Jump to content

The Lithuanian thread


Foxxy

Recommended Posts

Ir nepakartojamas :bow:

Taip, tuo žodžiu ji labai aiškiai išsakė savo požiūri į pasaulį. Ar bent puikiai išreiškė, kuo tuo metu norėjo :ap_rosetinted:

Aš jai sakiau eit į MFC :teehee: Bet ką gi, dabar jos iš vis prie kompo nebėra: bando radiju pagaut tą BBC :roftl:

Išgirdus pradėjau šaukt ant mamos, kad trauktus nuo kompo. Ji tokia: "Prasiideda.. |(", bet pasitraukė, nes matė, kad su manim dabar nepajuokausi :naughty:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:fangurl:

Ko trimečiui daugiau ir reikia? :teehee:

Mano radijas nė M-1 netraukia, tai apie BBC nė nešneku :lmao:

Tai jūs su mama pakaitom prie kompo? :lmao: Nieeeko, su šituo mikišku reikalu jai reiks susitaikyti :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Aš iš vis neklausau, nebent mašinoj, bet greit išjungiu, nes dauguma lietuvišku radijo stočių dažniausiai kokius "Patrulius" ar "Yvas" teleidžia :sneaky2:

Tai žinoma :ap_rosetinted: Aš čia svarbesniais dalykais užsiimu :roftl:

Girdėjai?! Tik 13 val. mūsų laiku Mika bus. Gal miega jis dar :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Aš jau seeeeniiiaaaiii kažko panašaus klausiau. Tiesa, vakar naktį kaimynai visą 69 danguje kompaktą leido. Naktį!! :sneaky2:

Dabar nėra nieko svarbiau :naughty:

Aš pilnai tikiu, kad dar rimtai miega :lmao: Sakiau, kad be 13 jo nebus dar :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Aš jau seeeeniiiaaaiii kažko panašaus klausiau. Tiesa, vakar naktį kaimynai visą 69 danguje kompaktą leido. Naktį!! :sneaky2:

Dabar nėra nieko svarbiau :naughty:

Aš pilnai tikiu, kad dar rimtai miega :lmao: Sakiau, kad be 13 jo nebus dar :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Vargšelė! ;o

Žinoma! :ap_rosetinted: Tetis grįžo pietų, tai pamatęs, kaip aš šokinėju, liepė "neprasijungt" belaukiant :lmao:

Atlėks į studiją pusvalandžiu pavėlavęs ir visas susišiaušęs. Mes jo, žinoma, nematysim, bet jausim :ap_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Kaip tik tą naktį sapnavau, kaip turėjau tokią lėlę, kuri norėjo žudyti. Va kaip veikia lietuviška muzika :naughty:

Dar pusvalandis :boing:

Ir su tais pačias džinsais :lmao: Vėl nespės persirengti, kaip praėjusį kartą :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Ammm... ji labiau priminė tokias 19 amžiaus lėlės garbanotais šviesias plaukais, su rožinias kaspinais plaukuose :pinkbow::lmao:

:boing: :boing: :boing: :boing:

Yra ten webcam, bet vistiek ten tik nejudantį vaizdą rodo :huh:

Edited by Foxxy
Link to comment
Share on other sites

NO GIVING UP WHEN YOU YOUNG AND YOU WANT SOME! Gerai? Čia aš šaukiau :ap_rosetinted:

Ir man velniškai patinka ta sumauta skanduolė! Ha :wub2:

 

Beje, kaip paaiškintum savo "BiotG grooos! (party)? :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy