Jump to content

Calling All Hungarians


suzie

Recommended Posts

haha, köszi:)

 

Őszintén szólva én sem tudnám ezeknek a felét se mgválaszolni, de ha úgy nagyjából sejtitek, egy egyszerű keresőprogrammal, kulcsszavakkal ki lehet keresni a válaszokat.. :teehee:

Nem mintha én egyikre is jelentkeztem volna - ma sok volt a dolgom.

 

De szerintem még nem fejeződött be minden: lehetnek még kérdések akár itt, akár a twitteren.

Link to comment
Share on other sites

haha, köszi:)

 

Őszintén szólva én sem tudnám ezeknek a felét se mgválaszolni, de ha úgy nagyjából sejtitek, egy egyszerű keresőprogrammal, kulcsszavakkal ki lehet keresni a válaszokat.. :teehee:

Nem mintha én egyikre is jelentkeztem volna - ma sok volt a dolgom.

 

De szerintem még nem fejeződött be minden: lehetnek még kérdések akár itt, akár a twitteren.

 

4 éve van MFC...el se hiszem :yay: én is szívesen játszanék, de sztem is nehezek a kérdések és mire megtalálom a választ már 3000-en leköröznek haha

ja meg lemaradok róla, ez a másik lehetőség. de sztem aranyos ez a játék! Nektek is boldog új évet, én is remélem h ebben az évben is találkozunk majd és hogy lassan kijön a harmadik lemez és akkor megint szoríthatunk h MIKA jön mifelénk is :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

haha, köszi:)

 

Őszintén szólva én sem tudnám ezeknek a felét se mgválaszolni, de ha úgy nagyjából sejtitek, egy egyszerű keresőprogrammal, kulcsszavakkal ki lehet keresni a válaszokat.. :teehee:

Nem mintha én egyikre is jelentkeztem volna - ma sok volt a dolgom.

 

De szerintem még nem fejeződött be minden: lehetnek még kérdések akár itt, akár a twitteren.

 

Jó játékok voltak amúgy, de pont a legnehezebbek voltak azok, ahol a nyereményért tipliztem. Nagyon akartam nyerni egy kólás üveget. De nem sikerült.:tears: Vagyis nem hiszem. egyik feladatnál sem tudtam maximumot teljesíteni... de azért beküldtem, ami megvolt, mert sokan szenvedtek vele, de sztem sokan el is találták. Mondjuk a játékok nagy részéhez tényleg hardcore fannak kellett lenni szerintem. OK, rá lehet keresni itt meg ott, és összeszedni az infókat, de az egy fél nap....

Amúgy nem lehet még venni ilyen üveget valahol? Annyira szép. Tudom, "csak" egy kólás üveg, de nekem tetszik. :aah:

Link to comment
Share on other sites

lassan kijön a harmadik lemez és akkor megint szoríthatunk h MIKA jön mifelénk is :biggrin2:

 

Nagyon kivi vagyok, milyen lesz a harmadik album. És mennyit fog változni az előzőekhez képest, mind az albumon, mind élőben (gondolok itt a díszletelemekre pl.).

Amióta láttam a Szigeten, nagyon vágyom egy Mika koncertre.:wub2: De ha eljön valamelyik szomszédos országba, az már jó. Bár erre kevés esélyt látok idén.:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Hát.Én megcsináltam azt a 20songs in 2 minutest,a franciáról fordítósat és a szókeresőset.Az utóbbi nem nagyon sikerült,ezért nem is küldtem be,és van egy játék,amit abszolút nem értek...Lehet,hogy a lassú felfogásom miatt van,mert ott mindenki értette,na mindegy.Szerintem már lecsúsztam róluk,de azért megcsináltam.:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Megjelent az új blog az XL Republica oldalain. Itt az eredeti angol szöveg:

 

http://videodrome-xl.blogautore.repubblica.it/2011/01/12/mika-pop-up-2/

 

Ui: @DuMika angol helyesírást ne ebből tanulj!...:naughty:

 

én is olvastam! a 'from nice to kind' fogadalom nagyon tetszett! :roftl: De különben imádom, amiket ír, MIKA tényleg különleges: végre valaki a popszakmában, aki tehetséges és egyben intelligens is!

Link to comment
Share on other sites

Beszéljük meg!:roftl:

 

I were???

 

"If I were more subtle in my movements."

 

Feltételes módban ez a helyes. ;)

 

A was is előfordul, de nem az a nyelvtanilag helyes.

 

Olyan ez, mint az "avval" és az "azzal" - mindkettő előfordul, de az "azzal" használata megfelelő.

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

"If I were more subtle in my movements."

 

Feltételes módban ez a helyes. ;)

 

A was is előfordul, de nem az a nyelvtanilag helyes.

 

Olyan ez, mint az "avval" és az "azzal" - mindkettő előfordul, de az "azzal" használata megfelelő.

 

Na, végre, valaki, aki elmagyarázta, hogy az "azzal" a helyes. Annyi helyen hallom az "avval", tévében is, akár kulturális műsorokban, és az utóbbi időben nagyon nem tudtam, akkor most én beszélek rosszul vagyok ők. De ezek szerint ők.:biggrin2:

 

A cikkről: hát, én a nyelvtani hibákat nem nagyon veszem észre, főleg, hogy a német nálam háttérbe szorítja az angolt. Megértek mindent angolul, de az ilyen dolgok nem tűnnek fel. De azért csak írjátok a hibákat, legalább tanulok. (nem ártana frissíteni az angol tudásomat)

 

Amúgy a cikk tetszik, bár olvasom, hogy sokan azt írják, eddig ez a legjobb, meg a legjobban mikás. Én meg jobban örültem annak, mikor kifejtette a nézeteit politikai, vallási témákban. És amit Kriszti is írt, az nagyon igaz, hogy nagyon intelligens, művelt és okos, de az főleg azokból a cikkekből jött le, nem a szilveszteri fogadalmasból. :teehee:

Remélem, visszatér majd a komolyabb témákhoz.

Link to comment
Share on other sites

"If I were more subtle in my movements."

 

Feltételes módban ez a helyes. ;)

 

A was is előfordul, de nem az a nyelvtanilag helyes.

 

Olyan ez, mint az "avval" és az "azzal" - mindkettő előfordul, de az "azzal" használata megfelelő.

 

 

Ahhaaaa,én tovább nem olvastam.Köszönöm!

 

Amúgy a fantasztikusan intelligens lektor tanárom nem szokta "were"-el mondani,mondjuk ő Kentucky-ból jött,úgyhogy megértem :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Amúgy a cikk tetszik, bár olvasom, hogy sokan azt írják, eddig ez a legjobb, meg a legjobban mikás. Én meg jobban örültem annak, mikor kifejtette a nézeteit politikai, vallási témákban. És amit Kriszti is írt, az nagyon igaz, hogy nagyon intelligens, művelt és okos, de az főleg azokból a cikkekből jött le, nem a szilveszteri fogadalmasból. :teehee:

Remélem, visszatér majd a komolyabb témákhoz.

 

Úgy tűnik, kisebbségben vagyunk..:roftl:

 

Itt sok embernek nem tudja megfogalmazni véleményét komolyabb dolgokban, és nem is értik a vita lényegét ilyen témákban - egyszerűbb nekik, ha butaságokon nevetgélhetnek.:naughty:

 

 

Amúgy a fantasztikusan intelligens lektor tanárom nem szokta "were"-el mondani,mondjuk ő Kentucky-ból jött,úgyhogy megértem :roftl:

 

igen, én a Queen's English -ről beszéltem. :teehee:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Most nézem a videókat a Magic Numbers-es koncertről.És látom itt a threadekben,hogy Suzie is ott volt:teehee:

 

Juuuj nagyon jó lehetett.Kicsit sem vagyok ám féltékeny.:biggrin2:

Hányan votatok?Milyen volt(Jó,tudom hülye kérdés)?

Éséséséés hol volt Jimmy?:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

Most nézem a videókat a Magic Numbers-es koncertről.És látom itt a threadekben,hogy Suzie is ott volt:teehee:

 

Juuuj nagyon jó lehetett.Kicsit sem vagyok ám féltékeny.:biggrin2:

Hányan votatok?Milyen volt(Jó,tudom hülye kérdés)?

Éséséséés hol volt Jimmy?:roftl:

 

Hello - igen, ott voltam, vengégként. :teehee: Írtam egy rövid riportot is, amit a koncert thread 1. posztjában, a nevem alatt találtok.

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=25448

 

Természetesen nagyszerű élmény volt - abszolút akusztikus koncert (még mikronfon sem volt, és Cherisse is csak a kezét és a zongora fedelét használta dobolásra. Ráadásul mégcsak fel sem készültek az egészre, így Mika többször gondban volt azzal, hogy milyen hangnemben játssza a dalokat, milyen akkordok illenek azokhoz, illetve a szöveg se mindig ment...:roftl: de ez így volt jó :thumb_yello:

6*3 meghívott volt ( 6 nyertes és azok 2 vendége), illetve 1-2 család (gyerekekkel és babákkal) a háttérben. Gondolom, a szülők Mikával dolgoznak. :dunno: Jimmy szerintem feleslegesnek minősült, mert nem kellett basszusgitár.

 

Van fenn több link is, így az egész koncertet végig nézhetitek. :wink2:

Edited by suzie
Link to comment
Share on other sites

Hello - igen, ott voltam, vengégként. :teehee: Írtam egy rövid riportot is, amit a koncert thread 1. posztjában, a nevem alatt találtok.

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=25448

 

Természetesen nagyszerű élmény volt - abszolút akusztikus koncert (még mikronfon sem volt, és Cherisse is csak a kezét és a zongora fedelét használta dobolásra. Ráadásul mégcsak fel sem készültek az egészre, így Mika többször gondban volt azzal, hogy milyen hangnemben játssza a dalokat, milyen akkordok illenek azokhoz, illetve a szöveg se mindig ment...:roftl: de ez így volt jó :thumb_yello:

6*3 meghívott volt ( 6 nyertes és azok 2 vendége), illetve 1-2 család (gyerekekkel és babákkal) a háttérben. Gondolom, a szülők Mikával dolgoznak. :dunno: Jimmy szerintem feleslegesnek minősült, mert nem kellett basszusgitár.

 

Van fenn több link is, így az egész koncertet végig nézhetitek. :wink2:

 

Igen,a videókat láttam.Nagyon aranyos volt az,amikor elfelejtette a szöveget :naughty:

 

A beszámolódat mindjárt elolvasom,mert érdekel!:thumb_yello:

 

Szóval ez a hat nyertes,volt az,akinek a legtöbb pontja volt?

És tökjó neked,hogy elmehettél.

Link to comment
Share on other sites

Hello - igen, ott voltam, vengégként. :teehee: Írtam egy rövid riportot is, amit a koncert thread 1. posztjában, a nevem alatt találtok.

http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=25448

 

Természetesen nagyszerű élmény volt - abszolút akusztikus koncert (még mikronfon sem volt, és Cherisse is csak a kezét és a zongora fedelét használta dobolásra. Ráadásul mégcsak fel sem készültek az egészre, így Mika többször gondban volt azzal, hogy milyen hangnemben játssza a dalokat, milyen akkordok illenek azokhoz, illetve a szöveg se mindig ment...:roftl: de ez így volt jó :thumb_yello:

6*3 meghívott volt ( 6 nyertes és azok 2 vendége), illetve 1-2 család (gyerekekkel és babákkal) a háttérben. Gondolom, a szülők Mikával dolgoznak. :dunno: Jimmy szerintem feleslegesnek minősült, mert nem kellett basszusgitár.

 

Van fenn több link is, így az egész koncertet végig nézhetitek. :wink2:

én sem irigykedem...egyáltalán nem :biggrin2: de nagyon örülök h te is ott voltál! megyek megnézem gyorsan a videókat!:teehee:

Link to comment
Share on other sites

én sem irigykedem...egyáltalán nem :biggrin2: de nagyon örülök h te is ott voltál! megyek megnézem gyorsan a videókat!:teehee:

 

http://www.youtube.com/user/tibsu14

 

Szerintem ezek a legjobb videók hangban és látványban is. :thumb_yello:

 

Amúgy most nézem...FÜLBEVALÓ?:shocked::aah:

 

:roftl:

Jól áll neki, szerintem. Amíg nem a csüngőset rak fel vagy egy nagy keresztet, kifejezetten jól áll neki. :teehee:

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

:roftl:

Jól áll neki, szerintem. Amíg nem a csüngőset rak fel vagy egy nagy keresztet, kifejezetten jól áll neki. :teehee:

 

 

Igen,szerintem is,de kicsit furcsa volt(azon gondolkodom,hogy honnan jöhetett az ötlet):teehee:

 

Remélem nem lesz Mester Tamás fülbevalója :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hello,

 

sorry to write in English, because my Hungarian is not so good.

 

Yesterday I saw on MTV Hungary an anouncement saying that Mika will be shown in the program called World Stage.

 

Here you can see at the link.

http://www.mtv.co.hu/shows/guides-TV/mtv/2011-02-25/

 

It's this Friday at 23:55. It says:

 

MTV World Stage Mika

Az MTV World Stage segítségével most anélkül követheted nyomon kedvenceid élő fellépéseit, hogy kimozdulnál a kellemes foteledből. Minden pénteken éjféltől egy olyan szuperprodukciót mutatunk be neked, mely Tokiótól Londonig a legnagyobb durranásnak számít a pop, rock vagy hip-hop világában.

 

Not sure which concert it will be and if it is really 2 hours of Mika fun. Just wanted to let all the Hungarians know.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy