

volt szerencsém a porból is szívni,hát nem kellems dolog,főleg,hogy utána 2 napig szürke és piros dolgokat fújtam ki az orromból:boxed:
:shocked: Gondolom, az időjárástól, széljárástól és az egyes emberek szervezetétől is függ, hogy kire milyen mértékben hat a por, de épp ma este idézték Zacher Gábor toxikológust a tévében, aki szerint több évig le kellene zárni Kolontárt, és a katasztrófának 10-20km-es körzetét a por miatt. Persze én sem szeretem a riogatásokat, denagyon nem szeretném, ha 20 év múlva kiderülne, hogy az olcsóbb megoldást választották a lakosság visszatelepítésével.

 

Palomáról pedig annyit,hogy énis azon gondolkodtam,hogy megtartja

 

Szerintem is. Már rég lemondták volna, ha úgy állna a helyzet.

 

Solutions a neve. Van a ki nagyon szidja, van aki isteníti :D Majd meglátjuk milyen lesz.

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs601.snc4/58114_1386098575537_1324225878_30882386_7764462_n.jpg

Itt van kép az oldalról :biggrin2: Nem sok, de legalább benne van :wink2::teehee:

:roftl: és ugyanitt még van egy mondat Suzie-ról is:naughty:

 

Ez az a könyv? http://static.polc.hu/products/00/70/73/707313.jpg

Megengeded, hogy valamelyik idétlen oldalra megírjam az MFC-n és feltegyem az általad beszkennelt képet? :teehee:

Link to comment
Share on other sites

:doh:

Gondolhattam volna, hogy nem az elementary részben lesz a gyakorlat a feltételes móddal...:teehee:

 

 

:Update:

Lehet, hogy már olvastátok, de ide is megírom: Palomának stabilizálódott az állapota. Több műtéten van túl, és még több vár rá, de úgy tűnik, már nincs életveszélyben és fel fog épülni.

Link to comment
Share on other sites

:shocked: Gondolom, az időjárástól, széljárástól és az egyes emberek szervezetétől is függ, hogy kire milyen mértékben hat a por, de épp ma este idézték Zacher Gábor toxikológust a tévében, aki szerint több évig le kellene zárni Kolontárt, és a katasztrófának 10-20km-es körzetét a por miatt. Persze én sem szeretem a riogatásokat, denagyon nem szeretném, ha 20 év múlva kiderülne, hogy az olcsóbb megoldást választották a lakosság visszatelepítésével.

 

 

 

Szerintem is. Már rég lemondták volna, ha úgy állna a helyzet.

 

 

:roftl: és ugyanitt még van egy mondat Suzie-ról is:naughty:

 

Ez az a könyv? http://static.polc.hu/products/00/70/73/707313.jpg

Megengeded, hogy valamelyik idétlen oldalra megírjam az MFC-n és feltegyem az általad beszkennelt képet? :teehee:

 

Remélem meg lesz tartva a Tunéziai koncert:thumb_yello:

 

Igen,énis ezt akartam írni:biggrin2:

Benne vagy Mikával egy oldalon egy könyvben:roftl:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Most indított egy új thread-et Marlasinger azzal, hogy az MTV Hungary-n látott egy műsort, amelyben Mika konferálja fel az MTV EMA bizonyos jelöltjeit. A műsort ezekben az időpontokban ismétlik:

 

November 4. 17:05

November 6. 11:40

 

A többit majd ő megírja személyesen, remélem ...:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Most indított egy új thread-et Marlasinger azzal, hogy az MTV Hungary-n látott egy műsort, amelyben Mika konferálja fel az MTV EMA bizonyos jelöltjeit. A műsort ezekben az időpontokban ismétlik:

 

November 4. 17:05

November 6. 11:40

 

A többit majd ő megírja személyesen, remélem ...:teehee:

 

 

Igenigen tudomláttaaamm!ÁÁ odakapcsoltam először nem nagyon figyeltem,olvastam vmit és meghallottam a hangját felnéztem és kb nem ismertem fel :teehee:

Miért vágat hajat?:roftl:

Na mindegy jajj tökjóóóvolt:biggrin2:

És ezt akkor ezekszerint minden MTV-n adják?:blink:

Edited by DuMika
Link to comment
Share on other sites

Most indított egy új thread-et Marlasinger azzal, hogy az MTV Hungary-n látott egy műsort, amelyben Mika konferálja fel az MTV EMA bizonyos jelöltjeit. A műsort ezekben az időpontokban ismétlik:

 

November 4. 17:05

November 6. 11:40

 

A többit majd ő megírja személyesen, remélem ...:teehee:

 

:biggrin2:

 

Igen, elvileg ebben a két időpontban lesz Mika a port.hu szerint. (de volt már úgy, hogy a port.hu tévedett, nem árt figyelgetni az MTV-t naponta, aki teheti.) Ezek az 1 órás kis összeállítások (négyféle van) minden nap mennek egyébként egészen vasárnapig.

 

Kicsit nehezen értették meg odaát, hogy csak egy műsort konferál, nem a showt.:aah: Nemhiába, ez van, ha elhanyagolom az angolt.:teehee:

 

Remélem, valaki majd feltölti. Én max. videóra tudom venni, de digitalizálni sem tudok, plusz éppen anyáméknál vagyok, szóval kicsit bonyolult.

 

De amúgy tök ari volt... sokat mosolygott, azt néztem, még képernyőn keresztül is milyen vékonyka. A konferáló szövege is csak ilyen sablonszöveg, de jól adja elő.:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Igenigen tudomláttaaamm!ÁÁ odakapcsoltam először nem nagyon figyeltem,olvastam vmit és meghallottam a hangját felnéztem és kb nem ismertem fel :teehee:

Miért vágat hajat?:roftl:

Na mindegy jajj tökjóóóvolt:biggrin2:

És ezt akkor ezekszerint minden MTV-n adják?:blink:

 

Én is így voltam. Majdnem szívrohamot kaptam, tökre nem számítottam Rá. Kíváncsiságból néztem a műsort, meg hát benne volt Katy Perry, Lady Gaga, 30 STM.... Nagyon örültem, mikor megláttam Mikát. Igazi meglepi volt.:wub2:

Aztán felnéztem ide, és láttam, hogy erről semmi említés nincs. Mondom, most vagy én vagyok lemaradva valamiről, vagy senki nem tud róla. Nem mertem először threadet nyitni, mert itt olyan szigorú szabályozás van, hogy ihaj...:teehee: Gondoltam, hátha majd, valaki. Közben az egyik threaden beszédbe elegyedtem egy olasz leányzóval, aki tényleg nem tudott a dologról, és mondta, nyugodtan nyissak threadet.

 

Anyum is kiakadt a haján.:teehee:

Annyira nem gáz szerintem, kipróbálta, aztán vagy rájön, hogy nem áll túl jól neki... vagy nem.:roftl:

 

Aham, minden MTV-n adják Európában. Csak mindenütt más időpontban, valahol nincs normális címe sem, valahol meg az nincs feltüntetve, mikor melyik kategóriát mutatják be. Szóval ahány ország, annyiféle dátum...

Link to comment
Share on other sites

Úgy két hete vágatta le a haját. Szerintem most épp úgy néz ki, mint az öccse...:naughty:

 

A legutóbbi koncertjén sok ilyen kép készült, itt megnézhetitek: http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=24933

 

 

Reggel átkapcsoltam az MTV Hungary-re, és csak egy hibaüzenet jött :dunno:

Lehet, hogy kikerült a csomagomból? :dunno:

 

Na mindegy, úgyis felteszik a Youtube-ra hamarosan.

Link to comment
Share on other sites

Úgy két hete vágatta le a haját. Szerintem most épp úgy néz ki, mint az öccse...:naughty:

 

A legutóbbi koncertjén sok ilyen kép készült, itt megnézhetitek: http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=24933

 

 

Reggel átkapcsoltam az MTV Hungary-re, és csak egy hibaüzenet jött :dunno:

Lehet, hogy kikerült a csomagomból? :dunno:

 

Na mindegy, úgyis felteszik a Youtube-ra hamarosan.

 

Nemtudom,de pl azthiszem ma is adják majd én felvettem eddig mindegyiket:biggrin2:

Amúgy van most egy másik új műsor az MTV-n ,amiben elvileg Perez Hilton mondogat vmit,de tudjátok nekünk olyan kéksávos megállíthatósunk van és kiírja a műsort,de ahányszor kiírja mindig odakapcsolok,de eddig egyszer sem ezt adták:blink:

Amúgy nem sűrűn nézek MTV-t,de azt láttam a múlt héten reggel vmikor,hogy a Kick-asst adták:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Úgy két hete vágatta le a haját. Szerintem most épp úgy néz ki, mint az öccse...:naughty:

 

A legutóbbi koncertjén sok ilyen kép készült, itt megnézhetitek: http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=24933

 

Megnéztem a koncertképeket. Kiborító ez a 80-as évek sztájl... vagy legalább ne lenne így rábongyorítva. A kettő együtt eléggé furcsa kombó.:biggrin2:

Mondjuk azt sosem értettem, miért kell ennyire bongyorítani a haját.

Link to comment
Share on other sites

Amúgy van most egy másik új műsor az MTV-n ,amiben elvileg Perez Hilton mondogat vmit,de tudjátok nekünk olyan kéksávos megállíthatósunk van és kiírja a műsort,de ahányszor kiírja mindig odakapcsolok,de eddig egyszer sem ezt adták:blink:

 

Én is "vadászok" a perezes műsorra, de egyszer sem láttam. Annyira megbízhatatlanok a kiírások mindenütt, ha MTV-ről van szó...:boxed: Én elég sokat nézem, és állandóan változtatnak, meg bekavarnak valamit...

Link to comment
Share on other sites

Megnéztem a koncertképeket. Kiborító ez a 80-as évek sztájl... vagy legalább ne lenne így rábongyorítva. A kettő együtt eléggé furcsa kombó.:biggrin2:

Mondjuk azt sosem értettem, miért kell ennyire bongyorítani a haját.

 

:floor:

 

Amúgy már fel is rakták a YT-a. Megtaláltátok a thread-et? 9 részből áll.

 

Ja, és itt az új blog az olasz magazinból, angolul

http://videodrome-xl.blogautore.repubblica.it/2010/10/28/mika-pop-up/

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

:floor:

 

Amúgy már fel is rakták a YT-a. Megtaláltátok a thread-et? 9 részből áll.

 

Ja, és itt az új blog az olasz magazinból, angolul

http://videodrome-xl.blogautore.repubblica.it/2010/10/28/mika-pop-up/

 

jajj ez a blog fantsztikus.nagyon izgii de én nemértem,hogy most akkor ez így minden hónapban volt vagy lesz vagy mi?:biggrin2:

Egyszere egy régebbit láttam,de ez még mindig csak kettő:shocked::aah:

 

Mindegy,a hajáról meg annyit,hogy nekem a hosszabb jobban tetszett:blush-anim-cl:

Amúgy most nemrég találtam rá iMMának és Jimmy-nek a youtube-os oldalaikra és a videóikat nézem...

Jimmy-nek konkrétan kb 10 videója van fent a reggeli nevű macskájáról:aah::aah:

ajj.szeretem őket:wub2:

Link to comment
Share on other sites

@marlasinger: Basszus most olvastam nálad vhol,vki Grace Kelly-t fog énekelni a megasztárban?:biggrin2::biggrin2:

:blink:

1., Mi a "nálad valahol"?

2., na neeeee:aah:

 

amúgy a minap mintha hallottam volna egy GK foszlányt egy Megasztár riport alatt. Vagy egy club koncertes riport alatt ment vagy a próbát vettek fel és az alatt szólt és olyan volt, mintha Giorgio énekelte volna. :blink: Azt hittem, csak káprázott a fülem.

 

Lehet, hogy a következő adásra szánt dalok próbájából hallottam egy kicsit?

Link to comment
Share on other sites

@marlasinger: Basszus most olvastam nálad vhol,vki Grace Kelly-t fog énekelni a megasztárban?:biggrin2::biggrin2:

 

Nem, az az a riport volt, amit suzie is látott. És Giorgio énekelte a Grace Kellyt, csak éppen bevágtak belőle, de az is egy istencsapása volt, ahogy énekelte, elég is volt...:mf_rosetinted:

 

De vicces lenne, ha az egyik Megában ezzel a dallal villantana.:aah:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy