Jump to content

The Lithuanian thread


Foxxy

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Laba diena, jungiuosi prie jūsų :) Gal kas nors planuojate vykti į Rygą, rugpjūčio 2 dieną ? Jau parduodami bilietai į ten vyksiantį MIKA koncertą :)

 

OO, pagaliau kažkas prikelia mūsų LT temą :naughty:

 

Aš iš pradžių planavau į Latviją varyt, kol dar tiksliai nieko nebuvo apie Klaipėdos gigą, bet dabar nė nematau KAIP aš suspėčiau į Latviją nuvykti :naughty:

Bet kokiu atveju, vienas gigas yra geriau nei jokio gigo :naughty:

Link to comment
Share on other sites

as 08 01 i Klp vaziuosiu. is vilniaus. gal kas norit kartu?

 

Sveika :wink2:

 

Deje, aš ne vilnietė.. Lietuviškame Mikos forume yra nemažai žmonių iš Vilniaus, jei neturi su kuo važiuoti, galite tartis ir kooperuotis kartu :wink2:

Link to comment
Share on other sites

ačiū Foxxy :) pasiūlyčiau važiuoti kartu, bet tikrai nežinau kaip bus viskas dar, nes daug yra aplinkybių, bilietą tai nusipirksiu tikrai, bet kaip bus su važiavimu nežinau dar. O Tu galvotum gal prisijungti?

Link to comment
Share on other sites

Tikrai laaabaaai laaaabaaai norėčiau prisijungti, bet ir man neaišku su transportu, nors apsistoti tikrai turėčiau kur. Man paskutiniai metai mokykloj, tai bijau, kad aš ir taip vasarą nelabai laiko turėsiu. Bet jei kaaas.. Aš visada už :das:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 year later...

kadangi Foxxy pasiūlė, atėjau iškelti mūsų gimtinės thread į viršų :trumpet:

kaip seniai čia buvo kalbėta :shocked:

net neketinu tikėti, kad MFC mūsų (t.y. lietuvių) yra nepakankamai, todėl čia taip tylu. nors ir pati MFC užsiregistravau tik tam, kad galėčiau sužinoti visas naujienas greičiausiai, o ne postinti, visgi būtų smagu kada išvysti ,,The Lithuanian thread Part 22" ir panašiai :teehee:

žinau, kad lietuviai turi puikų Mikos fan klubą. gal todėl čia mūsų tiek mažai? bet bent jau man smagu matyti, kaip vieno atlikėjo muzika sujungia pačių įvairiausių tautybių žmones :wub2:

Link to comment
Share on other sites

kadangi Foxxy pasiūlė, atėjau iškelti mūsų gimtinės thread į viršų :trumpet:

kaip seniai čia buvo kalbėta

net neketinu tikėti, kad MFC mūsų (t.y. lietuvių) yra nepakankamai, todėl čia taip tylu. nors ir pati MFC užsiregistravau tik tam, kad galėčiau sužinoti visas naujienas greičiausiai, o ne postinti, visgi būtų smagu kada išvysti ,,The Lithuanian thread Part 22" ir panašiai :teehee:

žinau, kad lietuviai turi puikų Mikos fan klubą. gal todėl čia mūsų tiek mažai? bet bent jau man smagu matyti, kaip vieno atlikėjo muzika sujungia pačių įvairiausių tautybių žmones :wub2:

 

Aš už! Lietuviai, kur jūs? Juk mes čia tikrai ne tryse esam :naughty:

 

Nors jau šiek tiek bendravom, bet galim temos gaivinimą pradėti nuo susipažinimo...

Taigi, sveikos! :pinkbow: Tikriausiai nesunku atspėti kuo aš vardu :naughty: Man 21-eri, esu iš Naujosios Akmenės, bet studijuoju Kaune, tai didžiąją metų dalį praleidžiu ten. Tikriausiai neverta paminėti, kad esu pamišusi dėl vieno tokio garbanoto britų dainininko, vis tiek, manau, jūs jo nežinosit :mf_rosetinted::teehee: Dar patinka Formulė 1 :drive: tai tiek trumpai apie mane :biggrin2:

Tikiuosi neliksiu viena pati prisistačiusi :blush-anim-cl: kas sekantis? :teehee:

Link to comment
Share on other sites

O, pagaliau :naughty: Tik dabar pamačiau, kad čia yra pranešimų, nes man namų kompe kažko neatidaro MFC, bet laptope kažko atidaro...

Na, pakolkas matau, kad mūsų yra trise, ir kaip suprantu Jūs jau pažįstamos, tad prisistatysiu ir aš --

 

Esu Indrė, man 19, esu iš Plungės, bet studijuoju Klaipėdoj. Mika patiko taip taip labai, kad įkūriau lietuvišką Mikos forumą vien iš noro, kad jį žinotų daugiau žmonių, nes atsimenu, paklausdavau kieno nors, ką jie mano apie Mikos "Grace Kelly", o jie visi "A kas čia toks?" :sneaky2:

Tai va, ką čia dar... :aah: Tiesiog m,alonu matyti naujus lietuviškus veidelius čia :huglove:

Link to comment
Share on other sites

atsiprašau už savo prisistatymo vilkinimą:teehee:

veik savaitę nebuvau prie interneto.

savaitės pradžioj buvau mūsiškiam pajūry :wub2:,

o dabar jau ketvirta diena bus, kai remontuojam su kambarioke savo barako kambarėlį viannen_24.gif

noooriu namo ir tęsti savo atostogas - jau nusibodo visi tie tapetai, glaistai ir dažai :sneaky2::naughty:

taigi - esu iš alytaus, Raminta, man 20, studijuoju ir dabar daugiausiai būnu vilniuje. mėgstu visų miestų senamiesčius, mažas arbatines, pokalbius iki ryto ir muziką, kuri skirti ne vien pasilinksminti, o ir atsiremti ar užsimiršti po sunkios dienos, bei dainas, kuriose vis atrandi paslėptų naujų prasmių (panegirika mikai :naughty:). nesu išprotėjusi dėl muzikos, ir Mika, matyt, vienintelis kol kas muzikantas, kurio, kaip kad kitų, nepamiršau po mėnesio-dviejų, o sėkmingai džiaugiuosi jau ketvirtus metus.

kas dar? dievinu skaitymą ir rašymą. nelaimei, dabar tam nebeturiu laiko :sneaky2:

 

p.s. šiaip manau, kad kiekvienas žmogus, mėgstantis Miką (t.y. ne vieną -dvi dainas, o šiek tiek daugiau), yra savotiškai įdomus ir...gilus? čia ne pagyrimai sau pačiai :naughty:, bet kiek pažįstu mika fanų, jie visi nėra perkandami iškart ir turi kažką tokio :wub2:

p.s. taigi, merginos, kaip atostogaujat? kaip girdėjau, antradienį pasirodys elle me dit video :boing: laukiu nesulaukiu!

p.s. m-1 top40tuke Elle Me Dit - 21, o naujienų top30 - 15 vietose :yay: siūlau pakelti dar aukščiau http://www.m-1.lt/top40/ :teehee:

Edited by Debesy
Link to comment
Share on other sites

Ei tai kaip jums Elle Me Dit video? Keista, nes mūsiškiam forume niekam jis nepatiko, o man atvirkščiai, vis žiūriu ir kikenu :teehee:

 

aš taip pat :teehee: toks jausmas, kai žiūriu, kad kažko panašaus ir tikėjausi, nors iš anksto nieko konkretaus neįsivaizdavau. kaip ir visus, šiek tiek nervina žiopčiojimas (žinau, kad tai tikriausiai buvo suplanuota, bet vis tiek). ir humoras - tos vietos, kur dainuojama su arklio statulėle arba kur vaikinas kiloja svorius, absurdiškai dirbtinos! (bet vis tiek kaskart juokiuosi) galiausiai mama - ji per daug... susitelkusi į save ir flirtuojanti, o ne ,,mamiška", kaip turėtų būti pagal žodžius.

tai minusai, beeet visa kita - klipas spalvingas, šviesus, vasariškas, mielas, su labai prancūziška atmosfera:wub2: jie visi šoka nuostabiai :thumb_yello: ir video tobulai tinka dainai. tarsi Mika manytų: ,,gali manyt, kad aš darysiu superinius brangius klipus pagal pasaulinę madą, bet jūs manęs nepažįstat". liuks. džiaugiuosi, kad jis vis dar savo trasoj, net ir pradėdamas trečią albumą - t.y. daryti taip, kaip pačiam norisi, o ne taip, kad įtiktum tūkstančiams gerbėjų :wub2:

 

beje, ,,senasis" vyras klipe - absoliučiai nenormaliai fantastiškas!:aah: (ir aš palaikau tų kelių žmonių pusę, kurie pradžioje susimaišė (arba ne, kas žino?:naughty:), jog tai buvo Mika :aah:

Link to comment
Share on other sites

Ei tai kaip jums Elle Me Dit video? Keista, nes mūsiškiam forume niekam jis nepatiko, o man atvirkščiai, vis žiūriu ir kikenu :teehee:

 

Kai vakar pirmą kartą pamačiau video, tikrai maniau, kad antrą kartą jo nebežiūrėsiu - visiškai nepatiko. Bet ačiū Dievui, nusprendžiau suteikti jam dar vieną šansą :naughty: Antrą kartą žiūrint pagalvojau - "ne toks jau ir blogas tas klipas", trečią

kartą - "man visai patinka", na o dabar jau net nežinau kiek kartų jį pažiūrėjau ir vis dar neatsibosta :roftl: Tai padariau išvadą, kad pirmą kartą žiūrint tiesiog suveikė nusivylimo jausmas, kad nėra Mikos, dėl to ir nepatiko. Bet kai jau susitaikiau su tuo, tai net nepasigendu jo, užtenka jo indėlio į dainą :teehee: Jei reikėtų klipą apibūdinti vienu žodžiu, sakyčiau "žavingas" :pinkbow:

beje, ,,senasis" vyras klipe - absoliučiai nenormaliai fantastiškas!:aah: (ir aš palaikau tų kelių žmonių pusę, kurie pradžioje susimaišė (arba ne, kas žino?:naughty:), jog tai buvo Mika :aah:

Žiūriu daug gerbėjų tas senukas pelnė :roftl: Jis ir mano sesės numylėtinis, vien dėl jo prašo karts nuo karto parodyti klipą :teehee: Ir ji mane vis bando įtikinti, kad ten Mika :aah:

Link to comment
Share on other sites

beje, ,,senasis" vyras klipe - absoliučiai nenormaliai fantastiškas!:aah: (ir aš palaikau tų kelių žmonių pusę, kurie pradžioje susimaišė (arba ne, kas žino?:naughty:), jog tai buvo Mika :aah:

 

Mano mėgstamiausias tai tas vyrukas, jaučiantis simpatiją kaktusams :teehee:

O kai perskaičiau, kad kai kurie mano, kad seniokas yra persirengęs Mika, net nusikvatojau iš to, kaip absurdiškai tai skamba :roftl: Man nė nebuvo kilusi tokia mintis :aah:

Link to comment
Share on other sites

O kai perskaičiau, kad kai kurie mano, kad seniokas yra persirengęs Mika, net nusikvatojau iš to, kaip absurdiškai tai skamba :roftl: Man nė nebuvo kilusi tokia mintis :aah:

 

aš vis dar tuo šiek tiek tikiu! :aah: na, manau, kad netikėčiau, jei būčiau vienintelė tuo suabejojusi. bet pamačiusi, jog yra daugiau tokių kaip aš, vėl prisiminiau savo pirmąjį video įspūdį. vos tik pirmąkart įsijungiau elle me dit video - nuoširdžiai pagalvojau, kad seniokas yra Mika. gal net greičiau jausmas toks apėmė, kad ten jis :teehee: bet vėliau, bežiūrėdama toliau, užsimiršau.

 

kaip bebūtų, tas seniokas yra kažkoks jaunas vyras (kokios rankos! :naughty:). vienoje vietoje matosi (kur jis sėdi), kad jis apsimovęs dvejomis kelnėmis (...kad kojos būtų storesnės?). plius - jaunas kaklas (ant kaklo odos labiausiai matosi žmogaus amžius), na ir krūtinės skliautas yra tikrai ne senuko :aah: ir kažkoks laaabai pažįstamas:fisch: dėl veido bruožų- dabar su grimu galima viską pakoreguoti be ribų :old:

 

taigi aš paliksiu mažytę galimybę nuo savęs - man atrodo, mika visai galėtų iškrėsti tokį pokštą ir simboliškai sudalyvauti savo klipe ir būtent taip, kad daugelis jo nepažintų :teehee: nes tas seniokas turi daaaug pasitikėjimo savimi - sakyčiau, per daug, kaip paprastas aktorius kažkieno svetimo klipe. tiesiog nuo jo man sklinda mikaiška energija :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

O matau pastabi esi :naughty: Dėl rankų dar būčiau ginčijusi, nes pas mus giminėj yra 70+ senukų su laaaabai jaunai atrodančiom rankom (atsimenu vis spoksojau į tas rankas :aah: ), tai gal ir yra išimčių :wink2: Vis dėlto, aš nelabai tikiu, kad ten jis :teehee:

Beje, kaip jums Lietuvoje siaučanti Krepšinio manija? Fanės? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy