Jump to content

The Lithuanian thread


Foxxy

Recommended Posts

kaip jums Lietuvoje siaučanti Krepšinio manija? Fanės? :)

 

asmeniškai nesu krepšinio maniakė, bet visada sergu už saviškius:naughty: oo, ta euforija, kuri apima po laimėtų rungtynių išgirdus tris milijonus :teehee: bet dabar, man atrodo, žmonės šiek tiek per daug kvaištelėjo :aah: pilnos parduotuvės atributikos, per radiją, televiziją transliuojami žaidimai ir loterijos bilietams laimėti, visos reklamos su krepšinio motyvais, o apie ką pagrinde rašo visi žurnalai irgi nesunku nuspėti :bored: ir tas visų pasitikėjimas, kad mes tikrai laimėsim ir dar ne bet ką, o pirmą vietą... bijau, kad gali tekti skaudžiai nusivilti. nes dabar visi tiki, kad mums neįmanoma pralaimėti :winner_second_h4h:

 

beje, mano bendrabutis (vu) yra netoli vgtu bendrabučių. gali per rungtynes net tv nežiūrėti, nes iš šaukimo žinai, kada mes įmetam, o kada pirmauja priešininkai. o po rungtynių iš ekstazės pro langus skrieja (vgtu bendrabučiai kažkur 15-aukščiai, jei neklystu) televizoriai, kilimai ir šaldytuvai :aah: ryte pilnas kiemas būna pilnas suknežintų detalių, taigi geriau per rungtynes lauke nevaikščioti:naughty: bet liūdniausia buvo pernai, tikriausiai girdėjot - kai iš šalia esančio kito vu bendrabučių komplekso (ne mano) po rungtynių pro langą iššoko studentas :sad: iš 15 aukšto :boxed:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

asmeniškai nesu krepšinio maniakė, bet visada sergu už saviškius:naughty: oo, ta euforija, kuri apima po laimėtų rungtynių išgirdus tris milijonus :teehee: bet dabar, man atrodo, žmonės šiek tiek per daug kvaištelėjo pilnos parduotuvės atributikos, per radiją, televiziją transliuojami žaidimai ir loterijos bilietams laimėti, visos reklamos su krepšinio motyvais, o apie ką pagrinde rašo visi žurnalai irgi nesunku nuspėti :bored: ir tas visų pasitikėjimas, kad mes tikrai laimėsim ir dar ne bet ką, o pirmą vietą... bijau, kad gali tekti skaudžiai nusivilti. nes dabar visi tiki, kad mums neįmanoma pralaimėti

 

beje, mano bendrabutis (vu) yra netoli vgtu bendrabučių. gali per rungtynes net tv nežiūrėti, nes iš šaukimo žinai, kada mes įmetam, o kada pirmauja priešininkai. o po rungtynių iš ekstazės pro langus skrieja (vgtu bendrabučiai kažkur 15-aukščiai, jei neklystu) televizoriai, kilimai ir šaldytuvai :aah: ryte pilnas kiemas būna pilnas suknežintų detalių, taigi geriau per rungtynes lauke nevaikščioti:naughty: bet liūdniausia buvo pernai, tikriausiai girdėjot - kai iš šalia esančio kito vu bendrabučių komplekso (ne mano) po rungtynių pro langą iššoko studentas :sad: iš 15 aukšto :boxed:

 

Siaubas kas daros. Visai kaip išprotėję :boxed: Dar plius kokio alaus dėžėm prisigeria ir jau ohoho kokie sirgaliai :huh:

Aš asmeniškai irgi krepšinio nemėgstu, jau man žyyymiai geriau futbolas :aah:

 

O, beje, su naujais mokslo metais :thumb_yello: Kaip praėjo pirmos dienos? :teehee:

Link to comment
Share on other sites

man ir :wub2:

 

šie mokslo metai man asmeniškai bus siaubingi :boxed: kaip jums?

beje, su pergale prieš serbus :teehee: (vis tiek juk džiugu šiek tiek) :aah:

 

O, futbolas jėga :wub2:

 

Aš tai dar atostogauju mėnesiuką, nes išvyksiu su Erasmus į Ispaniją. Laukiu nesulaukiu :teehee: Buvau užlėkusi ir čia į paskaitas, bet pasibaisėjau tvarkaraščio sudarinėtojais ir žadu nebeiti. Nebent į vokiečių :teehee:

Kodėl tau mokslo metai nusimato siaubingi? :)

Link to comment
Share on other sites

kaip smagu dėl erasmus! dievaži, ispanija :wub2: neabejoju, kad jau dabar l. lauki.

 

pas mus šiam kurse dėstytojų reikalavimai toki, it kas imtų ir lieptų pralįsti pro rakto skylutę t.y. neįmanomi :sneaky2: trečias kursas pas mus įprastai net vadinamas išlikimo kursu t.y. iškrenta visam laikui apie 50-60 žmonių, bet nežinau, kiek čia tiesa, kiek gąsdinimai... bet jau dabar panašu, kad tiesa. be to, kad pasiruošimui reikalingos susirasti-perskaityti info (jau nekalbu apie išmokimą) yra milžiniški, tai dar ir egzaminus būtent mūsų kartai padarė sunkesnius nei anksčiau. ir pačių dėstytojų-seminaristų požiūris kiek antžmoniškas - pvz. vienas seminaristų tinkama priežastimi neateiti į seminarą nelaiko net kurio nors senelių mirties :boxed: toks vaizdas, kad jie patys nepamena, kai buvo studentai :sniper:

Link to comment
Share on other sites

Dėkui :teehee: Bet ten Ispanai tokie atsipalaidavę žmonės, dar nė nežinom kur gyvensim, bet jie tik "Don't worry, will help you to get a flat as soon as you get here". Ir viskas, daugiau jokių žinių iš šio fronto.

 

Tai gal tie patys dėstytojai ne pirmos jaunystės? Nes pas mus kažkaip dominuoja tokie jaunesni, gali su jais ir apie tūsus pašnekėt ir šiaip kokiam klube kartais netyčia sutikti. Bet dėl mokslų tai jo.. kuo toliau tuo sunkiau. Dabar mums anglistams atsirado "Viešojo kalbėjimo" kursas. Gal ir nieko būtų, jei mes nebūtumėm oreantuoti į raštišką vertimą.... O ką jau kalbėti apie marketingo, ekonomikos paskaitas? :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Dėkui :teehee: Bet ten Ispanai tokie atsipalaidavę žmonės, dar nė nežinom kur gyvensim, bet jie tik "Don't worry, will help you to get a flat as soon as you get here". Ir viskas, daugiau jokių žinių iš šio fronto.

 

manau, kad dabar toks požiūris kelia nerimą, bet neabejoju, kad tas pusmetis/metai bus puikus poilsis nuo lietuvių etatinio (ir visiems aplinkui keliančio stresą) ,,manreikiaviskodabarirčiairėminutėlėsvėliau" :naughty: šiek tiek pačilinsi :teehee:

 

neee, kad dėstytojai pas mus maždaug 35-45 (su pora vyresnių), ir šie (tarp jų ir mūsų dekanas) būtent ir mėgsta per paskaitas paplepėt, pajuokaut, papasakot istorijų iš savo studentavimo laikų :wub2: beeet tie bjaurybės seminaristai - visi maždaug 24-32, o jau jaučiasi visa galva aukštesni ir sau labai labai svarbūūūs :aah: kaip kad sakė man mieliausias ir kartu pats bjauriausias turėtas seminaristas: ,,mus visus kankina jaunatviškas maksimalizmas. nesijaudinkit, praeis" :naughty:

 

būtent, pas mus tas pats! socialinė kryptis, o mikro-makroekonomiką, logiką, filosofiją ir psichologiją teko praeiti... tikriausiai pirmas semestras, kai nėra pašalinių dalykų.

Link to comment
Share on other sites

Man kaip ir nekelia, aš toks žmogus, kad kažkaip gyvenu šia diena, o rytojus bus rytoj, bet užtat va mama, sako jau "per tave anskčiau laiko pražilsiu". Kiek aš jai sakau, kad tu nesijaudink, viskas bus gerai, ji visteik... Nu, mama liks mama :)

 

Aj jo, tie patys jaunieji, ką tik patys baigę, tai uch kokie yra madrūs vaidina. Turėjom ir mes tokių pirmais metais. Tik išpūčia akis ir "Na ir kas?". Pas ją daugiausia ir buvo skolininkų :aah:

Aha, tai čia jaučiu daugumai prideda visokių dalykų iš lempos, dzin supranti ar ne, turėjai kokius pagrindus anskčiau ar ne, turi atsiskaityti ir mokėti. Turėjom pora ir supratingų dėstytojų, tai sako "matau, kad nieko nesigaudot, tai tik lankykit paskaitas, atsiskaitykit ką reik ir galėsit neit į egzaminą". :teehee:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

oi, kaip seniai čia būta. keliu į viršų :wink2:

 

Foxxy, kaip Ispanija? dievaži, kai kruša/lietus/šlapdriba (na, to dar nebuvo šiemet, bet neabejoju, greit bus) pila į langą, ir skaitau žinutes bei peržiūriu nuotraukas fb draugų, kurie išsilakstę į erasmus po šiltus kraštus, taip baltas pavydas užgraužia - šilti paplūdimiai, suknelės, vynas ir siestos :wub2: neabejoju, kad ir pas tave ne kitaip :thumb_yello: neee, aš tikrai džiaugiuosi Lietuvos klimato juosta, tikrai tikrai :mf_rosetinted:

 

Milda, kur tu dingus? merginos, kaip jums iš vis nauja Mikos daina?:wink2: man taip sunku buvo prie jos priprasti, kažkaip vis klausant išmušdavo iš vėžių, bet pamažu pamažu ir jau imu tikėti, kad tai bus kažkas kvapą gniaužiančio albume :wub2:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Milda, kur tu dingus? merginos, kaip jums iš vis nauja Mikos daina?:wink2: man taip sunku buvo prie jos priprasti, kažkaip vis klausant išmušdavo iš vėžių, bet pamažu pamažu ir jau imu tikėti, kad tai bus kažkas kvapą gniaužiančio albume :wub2:

Ir kaip man dabar pasiteisinti, kur dingau.. :blush-anim-cl: Matyt kitas temas per daug užsiskaičiau, nes kažkaip nepastebėjau, kad mūsų, lietuvaičių, temoj kažkas naujo įvyko. Keista, kaip dabar nepražiopsojau :aah:

Kas dėl dainos, tai man ji kol kas lyderė tarp jau girdėtų :biggrin2: Ji tokia... ahh, net nežinau kaip apibūdinti :fangurl:

Pagaliau radau lietuvių :blush-anim-cl: Koks milžiniškas forumas, nelabai ką eina suprast kolkas, bet visai nieko atrodo :teehee: Labas visiems!

Labas! Jei kas neaišku, gali klausti :naughty: Ir ne tik manęs, čia labai draugiškas forumas :biggrin2: Be to MFC garsėja savo noru padėti naujokams, kad galėtų juos greičiau užverbuoti :mf_rosetinted::roftl:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Apmirus šita tema šiek tiek, nepastebėjau, kad lietuvių būtų be proto daug... :biggrin2: Na ką gi, kaip sekas? :3

 

Nieko tokio, kai naują albumą išleis, manau neis atsiginti nuo naujų klubo narių, o tarp jų ir lietuvių :naughty: Kiek pastebėjau, tai dabar esam 4-ios tokios šiek tiek aktyvesnės lietuvaitės - Indrė (Foxxy), Raminta (Debesy), tu ir aš. Nors Ramintą dažniausiai tik prisijungusią matau, bet ne komentuojančią (kaip pasakytų Mika - I see you, Raminta :mf_rosetinted: nesislėpk :teehee:).

Dabar žiūrinėju senus Mikos vaizdelius, negaliu sulaukti to naujo albumo.. :aah: Ką tu veiki?:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Nieko tokio, kai naują albumą išleis, manau neis atsiginti nuo naujų klubo narių, o tarp jų ir lietuvių :naughty: Kiek pastebėjau, tai dabar esam 4-ios tokios šiek tiek aktyvesnės lietuvaitės - Indrė (Foxxy), Raminta (Debesy), tu ir aš. Nors Ramintą dažniausiai tik prisijungusią matau, bet ne komentuojančią (kaip pasakytų Mika - I see you, Raminta :mf_rosetinted: nesislėpk :teehee:).

Dabar žiūrinėju senus Mikos vaizdelius, negaliu sulaukti to naujo albumo.. :aah: Ką tu veiki?:teehee:

 

Tikėkimės :naughty: Nepasakyčiau, kad aš esu labai aktyvi, porą postų į dieną parašau, nors prisijungiu keletą kartų per dieną :teehee:

Ahh, aš irgi negaliu sulaukt! Man pavasaris toli, o ką kalbėt apie vasarą :biggrin2: O dabar tai bandau sugalvot ką nors konkursui per Mikos puslapį facebooke, kol kas nesėkmingai :aah:

Link to comment
Share on other sites

Tikėkimės :naughty: Nepasakyčiau, kad aš esu labai aktyvi, porą postų į dieną parašau, nors prisijungiu keletą kartų per dieną :teehee:

Ahh, aš irgi negaliu sulaukt! Man pavasaris toli, o ką kalbėt apie vasarą :biggrin2: O dabar tai bandau sugalvot ką nors konkursui per Mikos puslapį facebooke, kol kas nesėkmingai :aah:

 

Jei prisijungimo nelaikyčiau aktyvumu, tai vargu ar iš vis galėčiau pasakyti, kad turim čia bent vieną aktyvų lietuvį :roftl:

 

Bet taigi pavasaris jau už kelių dienų (bent jau kalendorinis) :wink2: Nors man ir vasara jau atrodo visai čia pat, kas čia beliko - tik trys mėnesiai :shocked: Nors kai lauki ko nors susijusio su Mika, tai visada laikas atrodo lėčiau eina. Atsimenu kai koncerto reikėjo laukti 4 mėnesius nuo bilieto įsigijimo, atrodė niekada ta diena neateis :naughty: O dabar jau pusantrų metų nuo to laiko praėjo, o atrodo lyg vakar koncertas būtų buvęs :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Jei prisijungimo nelaikyčiau aktyvumu, tai vargu ar iš vis galėčiau pasakyti, kad turim čia bent vieną aktyvų lietuvį :roftl:

 

Bet taigi pavasaris jau už kelių dienų (bent jau kalendorinis) :wink2: Nors man ir vasara jau atrodo visai čia pat, kas čia beliko - tik trys mėnesiai :shocked: Nors kai lauki ko nors susijusio su Mika, tai visada laikas atrodo lėčiau eina. Atsimenu kai koncerto reikėjo laukti 4 mėnesius nuo bilieto įsigijimo, atrodė niekada ta diena neateis :naughty: O dabar jau pusantrų metų nuo to laiko praėjo, o atrodo lyg vakar koncertas būtų buvęs :shocked:

 

Ankščiau girdėjau, kad išleis pavasarį (na, kad iki liepos tai tikrai :biggrin2:), o dabar, jeigu net nežino ar bus vasarą... :naughty: Amžina diskusija čia dėl šito, nemanau, kad kas nors tiksliai žino kaip čia bus, bet svarbu, kad kada nors išleis :naughty:

Ajaj, baltas pavydas dėl koncerto, vis dar žiauriai gailiuos, kad nėjau :loco: Kai pamačiau po kiek kartų žmonės čia Miką gyvai matė... Vau. :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Ankščiau girdėjau, kad išleis pavasarį (na, kad iki liepos tai tikrai :biggrin2:), o dabar, jeigu net nežino ar bus vasarą... :naughty: Amžina diskusija čia dėl šito, nemanau, kad kas nors tiksliai žino kaip čia bus, bet svarbu, kad kada nors išleis :naughty:

Teisingai sakai, svarbu kad iš vis išleistų :naughty: Nors ne visada taip galvojau, atsimenu dar 2010 rudenį kai jis faktiškai baigė savo turą, fanai diskutavo kada daug maž galėtų išeiti naujas albumas. Tai pamenu kažkas pasiūlė kad gal 2011 pabaigoj ar 2012 pradžioj, galvojau nu nesąmonė kad tiek ilgai reikės laukti :roftl: o pasirodė, kad čia net labai optimistiškas spėjimas buvo :aah:

Ajaj, baltas pavydas dėl koncerto, vis dar žiauriai gailiuos, kad nėjau :loco: Kai pamačiau po kiek kartų žmonės čia Miką gyvai matė... Vau. :biggrin2:

Bus dar tų koncertų, tik reikia išlaukti :teehee: Patikėk, ir aš su savo vienu matytu koncertu apgailėtinai jaučiuosi tarp kitų fanų, kurie dešimtimis juos skaičiuoja. Jiems tos kelionės po pasaulį ir koncertų lankymas jau kaip gyvenimo būdas. Tikiuosi ir aš kada nors galėsiu tokiu "hobiu" pasidžiaugti :roftl:

Edited by Milda
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sveikos :bye:

Tai tikriausiai jau visos matėt, kad Mika keliauja pas beveik kaimynus estus? :naughty: kaip manot kokia tikimybė, kad ir į Lietuvą užsuks? O jei manot, kad neužsuks, tai gal planuojat į Taliną važiuoti? Aš tai labai rimtai svarstau tokią galimybę. Vakar tik per plauką nenusipirkau bilietų.. Taip norėjosi paspausti ant to mažo žodelio "pirkti", bet protas liepė palaukti :aah: Jau ir autobusų bilietų prisižiūrėjau ir visokių pigių viešbutukų, bet juk taip negalima kaip akis išdegus visko imti ir pirkti (o gal galima?) :roftl: Bet kas, jei po kelių dienų paskelbs kad ir Lietuvoje koncertuoja? :excite: Oi tie sprendimai... Čia kaip per Maximanija (jei kas atsimena tą laidą) sakydavo: atėjo maksimalių išbandymų metas :roftl:

Tarp kitko, aš tikiuosi dabar nesu vienintelė, kuri kas 5 sekundes tikrina visus lietuviškus naujienų portalus tikėdamasi pamatyti kad paskelbtas Mikos koncertas Lietuvoje? :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Apsimesiu, kad dabar nekalbu pati su savim ir kad tai nėra trečias iš eilės mano vienos postas :mf_rosetinted: Tai va išlaikiau dvi dienas nenusipirkusi bilietų. Šaunuolė, Milda :thumb_yello::mf_rosetinted: čia aš viena tokia bevalė? Daugiau niekas nesusigundė? :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Apsimesiu, kad dabar nekalbu pati su savim ir kad tai nėra trečias iš eilės mano vienos postas :mf_rosetinted: Tai va išlaikiau dvi dienas nenusipirkusi bilietų. Šaunuolė, Milda :thumb_yello::mf_rosetinted: čia aš viena tokia bevalė? Daugiau niekas nesusigundė? :naughty:

 

Oi. Visai nepastebėjau naujų postų čia :aah: Aš kai pamačiau, kad bus Taline tą pačią minutę pradėjau skaičiuot kiek laiko reiktų važiuot mašina, kiek bilietai kainuoja, ar kas nors su manim važiuotų, kelintadienį ir panašiai, bet nežinaaau. Noriu labai važiuot, bet net neįsivaizduoju, ką šią vasarą veiksiu ir kur būsiu :(

Taip norėčiau, kad Lietuvoj būtų koncertas šią vasarą (ha, kas nenorėtų iš čia esančių), bet neturiu tiek daug optimizmo :aah:

 

Beje, gal žinai kelintą valandą šiąnakt Star Academie prasideda mūsų laiku? Kai persisuko laikas visai pasimečiau :blink:

Link to comment
Share on other sites

Oi. Visai nepastebėjau naujų postų čia :aah: Aš kai pamačiau, kad bus Taline tą pačią minutę pradėjau skaičiuot kiek laiko reiktų važiuot mašina, kiek bilietai kainuoja, ar kas nors su manim važiuotų, kelintadienį ir panašiai, bet nežinaaau. Noriu labai važiuot, bet net neįsivaizduoju, ką šią vasarą veiksiu ir kur būsiu :(

Aš irgi iš pradžių dvejojau, bet paskui kažkaip galvoju, ai, važiuoju. Kas jei 2012 iš tikrųjų ta pasaulio pabaiga ateis, o Mika taip ir nepaskelbs koncerto Lietuvoj? :naughty:

Taip norėčiau, kad Lietuvoj būtų koncertas šią vasarą (ha, kas nenorėtų iš čia esančių), bet neturiu tiek daug optimizmo :aah:

Tai jau tikrai, kas nenorėtų? Šiaip tai, ne taip seniai (po poros dienų kai paskelbė, kad Taline koncertuos) parašiau laišką tam renginių organizatoriui, kuris aną kartą rengė Mikos koncertą Klaipėdoje. Apšviečiau juos, kad Mika koncertuos pas estus ir paklausiau, ar neketina jo vėl pakviesti į Lietuvą. Tai atsakymas buvo labai trumpas, daugmaž "jei ir ketinsim, tai tik 2013" :aah: Aišku, yra ir kitų organizatorių, vilties dar yra :biggrin2:

Beje, gal žinai kelintą valandą šiąnakt Star Academie prasideda mūsų laiku? Kai persisuko laikas visai pasimečiau :blink:

Tie visi laikrodžių persukinėjimai man irgi biškį protą sumaišė, bet jei neklystu, tai prasidės 02:30. Truputį vėlokai sakyčiau :aah:

Link to comment
Share on other sites

Tai jau tikrai, kas nenorėtų? Šiaip tai, ne taip seniai (po poros dienų kai paskelbė, kad Taline koncertuos) parašiau laišką tam renginių organizatoriui, kuris aną kartą rengė Mikos koncertą Klaipėdoje. Apšviečiau juos, kad Mika koncertuos pas estus ir paklausiau, ar neketina jo vėl pakviesti į Lietuvą. Tai atsakymas buvo labai trumpas, daugmaž "jei ir ketinsim, tai tik 2013" :aah: Aišku, yra ir kitų organizatorių, vilties dar yra :biggrin2:

Ow, miela :aah: Jei Mika neatvyksta čia, mes turim vykt pas Miką :naughty: Galėtų būt penktadienį bent jau, nes ketvirtadienį su manim tikrai niekas niekur nevažiuotų :boxed:

 

Tie visi laikrodžių persukinėjimai man irgi biškį protą sumaišė, bet jei neklystu, tai prasidės 02:30. Truputį vėlokai sakyčiau :aah:

Eeeeh, kai anksčiau skaičiavausi, tai man rodės, jog bus anksčiau :sneaky2: Teks tuomet dar numigt šiek tiek prieš prasidedant :aah:

Link to comment
Share on other sites

Eeeeh, kai anksčiau skaičiavausi, tai man rodės, jog bus anksčiau :sneaky2: Teks tuomet dar numigt šiek tiek prieš prasidedant :aah:

 

Nu pagal senąjį laiką, tai bus tik 01:30, bet tai tikriausiai nelabai guodžia :naughty:

Edited by Milda
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy