Jump to content

The Serbian-Speaking Thread


keti

Recommended Posts

ehhh kada bih samo znana da se kontrolisem:boxed:, ali ja lepo pitam Da li ste sigurni da zelite detalje?-i oni mi svi kazu SVEEEEE(tada jos nisu svestni da su osudjeni na propast:aah:)...I kako da im ne kazem sve?:naughty: jednostavno je to jace od mene:thumb_yello:.

Ti bar znas kome smes a kome ne smes da pricas...kod mene se jos uvek samo kiselo smeskaju kada kazem MIKA!:sneaky2:

 

E da je l se secas gde je Mika rekao "Sta se (to) desava?" Aaaaaa ne mogu da izbacim njegov lik iz glave kada je to rekao:wub2:, ali ne mogu da se setim gde je to tacno rekao...

 

Ja se ovoga ne secam :blink:

 

A ja ništa ne znam da radim umereno,celog života idem iz krajnosti u krajnost...:sneaky2:

 

Mhm:wub2::blush-anim-cl:

 

Ni ja to nisam čula...:boxed: to je sigurno bilo kad se vraćao na scenu, a mi smo tad sve bile....:fangurl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja ništa ne znam da radim umereno' date='celog života idem iz krajnosti u krajnost...:sneaky2:

 

Mhm:wub2::blush-anim-cl:

 

Ni ja to nisam čula...:boxed: to je sigurno bilo kad se vraćao na scenu, a mi smo tad sve bile....:fangurl:[/quote']

 

:roftl: aj sta te briga, ako te neko voli ima da te trpi :thumb_yello:

 

Pa gde je rekao :blink: ?

 

Jaoj daaaa :fangurl:, nedostaje mi live fangurling :teehee:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: aj sta te briga, ako te neko voli ima da te trpi :thumb_yello:

 

Pa gde je rekao :blink: ?

 

Jaoj daaaa :fangurl:, nedostaje mi live fangurling :teehee:

 

 

Neee znammmmmm!:blink:

 

Moramo da nepravimo neko okupljanje! :roftl: Ali na nekom prajvet mestu,pošto bi se na javnom verovatno svi razbežali kad bismo počele .:roftl::roftl::aah:

Link to comment
Share on other sites

Neee znammmmmm!:blink:

 

Moramo da nepravimo neko okupljanje! :roftl: Ali na nekom prajvet mestu' date='pošto bi se na javnom verovatno svi razbežali kad bismo počele .:roftl::roftl::aah:[/quote']

Sorry mislila sam da znas :blush-anim-cl:

 

:roftl::roftl::roftl: da znas...

Link to comment
Share on other sites

Jaoo ljudi, je l' kapirate da mi Miku nećemo videti sve negde do 2011-2012.?? :tears: rekao je u Francuskoj da više neće turirati sve dok ne izda treći album :crybaby: a to će biti kroz jedno 2-3 godine, znajuči njega...:tears:

 

ozb,to je rekao?:blink:

 

QQ!:shocked:

 

.

.

.

.

.

pa meni zhao,al..............ja nmg sad o njemu da razmisljam:teehee:

:roftl::blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Ma opušteno!:wink2:

 

Sad pitahDani' date='ne zna ni ona. :blink:[/quote']

a to niko nije chuo,jel? :roftl:

ja dodushe POLA STVARI koje je rako nisam chula a ni pola toga nisam vidjela npr. skok :aah:

KO ZNA gdje je meni glava bila :roftl: NE shaki,nisam gledala u neke ispred,nego u Miq...samo mora da sam daydreamovala na sred certa :roftl: xD

Link to comment
Share on other sites

ozb,to je rekao?:blink:

 

QQ!:shocked:

 

.

.

.

.

.

pa meni zhao,al..............ja nmg sad o njemu da razmisljam:teehee:

:roftl::blush-anim-cl:

 

Dani,šta smo mi to propustile?!:teehee::teehee::teehee:

Što je security,security je,a?!:biggrin2::wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ma opušteno!:wink2:

 

Sad pitahDani' date='ne zna ni ona. :blink:[/quote']

 

ne ja se secam kada je rekao "Sta se desava?", a omda kada sam dosla kuci procitala sam isto to u novinama, dakle to je receno samo me zanima gde je rekao:wub2:...Izgleda da sam tu bila malko prisebnija:naughty:

KO ZNA gdje je meni glava bila :roftl: NE shaki,nisam gledala u neke ispred,nego u Miq...samo mora da sam daydreamovala na sred certa :roftl: xD

I ja ti verujemmm :naughty::naughty::naughty:

Link to comment
Share on other sites

:teehee:

 

ko je ovaj? xD

zashto zabrinuta?

 

Dečko ili bivši dečko Iana McKelllena.

Je l' si pogledala linkove u Ex-yu threadu?

Mika i Ian se baš lepo druže...Mislim znam da nisu...al' mi opet nekako...ne znam...malo mi...blink:

 

Kakva smislena rečenica!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

:lmfao:

Ko li mu je uzor ?:roftl::roftl::roftl:

Dečko ili bivši dečko Iana McKelllena.

Je l' si pogledala linkove u Ex-yu threadu?

 

Cek cek Ian McKelllen je gej :shocked: ?

 

Edit* jeste

Edited by crnobeli
Link to comment
Share on other sites

ne ja se secam kada je rekao "Sta se desava?", a omda kada sam dosla kuci procitala sam isto to u novinama, dakle to je receno samo me zanima gde je rekao:wub:...Izgleda da sam tu bila malko prisebnija:naugty:

I ja ti verujemmm :naghty::naughy::naghty:

heh,blago tebi :thumb_yello:

haaaaaaaaa,da da dobro onda:naughty::naughty::teehee:

 

Dečko ili bivši dečko Iana McKelllena.

Je l' si pogledala linkove u Ex-yu threadu?

Mika i Ian se baš lepo druže...Mislim znam da nisu...al' mi opet nekako...ne znam...malo mi...blnk:

 

Kakva smislena rečenica!:biggrin2:

:roftl::roftl:

nisam,ja sam izgubljena:blink:

mah,ne brigaj,msm neka se druzhe deca :biggrin2:

ja nikad necu vjerovat da se on sada,znachi u ovim god,muva s dechkima...pored toliko nas koje ga....smaramo:naughty::teehee:

Link to comment
Share on other sites

Sir McKellen je odavno Mikin obožavalac, još od vremena kada je ovaj primio Brit Award. I poznato je da je openly gay odavno. Mika je s njim prijatelj, saradnik, ali nije samo s njim već i sa drugim umetnicima te orijentacije.

Vi sada možete svašta spekulisati, ali tamo je to sasvim normalno.

Kako nikom nije čudno što se ovde svi druže sa Ćirilovom ili Bokijem 13?:roftl::naughty:

Link to comment
Share on other sites

serbian-flag.jpg

 

welcome to the new serbian-speaking thread!

Everybody who speaks Serbian is welcome here! :biggrin2: Also, all the guests who don't speak Serbian but English are welcome for the Mika and general chit-chat !

With this thread we want to show that Mika has got a stable fan-base in Serbia, and that we belong in the International Section along with other National threads. With the opening of this thread we're making it a whole lot easier to newbies and other guests to find their own thread where their native language is being spoken, to come on over and introduce themselves!

Mika is performing at this year's EXIT festival in Novi Sad in July; he's coming to our country for the very first time, and he chose exactly Serbia for his 1st East-European Tour gig!

 

DOBRODOŠLI! :flowers2:

Ovo je tred za sve one koji govore srpski! Naravno, dobrodošli su i svi ostali, tako da će se na ovom tredu govoriti i engleski!

Ovim tredom želimo da pokažemo da Mika ima fan-bazu u Srbiji, i da nam je mesto u Internacionalnoj sekciji, među svim ostalim Nacionalnim tredovima na ovom Fan Klubu. Otvaranjem ovog treda omogućavamo tek novim članovima da brže i lakše pronađu tred gde se govori njihov maternji jezik, dođu i predstave se!

Mika u julu ove godine nastupa na EXIT Festivalu u Novom Sadu, prvi put dolazi u našu zemlju, i izabrao je da upravo u Srbiji drži prvi koncert u sklopu svoje istočno-evropske turneje!

Ako se već niste prijavili, dođite na OVAJ tred http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=22209 i prijavite da dolazite! Treba što više članova da skupimo! :punk:

 

 

 

dome2.jpg

 

Jedva čekam da nas se što više prijavi i da vas sve upoznam! :biggrin2::thumb_yello:

 

 

hi there:bye:

I don't know Serbian.. But I'd like to join for the chat ^^ :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

hi there:bye:

I don't know Serbian.. But I'd like to join for the chat ^^ :biggrin2:

 

Everyone is sleeping at the moment,I 'm the only lonely night bird..:naughty:

You'll get to know the girls tomorrow!They are great,believe me! :thumb_yello:

 

We'll teach you Serbian if you want!:wink2::aah:

Link to comment
Share on other sites

Welcome Heidi!!:huglove: glad you joined us here:biggrin2:

 

 

Ljudi..da li ste videli koliko su ovi iz Mikinog benda tvitovali o Rumuniji..pa i sam Mika...?:boxed: rumunska hrana, rumunsko more, rumunsko ovo-ono... Mislim, vat d fak??! :boxed: šta imaju Rumuni što mi nemamo :boxed: Mika ništa nije bio napisao..Imma jedan tvit...Dzimi samo da nikad nije mislio da će doći u Srbiju... a nemoguće je da je koncert tamo bio bolji od Exita! :aah:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy