Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ki jön?

:biggrin2:

 

:surfing:

 

Szóval eddig:

 

Dóri

DuMika

Flee

Pucsesz

Suzie

Zsina

 

Szerintem egyébként csak a csütörtök, péntek és szombat jöhet szóba, mert vasárnap már egy belga fesztiválon lép fel..

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

Szóval eddig:

 

DuMika

Pucsesz

Suzie

 

Szerintem egyébként csak a csütörtök, péntek és szombat jöhet szóba, mert vasárnap már egy belga fesztiválon lép fel..

 

Én bátran felírnám már Dóri barátomat is,még nem tud róla szeintem,de ha megtudja majd biztus ugrál egy kicsit és igent mond...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello:

 

Most nem tudom hogy jövök, mert Szigetre megyek is.

 

Probalok!

 

 

Remélem, ide is el tudsz jönni.

Voltál már a Balatonon? Egyszer mindenképpen látnod kell, itt a remek alkalom :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Azta de rég nem voltam itt =_=" egyik osztálytársam riasztott, hogy jön Mika BSre, szóval most nagyon drukkolok hogy el tudjak menni, hamár a nyárit kihagytam :D szóval engem is föl lehet írni a listára, aztán jelzek, ha nem jön össze ><""" és ha én jövök, akkor egy barátnőmet is hozom ^^:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Remélem, ide is el tudsz jönni.

Voltál már a Balatonon? Egyszer mindenképpen látnod kell, itt a remek alkalom :wink2:

 

Már a Balatonon voltam. Nagyon jó szabadság hely van. Már hallottam, hogy ezt fesztivál tényleg kellene mennem. Jó zene, süt a nap és a Balaton. Fantasztikus kombináció van. :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

mennyire biztos amúgy, hogy jön? :S csak mert elég drága a jegy és nem akarom kidobni a pénzt az ablakon :D

 

Szerintem biztosan jön, mert hivatalosan bejelentették. Betegség miatt persze az utolsó percig lemondhatja.

Az egész fesztiválra vennél jegyet? Szerintem a legtöbben csak napijegyet veszünk, de ahhoz tudni kell még, hogy melyik nap lép színpadra. Ezt viszont még nem jeletették be, Míg a pontos dátum nincs meg, addig nem vennék semmit ;)

Link to comment
Share on other sites

Szerintem biztosan jön, mert hivatalosan bejelentették. Betegség miatt persze az utolsó percig lemondhatja.

Az egész fesztiválra vennél jegyet? Szerintem a legtöbben csak napijegyet veszünk, de ahhoz tudni kell még, hogy melyik nap lép színpadra. Ezt viszont még nem jeletették be, Míg a pontos dátum nincs meg, addig nem vennék semmit ;)

 

Oké, most megnyugodtam, fuh...

Nekem azt mondták ismerőseim, hogy a 13.000-es a napijegy... Vagy ez nem így van, csak rémhíreket hallok? XD bár ha Mika megy, nekem várhatóan lesz jegyem, szorgalmasan szervezkedem! Meg persze népszerűsítem a dolgot ~

Szóval alig várom, remélem most már veletek is összefuthatok majd ;) Most is készülünk/-tök majd valami meglepetéssel? Mert én is szívesen benne lennék és segítenék :D

Link to comment
Share on other sites

@Flee

Igen, a napijegy 13 ezer körül van.

Mivel ez nem egy normál koncert, nagy szabású akciót a tömeg miatt szerintem nem tudunk összehozni, de egy kis ötletem speciel van.:teehee:

Majd meglátjuk, hogy mennyien jönnek.

 

Mit szervezel?

Tényleg, van egyébként valamilyen magyar oldal is Mikáról Zsináén kívül?

Link to comment
Share on other sites

@Flee

Igen, a napijegy 13 ezer körül van.

Mivel ez nem egy normál koncert, nagy szabású akciót a tömeg miatt szerintem nem tudunk összehozni, de egy kis ötletem speciel van.:teehee:

Majd meglátjuk, hogy mennyien jönnek.

 

Mit szervezel?

Tényleg, van egyébként valamilyen magyar oldal is Mikáról Zsináén kívül?

Semmit sem szervezek, csak a jegyszerzéshez találtam valakit, aki tud majd segíteni, bocsi, ha félreérthető voltam ^^"

És mi az az ötlet? Vagy még titok? :D MErt ha nem, én már nagyon kíváncsi vagyok!

Én nem nagyon találtam más Mikás magyar oldalt, inkább ezt a fórumot szoktam nézni, ez a legbiztosabb...

Link to comment
Share on other sites

Hellloooo! Végre megtaláltam a magyarokat HÁLA suzie-nak :)) Nagyon köszönöm! Na szóval én is csatlakoznék a magyar csapathoz, mert végre valahára sikerült ide regisztrálnom és lassan kiismerem a rendszert :D

Ma tudtam meg, hogy MIKA ebben az évben is jön hozzánk és hát szinte extázisszerű izgalom lett úrrá rajtam, szóval tuti ott leszek. Már anyuékkal is lebeszéltem :) Csak az a baj, hogy egyedül megyek, mert egy barátom se akar jönni, anyunak meg drága. Szóval szívesen odacsapódnék egy Mika rajongó csapathoz a Balaton Sound-on :)) Nagyon jó lenne végre vérbeli rajongókkal megismerkedni, mert nem nagyon vannak ilyen ismerőseim.

 

Üdv Mindenkinek! :)

Link to comment
Share on other sites

Hello Timi! :boing:

 

Örülök, hogy ránk találtál. A fórumon a magyarok legtöbben a Te korosztályod (kb 5-6 aktív fórumozó), míg Pucsesz és én jóval idősebbek vagyunk :teehee:

Szerintem közülünk mindenki megy a BS-ra, Budapestről indulva. Valószínúleg nekem külföldi vendégem is lesz - elképzelhető, hogy többen is. A részleteket majd később megbeszéljük. Egyelőre a dátumot jó lenne tudni. A vasárnap kizárva, akkor már Belgiumban játszik:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Oh szuper! :))) Nagyon jó lenne csapatostul menni! Szívesen megismerném a kis magyar közösséget személyesen is :) És ne aggódj a nálam idősebbekkel jól ki szoktam jönni, nagyon bírom őket :)

Amúgy én gyulai vagyok. Eddig úgy tűnik anyuval és apuval megyek a Balatonra, aztán amíg ők strandolnak és Soundozok :D Komolyan nem bírom még felfogni, hogy megint mehetek Mika koncertre :) Vicces, hogy épp ma nyavalyogtam a barátaimnak, hogy mennyire szeretnék Mika koncertre menni :D Aztán hazajövök és puff meglátom, hogy jön a nyáron :D Komoly sokk ért (persze jó értelemben)

Link to comment
Share on other sites

@Flee majd később elég lesz megbeszélni szerintem, de a Szigeten sem jött össze semmi. Igaz, nagyon nem is szerveztük meg. Ott egyszerűen azért kellett harcolni, hogy ne nyomjon bennünket össze a tömeh.

 

@TimyBlanco Nyugodtan írj kérdéseket erre a thread-re, majd igyekszünk válaszolni. Úgy látom tudsz angolul, így szerintem érdemes egy kis rövid bemutatkozásként új thread-et nyitnod az Introductions részben (talán erről kaptál már levelet is). Ez egy igazi nemzetközi klub, a világ minden részéről vannak tagok.

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok,

 

Azért írok, hogy tudjatok róla: az idei születésnapi projecthez még egy-két napig gyűjtik a szavazatokat a szervezők, hogy eldöntsék, mit készítsenek.

Íme a thread, ha érdekel benneteket az ötlet:

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=25598

 

Az átadás mikéntjéről még nincs konkrétum, de valószínűleg a management címén keresztül juttatják el az idén Mikához, mert augusztusban előreláthatólag sehol sem lesz fellépése.

Link to comment
Share on other sites

Ezt olvastátok már? Mondjuk, én nem ismertem ezt az Anna Nicole Smith-t, de biztosan nagy hatással lehetett Mika-ra vagy legalábbis eléggé érdekelte a sztori, ha egy egész cikket szentelt neki, ami a mikasounds-on olvasható:

 

http://www.mikasounds.com/blog/post/4230646773

 

Nagyon örülök az új / visszatérő tagoknak - suzie igazán jól kezeli e helyzetet!

A Balaton Sounds-ra mindenképp megyek, remélem, sokan ott leszünk!

Én szívesen készítek ismét arany kartonpapírból hatalmas betűket, mint a Szigetre a WE ARE GOLDEN-t -meg lufikat is csinálhatunk - csak nem úgy, az utolsó percben, ahogy a Szigeten történt:-) Már nem emlélkszem, hogy talán DuMika volt a lufik tulajdonosa, amikkel egy órát rohangáltam a szigeten körbe, hogy fel tudják e fújni:-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy