Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

jajj ez a blog fantsztikus.nagyon izgii de én nemértem,hogy most akkor ez így minden hónapban volt vagy lesz vagy mi?:biggrin2:

 

Elvileg havonta jelenik meg... ha jól tudom. Ha nem unja meg.

 

 

Amúgy most nemrég találtam rá iMMának és Jimmy-nek a youtube-os oldalaikra és a videóikat nézem...

Jimmy-nek konkrétan kb 10 videója van fent a reggeli nevű macskájáról:aah::aah:

ajj.szeretem őket:wub2:

 

:biggrin2::biggrin2: Nem mondod? 10 videó a macskájáról?:biggrin2: Még így látatlanban is csípem. De majd utánanézek, mert erre kíváncsi vagyok. Az a Jimmy gyerek már a koncin is jófejnek tűnt Pesten. Bár mindegyik cuki volt.:wub2:

Immának egy klipjét láttam, tetszett, ötletes.

 

Amúgy visszanézve a régi felvételeket, akkor más bandatagokkal volt... azt hiszem, Imma és Jimmy az újak... (a szintis srác régi?)

Szerintetek a kövi turnéra lecseréli őket is? Egyáltalán: a régieket miért cserélte le?

 

Mert ez így nekem tök jó formációnak tűnik.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuMika']jajj ez a blog fantsztikus.nagyon izgii de én nemértem,hogy most akkor ez így minden hónapban volt vagy lesz vagy mi?:biggrin2:
Egyszere egy régebbit láttam,de ez még mindig csak kettő:shocked::aah:
[/QUOTE]

Íme az összes:

September 2010 - [url]http://xl.repubblica.it/dettaglio/80340[/url]

October 2010 - [url]http://xl.repubblica.it/dettaglio/80382[/url]

November 2010 - [url]http://videodrome-xl.blogautore.repu...8/mika-pop-up/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Nem, az az a riport volt, amit suzie is látott. És Giorgio énekelte a Grace Kellyt, csak éppen bevágtak belőle, de az is egy istencsapása volt, ahogy énekelte, elég is volt...:mf_rosetinted:

 

Akkor csak jól hallottam. Remélem, egyszerűen csak dalt váltottak, mert mondjuk rájöttek, hogy Giorgio hangterjedelme ehhez kevése..stb.. Ha jól tudom, ez előfordul az ilyen versenyeken.:teehee:

 

De vicces lenne, ha az egyik Megában ezzel a dallal villantana.:aah:

Jaj, remélem nem próbálkozik vele. Szerintem most ő fog kiesni egyébként.

Igaz, az elvileg jó, ha egy dalt énekelnek ilyen műsorokban, de ha nagyon gáz a produkció, a dalra fogják végül. Ezt úgy el tudom képzelni. Már hallom is a kommentezőket...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Amúgy visszanézve a régi felvételeket, akkor más bandatagokkal volt... azt hiszem, Imma és Jimmy az újak... (a szintis srác régi?)

Szerintetek a kövi turnéra lecseréli őket is? Egyáltalán: a régieket miért cserélte le?

 

Mert ez így nekem tök jó formációnak tűnik.

 

Csak a dobos (Cherisse Osei) és a gitáros (Martin Vaughn) az eredeti. Őket sohasem helyettesítette senkivel sem, de a lemezeken híresebb session zenészekkel dolgozik együtt Los Angelesben.

 

Kezdetben a bassusgitárosa Michael Choi volt, a billentyúse Luke Juby.

 

Eredetileg nem használt háttérénekesnőt, bár néha beszállt Allegra vagy Ida a Happy Endingbe. Később betette Serenayde -et a műsorba, aki előtte és utána is dolgozott több hírességgel, elsősorban Robbie Williams-szel, ám a Mika rajongóknak kevésbé tetszett.:teehee:

Aztán Luke- ot lecserélte David Whitmey-re, aki máig a billentyűs, majd az akusztikus turnéra már Mikey sem volt a csapatban. Ideiglenesen Dan Rothchild vette át a helyét, aki mindkét lemezen játszott, és híres session zenész (ráadásul kiválóan énekel, és a hangja illett Mikáéhoz). Az akusztikus turnén Mika gyerekkori barátja, Alexander Miller is felűnt háttérénekesként. (Ő énekel az OMS-ben, de amúgy csak amatőr énekes).

 

Az igazi nagy turnén, 2009 őszén csatlakozott a csapathoz Jimmy és iMMa.

 

Én is szereztém, ha maradnának, bár Dant is nagyon kedveltem.

Link to comment
Share on other sites

Jaj, remélem nem próbálkozik vele. Szerintem most ő fog kiesni egyébként.

Igaz, az elvileg jó, ha egy dalt énekelnek ilyen műsorokban, de ha nagyon gáz a produkció, a dalra fogják végül. Ezt úgy el tudom képzelni. Már hallom is a kommentezőket...:naughty:

 

Nem ő esett ki. Még van esélye, hogy villantson a Grace Kelly-vel.:aah::aah: Aztán majd a zsűri elmagyarázza, azért volt rossz a produkció, mert rossz a dal.:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Csak a dobos (Cherisse Osei) és a gitáros (Martin Vaughn) az eredeti. Őket sohasem helyettesítette senkivel sem, de a lemezeken híresebb session zenészekkel dolgozik együtt Los Angelesben.

 

Kezdetben a bassusgitárosa Michael Choi volt, a billentyúse Luke Juby.

 

Eredetileg nem használt háttérénekesnőt, bár néha beszállt Allegra vagy Ida a Happy Endingbe. Később betette Serenayde -et a műsorba, aki előtte és utána is dolgozott több hírességgel, elsősorban Robbie Williams-szel, ám a Mika rajongóknak kevésbé tetszett.:teehee:

Aztán Luke- ot lecserélte David Whitmey-re, aki máig a billentyűs, majd az akusztikus turnéra már Mikey sem volt a csapatban. Ideiglenesen Dan Rothchild vette át a helyét, aki mindkét lemezen játszott, és híres session zenész (ráadásul kiválóan énekel, és a hangja illett Mikáéhoz). Az akusztikus turnén Mika gyerekkori barátja, Alexander Miller is felűnt háttérénekesként. (Ő énekel az OMS-ben, de amúgy csak amatőr énekes).

 

Az igazi nagy turnén, 2009 őszén csatlakozott a csapathoz Jimmy és iMMa.

 

Én is szereztém, ha maradnának, bár Dant is nagyon kedveltem.

 

Köszi, köszi, hogy részletesen leírtad, kik voltak a bandában! :bow:

 

Próbáltam összerakni videók, interjúk alapján, ki kicsoda volt, mikor ment el, de nagyon nem akart összeállni a kép.

 

De ugye azt a vokalista nőt nem azért cserélte le, mert nem tetszett a rajongóknak?!:blink:

 

Az Alexander fiú nem az volt, akinek szintén olyan göndör haja volt, mint Neki?

Link to comment
Share on other sites

Nem ő esett ki. Még van esélye, hogy villantson a Grace Kelly-vel.:aah::aah: Aztán majd a zsűri elmagyarázza, azért volt rossz a produkció, mert rossz a dal.:sneaky2:

 

Szerintem a zsűri nem szólná le a dalt, de Mikáról nem tudom, mi a éleményük. Igazából Presseré még érdekelne is :dunno:

A mostani adásban egyébként elég jól énekelt Giorgio, az a hülye Mester meg leszólt a fejhangjait :aah: Mondván, hogy úgy énekelt, mint egy gyerek. Most valószínűleg épp férfiasnak próbálja magát beállítani...:cool:

Link to comment
Share on other sites

De ugye azt a vokalista nőt nem azért cserélte le, mert nem tetszett a rajongóknak?!:blink:

Nem, csak arra a turnéra szólt a szerződése - mint mindenkinek.

Aztán mikor Mika kijött a második albummal, már RW-el énekelt S. Persze lehet, hogy Mika sem volt tőle elragadtatva. Jól énekel, de nem illett a showba - szerintem. :dunno:

Az Alexander fiú nem az volt, akinek szintén olyan göndör haja volt, mint Neki?

Nem, ő Dan. Alexander nem énekelt mindenütt és mindenben, csak Toy Boy és az OMS számokban, ha jól emlékszem.

 

6c65507c394ff6a71babdaa147659d6a.jpg

balról jobbra:

Cherisse, Martin, Dan, Alexander, Ida, Mika

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

 

Nem, ő Dan. Alexander nem énekelt mindenütt és mindenben, csak Toy Boy és az OMS számokban, ha jól emlékszem.

 

6c65507c394ff6a71babdaa147659d6a.jpg

balról jobbra:

Cherisse, Martin, Dan, Alexander, Ida, Mika

 

Ó, ez nagyon jó kép! És rajta van Ida is!:mf_lustslow:

Alexandert még nem is láttam... De akkor most már tudom, hogy néz ki, és nem keverem Dannel. :teehee:

 

Kíváncsi vagyok, ha majd készen lesz az új albuma (valamikor a távoli jövőben:aah:), akkor milyen koncepcióval rukkol majd elő, és milyen változások lesznek a bandában.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='suzie']Íme az összes:

September 2010 - [url]http://xl.repubblica.it/dettaglio/80340[/url]

October 2010 - [url]http://xl.repubblica.it/dettaglio/80382[/url]

November 2010 - [url]http://videodrome-xl.blogautore.repu...8/mika-pop-up/[/url][/QUOTE]

Köszii :wub2:

Most jövök rá hogy ezeket már olvastam,csak nem így egyben :roftl:

Link to comment
Share on other sites

:blink:

1., Mi a "nálad valahol"?

2., na neeeee:aah:

 

amúgy a minap mintha hallottam volna egy GK foszlányt egy Megasztár riport alatt. Vagy egy club koncertes riport alatt ment vagy a próbát vettek fel és az alatt szólt és olyan volt, mintha Giorgio énekelte volna. :blink: Azt hittem, csak káprázott a fülem.

 

Lehet, hogy a következő adásra szánt dalok próbájából hallottam egy kicsit?

 

valahol,valamelyik threadben,na:biggrin2:

 

amúgy ja jó,én nem értettem:roftl:

de igen,vicces lett volna,mondjuk ha nagyon 'férfias' akar lenni akkor nem GK énekel :)

 

éséséés én sem láttam eddig ezt a Dan-t,ő ki?:D

Edited by DuMika
Link to comment
Share on other sites

éséséés én sem láttam eddig ezt a Dan-t,ő ki?:D

 

...

Aztán Luke- ot lecserélte David Whitmey-re, aki máig a billentyűs, majd az akusztikus turnéra már Mikey sem volt a csapatban. Ideiglenesen Dan Rothchild vette át a helyét, aki mindkét lemezen játszott, és híres session zenész (ráadásul kiválóan énekel, és a hangja illett Mikáéhoz). ...

 

az eredeti szövegben megpróbáltam röviden összefoglalni a zenekar változását.

 

...

 

Amúgy Ti nézitek a Megasztárt / X-faktort és van kedvencetek?

Link to comment
Share on other sites

az eredeti szövegben megpróbáltam röviden összefoglalni a zenekar változását.

 

...

 

Amúgy Ti nézitek a Megasztárt / X-faktort és van kedvencetek?

 

jajj...igen,jellemző,hogy nem olvastam el,köszii:wub2:

 

megasztárt addig néztem amíg volt benne a targoncás bácsi,aztán már nem...x-faktort szoktam,és ott én a Nicolast szeretem:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Amúgy Ti nézitek a Megasztárt / X-faktort és van kedvencetek?

 

Ha épp otthon vagyok, és nem valami bulájban, akkor igen. Vagy bepótolom youtube-on.

Nekem is Nikolas a favorit. Annak ellenére, hogy az X faktorban sztem összességében erősebbek a csajok, mint a fiúk... vagyis hát... a lányokat ugye szépen kiejtik már szinte folyamatosan az utóbbi időben:sneaky2:, úgyhogy lassan lesz csupa tehetségtelen fiú, kivéve Nikolast.

Ó, és szeretem a NON STOP-os fiúkat is. Nagyon sokat fejlődtek.

 

A Mega szerintem most nagyon gyenge. Csak azt tudom mondani, amit a Mester Tomi, hogy egy Kállay Sanders- Kökény döntő kellene.

A többi 'énekes' pedig mehet a levesbe.

Link to comment
Share on other sites

Ha épp otthon vagyok, és nem valami bulájban, akkor igen. Vagy bepótolom youtube-on.

Nekem is Nikolas a favorit. Annak ellenére, hogy az X faktorban sztem összességében erősebbek a csajok, mint a fiúk... vagyis hát... a lányokat ugye szépen kiejtik már szinte folyamatosan az utóbbi időben:sneaky2:, úgyhogy lassan lesz csupa tehetségtelen fiú, kivéve Nikolast.

Ó, és szeretem a NON STOP-os fiúkat is. Nagyon sokat fejlődtek.

 

A Mega szerintem most nagyon gyenge. Csak azt tudom mondani, amit a Mester Tomi, hogy egy Kállay Sanders- Kökény döntő kellene.

A többi 'énekes' pedig mehet a levesbe.

 

...:roftl:

 

a megasztárosokat énsem szeretem,mondjuk,hogyha megnézed az összes eddigi megasztár nyertest,akkor ott se nagyon találsz kiemelkedően tehetséges embereket...

Amúgy szerintem,ez a Szíj néni fog nyerni,nagyon nyomják,nemtudom miért :no:

Pff..namindegy,amúgy pont most olvastam vhol,hogy az X-Faktor producere azt mondta,hogy Elképzelhető.hogy valami nagyon extrahíres világsztárt fognak meghívni.Kíváncsi lesz,ki lesz(ha lesz):teehee:

Link to comment
Share on other sites

@marlasinger úgy tűnik, egyeznek a kedvenceink és a véleményünk :teehee:

 

pont most olvastam vhol,hogy az X-Faktor producere azt mondta,hogy Elképzelhető.hogy valami nagyon extrahíres világsztárt fognak meghívni.Kíváncsi lesz,ki lesz(ha lesz):teehee:

 

Szerintem valaki olyan, akinek most van kinn nagylemeze.

 

Az is lehetséges, hogy ex X-Factor versenyző lesz, mint pl Alexandra Burke - és akkor egyből el is énekelhetik a Hallalujah-t Nikolassal :roftl:

 

Amúgy Mika fellépett az X-factorban vagy hasonló tehetségkutatón Ausztráliában és Olaszországban is, ha jól emlékszem.

 

Tavaly karácsonykor az angol X-factor vendégelőadói (akik a finalistákkal duetteztek) George Michael és Robbie Williams voltak.

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

@marlasinger úgy tűnik, egyeznek a kedvenceink és a véleményünk :teehee:

 

 

 

Szerintem valaki olyan, akinek most van kinn nagylemeze.

 

Az is lehetséges, hogy ex X-Factor versenyző lesz, mint pl Alexandra Burke - és akkor egyből el is énekelhetik a Hallalujah-t Nikolassal :roftl:

 

Amúgy Mika fellépett az X-factorban vagy hasonló tehetségkutatón Ausztráliában és Olaszországban is, ha jól emlékszem.

 

Tavaly karácsonykor az angol X-factor vendégelőadói (akik a finalistákkal duetteztek) George Michael és Robbie Williams voltak.

 

Igen,igen.Olaszországban X-Faktor volt,Ausztráliában pedig Australian Idol,ha jó emlékszem...

Robbie Williams hozzánk is jöhetne:teehee:

 

De,azért ha Mikát hívnák meg,talán még akkor is elmennék:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Elképzelhető.hogy valami nagyon extrahíres világsztárt fognak meghívni.Kíváncsi lesz,ki lesz(ha lesz):teehee:

 

Na, erre én is! Szerintem tuti valami gagyi lesz. Katy és Lady Gaga már elúszott... a Csillag születikbe anno a "Big big girl"-ös csajt hívták meg... (eskü nem jut eszembe a neve)

Kérdés, mennyi pénze van az RTL-nek...

Link to comment
Share on other sites

@marlasinger úgy tűnik, egyeznek a kedvenceink és a véleményünk :teehee:

:thumb_yello:

 

 

Az is lehetséges, hogy ex X-Factor versenyző lesz, mint pl Alexandra Burke - és akkor egyből el is énekelhetik a Hallalujah-t Nikolassal :roftl:

:roftl::roftl: ezt megnézném!!!!!

 

Amúgy Mika fellépett az X-factorban vagy hasonló tehetségkutatón Ausztráliában és Olaszországban is, ha jól emlékszem.

 

Tavaly karácsonykor az angol X-factor vendégelőadói (akik a finalistákkal duetteztek) George Michael és Robbie Williams voltak.

 

Igen, azt a két fellépést én is láttam youtube-on. Olaszországban mekkora volt már. Felpattant a zongira.:wub2: És ahogy felkonferálták... MISTER MIKA!:roftl:

Csodálkozom, hogy Mikát nem a brit X faktorba hívták meg. Mégiscsak londoni....

Link to comment
Share on other sites

:shocked:

hogyhogy Nikolas párbajozott?

 

Na mindegy, az jutott eszembe, hogy milyen jó lenne a Happy Endinget élőben hallani decemberben:blush-anim-cl:

 

Ez engem is lesokkolt rendesen. Szegény NON STOP-os fiúknak esélyük nem volt.:no: De ha Nikolas esett volna ki, az természetesen nem lett volna igazságos. Csak jóval gyengébbek bent maradtak a nonstopos fiúknál... kezdek berágni a műsorra.:sneaky2:

 

Hát igen... Mika a magyar X faktorban élőben.... hjaj, de jó is lenne.

Most lép fel majd Dél-Amerikában, ugye?

Mázlisták!

Edited by marlasinger
Link to comment
Share on other sites

Szerintem egyébként nem volt jó a dalválasztás sem Nikolasnál, sem pedig a Nonstopnál, hogy Király L. Norbiról ne is beszéljünk...

 

Malek Miklós lehet, hogy jól ért ahhoz, hogy nyugaton milyen dal működne jól egy ilyen együttes esetén, de a közönségnek itt más az ízlése.

Alapvetően a Mimi és Gergő párossal is a dalválasztásnál szúrta el. Valami kis egyszerű nyári slágerrel kellett volna kezdeniük - lehet, hogy még tiszta is lett volna.:naughty:

 

Igen, szerdán lesz az első koncert Chilében.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem egyébként nem volt jó a dalválasztás sem Nikolasnál, sem pedig a Nonstopnál, hogy Király L. Norbiról ne is beszéljünk....

Egyetértek. Nikolasnál botrány volt a dalválasztás. Király L. Norbi esetében... megmondom őszintén, én nem csípem, de nehéz dalt választani egy fellépőnek, aki nem tud énekelni.

Non Stop... ott talán nem is a dalválasztással volt a probléma, hanem ahogy előadták. Nem az énekhangjukra gondolok, hanem a dal "megkomponálására".

 

 

Malek Miklós lehet, hogy jól ért ahhoz, hogy nyugaton milyen dal működne jól egy ilyen együttes esetén, de a közönségnek itt más az ízlése.

Alapvetően a Mimi és Gergő párossal is a dalválasztásnál szúrta el. Valami kis egyszerű nyári slágerrel kellett volna kezdeniük - lehet, hogy még tiszta is lett volna.:naughty:

 

Malek érdekes figura. Érti a dolgát, ezt le lehet szűrni a mentorkodásából is, mégis előrukkol a Zseton a zsákban c. förmedvénnyel.:blink: Ami szerintem magyar és külföldi színvonalon sem jó. Vagy lehet, hogy ez itthon bejön?

Mimi és Gergő... igen, lehet, hogy a dalválasztás miatt csúsztak el, bár nem tudom, nem volt bennük annyi sztem, hogy bekerüljenek a műsorba.

Link to comment
Share on other sites

Király L. Norbi esetében... megmondom őszintén, én nem csípem, de nehéz dalt választani egy fellépőnek, aki nem tud énekelni.

Szerintem a Sweet Home Alabama jól állt neki :dunno:

Nem tűnt hamisnak se nagyon, de persze éneklének nem neveztem volna.

Mentori szempontból én egy olyan dalt választottam neki, amibe inkább beszélni vagy üvöltözni kell, és kicsi a hangterjedelme. Az előző lassú számnál is hamis volt, nem értem, hogy ezt miért csak most rótták fel neki.

 

Non Stop... ott talán nem is a dalválasztással volt a probléma, hanem ahogy előadták. Nem az énekhangjukra gondolok, hanem a dal "megkomponálására".

 

hmmm.. igazad van. Az a MJ dallambetét elég ismert itthon is - nem jött át az átirat.

 

Malek érdekes figura. Érti a dolgát, ezt le lehet szűrni a mentorkodásából is, mégis előrukkol a Zseton a zsákban c. förmedvénnyel.:blink: Ami szerintem magyar és külföldi színvonalon sem jó. Vagy lehet, hogy ez itthon bejön?

Eddig nem is hallottam róla, de megtaláltam a YT-on

Szerintem dallamos, itthon bejön. Igaz, a refrén miatt nem neki való. Alapvetően a popsztárság nem neki való szerintem. Túl merev hozzá.

 

Mimi és Gergő... igen, lehet, hogy a dalválasztás miatt csúsztak el, bár nem tudom, nem volt bennük annyi sztem, hogy bekerüljenek a műsorba

alapvetően a csapatok nem voltak erősek itt - akárcsak a Megasztárban.

Az alapötlet, hogy a szép lányt és a jóképű fiút összerakták, egy jó ötlet volt. Szerintem a hangjuk is illett egymáshoz - kát, hogy nem tudtak tisztán énekelni :naughty:

Arra gondoltam, hogy egy egyszerűbb számmal több közönségszavazatot kaptak volna, és talán még tisztán el is tudták volna énekelni :dunno:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy