Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

^^ kad su dosudili penal ja sam rekla gotovo jei dalje ne mogu da verujem da je odbranio!!! weee xDxD

koacno i nama sreca da se osmehne xDxD

 

I ja isto...nisam mogla da verujem i sto rece Vedrana "Sta je Vidic mislio sa rukama"-mozda da igra balet:naughty:...U svakom slucaju....POBEDAAAAAAA!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^^ kad su dosudili penal ja sam rekla gotovo je

i dalje ne mogu da verujem da je odbranio!!! weee xDxD

koacno i nama sreca da se osmehne xDxD

 

Bilo i penala? Pih...nisam znala... A to je jedino što mi je u fudbalu iole interesantno... Mogla sam bas i upaliti TV.:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Pa ako ti nećeš, ne možeš... valjda će neko moći.:teehee:

Možda neka tvoja drugarica koja dobro crta?:wink2:

 

nemam takvu ovdje :aah:

a vidjecu vec nesto....u svakom sl ko je on da ja toliko razmisljam o njemu i tome del bi trebala ili ne da mu nesto poklonim..idi bre,ionako me nece zapamtit pored sviiih tih ljudi :rools_eyes:

 

u što mi ih žao! :sneay2:

a dotičnom gospodinu bi bilo bolje da pripazi šta priča s obzirom da dolazi za dvadesetak dana:mf_rosetited: jedan verni fan je na korak do toga da se naljuti:mf_rostinted:

 

potpuno je neverovatno da smo ih zaista pobedili, ali fakat jesmo tako da jeeeee!! jeee!!!! bravooooo!!!

:ya: avatar136418_19.gif :yy:

srbijabre.gif

 

avatar136418_19.gif

 

 

Dani, ni ja nemam nikakvu ideju šta bih mu mogla poneti tako da vrrrrlo verovatno neću ništa. A još neki onakav tvit pa ima da na koncertu vičem uaaa!

 

hmm...da...postaje neinspirativan xD

:roftl: dobro kazes! btw,zacudili su me njegovi fudbal twittovi...bila sam: ':blink: zar i ti?a od kad to?' :naughty:

 

i da,svaka cast za pobjedu! ^^

Link to comment
Share on other sites

Bilo i penala? Pih...nisam znala... A to je jedino što mi je u fudbalu iole interesantno... Mogla sam bas i upaliti TV.:teehee:

 

:roftl::roftl: Joj sto si luda...

 

E ja zavidim ljudima koji su hladni, mislim na one koji ne vole sport da gledaju! Ja se uvek pojedem ziva!!!! Zato uvek gledam sama-posto mi se majka uvek dere sa "Aman jel si normalna?? Za koga se ti nerviras??"

Jbg, sta cu to je nazalost jace od mene:boxed:.

Link to comment
Share on other sites

:roftl::roftl: Joj sto si luda...

 

E ja zavidim ljudima koji su hladni, mislim na one koji ne vole sport da gledaju! Ja se uvek pojedem ziva!!!! Zato uvek gledam sama-posto mi se majka uvek dere sa "Aman jel si normalna?? Za koga se ti nerviras??"

Jbg, sta cu to je nazalost jace od mene:boxed:.

 

Neeeee, volim ja SPORT! Ali čekanje 100 godina da bi se zabio jedan gol, i te buve na terenu koje trče za jos manjom belom buvom...to za mene nije sport.:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Neeeee, volim ja SPORT! Ali čekanje 100 godina da bi se zabio jedan gol, i te buve na terenu koje trče za jos manjom belom buvom...to za mene nije sport.:mf_rosetinted:

 

:roftl::roftl::roftl::roftl:

:bow::bow::bow:

Sad najskrenije skorije nisam cula bolji komentar!!!!!!!!

Buva :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

:roftl::roftl::roftl::roftl:

:bow::bow::bow:

Sad najskrenije skorije nisam cula bolji komentar!!!!!!!!

Buva :lmfao:

 

Fala, fala... To moje mišljenje o fudbalu je nepromenjeno od moje 5-6 godine života, kad me je tata, u nedostatku sina, vucarao po utakmicama. A ja se iz sveg glasa, od početka do kraja, derala "PENALIIIIIIIIII"!!!

Link to comment
Share on other sites

GOTOVA ŠKOLA! Najzad~!:biggrin2: prolazim sa tri četvorke i sve ostalo petice, što mu dođe valjda...oko 4,80 :biggrin2:

 

I TOOO za Srbijuuu :punk: (jeste da ne pratim fudbal ali sam srećna što smo pobedili:roftl:)

 

svaka čast! :clap: i ja mislim da je prva najteža:thumb_yello:

 

 

 

evo ja npr. uopšte ne volim sport, ja kada navijam i gledam to bude isključivo iz patriotskih razloga:naughty: ili eventualno zbog lepog sportiste, ali to ređe:naughty:

Link to comment
Share on other sites

ili eventualno zbog lepog sportiste, ali to ređe:naughty:

 

a bez toga ne može, ne, ne...uvek moram da nađem nekog koji mi je bar malo kjut:mf_rosetinted:, ako je loša utakmica da bar imam u nešto da zevam :aah::wink2:

 

 

 

Edit* http://sport.blic.rs/mondijal2010/vesti/179760/Vidic-Stojke-mi-dodje-poklon-zbog-mene-je-postao-heroj

 

I believe I can fly

I believe I can touch the sky

:lmfao: :lmfao:

 

Morala sam prosto je bilo jače od mene

Edited by crnobeli
Link to comment
Share on other sites

a bez toga ne može, ne, ne...uvek moram da nađem nekog koji mi je bar malo kjut:mf_rosetinted:, ako je loša utakmica da bar imam u nešto da zevam :aah::wink2:

 

 

 

Edit* http://sport.blic.rs/mondijal2010/vesti/179760/Vidic-Stojke-mi-dodje-poklon-zbog-mene-je-postao-heroj

 

I believe I can fly

I believe I can touch the sky

:lmfao: :lmfao:

 

Morala sam prosto je bilo jače od mene

e tu se potpuno razumemo, eto baš kad su svetska prvenstva u pitanju ja sam na svakom imala svog miljenika, a pamtim ih od Italije '90. Tada sam bila skroz patriotski nastrojena i omiljeni mi je bio Stojković :lmfao: '94. sam se malo makla zapadnije pa je bio Bađo :teehee: '98. Bekam, sad ne mogu da se setim ostalih, trebala bih malo da se podsetim...na prošlom Zidan. Ovaj put ga još nemam, videćemo do kraja.:naughty:

 

 

hahaha baš je ta poza!:roftl:

 

 

za 2002. uopšte ne mogu da se setim...verovatno me onda niko nije baš dojmio :blink:

Edited by Vedrana
Link to comment
Share on other sites

Neeeee, volim ja SPORT! Ali čekanje 100 godina da bi se zabio jedan gol, i te buve na terenu koje trče za jos manjom belom buvom...to za mene nije sport.:mf_rosetinted:

 

evo ja npr. uopšte ne volim sport, ja kada navijam i gledam to bude isključivo iz patriotskih razloga:naughty: ili eventualno zbog lepog sportiste, ali to ređe:naughty:

 

omg, ja se slažem s vama :roftl:

ja to niš ne gledam, a sad ni nema nas hahahah pa fala Bogu, nije tolika napetost ovde!!! ali moji doma svaki dan gledaju utakmice! :shocked:

ja bežim van kad stignem!

ali čestitam Srbiji na pobjedi, a i Slovencima je danas malo falilo da zgaze ameriku..

 

ali ima nekad dobrih komada na terenu :wink2: i meni je bio Zidan, onda naravno Kaka i Henry :mf_lustslow: nemrem se sjetit ak je još ko...

Link to comment
Share on other sites

omg, ja se slažem s vama :roftl:

ja to niš ne gledam, a sad ni nema nas hahahah pa fala Bogu, nije tolika napetost ovde!!! ali moji doma svaki dan gledaju utakmice! :shocked:

ja bežim van kad stignem!

ali čestitam Srbiji na pobjedi, a i Slovencima je danas malo falilo da zgaze ameriku..

 

ali ima nekad dobrih komada na terenu :wink2: i meni je bio Zidan, onda naravno Kaka i Henry :mf_lustslow: nemrem se sjetit ak je još ko...

 

videla sam super karikaturu u novinama pre neki dan, kao muž i žena sede ispred tva, a ona sva vidi se besna, besna i ima osip u vidu fudbalskih lopti:roftl: tačno je tako i kod mene kući:roftl:

 

Kaka je vlo lep, u pravu si!

 

i meni baš žao za Slovence, bili su dobro krenuli.

Link to comment
Share on other sites

videla sam super karikaturu u novinama pre neki dan, kao muž i žena sede ispred tva, a ona sva vidi se besna, besna i ima osip u vidu fudbalskih lopti:roftl: tačno je tako i kod mene kući:roftl:

 

Kaka je vlo lep, u pravu si!

 

i meni baš žao za Slovence, bili su dobro krenuli.

 

:roftl::roftl: o bože, haha a jest negdje veselo onda kod tebe doma :aah:

kod mene moja seka ima takav 'osip', njoj uvijek brat okrene na utakmicu kad gleda neku seriju :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ja nikad nisam čula za sve te tipove o kojima pričate...:boxed:

 

onda komsija ipak nije dovoljno glasan :bleh:

zezam, ali ajde ostali i nekako, ali da za Bekama nisi cula nije moguce ako zivis na planeti Zemlji...ili Piksija ako zivis u Srbiji.

Link to comment
Share on other sites

Ja nikad nisam čula za sve te tipove o kojima pričate...:boxed:

 

nista ne propustas, veruj mi :thumb_yello:

 

xexe, nikada nisam volela "zvezde" timova, oduvek sam volela da zevam u klupu:aah:

Recimo meni je Ronalno ruzan (da ima telo, ima:mf_lustslow:)a recimo blizanci iz Man Unit su mi preslatkiiiiii:wub2:!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ronaldo? Pa bojim se da on nikome nije lep :teehee:

 

ne znam blizance, ali znam sta je Rob Tomas malopre tvitovao!:naughty:

my serbian friend is staying with us. that means world cup is all we're watching.
hihihi
Link to comment
Share on other sites

Ronaldo? Pa bojim se da on nikome nije lep :teehee:

 

ne znam blizance, ali znam sta je Rob Tomas malopre tvitovao!:naughty:

hihihi

 

Jel to bese neki pevac? Ako nije onda nekam pojma ko je taj RT. U svakom slucaju gledanje fudbala mu ne gine:naughty::naughty:

 

blizanci http://www.football-pictures.net/data/media/560/RAFAEL-AND-FABIO.jpg :wub2:

Bar su lepsi od Ronalda!!!!

Link to comment
Share on other sites

onda komsija ipak nije dovoljno glasan :bleh:

zezam, ali ajde ostali i nekako, ali da za Bekama nisi cula nije moguce ako zivis na planeti Zemlji...ili Piksija ako zivis u Srbiji.

 

Ok, znam Bekama, i Ronaldinja, i Zidana...i Piksija...i Darka Panceva...:bleh:

Link to comment
Share on other sites

onda komsija ipak nije dovoljno glasan :bleh:

zezam, ali ajde ostali i nekako, ali da za Bekama nisi cula nije moguce ako zivis na planeti Zemlji...ili Piksija ako zivis u Srbiji.

 

Ronaldo? Pa bojim se da on nikome nije lep

 

ne znam blizance, ali znam sta je Rob Tomas malopre tvitovao

hihihi

 

Hvala bogu da i nas neko zarezuje. A Ronalda je sreo i Mika u nekom portugalskom hotelu, ali se ovaj nije nešto okreanuo za njim:naughty:

Pa nije baš on za bacanje, mislim u telu...:aah:

 

Ok, znam Bekama, i Ronaldinja, i Zidana...i Piksija...i Darka Panceva...:bleh:

 

A ko kaže da Bekam nije zgodan, taj laže:lmfao:

 

Jel to bese neki pevac? Ako nije onda nekam pojma ko je taj RT. U svakom slucaju gledanje fudbala mu ne gine:naughty::naughty:

 

blizanci http://www.football-pictures.net/data/media/560/RAFAEL-AND-FABIO.jpg :wub2:

Bar su lepsi od Ronalda!!!!

 

Jesu.:mf_rosetinted: Al ja ipak glasam za Toresa, onog plavog što su ga uvatili da se u nekom budžaku ljubi s jednim tipom. Inače čovek oženjen s decom, ma kao Billy Brown. A čujem da se sviđa i Miki. Pa mogu oni svi na Exit, šta mislite?:roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy