Jump to content

The Lithuanian thread


Foxxy

Recommended Posts

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Aha, ir aš to tikėjaus. Vadinas tiek jam ta Caroline, kur gimus (nu čia "sits" buvo vaizdingas išsireiškimas) '95 (nu vat dabar ir pasakyk, kad ten ne apie mane!), terūpi... Einu į bačką užsimarinuot :tears:

Ačiūū :group_hug:

Link to comment
Share on other sites

O aš jau tikėjausi... :tears: Jam visai fanai nerūpi.. ;oo

Nėr už ką! :huglove:

 

---

Dabar pagalvojau, kad jau jis ryt RTL televizijoj bus (O ten muzikinis kanalas/radijas), kai jis ten pristatys WAG ir kai jau gros.. gal rodys klipą? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Sakau! Man gal dabar širdis gali plyšt! :tears:

---

Logiška. Tik pas mane, žino, tokio kanalo nerodo :sneaky2: Rodo RTL, bet rusišką :roftl:

Nu bet jei per teliką dainą leist, tai žinoma, kad su klipu. Gi gal juodo fono nerodys? Nebent jis gyvai dainuotų.

Link to comment
Share on other sites

:tears:

Ne juodą foną, bet atlikėjo nuotraukas. Esu ne kartą mačiusi, bet tik tokioms dainos, kurios yra labai senos arba iš vis neturi klipų. Bet žiūrėsim kaip ten bus.. Man atrodo, kad įmanoma internetu žiūrėti, bet aš nebandžiau :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Pf, per 4 minutes net tuo faktu, kad matai Miką, atsidžiaugt neįmanoma :sneaky2:

Geras, pravers :naughty:

O rimčiau, tai per kur ten galima žiūrėt? 5 minutes taip :blink: praspoksojau į tą puslapį, ėmiau beleką spaudinėt, bet nelabai padėjo. Dabar žadu su gūglu išsiverst, bet jaučiu vienintelė nauda bus koks mega juoko priepuolis, kaip visada :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Nu tai čia faktas, kad išsižiojusi į jį žiūrėsiu :drool: Gal jis ir per AllMusic kanalą būtų (Ten pirmą kartą Mrazą pamačiau, kai jis davė interviu vienai laidai :naughty:) bet pas mane to kanalo neberodo :sad:

Ammm.. ten pačiam tituliniam puslapy, kažkur per vidurį turi būti "televisione" :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy